برگزیده های پرشین تولز

بر طبق تحقیقات معتبر علمی ایرانیان ضریب هوشی IQبسیار کمتری از اعراب دارند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از tintin :
دوست من امضات رو عوض کن وگرنه ریپورت می دم
کاملا درسته....اینجا مکانی برای تبلیغات نیست...لطفا به بخش بازارچه مراجعه شود...
اون امضا را ادیت فرمایید وگرنه خودم شما را ban می کنم....در این صورت هم امضای شما محو خواهد شد هم آی دی مبارک..:) خواهش می کنم هرچه سریع تر بهتر..:happy:

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
با 1 دلار صاحب 42000 دلار شوید .
دوستان شما با پرداخت 1 دلار به این سایت و جمع آوری زیرمجموعه صاحب 42000 دلار شوید.(با فرض اینکه زیرمجموعه های شما 10 لول رشد کند.)

در این پلان با پرداخت 5 دلار صاحب 88000 دلار شوید.(با فرض اینکه زیرمجموعه های شما 9 لول رشد کند.)

در این پلان با پرداخت 20 دلار صاحب 350000 دلار شوید.(با فرض اینکه زیرمجموعه های شما 9 لول رشد کند.)

سايت نداشته كل سايتو گذاشته تو امضاش
فوتوكوپي تو جه جور مديري هستي كه
هم فعالي
هم با ادبي
هم همرنگ بچه هايي
هم گير نمي دي
هم امضا اديت نمي كني
هم با حالي
اصلا تو رم بايد مثله فوتوليو از مديريت بردارن بزار كاربر فعال
نمي شه كه هم فعال بود هم مدير

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از fotocopy :
شما ممکنه باشی ولی ما نیستیم :hmm:
کپی جان سخت نگیر بابا...:D اصلا خطابش من بوده..:D راضی می شی!;)
عزیزم حرف و حدیث زیاده ولی درست بودن محتوایی اون کمه.... شما که از مایی دیگه چرا...:happy:
یکی اگه الان بهم تلقین کنه من خنگول ترین فرد پی تی هستم...مگه من خواهم شد؟!خوب نه....می دانی چرا؟چون از قبل بودم!!!:lol: :lol: :lol: مهم اینه که خودمان می دانیم چه خبره...:cool:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
کاملا درسته....اینجا مکانی برای تبلیغات نیست...لطفا به بخش بازارچه مراجعه شود...
اون امضا را ادیت فرمایید وگرنه خودم شما را ban می کنم....در این صورت هم امضای شما محو خواهد شد هم آی دی مبارک..:) خواهش می کنم هرچه سریع تر بهتر..:happy:
دیر شد :happy:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
بچه ها اينو
سايت نداشته كل سايتو گذاشته تو امضاش
فوتوكوپي تو جه جور مديري هستي كه
هم فعالي
هم با ادبي
هم همرنگ بچه هايي
هم گير نمي دي
هم امضا اديت نمي كني
هم با حالي
اصلا تو رم بايد مثله فوتوليو از مديريت بردارن بزار كاربر فعال
شما لطف داری :happy:
ولی بدون اخطار که نمیشد
اخطار دادم 1 ساعت پیش توجه نکرد الان ادیتش کردم

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از nima178 :
جالب بید!!!:D
یاد یکی از حرفهای موسیلینی افتادم که می گفت:
"افراد محبوب من کسانی هستند که یکی از دو خصلت یک ایتالیایی اصیل را داشته باشند:یا یک کارگر زحمتکش باشند و یا یک مدیر لایق...این هردو در من جمع است ولی ملت من که من برای آنان برانگیخته شده ام که به راستگاری هدایتشان نمایم این دو خصلت را همسان ندارند...نداشتن این دوخصلت همسان موهبتی است که سبب خواهد شد زیر سایه ***** من این ملت به خوشبختی برسند..."
برگرفته از کتاب "موسیلینی:دیکتاتوری بیرحم یا وطن پرستی حاذق"

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
همون جور که خلیج فارس با دلار نفتی به خلیج عربی تبدیل میشه عرب هم از ایرانی باهوش تر میشه!
متاسفانه یک توطئه سراسری علیه هستی و وجود ایران و ایرانی وجود دارد.
آدم اینهه دردو کجا ببره؟

ch_hamid123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از korosh bozorg :
من به عنوان یک کرد با مذهب تسنن از هر چی عربه متنفرم و خدا اسراییل رو برای اذیت اونها یاری کنه.

درود بر هم میهن کردم

من حقیقتاً نمی دونم اون تحقیق راجع به هوش ایرانی ها چقدر درسته یا درست نیست. اهمیتی هم نداره و چیزی رو توی دنیای واقعی تغییر نمی ده. اما وقتی همچین نظراتی مثل این نظرات بالا را رو می خونم فکر می کنم قبل از اونکه بیایم اینجا و راجع به ایرانی بودن و نبودن مون بحث کنیم . افتخار کنیم یا مایه ننگ مون باشه. بهتره به مفهوم انسان بودن فکر کنیم. کسی که با افتخار از نفرت حرف می زنه و آرزو می کنه که اذیت و آزار برای کس دیگه ای زیاد بشه ( حتی اگر مد نظرش یک حیوون باشه) به نظر من بیشتر از اون که میهن پرست باشه، کینه پرسته. آدم های خوب و بد توی هر قومی وجود دارن. چیزی که بده نژادپرستی و نفرت طلبی یه... افتخار به رذالته. چه فرقیه بین اون نئونازیستی که معتقده کله سیاه ها حیوون ان با کسی که می گه عربا آدم نیستن یا ترک ها آدم نیستن؟ دنیای یه همچین کسی اینقدر کوچیکه که فقط خودش و می بینه و بس.

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از rezadignity :
همون جور که خلیج فارس با دلار نفتی به خلیج عربی تبدیل میشه عرب هم از ایرانی باهوش تر میشه!
متاسفانه یک توطئه سراسری علیه هستی و وجود ایران و ایرانی وجود دارد.
آدم اینهه دردو کجا ببره؟

ریشه این مشکل رو باید تو حکومت خدمتگزار جستجو کرد!!! عربها هم مثل همه دنیا و مثل همه تاریخ دارن سهمشون رو از بودن بیشتر میکنند، ایرادی که نداره؟ همه دنیا این کارو میکنند...

مشکل اون اراذلی هستند که نه تنها سهم ایران رو افزایش نمیدهند بلکه نمیتونند سهم ثابت ما رو حفظ کنند!!!

اون دربای خزر، این خلیج فارس، و از این دست بسیار است ...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از meshkat :
IQ مردم کشور های مختلف (لیست کشورها بر اساس IQ در ویکی پدیا)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_IQ

- در اینجا هم می توانید رابطه نژاد با IQ را ببینید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_intelligence

چنانچه می بینیدهر دو لینک بالا نتایج تحقیقات در جاهای معتبر چاب شده است منابع و مراجع مورد استناد در مقاله های بالا بسیار مستند و معتبرغیر قابل خدشه هستند

1- هدف من از این پست این بود که نشان دهم برخلاف آن چیزی که مرتب در رادیو و تلویزیون می گویند که بچه های ایرانی یکی از باهوش ترین ها در جهان هستند، به هیچ وجه درست نیست و در واقع ما یکی از کودن ترین ها در جهان هستیم و یکی از علل عقب ماندگی ما هم همین است.
2- هر دو لینک نتایج تحقیقات معتبر چاب شده است هر دو لینک بالا نتایج تحقیقات در جاهای معتبر چاب شده است منابع و مراجع مورد استناد در مقاله های بالا بسیار مستند و معتبرغیر قابل خدشه هستند
3- کتاب فوق پیش بینی هایی کرده است که اگر دقت کنید می بینید که متاسفانه در حال تعبیر شدن است.
4 -کتاب می گوید که ضریب هوشی با درامد سرانه نسبت مستقیم دارد (با کورلیشن 0.7 که بسیار بالاست مثلا توجه کنید که کورلیشن ضریب هوشی با حجم قشر خاکستری مغز فقط 0.4 است.)نمونه اش هم ژاپن که بعد از ویرانی جنگ جهانی دوم در عرض یک دهه خود را به ملل پیشرفته می رساند.
5- این که تمام دبیرستانی های یک کشور امتحان بدهند و از بین مثلا صد هزار نفر، پنج نفر انتخاب بشوند و بروند مدال المپیاد جهانی بیاورند اصلا افتخار نیست. کجای دنیا کنکور یا کلاس امادگی المپیاد دارند؟

من البته قبل از اين که به من هم بگيد عرب سوسمار خور بايد بگم ايراني هستم و اصلمون طايفه امون هم از اين ايراني الاصل تر نمي شم. پس عرب نيستم و الزاما هم عرب ها رو دوست ندارم. اما تا جايي که مي دونم عرب ها هم آدم هستند و هيچ مشکلي ندارند. فقط هم عرب هاي حجاز نيستند. همين عرب هاي حجاز اصلشون به قوم يهود فلسطين اسرائيل اردن سوريه و لبنان مي رسه که از ايراني ها و مصري ها هم تاريخ کهن تري دارند. چشم هامون رو بستيم و هي مي گيم قوم آريايي اريايي. مگر غير از اينه که چهار تا چوپون بودن که از آسياي ميانه اومدن؟ من هيچ ژن برتري اي در نژادمون نمي بينم. عرب ها هم اگر منظورتان اين است که دچار تحجر هستن بايد بگم در خيلي از زمينه ها فکر باز تري از ايراني ها دارند و نسل جديدشان (غير از الواط ها و خوش گذاران هايشان) خيلي بيشتر از نژاد پرستي متنفرند به همه ي اقوام احترام مي گذارند و اون طور هم که همه فکر مي کنند دشنم دختران و همسرانشان نيستند. تقريبا تمام رفقاي صميمي پدرم اکثرا فرزند پسر ندارند و يک همسر دارند و اصلا هم مثل ما نمي گن اين ها عجم و مجوس (املا؟) هستند.

ببخشيد طولاني شد، . اعراب نه هيچ برتري اي به ما دارند و نه ما داريم.
نژاد پرستي يعني نژاد ستايي. يعني نژادي رو به هر نحو و به هر وسيله اي برتر دانستن.چه کم چه زياد. چه در مسائل کوچک چه در مسائل کلان. تيتر نژاد پرستانه و جانب دارانه است

من هم امنظورم این نبود که کم هوشی و با هوشی نیست. به هر حال اگر بخوای متوسط بگیری، طبق مناسبات منطقی بالاخره یک کشور بالاتره و یک کشور پایین تره اما این به خاطر نژاد نیست. به خاطر تصادفه و به این مسئله ی اثبات شده (!) که ما از عرب ها برتریم ربطی نداره!
اما من فکر می کنم هوش به بعضی چیز ها مثل هم بستگی داره و این ها هم فاکتور های مهمی هستند. یک سری استعداد ها و توانایی ها هستند که بالقوه هستند و یک سری بالفعل. به نظرم فاکتور هایی که بالا اشاره کردم در بالفعل کردن این استعداد ها در طول زمان نقش مهمی داشته باشن.

ضريب هوش ملل مختلف (البته کتاب مال ۲۰۰۲ است، يعنی بعد از انتخاب دوباره خاتمی در سال ۲۰۰۱ اوضاع ما خراب بوده!)!
مندرجات ویکی از کتاب چاب سال 2002 میلادی گرفته شده است
Iran 84/200
این کتاب خانه ویکی پدیا یکی سیستم باز هستش که کنترلی روش نیست به صورتی که تا به حال دوبار خبر مرگ خالقش روش بوده
اصلا قابل اعتبار نیست به همین دلیل یعنی مورد استناد قوی نیست مگه اینکه مراجع اون تحقیق ها برسی بشندرموردی که می خواهی تحقیق کنی
یه چیزی تومایه وبلاگهای هست منتهی دسته بندی شده و متمرکز تر
البته من هم موافقم که تیز هوشی (البته درسترش تیز گوشی یا همون دراز گوشی) اعراب رو منکر نیستم:D
اعراب کسانی مثل مصطفی عقاد رو تربیت کردند که فیلم های مثل عمر ساخت و بنیاد گرای و.. رو زیر پوستی و در پناه وارونه کردن تاریخ تشویق کرد و اخر پاداشش روگرفت و به اتش که برافروخته بود کشته شد
فرد زیرکک و باهوشی مانند صدام رو تربیت کردند که جنگ خونین 8 ساله با ایران و بعد با همسایه هاش رو شروع کرد و هنوز هم دارو دسته اش ادامه میدند
فرد باهوشی مانند بن لادن **** القاعده رو دارند که امریکا رو تو خود کشورش روز روشن 5 هزار نفر تو چند دقیقه کشت و تروریسم رو جهانی کرد! الی آخر !
کافیه؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
ويکيپديا فعلا خودش زير سؤال رفته که چرا يه بابايي رو اشتباهي به مدت چندين ماه به عنوان کسي که جان اف کندي رو ترور کرده معرفي کرده بوده توش!!

بعدم غيژ جان واقعا دمت گرم با اين قيژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژيدنت
22.gif

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
اينا همش حرف مفته ....

اگه يه نيگا به دور و برتون بندازين .. ميبينين كه چي به چيه .....

راستي يكي بياد و افتخارات علمي اعراب رو برا من بشمره ....
حالا افتخارات علمي نه ... افتخارات تاريخي ... يا افتخارات انساني .....

يا هر چي كه بشه بهش افتخار كرد ....

.....

راستي يكي ايني رو كه اين پايين از ويكي پديا كپي كردم رو برام توضيح بده ...

From Wikipedia, the free encyclopedia.

Jump to: navigation, search
Iran 156

--------------------------------------------------------------------------------

USA 110

--------------------------------------------------------------------------------

Suedi Arabia -25

...

Solve it

Retrieved from "http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_the_Wealth_of_Nations"

يعني iq اعراب -25 و مال ايران 156 هست ؟؟؟؟

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از ghizh :
یکی اینو اخراجش کنه دوباره داره گند میزنه به اعصاب ما و کل انجمن.
من مطمئنم این یارو نه تنها عرب نیست بلکه بشدت از اعراب متنفره. چون هر دفعه از اعراب دفاع کرده با جمله هاش فقط تنفر ما از اعراب بیشتر شده. حتما هدفش همینه. در ضمن بنده یک جوابیه پای اون لیست ضریب هوشی واسه اون حرامزاده هایی که این لیستو درست کردن زدم. پیشاپیش از همتون عذر خواهی میکنم اما همش عین حقیقت بود و نمیتونستم نگم. کسی که اینجوری داره حقیقتو عوض میکنه لیاقتش همینه.
در ضمن اگه اینقدر ما ضریب هوشیمون پایینه چرا این همه ایرانیا توی زمینه های علمی موفقن. همیشه جزو ده کشور برتر المپیاد بودیم و خواهیم بود. این حرومزاده ها ( اینگیلیس و اروپا و آمریکا و اعراب وهابی و...) شمشیرو از رو واسه ایران بستن. یروز میگن جزایر سه گانه مال اماراته . یروز اسم خلیج همیشه فارسو عوض میکنن حالام این حرومزاده بازیو فردا خدا داند که چه گ*ی میخوان بخورن. یه چیز که واسم خیلی جالب بود ضریب هوشیه این اینگیلیسای حرومزاده ی منگول اسگل. من پسر خالم اینگیلیسه میگه از این ملت هالوتر خودشونن. من نمیدونم چطوری این همه قدرت پیدا کردن. احتمالا بخاطر حرومزادگی و همیشه از پشت خنجر زدنشونه.
دوباره میگم اگه انجا صاحاب داره و بی صاحاب نیست یکی این یارو رو اخراج کنه تابیشتر از این اعصاب ما رو بهم نریخته و انجمن رو به گند نکشونده.
آقای ghiz جنابعالی بسیار فحاش و بد دهان تشریف دارید. فکر نکنید که من قصد دفاع از اعراب دارم، نه خیر، من هیچ دل خوشی از اعراب ندارم. من نه مدیر هستم نه صاحب سایت ولی با توجه به این تاپیک و دیگر تاپیکها که من پستهای شما را در آن دیده ام لازم دیدم تذکری به شما بدهم چرا که در چند مورد دیده ام که همیشه از الفاظ رکیک و نا شایست استفاده می کنی. اگر نظر و انتقادی داری مثل بچه آدم مطرح کن.
اینجا انجمنه نه چاله میدون!:mad:

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rezadignity :
آقای ghiz جنابعالی بسیار فحاش و بد دهان تشریف دارید. فکر نکنید که من قصد دفاع از اعراب دارم، نه خیر، من هیچ دل خوشی از اعراب ندارم. من نه مدیر هستم نه صاحب سایت ولی با توجه به این تاپیک و دیگر تاپیکها که من پستهای شما را در آن دیده ام لازم دیدم تذکری به شما بدهم چرا که در چند مورد دیده ام که همیشه از الفاظ رکیک و نا شایست استفاده می کنی. اگر نظر و انتقادی داری مثل بچه آدم مطرح کن.

ادیتش کردم. خودمم ناراحت شدم که با یه هموطن اینجوری حرف زدم.

خداییشبخاطر تذکر اسفندیار نبودا. راستی بچه تو کارو زندگی نداری برو تو بخش سخت افزارت.

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی راشو یاد گرفتم چطوری پست بزن. از فیلتر شکن که استفاده میکنم آی پیمو نمیفهمن پس هرچی خواستم نثار خواهر و مادر اینگیلیسا کردم. یه سر به همون لینکه بزنید تا پاکش نکردن.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از rezadignity :

همون طور که گفتی به تو ربطی نداره

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خوب اگه اينقدر واضحه چرا داريد جوش ميزنيد واسه چي اينجا هي فحش ميديد؟؟؟
اومده يه چيزي گفته اونم تو ويكي پديا كه هركي هرچي بخواد ميتونه پست بزنه
دليل نميشه اين همه فحش

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از ghizh :
تو آدم نیستی و جدو آباد و ننه بابات. کی اصلا باتو بود کرم خاکی. اینجا آژان داره نمیخواد تو واسه ما پاچه بگیری نکنه تو اون مطلبو زدی. هر چی گفتم حقته. :f34r: :f34r: :f34r:
تو اگه آدم بودی به اونی که اون ضرا رو زده یه چیزی میگفتی.
دوست من از شما بعیده که چنین جملاتی که در شان فوروم نیست را بزبان بیاورید...بهتر نیست کمی مستند تر صحب کنیم؟من قبلا در تاپیکی دیگر مجموع نظرات شما را در باب رضا شاه و جریان انگلیسی ها خواندم...سوای محتوای آن چون از دریچه ای دیگر به مسئله می نگریست جای تشکر از شما را داشت...ولی شما که زحمت می کشید در ویکی پدیا مطلب می نویسید و یا بدنبال حقایق مستند تاریخی هستید بهتر نیست کمی دلایل منطقی چاشنی علت مخالفت خود کنید تا دیگران نیز در این بحث سهیم شوند؟!:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا