برگزیده های پرشین تولز

برنج پاکستانی

kamyarardalan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان.

خواهشم میکنم هر کس اطلاعاتی در مورد برنجهای پاکستانی اعم از مارکها ، قیمتها ، نحوه خرید و فروش و حتی

واردات آن و ... دارد اینجا با بقیه دوستان در میان بگذارد. راستش من میخوام بزنم تو کار برنج . واسه همین یه سری

اطلاعات میخوام.:cool: ممنون

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
سلام .
مارک های متنوعی داره و در بسته بندیهای متنوع . بسته به نیاز درجه یک و دو و سه خرید میکنی که قیمتشون متفاوته و از طریق گمرک وارد کشور میکنی و هر جا که خواستی میبری می فروشی . دیگه چه اطلاعاتی می خواهین؟

kamyarardalan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام .
مارک های متنوعی داره و در بسته بندیهای متنوع . بسته به نیاز درجه یک و دو و سه خرید میکنی که قیمتشون متفاوته و از طریق گمرک وارد کشور میکنی و هر جا که خواستی میبری می فروشی . دیگه چه اطلاعاتی می خواهین؟

سلام. اگه میشه لطفا چند مارک معتبر تو بازار و قیمتاشو لب مرز و تو بازار رو بگید. میخوام بدونم تقریبا چقدر اختلاف داره.

همچنین تعرفه گمرکی و چیزای دیگه ای که میدونید. ممنون میشم

Last edited:

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
بستگی داره کجا باشی

مارک های معروف هم که اینان

معیاد 30 کیلو 3 درجه از 16 تومان تا 30 تومان
هیر 20 کیلو از 19 تومان تا 25 تومان
و مارک های فیصل و کمیل و ...
البته باید یه آشنا تو کار داشته باشی چون یا برنج ها رو کمتر از 20 کیلو بهت می دن یا اینکه توی جلد یا گونی برنج اصلی یه برنج معمولی میزارن خواستی من اطلاعات کامل در این زمینه دارم . می تونم باهات کار کنم !

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
از اخبار شنیدم که تاجرای برنج اونور اب { بخصوص هند } تا بفهمند خریدار ایرانیه قیمت رو خیلی بالاتر میگن .

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
سلام. اگه میشه لطفا چند مارک معتبر تو بازار و قیمتاشو لب مرز و تو بازار رو بگید. میخوام بدونم تقریبا چقدر اختلاف داره.

همچنین تعرفه گمرکی و چیزای دیگه ای که میدونید. ممنون میشم

شما سفارش مارک ها رو از خریداران برنج ایرانی میگیرین ... مارک زیاد مهم نیست خود برنج رو باید ببینی و تشخیص بدی درجه چنده . میری اونجا همین برنج درجه یک یک رو سفارش میدین به اسم خودتون گونی یا کیسه میزنن برات میریزن توش .
برنج درجه یک لب مرز 1500 تا 1800 هست کیلویی ... درجه یک یک .
در مورد تعرفه گمرکی اطلاعات ندارم میتونین برین بازرگانی استان خودتون و بپرسین.

از اخبار شنیدم که تاجرای برنج اونور اب { بخصوص هند } تا بفهمند خریدار ایرانیه قیمت رو خیلی بالاتر میگن .

هندی ها با همه کس جرات نمیکنن از این غلط ها بکنن.

بالا