برگزیده های پرشین تولز

برنامه نویسی PHP / ساخت انواع ماژول اختصاصی برای WHMCS / Perstashop / Wordpress ,...

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
آماده انجام انواع پروژه های برنامه نویسی PHP و ساخت انواع ماژول های و پلاگین های سیستم های مدیریت محتوا با کیفت عالی و با ارائه کد های برنامه نویسی شده بصورت Open Source هستیم.

همچینین انجام پروژه های Android پذیرفته خواهد شد .

عزیزان می توانند جهت مشاوره و ارسال مشخصات کامل پروژه از طریق " پیغام خصوصی " اقدام نمایند .

با سپاس/.

hosseinhematyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، بنده هر چقدر تلاش کردم بتونم از پیام خصوصی باهاتون ارتباط بگیرم نشد . لطفا یک ایمیل اعلام کنید . تشکر

hosseinziyaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خسته نباشید
بنده ضیای هستم
از سایت اینستالایکر
در سایت ما یک whmcs وجود دارد به آدس instaliker.ir/store2
ما در این پنل سرویس های خود را قرار داده ایم . به عنوان مثال کاربر بعد از صبت افزایش فالوور بین المللی باید تعداد و همچنین آی دی را وارد کند
در ضمن ما یک کد api برای اتصال مستقیم به سرور خود ایجاد کرده ایم. مشکلی که وجود دارد این است که برای انجام خودکار سفارش پس از پرداخت باید این کد اجرا شود و مثلا میتواند در فایل callback قرار گیرد. مشکل اینجاست که این کد نیاز به مثلا آی دی اینستاگارام که از طریق یک customfiled از کاربر گرفته شده است ؛ دارد . مشکل اینجاست که نمیدانیم چگونه باید این خروجی را بگیریم
میخواستم ببین افتخار این رو دارم که این رو شما برای ما انجام بدید و هزینه رو تقدیم کنیم ؟
ممنون از وقتی که برای خوندن مطالب گذاشتید
منتظر پاسخ هستم

بالا