برگزیده های پرشین تولز

بر طبق تحقیقات معتبر علمی ایرانیان ضریب هوشی IQبسیار کمتری از اعراب دارند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من نظري ندارم جز اينكه بگم اون كسي كه پست اول رو زد به حرفهاش دقت كنيد.ببينيد چقدر از آريايي ها بدش مياد.عرب كه نيست(خودش ميگه). پس به احتمال قوي تركه.اونم 6 سيلندرش.
دليل بالا بودن ضريب هوش ايرانيها در تقابل نژاديه.اصولا مردماني كه از نسل نژادهاي مختلف هستند يعني خلوص كمي دارند(به زبان لري) بدليل غلبه ژنهاي قويتر وسالمتر باهوشترند. و اين يه مطلب علميه. ثانيا امروزه روز جاي اين حرفها نيست.ديگه هيشگي خالص نيست.آريايي وا ينها هم نداريم جيگر

infected

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meshkat :
IQ مردم کشور های مختلف (لیست کشورها بر اساس IQ در ویکی پدیا)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_IQ

- در اینجا هم می توانید رابطه نژاد با IQ را ببینید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_intelligence

چنانچه می بینیدهر دو لینک بالا نتایج تحقیقات در جاهای معتبر چاب شده است منابع و مراجع مورد استناد در مقاله های بالا بسیار مستند و معتبرغیر قابل خدشه هستند

1- هدف من از این پست این بود که نشان دهم برخلاف آن چیزی که مرتب در رادیو و تلویزیون می گویند که بچه های ایرانی یکی از باهوش ترین ها در جهان هستند، به هیچ وجه درست نیست و در واقع ما یکی از کودن ترین ها در جهان هستیم و یکی از علل عقب ماندگی ما هم همین است.
2- هر دو لینک نتایج تحقیقات معتبر چاب شده است هر دو لینک بالا نتایج تحقیقات در جاهای معتبر چاب شده است منابع و مراجع مورد استناد در مقاله های بالا بسیار مستند و معتبرغیر قابل خدشه هستند
3- کتاب فوق پیش بینی هایی کرده است که اگر دقت کنید می بینید که متاسفانه در حال تعبیر شدن است.
4 -کتاب می گوید که ضریب هوشی با درامد سرانه نسبت مستقیم دارد (با کورلیشن 0.7 که بسیار بالاست مثلا توجه کنید که کورلیشن ضریب هوشی با حجم قشر خاکستری مغز فقط 0.4 است.)نمونه اش هم ژاپن که بعد از ویرانی جنگ جهانی دوم در عرض یک دهه خود را به ملل پیشرفته می رساند.
5- این که تمام دبیرستانی های یک کشور امتحان بدهند و از بین مثلا صد هزار نفر، پنج نفر انتخاب بشوند و بروند مدال المپیاد جهانی بیاورند اصلا افتخار نیست. کجای دنیا کنکور یا کلاس امادگی المپیاد دارند؟

من البته قبل از اين که به من هم بگيد عرب سوسمار خور بايد بگم ايراني هستم و اصلمون طايفه امون هم از اين ايراني الاصل تر نمي شم. پس عرب نيستم و الزاما هم عرب ها رو دوست ندارم. اما تا جايي که مي دونم عرب ها هم آدم هستند و هيچ مشکلي ندارند. فقط هم عرب هاي حجاز نيستند. همين عرب هاي حجاز اصلشون به قوم يهود فلسطين اسرائيل اردن سوريه و لبنان مي رسه که از ايراني ها و مصري ها هم تاريخ کهن تري دارند. چشم هامون رو بستيم و هي مي گيم قوم آريايي اريايي. مگر غير از اينه که چهار تا چوپون بودن که از آسياي ميانه اومدن؟ من هيچ ژن برتري اي در نژادمون نمي بينم. عرب ها هم اگر منظورتان اين است که دچار تحجر هستن بايد بگم در خيلي از زمينه ها فکر باز تري از ايراني ها دارند و نسل جديدشان (غير از الواط ها و خوش گذاران هايشان) خيلي بيشتر از نژاد پرستي متنفرند به همه ي اقوام احترام مي گذارند و اون طور هم که همه فکر مي کنند دشنم دختران و همسرانشان نيستند. تقريبا تمام رفقاي صميمي پدرم اکثرا فرزند پسر ندارند و يک همسر دارند و اصلا هم مثل ما نمي گن اين ها عجم و مجوس (املا؟) هستند.

ببخشيد طولاني شد، . اعراب نه هيچ برتري اي به ما دارند و نه ما داريم.
نژاد پرستي يعني نژاد ستايي. يعني نژادي رو به هر نحو و به هر وسيله اي برتر دانستن.چه کم چه زياد. چه در مسائل کوچک چه در مسائل کلان. تيتر نژاد پرستانه و جانب دارانه است

من هم امنظورم این نبود که کم هوشی و با هوشی نیست. به هر حال اگر بخوای متوسط بگیری، طبق مناسبات منطقی بالاخره یک کشور بالاتره و یک کشور پایین تره اما این به خاطر نژاد نیست. به خاطر تصادفه و به این مسئله ی اثبات شده (!) که ما از عرب ها برتریم ربطی نداره!
این که تمام دبیرستانی های یک کشور امتحان بدهند و از بین مثلا صد هزار نفر، پنج نفر انتخاب بشوند و بروند مدال المپیاد جهانی بیاورند اصلا افتخار نیست. کجای دنیا کنکور یا کلاس امادگی المپیاد دارند؟
اما من فکر می کنم هوش به بعضی چیز ها مثل هم بستگی داره و این ها هم فاکتور های مهمی هستند. یک سری استعداد ها و توانایی ها هستند که بالقوه هستند و یک سری بالفعل. به نظرم فاکتور هایی که بالا اشاره کردم در بالفعل کردن این استعداد ها در طول زمان نقش مهمی داشته باشن.

ضريب هوش ملل مختلف (البته کتاب منتشر شده سال ۲۰۰۲ میلادی است، يعنی بعد از انتخاب دوباره خاتمی در سال ۲۰۰۱ اوضاع ما خراب بوده!)!
مندرجات ویکی پدیا از یکی از کتابهای معتبر چاب سال 2002 میلادی گرفته شده است
Iran 84/200

اين بازم از امين آباد فرار كرد؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
از اونجایی که من دوست ندارم فحش رکیک بدم و قبلا هم جواب همین اقا رو دادم . فقط بگم این ایرانی های بدون ای کیو در طول 3000 سال حکومت هیچ نیازی به اعراب خر مادر... نداشتند ولی این اعراب با ای کیو بالا هیچ موقع بدون یک وزیر و مشاور ایرانی نتونسته حکومت کنه .

..... تو ..... اعراب و حامیان اعراب

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
جالبتر از همه توي اين ليست اين هست كه:
IQ هنگ كنگي ها (بيشتر از همه) و چيني (100) هست كه خيلي از ايران بيشتره.....
در حالي كه اگه يادتون باشه تو جام ملتهاي آسيا 2004 همه تيم ها از خنگي اين ملت كف كرده بودند....

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از daneshmand :
جالبتر از همه توي اين ليست اين هست كه:
IQ هنگ كنگي ها (بيشتر از همه) و چيني (100) هست كه خيلي از ايران بيشتره.....
در حالي كه اگه يادتون باشه تو جام ملتهاي آسيا 2004 همه تيم ها از خنگي اين ملت كف كرده بودند....

لیستی که سیاسی و پولکی باشه از این بهتر نمیشه !!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از meshkat :

چنانچه می بینیدهر دو لینک بالا نتایج تحقیقات در جاهای معتبر چاب شده است منابع و مراجع مورد استناد در مقاله های بالا بسیار مستند و معتبرغیر قابل خدشه هستند

1- هدف من از این پست این بود که نشان دهم برخلاف آن چیزی که مرتب در رادیو و تلویزیون می گویند که بچه های ایرانی یکی از باهوش ترین ها در جهان هستند، به هیچ وجه درست نیست و در واقع ما یکی از کودن ترین ها در جهان هستیم و یکی از علل عقب ماندگی ما هم همین است.
2- هر دو لینک نتایج تحقیقات معتبر چاب شده است هر دو لینک بالا نتایج تحقیقات در جاهای معتبر چاب شده است منابع و مراجع مورد استناد در مقاله های بالا بسیار مستند و معتبرغیر قابل خدشه هستند
3- کتاب فوق پیش بینی هایی کرده است که اگر دقت کنید می بینید که متاسفانه در حال تعبیر شدن است.
4 -کتاب می گوید که ضریب هوشی با درامد سرانه نسبت مستقیم دارد (با کورلیشن 0.7 که بسیار بالاست مثلا توجه کنید که کورلیشن ضریب هوشی با حجم قشر خاکستری مغز فقط 0.4 است.)نمونه اش هم ژاپن که بعد از ویرانی جنگ جهانی دوم در عرض یک دهه خود را به ملل پیشرفته می رساند.
5- این که تمام دبیرستانی های یک کشور امتحان بدهند و از بین مثلا صد هزار نفر، پنج نفر انتخاب بشوند و بروند مدال المپیاد جهانی بیاورند اصلا افتخار نیست. کجای دنیا کنکور یا کلاس امادگی المپیاد دارند؟

من البته قبل از اين که به من هم بگيد عرب سوسمار خور بايد بگم ايراني هستم و اصلمون طايفه امون هم از اين ايراني الاصل تر نمي شم. پس عرب نيستم و الزاما هم عرب ها رو دوست ندارم. اما تا جايي که مي دونم عرب ها هم آدم هستند و هيچ مشکلي ندارند. فقط هم عرب هاي حجاز نيستند. همين عرب هاي حجاز اصلشون به قوم يهود فلسطين اسرائيل اردن سوريه و لبنان مي رسه که از ايراني ها و مصري ها هم تاريخ کهن تري دارند. چشم هامون رو بستيم و هي مي گيم قوم آريايي اريايي. مگر غير از اينه که چهار تا چوپون بودن که از آسياي ميانه اومدن؟ من هيچ ژن برتري اي در نژادمون نمي بينم. عرب ها هم اگر منظورتان اين است که دچار تحجر هستن بايد بگم در خيلي از زمينه ها فکر باز تري از ايراني ها دارند و نسل جديدشان (غير از الواط ها و خوش گذاران هايشان) خيلي بيشتر از نژاد پرستي متنفرند به همه ي اقوام احترام مي گذارند و اون طور هم که همه فکر مي کنند دشنم دختران و همسرانشان نيستند. تقريبا تمام رفقاي صميمي پدرم اکثرا فرزند پسر ندارند و يک همسر دارند و اصلا هم مثل ما نمي گن اين ها عجم و مجوس (املا؟) هستند.

نژاد پرستي يعني نژاد ستايي. يعني نژادي رو به هر نحو و به هر وسيله اي برتر دانستن.چه کم چه زياد. چه در مسائل کوچک چه در مسائل کلان. تيتر نژاد پرستانه و جانب دارانه است

من هم امنظورم این نبود که کم هوشی و با هوشی نیست. به هر حال اگر بخوای متوسط بگیری، طبق مناسبات منطقی بالاخره یک کشور بالاتره و یک کشور پایین تره اما این به خاطر نژاد نیست. به خاطر تصادفه و به این مسئله ی اثبات شده (!) که ما از عرب ها برتریم ربطی نداره!
این که تمام دبیرستانی های یک کشور امتحان بدهند و از بین مثلا صد هزار نفر، پنج نفر انتخاب بشوند و بروند مدال المپیاد جهانی بیاورند اصلا افتخار نیست. کجای دنیا کنکور یا کلاس امادگی المپیاد دارند؟
اما من فکر می کنم هوش به بعضی چیز ها مثل هم بستگی داره و این ها هم فاکتور های مهمی هستند. یک سری استعداد ها و توانایی ها هستند که بالقوه هستند و یک سری بالفعل. به نظرم فاکتور هایی که بالا اشاره کردم در بالفعل کردن این استعداد ها در طول زمان نقش مهمی داشته باشن.

ضريب هوش ملل مختلف (البته کتاب منتشر شده سال ۲۰۰۲ میلادی است، يعنی بعد از انتخاب دوباره خاتمی در سال ۲۰۰۱ اوضاع ما خراب بوده!)!
Iran 84/200

طبق نظريه هاي علمي عربها در چند چيز از ايرانيها در سطح بالاتري قرار دارند :

1- برآمدگي شكم ( به دليل خوردن سوسمار و متعلقات به حد زياد )
2- بيضه و #$^* و متعلقات زير شكمي
3- تروريست و وحشي بودن ( اين ديگه دليل نداره : ميگن عر ب بي دليل )

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
Its Funny
بابا مردم عراق 10 ساله هیچی ندارند بخورند ما کارتون کارتون براشون غذا می فرستیم، اونوقت از ایرانیها باهوشترند؟ این لیسته دیگه اندشه.

mohsenrezvani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از meshkat :

Iran 84/200

البته باید خاطر نشان شد که از قدیم گقتم عربها خ..... هستن !! :lol:

mohsenrezvani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahmoud666 :
طبق نظريه هاي علمي عربها در چند چيز از ايرانيها در سطح بالاتري قرار دارند :

1- برآمدگي شكم ( به دليل خوردن سوسمار و متعلقات به حد زياد )
2- بيضه و #$^* و متعلقات زير شكمي
3- تروريست و وحشي بودن ( اين ديگه دليل نداره : ميگن عر ب بي دليل )

من با دومیش واقعا موافقم ! :wacko:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
وااایییییییییییییییی من واقعا اعصابم خورد شد کدوم خار مادر ....ای این اراجیف رو بررسی کرده و گفته .

از ایرانی سرتر نداریم اون موقع که ما حموم داشتیم عربا 6 ماه 6 ماه رنگ اب و نمیدیدن .
یه عربی مهمون یکی از فامیلامون بود رفت w.c یه دفعه اربدش زد بالا مرتیکه اب داغ و اشتباه باز کرده بود IQ.

فقط ایران و ایرانی اگه کسی در مورد ایرانی چرت و پرت بگه اگه دم دستم باشه خفش میکنم.

در ضمن من اعصاب ندارم عربای پی تی با من کل کل نکنن.

زنده باد ایران و ایرانی

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از check_shark :
با همون چوب اسنوکر بکن تو ......عربا :lol: :lol: :lol:
:lol: دیگه نمیتونم سرمو بیارم پایین شار بزنم:lol:
حیفه میرم بیرون یه چیزه دیگه پیدا میکنم.

aliali1

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از pinokio2 :
آقا من نظري ندارم جز اينكه بگم اون كسي كه پست اول رو زد به حرفهاش دقت كنيد.ببينيد چقدر از آريايي ها بدش مياد.عرب كه نيست(خودش ميگه). پس به احتمال قوي تركه.اونم 6 سيلندرش.
دليل بالا بودن ضريب هوش ايرانيها در تقابل نژاديه.اصولا مردماني كه از نسل نژادهاي مختلف هستند يعني خلوص كمي دارند(به زبان لري) بدليل غلبه ژنهاي قويتر وسالمتر باهوشترند. و اين يه مطلب علميه. ثانيا امروزه روز جاي اين حرفها نيست.ديگه هيشگي خالص نيست.آريايي وا ينها هم نداريم جيگر[/QUOT
من نمیدونم امثال تو که خودش رو ایرانی میدونه از جون ما ترکها چی می خواد غیر از این که ما برای این مملکت خون دادیم وصد تا کار دیگه واسه افتخارش کردیم هیچ می دونی چند تا از افتخار افرینهای ایران توی تمام الم÷یکها ترک بودند هیچ می دونی ÷وریای ولی تورک بوده هیچ میدونی اگر امروز نام ایران رو می شنوی بخاطر شهادتهای صفویون وغیره بوده
اسم کشتی گیر کشورمون موحد یادت رفت(زمان شاه)
افای سایی تکوتندوکا رو نمی شناسین
اقای رضا زاده که ÷یراهن تیم ملی رو با دلار های المان وترکیه عوض نکرد
و دها افتخار افرین دیگه
مگه ترکها چه هیزوم تری به امثال تو فروختن
ترکها نیازی به اثبات هوش ندارند هیمن که نون بازوشون وهوش تجاریشون رو به کار می ندازن بسه
توی بازار ایران اول نباشن دوم که هستن
کشور ترکیه بدون نفت تونسته به ÷یشرفتهای اقتصادی چشمگیری برسه و امرز یکی از زیباترین کشورهای توریستی دنیاست
این همه شهید توی جنگ کم نبود ای وای بر تنگ نظران

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب دیگه به حد کافی به عرب ها گفتید ... این آمار هم هر چند چرت و پرته ... ولی درست هم بود جاش اینجا نیست ! تو فوروم های عربی بزنید حال کنید واسه خودتون که باهوشید ! .... هر چند وقت یه بار ما یه تاپیک این مدلی باید داشته باشیم .... ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا