• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر در کیش

siimiin

Registered User
تاریخ عضویت
13 ژانویه 2015
نوشته‌ها
532
لایک‌ها
3
سن
34
برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر در کیش :
رئیس اولین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر از برگزاری این نمایشگاه به میزبانی کیش از 12 تا 15 آبان ماه خبر داد و گفت : اعتماد سازی بین فعالان این عرصه اصلی ترین هدف برگزاری این نمایشگاه است.

محمود بندرچی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مورد جزئیات برگزاری این نمایشگاه گفت: این رویداد در سه بخش ابزار ، تجهیزات و ادوات ماشین سازی ، سازندگان طلا و جواهر و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی از 12 تا 15 آبان ماه در کیش برگزار می شود.

ایشان فرمودند : در این نمایشگاه انواع طلا و جواهر، سنگ های قیمتی و دستگاه های پیشرفته در زمینه تولید و ساخت طلا ،جواهر و همچنین صنایع وابسته در معرض نمایش قرار خواهد دارد .

ایشان اعتماد سازی بین فعالان این صنف و مشارکت آنها را هدف اصلی برگزاری نمایشگاه برشمرد و افزود : آشنایی تولید کنندگان و صادر کنندگان با محصولات ، ماشین آلات و فناوری های نوین در بخش تولید و صادرات و همچنین معرفی توانمندی های داخلی از جمله دیگر اهداف برپایی این رویداد است.

مجری نمایشگاه طلا و جواهر در مورد انتخاب جزیره کیش برای میزبانی این رویداد گفت : به دلیل ظرفیت های بالای این منطقه برای حضور فعالان خارجی ، کیش مکان مناسبی برای برگزاری نمایشگاه است.

بندرچی با بیان اینکه نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی در 47 غرفه و در فضایی به وسعت یک هزار و 200 متر تولیدات خود را عرضه خواهند کرد افزود : حضور چهار شرکت از کشورهای ایتالیا و ترکیه در نمایشگاه قطعی شده است.تور کیش دی 94

وی اظهار داشت : در این نمایشگاه علاوه بر نمایش و عرضه تولیدات کارخانه ها و کارگاه های داخلی و خارجی ، فروش نیز خواهیم داشت.

بندرچی گفت : این نمایشگاه با مجوز شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با همکاری و حمایت کمیسیون تخصصی طلا و جواهر کشور، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر، اتحادیه طلا و جواهر اصفهان، مشهد، تبریز، همدان و سایر اتحادیه های کشور برگزار می شود.

وی در مورد میزان تولید طلا و جواهر در کشور گفت : با توجه به سابقه دیرینه ایران در این عرصه ، سالانه حدود 350 تن طلا در کشور مصرف و یا خریداری می شود.

این نمایشگاه از 12 تا 15 آبان ماه در تالار شهر برگزار می شود ، رئیس اتحادیه کشوری طلا سازان ، رئیس اتحادیه تولید کنندگان طلا و جواهر و رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان از جمله مدعوین برای مراسم افتتاحیه این نمایشگاه هستند.
 
بالا