برگزیده های پرشین تولز

برنده 200000000 دولار از www.silvanamails.com شدم

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا قضیه چییه من تو سایت http://www.silvanamails.com عضو شدم و بعد رفتم تو اکونت بالانس دیدم نوشته Sign-up Bonus $20,000.0000 .الکی؟؟ من حتی بلد نیستم این عدد بخونم اگه واقعا من این عدد برنده شدم به هر کی نظر بده 200 دولار می دم .2 سوال
این عدد یکی بنویسه چنده؟
و من چجوری می تونم این مبلغ برداشت کنم یکی تو این سایت عضو شه کمک کنه قضیه چیه ..به ای گلد هم می شه ریخت من حالیم نیست

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا چجوری بریزم تو ایگلد هر کی بگه 1000 دولارش بش می دم .نامردی می دم اگه بره تو ایگلد

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از afshin_electronic :
الكي دلتو خوش نكن .... همش الكيه ....
من رو صندلی میخ کوب شدم .منم می گم الکی این خیلی مبلغ زیادی .عمرن بیان این مبلغ واسه جایزه ثبت نام به من بدن .من نفر 13000 بودم که به سایتشون اومدم ! حالا اگه یه نفر بره عضو شه ببینه چه خبره ممنون می شم 50 در صد مبلغ بش می دم :eek: الان این شکلییم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
شاید گفته بانوس میده، شما بالانست اینقدره؟ اصلا اون 4تا صفر بعد از ممیز 2تاش زیاده! یه اسکرین شات بگیر بذار ببینیم...

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعي كن از اون شكل در بياي چون اينا همش كلك و واقعي نيست اون عدد هم كه گفتي ميشه دويست ميليون دلار كه اگه به قيمت دلاري 900 حساب كنيم ميشه يه چيزي تو مايه هاي .... بله . صدوهشتاد ميليارد تومن !!! به نظرت ممكنه ؟؟؟

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از balabala :
شاید گفته بانوس میده، شما بالانست اینقدره؟ اصلا اون 4تا صفر بعد از ممیز 2تاش زیاده! یه اسکرین شات بگیر بذار ببینیم...
اقا خیال نکنین جو گرفتتم:D
عزیزم من بلد نیستم اسکرین شات بگیرم و بلد نیستم عکس رو سایت بزارم.ولی این ظاهر و باطن خودت ببین
اگه تو سایت عضو بشی یه نگاه کنی شاید بهتر من سر در بیاری اخه اگه بخوان خالی ببندن مثلا می گن 1000 دولار اخه این مبلغ به یه بچه 7 ساله هم بگی می زنه زیر خنده .شاید مدیر سایتش یه بچه 7 سالس:D خیلی احمقن اگه واقعا همچین مبلغی به یه یوزر بدن اصلا این سایت در امدش چقدر که بخواد......اگه اینجوری باشه فردا مصاحبه با منو تو شبکه خبر می تونید ببنید و اگه یکی هم کمک کنه که من این مبلغ بریزم به حساب نصف مبلغ به ایگلدش واریز می کنم به شرطی که با من یه سفر فرانسه بیاد!:lol:
My Earnings
You have directly earned: $ 0.0000
You have earned from your Downline: $ 0.0000
Your account balance after all transactions: $ 20,000.0000
You have directly earned: 0 Points
You have earned from your Downline: 0 Points
Total available points after all transactions: 0 Points
Account Transactions
Cash Credits
Sign-up Bonus $20,000.0000

Total Cash Credits: $ 20,000.0000
Cash Debits
Total Cash Debits: $ 0.0000
Point Credits
Total Point Credits: 0
Point Debits
Total Point Debits: 0

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سایتش اصلا نه انجمن داره نه سیستمهای امنیتی ..اقا خیلی خنده داره مدیر سایت هر کی هست خیلی بچس نظر شما چیه؟ هر کی هست بهتره یه دور بیاد ایران یکم قالتاق بازی یاد بگیره بعد بره سایت باز کنه .من اگه این مبلغ تو ایگدمم ببینم باورم نمی شه چه برسه به این سایت :blink:

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام این سایتهای ptc کلاه بردار و کلک هستند. چه اونی که به ازای هر کلیک 2000 دلار میده و چه اونی که 25 صدم سنت میده. اگه یه نگاهی به کل پرداختی های این سایت بکنی میبینی دوازده میلیارد و سیصد میلیون دلار پول پرداخت کرده به اعضاء . بیل گیتس و اوناسیس هم اینقدر درآمد نداشتند تا بحال که اون هم بخواند به دیگران بذل و بخشش کنند
من خودم اول شروع به کارم یه خورده مشغول این سایتها هم بودم. زیاد گولشون رو نخور

تنها سایتهای سورف از سایتهای دیگه کمی مطمئن تر هستند. چه از ptc ها و چه از هایپها. این رو هم به این دلیل میگم که هم کارشون یه کمی، البته یه کمی عقلانی تره و هم اینکه مدت عمرشون بیشتر از اون دو مورد دیگست که گفتم. پس اگر این کاره اید سایتهای سورف رو در اولویت خودتون قرار بدید​
:rolleyes:

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
اون چهار تا صفر سمت راست که هیچی(بعد نقطه) اون عدده بیست هزار هست ولی اینکه چی چی هست خدا داند!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از fifty_okay :
سایتش اصلا نه انجمن داره نه سیستمهای امنیتی ..اقا خیلی خنده داره مدیر سایت هر کی هست خیلی بچس نظر شما چیه؟ هر کی هست بهتره یه دور بیاد ایران یکم قالتاق بازی یاد بگیره بعد بره سایت باز کنه .من اگه این مبلغ تو ایگدمم ببینم باورم نمی شه چه برسه به این سایت :blink:

فکر کنم اشتب شده! آخه میان 20 هزار دلار برای ثبت نام جایزه بدن؟
100.gif

شاید قاطی داره
19.gif
شاید توی پنلش که باید تنظیم میکرده بانوس چقدره بجای $20 زده 20000$!!!! اصلا امکان نداره!

موقع ستاپ اسکریپت سایتش مست بوده!
92.gif

یه چیزی هم هست گذشته از شوخی، شاید منظورش اینکه تا این سقف اعتبار میتونی تو این پنل در بیاری، یعنی وصیت کنی کل خاندانت بشینن توی این حساب کار کنن و تا 20000 تا میتونن برداشت داشته باشند انشاالله!!!
14.gif

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از fifty_okay :
اقا قضیه چییه من تو سایت http://www.silvanamails.com عضو شدم و بعد رفتم تو اکونت بالانس دیدم نوشته Sign-up Bonus $20,000.0000 .الکی؟؟ من حتی بلد نیستم این عدد بخونم اگه واقعا من این عدد برنده شدم به هر کی نظر بده 200 دولار می دم .2 سوال
این عدد یکی بنویسه چنده؟
و من چجوری می تونم این مبلغ برداشت کنم یکی تو این سایت عضو شه کمک کنه قضیه چیه ..به ای گلد هم می شه ریخت من حالیم نیست
اين ۲۰.۰۰۰ دلار هست:p .... به همه هم موقعه ثبت نام ميد توی صفحه اصلی سايت هم اينو نوشته:D

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیالتون راحت هیچی به شما نمیده...

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
برای هر سايتی که ميبينی ۲۰۰۰ دلار ميده :blink:
SCAM

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
paid to click
هست دیگه
مگه تا حالا ندیدی؟
این الان م به تو مثلا انقدر داده
اما یه چیزی هست مثلا حداقل برداشت از سایت 10 هزار برابر این مبلغه
:d
خود سایت 100 دلار نمیرزه

fifty_okay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
reza .balabala .cme و .... ممنون می دونستم سر کاری .:rolleyes:
نتیجه: چه سایت مسخره ای بود .

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fifty_okay :
.
قربونت پس بگو ما هم سر کاریم دیگه
نه فکر می کنم از دیشب تا حالا تب 200000000000 دلار ولت کرده

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
خواهش میشه!
در آمدهای اینچنین مفت از این راهها به دست نمیاد!

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از taak :
تمام این سایتهای ptc کلاه بردار و کلک هستند. چه اونی که به ازای هر کلیک 2000 دلار میده و چه اونی که 25 صدم سنت میده. اگه یه نگاهی به کل پرداختی های این سایت بکنی میبینی دوازده میلیارد و سیصد میلیون دلار پول پرداخت کرده به اعضاء . بیل گیتس و اوناسیس هم اینقدر درآمد نداشتند تا بحال که اون هم بخواند به دیگران بذل و بخشش کنند
من خودم اول شروع به کارم یه خورده مشغول این سایتها هم بودم. زیاد گولشون رو نخور

تنها سایتهای سورف از سایتهای دیگه کمی مطمئن تر هستند. چه از ptc ها و چه از هایپها. این رو هم به این دلیل میگم که هم کارشون یه کمی، البته یه کمی عقلانی تره و هم اینکه مدت عمرشون بیشتر از اون دو مورد دیگست که گفتم. پس اگر این کاره اید سایتهای سورف رو در اولویت خودتون قرار بدید​
:rolleyes:
عزیزم همشون کلک نیستن... این سایت کلاه برداره مگه نیومدی تو تاپیک سایتهای کلاه بردار به ترتیب حروف الفبا؟؟؟

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از fifty_okay :
عزیز قیمت سایت رو اول بخون بعد عضو شو... آخه نباید عضو های این سایتهای در پیت زیاد شه...
درست می گم...:cool:

بالا