برگزیده های پرشین تولز

برنامه virtual dub خبر داري بيا تو

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اين برنامه رو از اينجا دانلود ميكنم ولي باز نميشه لينكهاي ديگشم هم امتحان كردم اگر حلشو داشتيد دانلود كنيد ببينيد باز ميشه يا كانكشن من اشكال داره؟

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
مظورم اين بود كه دانلود ميشه ولي با winzip باز نميشه ميشه بازشم بكني جواب بدي

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
آها . . .
نميدونم احتمالا خراب بايد باشه
من خودم كه دانلود نكردم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
حجمش كمه ميشه تستش كني (668k)

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
دانلودش كردم
درسته
اين فايل خراب هست

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نظر شما بايد چيكار كرد :(

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
دوست عزيز rmb_ali قابليت Reporting Post براي اين در سايت قرار داده شده است ، كه اگر در موردي پستي بر خلاف روال سايت نوشته شده بود، مورد بازبيني توسط ادمين هاي سايت قرار بگيره، نه اينكه شما سوالي رو مطرح كنين و بعد توقع داشته باشيد كه با اين كار جواب بگيريد. اگر دقت كنيد روي اون دكمه نوشته Report Bad post ، ننوشته Report For reply !!! به هر حال اميدوارم كه رعايت كنيد.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من از اینجا دانلود کردم سالم بود:
ttp://easynews.dl.sourceforge.net/sourceforge/sourceforge/virtualdub/VirtualDub-1.5.10.zip
اگر باز مشکل داشت با Winrar هم امتحان کن اگه تو اونم خراب بود repair رو بزن...
موفق باشی.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
علی آقای عزیز . این برنامه برای اینکه مستقیما با معماری cpu مرتبطه برای سیستمهای amd , intel جداگانه نوشته شده و باید بر حسب سیستمت اونی که مناسبه رو دانلود کنی .
دانلودش هم سعی کن از همون سایتی که بهت معرفی کردم afterdawn دانلود کنی . تا جایی که یادمه سایت رسمی official داشت که ؟ اون اجازه دانلود بت نمیده ؟

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از amir :
دوست عزيز rmb_ali قابليت Reporting Post براي اين در سايت قرار داده شده است ، كه اگر در موردي پستي بر خلاف روال سايت نوشته شده بود، مورد بازبيني توسط ادمين هاي سايت قرار بگيره، نه اينكه شما سوالي رو مطرح كنين و بعد توقع داشته باشيد كه با اين كار جواب بگيريد. اگر دقت كنيد روي اون دكمه نوشته Report Bad post ، ننوشته Report For reply !!! به هر حال اميدوارم كه رعايت كنيد.
ولي خوب اگر كليد report for reply هم بود بدك نبود بابا بي خيال خيلي زندگي رو جدي گرفتي :D

بالا