برگزیده های پرشین تولز

برنامه نویسی انواع ربات تلگرام به زبان php پذیرفته میشود

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام با نمونه کارهای متعدد و باکیفیت در خدمت شما عزیزان هستیم. برنامه نویسی انواع ربات تلگرام به زبان php پذیرفته میشود.

طراحی و برنامه نویسی رباتهای پیام رسان های داخلی مانند ایتا و بله هم پذیرفته میشود.

آیدی تلگرام جهت سفارش و پشتیبانی:
HO3EIN_73_ESF

Last edited:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام من یه ربات میخوام که برای یک سری کار باید وارد چنل بشن و اینکه بتونم راحت پست ارسال کنم برای اعضا

pouryamb

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
من یه ربات میخوام که بتونم محصولاتی رو از طریق کانال تلگرام بفروشم و این ربات کار پرداخت از طریق زرین پال رو انجام بده. لطفا قیمت بدید.

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوست عزیز
من یه ربات میخوام که بتونم محصولاتی رو از طریق کانال تلگرام بفروشم و این ربات کار پرداخت از طریق زرین پال رو انجام بده. لطفا قیمت بدید.
سلام پ خ شد خدمتتون.

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوست عزیز
سلام عزیز بنده هم یک رباتی با این مشخصات نیاز دارم اگر میشه شرایط رو پ.خ کنید . مرسی

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
نمونه و قیمت ربات ارسال زمانیندی و فروشگاهی ارسال کنید
سورس کامل تحویل میدید؟
نصب و راه اندازی رایگان است؟

E-Charge

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
منم سوال دوستمونو دارم

نمونه و قیمت ربات فروشگاهی ارسال کنید
سورس کامل تحویل میدید؟
+
طراحی سایت فروشگاهی + اپ اگر کار میکنید

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
منم سوال دوستمونو دارم

نمونه و قیمت ربات فروشگاهی ارسال کنید
سورس کامل تحویل میدید؟
+
طراحی سایت فروشگاهی + اپ اگر کار میکنید
سلام پ خ شد.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
من عین همین ربات رو میخام بدون تغییر فقط اسم و اون کانالی که باید جوین شی باید عوض شه

@rtafahombot

قیمت مد نظرو برام خصوصی کنین مرسی

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
من عین همین ربات رو میخام بدون تغییر فقط اسم و اون کانالی که باید جوین شی باید عوض شه

@rtafahombot

قیمت مد نظرو برام خصوصی کنین مرسی
سلام پ خ شد ببخشید از دیر پاسخ دادنمون درگیر پروژه بودیم.

LordGilbert

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

رباتی با این مشخصات میخوایم:

محاسبه نرخ ارزهای دیجیتال بر اساس فرمولی که میدیم و یا اتصال به API های ارائه شده وهمینطور ارسال نرخ ارزهایی مثل دلار و یورو در کانال

لطفا مشخصات رو در تلگرام برام ارسال کنید
آی دی: @Gbhsm

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام

رباتی با این مشخصات میخوایم:

محاسبه نرخ ارزهای دیجیتال بر اساس فرمولی که میدیم و یا اتصال به API های ارائه شده وهمینطور ارسال نرخ ارزهایی مثل دلار و یورو در کانال

لطفا مشخصات رو در تلگرام برام ارسال کنید
آی دی: @Gbhsm
سلام ارسال شد

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
میتونی یه ربات بنویسی برای دانلود هرچی داخل گروه یا پی وی یا کانال هست؟ چه گیف چه تکست چه عکس و موزیک و ویدیو؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بله میتونم لطفا بیشتر توضیح بدید.

دوست عزیز بنده چندین کانال رو سراغ دارم مثلا دارای 20 هزار قطعه عکس یا متن خوب ولی نمیشه همشو یکجا ذخیره کرد یه رباتی برنامه ای میخوام بشه یا به فضای وب آپلودش کرد و یکجا به صورت زیپ دریافت کرد یا فضایی رو بهش معرفی کنیم داخل کامپیوتر شروع به دانلود یکجای محتویات کانال یا گروه یا چت کنه و کاررو راحت کنه مثل نرم افزار 4kstogram که برای اینستاگرام ساخته شده اگر ربات نباشه و یه نرم افزارم باشه خوبه فقط بگید شدنیه؟ چون یکی از همکاران شما این کار رو با ربات انجام داده بود ولی اجاره روبات 20 هزار بود و من نمیدونستم تضمینی براش هست یا نه.

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
دوست عزیز بنده چندین کانال رو سراغ دارم مثلا دارای 20 هزار قطعه عکس یا متن خوب ولی نمیشه همشو یکجا ذخیره کرد یه رباتی برنامه ای میخوام بشه یا به فضای وب آپلودش کرد و یکجا به صورت زیپ دریافت کرد یا فضایی رو بهش معرفی کنیم داخل کامپیوتر شروع به دانلود یکجای محتویات کانال یا گروه یا چت کنه و کاررو راحت کنه مثل نرم افزار 4kstogram که برای اینستاگرام ساخته شده اگر ربات نباشه و یه نرم افزارم باشه خوبه فقط بگید شدنیه؟ چون یکی از همکاران شما این کار رو با ربات انجام داده بود ولی اجاره روبات 20 هزار بود و من نمیدونستم تضمینی براش هست یا نه.
بله متوجه شدم دقیقا منظورتون چیه. خیر توسط ربات این امکان نیست چون متدی تلگرام براش تعریف نکرده. ولی شاید بشه با برنامه این کارو کرد که البته بعید میدونم اونم بشه ولی بازم از بچه های برنامه نویس اندروید بپرسید.

CityPro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام هزینه یه ربات سفارش گیرده چه قد میشه با اینکه بتونه داخل ذیتبابیس سایت هم ثبت کنه سفارش رو مرسی

بالا