برگزیده های پرشین تولز

برنامه کافی نت مجانی فارسی

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
من اولين برناممو با ماشين حساب نوشتم مربوط ميشه به كلاس اول دبيرستان!!! با يه ماشين حساب كاسيو پروگرميبل يه برنامه بود كه تاريخ شمسي رو مي گرفت و مي گفت چند شنبس!!! يه بازي هم با همون ماشين حساب نوشتم. آخراي سال دوم دبيرستان بود كه سيستم خريدم و بنا به اقتضاي دبيرستانمون مجبور بودم پاسكال ياد بگيرم خوب پيشرفتم كردم براي پروژه خودم و دوستام چند تا بازي نوشتم:
يه بازي Race (ماشين سواري)
يه بازي بوكس
يه بازي فكر بكر
اينا رو با پاسكال نوشتم و سال سوم دبيرستان پاسكال رو بوسيدم گذاشتم كنار بيسيك رو شروع كردم (بازم بنا مقتضيات دبيرستان) با بيسيك يه ماشين حساب نوشتم و بعد وارد VB شدم تقريبا همون سال سوم. تو VB برنامه زياد نوشتم، سال پيش دانشگاهي سيستم رو جمع كردم گذاشتم تو كمد!!! دوباره بعد پيش دانشگاهي شروع كردم. الان هم سال آخر دانشگاه هستم. و هنوز VB رو نذاشتم كنار. راستشو بخواي مي ترسم مثل زماني كه پاسكال رو گذاشتم كنار و حتي يه برنامه ساده هم يادم نموند كه با پاسكال بنويسم!!! وي بي رو بذارم كنار و به كلي برنامه نويسي VB رو فراموش كنم :D

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
راستي ممنون ميشم بيشتر در مورد C++ توضيح بدي آخه سال اول دانشگاه بود (ترم دو) برنامه نويسي داشتيم C++ بيست شدم ولي خيلي زبون زبون نفهمي بود. خيلي اذيتم مي كرد حالم ازش بهم مي خورد. همش دردسر بود. البته در سطح خيلي ابتدايي ياد گرفتيم ها همون ابتداييشم عذاب آور بود

Davoudpro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی عالی شروع کردی بهت تبریک می گم من خودم از دبیرستان شروع کردم و هیچی از کامپیوتر بلد نبودم در 6 ماه اول تقریبا به نصب ویندوز و نرم افزار های گوناگون مسلط شدم بعد این فکر به سرم زد که این نرم افزارها چگونه ساخته مشن با پرسوجو متوجه شدم که این نرم افزار ها توسط زبانهای برنامه نویسی ساخته مشن ابتدا یک کتاب بیسیک تهیه کردم و کمی مطالعش کردم و بعد به کتابفروشی رفتم و یک کتاب vb6 خریدم من از ابتدا با vb6 شروع کرد
vb6 زبان برنامه نویسی شیرین و جالبیه ولی در مقابل c++.net خیلی مشکله اما چاره ای ندارم باید c++.net هم یاد بگیرم ولی این به این معنی نیست که vb6 به کلی بزارم کنار فکر نکنم زبان vb6 از ذهنم خارج بشه چون من یک بار به عنوان مدرس در یک آموزشکاه vb6 درس دادم (به خاطر تجربه البته با حقوق :happy:)
یکی از دلایل یادگیری این زبان اینه که اگر شما یه سری به سایت www.progdvb.com بزنی و در قسمت plugins API بری متوجه خواهی شد که برای اینه بتونی پلاگینی برای progdvb (نرم افزار ماهواره) بسازی باید زبان c++.net رو بلد باشی .
در حال حاضر در امتحانات قرار دارم و نمی توم کتاب c++.net رو مطالعه کنم ولی اینه بهت میگم که اگر vb6 خوب یاد گرفته باشی c++.net هم می تونی یاد بگیری .

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
راستشو بخواي فكر مي كنم اگه به جاي c++.net برم php ياد بگيرم خيلي بهتر باشه. دوستم چهار سال پيش قبل اينكه بره آمريكا بهم وصيت كرد گفت : اميد بشين php ياد بگير نون تو phpيه بحرفش گوش نكردم. حالا دارم متوجه منظورش ميشم.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
والا من دارم می بینم که این بحث از موضوع تاپیک داره خارج میشه . . .

اگر امکان داره ادامه بحث رو تحت عنوان یک تاپیک جدید و احتمالا در بخش مربوطه انجام دهید که کاربرانی که می آیند گیج نشوند .

ممنون

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوست عزیز برنامه مدیریت کافی نت تحت ویندوز 7 میخوام از دوستان کسی چیزس سوراق نداره ترجیحا فارسی باشه

yaghout1100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز برنامه مدیریت کافی نت تحت ویندوز 7 میخوام از دوستان کسی چیزس سوراق نداره ترجیحا فارسی باشه

نرم افزار کافی نت ، هفت نت . دارم استفاده می کنم ، حرف نداره ، اینجا بیشتر کافی نت ها، دارن از این برنامه استفاده می کنن

نرم افزار جامع مدیریت کافی نت و گیم نت کاملا فارسی
نرم افزار جامع مدیریت کافی نت و گیم نت کاملا فارسی

احمدرحیمی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به اساتید
من یه نرم افزار کافی نت می خوام که فقط رو سرور نصب بشه و نیازی نباشه رو کلاینت ها نصب بشه .
چون از اکسز ترمینال استفاده می کنم و همه کلاینت ها خودشون هارد ندارن از سیستم سرور استفاده می کنند پس باید نرم افزارهای موجود برا کنترل کافی نت رو هم قسمت سرور و هم قسمت کلاینت رو روی یک سیستم نصب کنم که معنی نداره و جواب نمی ده .
لطفا راهنمایی کنید ممنون

بالا