برگزیده های پرشین تولز

برگشت به ویندوز 8 از ویندوز 10 برای تبلت ویندوزی

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
سلام دوستان
یه مشکل دارم چن وقته کلا شاید بگم ی ساله تبلتم رو بدونه استفاده گذاشته کنار
یه تبلت hp omini 10 گرفتم که روش ویندوز 8.1 اورجینال 32 بیت نصب بود
. اپدیت ویندوز 10 واسش امد منم نرم افزاری از توی خود تبلت اپدیت کردم اما بعدش همه چیش از کار افتاد تاچ و دوربینو صدا و ویندوزشم کلا هنگه انگار اصلا ساپورت نمیشه .
حالا میخواستم برگردونمش به ویندوز 8.1 و ظاهرا برای برگردوندن از ریکاوری یه مدت محدودی ماکروسافت این امکانو میده بعد از اون مدت از طریق ریکاوری نمیشه برگردوند به 8 .اون مدته هم تموم شده روی تبلت من
حالا یه راه میمونه من قید ویندوز اورجینال رو زدم از اینترنت ویندوز 8 دانلود کردم که روی تبلت نصب کنم نمیدونم چجوری باید بوتش رو بالا بیارم برای نصب
بایوس نداره
کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم .

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
با این مراحل نیز جواب نداد
اما خودم یه ویندوز 8/1 از اینترنت دانلود کردم و مثل نصب ویندوز عادی از بوت نصبش کردم و مشکلی نداره فقط الان تنها مشکلی که درگیرشم اینه که تبلت شارژ نمیشه انگار یه سره هستش . شارژرش شده مثل پاورش یعنی به محض کشیدن شارژر از تبلت تبلت خاموش میشه انگار باتریش هیچی ذخیره نمیکنه .
امکان داره بخاطر ورژن بایوس باشه ؟؟ یا این ویندوز این شکلیه
؟؟
تمام اپدیت درایوهای تبلت رو هم از سات hp دانلود کردم و نصب کردم .
حالا باید چیکار کنم ؟؟ تشککر

Last edited:

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
مشکل شارز هم برطرف گردید .به این شکل که 2 ساعت گذاشتم یه سره توی شارژ تا باتریش فول شد و دیگه بدون شارژر خاموش نشد
با تشکر از دوستان
تبلت بدون مشکل کار میکنه فقظ ی سوال این تبلت ویندوز اورجینال داشت حالا که من یه ویندوز متفرقه روش نصب و اکتیو گردم . ویندوز ارجینال خودشو نمیتونم داشته باشم . ؟

بالا