برگزیده های پرشین تولز

برنامه هفت (برنامه تخصصی تلویزیون ایران در رابطه با سینمای ایران)

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
جایی بهتر از اینجا گیر نیووردم والا خیلی جو زده شدم
وقتی دیدم دارن قسمتهایی از فیلمهای اکران شده رو نشون میدن یا پشت صحنه فیلمها و .. چیزی که تا حالا من به شخص به این صورت جایی ندیده بودم یه جورایی میشه گفت 90 سینمایی هستش این برنامه من که خیلی خوشم اومد

فعلا که قسمت اولش بود واقعا شاهکاره الانم در حال پخش از شبکه 3

------------ویرایش خواهد شد----------------

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من جیرانی رو دیدم حقیقتا یه خورده دلسرد شدم . یه تیپی مثل جیرانی با این درجه از احتیاط اصلا مناسب یه برنامه ی اینجوری نیست . توی دو قدم مانده صبح با تمام وجود تلاش می کرد بحث به جاهای باریک نکشه .

برنامه ی موفقی نمیشه

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
اول امیدوارم مدیرا نیان این تاپیک رو ببندن بگن بریزین تو گفتگوی آزاد و ....

آره منم با جیرانی حال نمی کنم اگه یکی دیگه بود بهتر بود

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
تاپیک جایی انتقال پیدا نمیکنه مطمئن باش :دی

--

اینا کی ان خدایی؟ :eek: ما کی هستیم!؟ :eek: دفترچه چیه؟ نقش حاکمیت در سینما یعنی چی!؟ :eek: سینما در خدمت اهداف کلان **** چیه!؟ :eek: یک مشت آشغال جمع شدن توی این ممکلت خدایی . اون یارو سجاد پور همین تهیه کننده ی سریال چشمان آبی زهرا نیست مگه. این بچه بسیجی شده مسئول سینمای این ممکلت . تف . صحبت از فیلم فاخر میکنه . تف . چند وقت پیش شهر همسایه جلوی یه ویلا دیدمش باید همونجا عملا بهش نشون میدادم سینما یعنی چی :دی خدایی کلی ناامید شدم همین اولین برنامه

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
صدا و سیما مطلقا در جهت تامین اهداف **** حرکت میکنه. **** مطلقا در خلاف جهت تمام ارزش های هنری علمی فرهنگی در سطح جهان حرکت میکنه. هیچ وقت به برنامه های این صدا و سیما نمیشه امید بست چون هدفشون در نهایت مشخصه.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بابا چرا بحث سیاسی می کنید

تکرارش کی هست من فردا بشینم ببینم

ندیدم
mellowsmiley.gif
با اینکه خیلی دلم میخواست ببینم

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
صدا و سیما مطلقا در جهت تامین اهداف **** حرکت میکنه. **** مطلقا در خلاف جهت تمام ارزش های هنری علمی فرهنگی در سطح جهان حرکت میکنه. هیچ وقت به برنامه های این صدا و سیما نمیشه امید بست چون هدفشون در نهایت مشخصه.
غیب گفتی.
پس باید در جهت اهداف آمریکا حرکت کنه؟

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
آقای مدیر مهم کن

---------
در رابطه با برنامه حرفهای تکراری جروبحث ها و نقدهای مسخره و تکراری

بیشتر پشت صحنه فلمهای در حال فیلمبرداری و نشون دادن صحنه هایی از فیلمهای در حال اکران اووردن کادر بازیسازی و بازیگری فیلم در حال اکران مصاحبه های اختصاصی و یه چند تا بخش دیگه که این هفته نتونستن پخش کنن نظر من رو جلب کرد واقعا جالب بود

در کل مثل برنامه نود باید منتظر یه سری حرفهای مسخره و تکراری باشیم اون قضیه وبلاگ یکی از بچه ها بود که می گفت موقع نقد که میشه یه سیگار برگ بگیرین دستتون و بد هی بگید افیون تودهها و از این حرفا کلا باید منتظر این حرفها باشیم
راستی به نظرتون اگه مجری جیرانی نبود بهتر نبود!!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قسمت های مربوط به معرفی فیلمهای در حال فیلمبرداری و رفتن به پشت صحنه یکی از فیلمها خوب بود. اما وقت برنامه انقدر کم بود که تا میخواستن حرف بزنن تموم میشد! عملا قسمت فیلم هفته : آل که هیچی شد. علی معلم هم که تکلیفش با خودش معلوم نیست ...

وقتش رو باید بیشتر از اینها بکنن.

scarface1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه مجری برنامه رو یکی مثل مسعود فراستی یا اکبر عالمی میداشتن خیلی بهتر بود!

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
اگه مجری برنامه رو یکی مثل مسعود فراستی یا اکبر عالمی میداشتن خیلی بهتر بود!

سلام،

فراستی ؟! :blink:
تعطیل‌تر از این آدم هم پیدا میشه ؟!

اکبر عالمی را با اینکه خیلی دوستش دارم و هم قبولش دارم، و همانقدر فریدون جیرانی رو دوست ندارم ولی با این حال فکر نمی‌کنم کسی اندازه جیرانی دیتابیس و تاریخچه قوی از سینمای ایران در حافظه داشته باشه. اینو بارها در دو قدم مانده به صبح نشون داده.

ولی در کل به نظر من هم باید مجری مناسب‌تری برای این برنامه می‌ذاشتن!

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
انتظار نداشته باشیم که برنامه محیرالعقولی در بیاد با این همه قیچی و اینو نگو اونو نگو اینو نشون نده و ... با این مجری که در جهت آب شنا می کنه برنامه جالبی نمی شه همین اول کار با قاطی بازیای علی معلم دمشو می چینن مطمئنم

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
این برنامه چه زود تاپیک دار شد:D من نظرم را تو تاپیک گفتگوی آزاد گفتم، همون پست را انتقال میدم اینجا:

من نتونستم همه اش را ببینم ولی به طور کلی چنگی به دل نمیزد:( امیدوارم هفته های آینده بهتر و چالشی تر باشه... علی معلم یه سری حرفهای خوب هم زد هر چند جیرانی نمیذاشت همه حرفاش را بزنه، شاید میترسه برنامه خیلی زود تعطیل بشه:D

02310IMM7.JPG

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
غیب گفتی.
پس باید در جهت اهداف آمریکا حرکت کنه؟
غیب نگفتم. دارم میگم آزموده را آزمودن خطاست.
ما که اصولا باید کلا خلاف جهت آب شنا کنیم وگرنه بهمون نمیگن ایرانی.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اکبر عالمی آدم دوست داشتنی و باحالی هست ولی برنامه ای مثل 7 رو نمیتونه کنترل بکنه. حتی خود علی معلم هم میتونست گزینه ای باشه برای اجرای برنامه. جیرانی همه تلاشش رو می کنه که برنامه اش (چه این و چه توی 2قدم مونده به صبح) گرم و جذاب بشه ولی خب نمیشه دیگه ...

ولی به مرور درست میشه.

reza_d

Registered User
لایک‌ها
26
قسمت های مربوط به معرفی فیلمهای در حال فیلمبرداری و رفتن به پشت صحنه یکی از فیلمها خوب بود. اما وقت برنامه انقدر کم بود که تا میخواستن حرف بزنن تموم میشد! عملا قسمت فیلم هفته : آل که هیچی شد. علی معلم هم که تکلیفش با خودش معلوم نیست ...

وقتش رو باید بیشتر از اینها بکنن.

اين تيكه علي معلم رو خيلي خوب اومدي

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
اکبر عالمی آدم دوست داشتنی و باحالی هست ولی برنامه ای مثل 7 رو نمیتونه کنترل بکنه. حتی خود علی معلم هم میتونست گزینه ای باشه برای اجرای برنامه. جیرانی همه تلاشش رو می کنه که برنامه اش (چه این و چه توی 2قدم مونده به صبح) گرم و جذاب بشه ولی خب نمیشه دیگه ...

ولی به مرور درست میشه.

سلام،

دقیقا ! به نظرم یک مجری خوب در درجه اول باید یک شو من خوب و درست و حسابی باشه که متاسفانه جیرانی از این یک قلم هیچ ارثی نبرده. :D

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
مثل اینکه امشب 10:30 پخش میشه.

اين تيكه علي معلم رو خيلي خوب اومدي

حالا یه نقل قولی (نکند حرفهای من باعث شد وقت برنامه تمام شود؟!
292.gif
) هم براش دروردن همین اول کار و توی همه سایت ها زدن!

دقیقا ! به نظرم یک مجری خوب در درجه اول باید یک شو من خوب و درست و حسابی باشه که متاسفانه جیرانی از این یک قلم هیچ ارثی نبرده.

حالا خدا کنه به مرور بتونه برنامه رو جا بندازه و گرم کنه.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
برنامه نسبتا بهتر شده، در ضمن گفت از هفته آینده در مورد فیلمهای خارجی روی پرده هم صحبت میکنن. (چرا این قادری آخر فیلم "هیچ" را لو داد!؟)

بالا