برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین سرور WoW در تهران

shadowjewel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سرور FaraGame اولین سرور World Of Warcraft در تهران راه اندازی شد . http://217.66.201.145
سرور دارای کمترین باگ میباشد و همه ی Instance های آن ( به جر 2 Instance در outland ) سالم و Edit شده هستند و 95 درصد کوئست ها و تلنت ها کار میکنه همچنین کلاسها دارای کمترین باگ میباشند .
Latency بسیار پایین میباشد که امکان بازی با دایال آپ در سرتاسر ایران وجود داره .
این سرور دارای مشخصات فنی بالا و پنهای باند نامحدود میباشد و دارای سیستم جوایز هفتگی و ماهانه شامل ( Mp3 Player , Flash disk , Keyboard & mouse ... ) میباشد .
پچ سرور 2.0.12 میباشد که امکان ثبت اکانت TBC و Non-TBC نیز فراهم شده
سرور کاملا مجانی هست و خواهد بود
بهتون قول میدم که این سرور یکی از بهترین سرورهای آسیا در حال حاظر میباشد
موفق باشید

ما رفتيم ولي بالا نيومد !!!!!

samotras

Registered User
لایک‌ها
4

pardis11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
5 روزه تو اين وبلگها ميگردم يكنفر رو پيدا كنم كه راهنماييم كنه ... همه انگار 100 ساله دارن بازي ميكنن و هيچ كمكي نميكنن
من كلي پول دادم بازي اصل نسخه اروپا رو CD Key رو گرفتم . Account هم ساختم . به اينترنت وصل كه ميشم . ميره Patch 1.12 رو دانلود كنه كه 453 مگا بايته و 100 روز طول ميكشه دانلود شه
تو اين تهروون خراب شده يكي نيست كه اين پچ رو داشته باشه من ازش بگيرم ؟؟؟
اين همه سرور ايراني هم كه هست تو هركدومش كه ميري بازم Patch ميخواد و راهماييهاشون نصفه نصفه هست
و بدرد همونايي ميخوره كه 100 ساله دارن بازي ميكنن
تو سايت http://www.wow-europe.com/ هم كه ميرم خودمو ميكشم جاي Patch ها رو نميگه و نميشه دانلود كرد
هزارتا آدرس اين و اون ميدن ولي Patch هاش مال همه جا هست جز اروپا
ديگه خسته شدم از اين همه تلاش بي فايده

دو روز نباشی ببین چی میشه !
||||
|||
||
|

تمام سایت ها از پچ 2.4.2 به بالا استفاده میکنن(سایت درست حسابی البته!)
الان هم پچ 2.4.3 اومده . ولی اگر 2.4.3 نصب میکنی شاید سرورت ساپورت نکنه.البته میتونی برگردی به پچ قبلیت.
این دوتا سایت همه پچ ها رو دارن.
http://a.wirebrain.de/wow
http://games.internode.on.net/filelist.php?app=178&menu=1

---------------------------------

سرور اصلی خود کمپانی بلیزارد هستش.که پولیه!
این لینک خیلی باحال که تمام سرور ها رو داره.
http://www.wowstatus.net/serverlist.php
همه مجانی!!! و توش باپدر مادر زیاده.
بعضی ها ازت شماره میخوان ولی پولی نیست .همون لحظه بهت ایمیل زده و اون شماره تو ایمیلت هست .
نکته مهم سرور ها:

XP-Rate :
این میزان پر شدن xp هیرو هستش.همونی که لول میگیری با پر شدنش!
مدلهای مختلفی داره.تو بعضیا XP زیاد میده با انجام ماموریت و کشتن یونیت.
بغضا هم مثل خود بلیزارد کم میده.

مدلهای مختلف XP-Rate در سرورها :

blizzlike :مثل خود بلیزارده
funserver: فکر کنم 2 برابر بلیزارد پر میشه!!!
high :از blizzlike سریعتر
very high :از high سریعتر

adroit11

Registered User
لایک‌ها
7
سلام من بازي واركرافت رو نصب كردم اما نميدونم اين بازي مال كدوم پچه و چطوري بايد آنلاين بازي كنم

H E L P !!!!!!!!!!!!!!!
1244016275.jpg

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
اینی که داری به درد نمیخوره دیگه الان، باید جدیدشو بگیری. لول

m0nster_m

Registered User
لایک‌ها
0
آقا اين معرفيش سال 2007 بوده هنوز كار مي كنه ؟ هنوز مجاني هست ؟ الان رو چه ورژنيه؟ lich kinge ?

Vodka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه توصیه به تمام دوستان اقاااااااااااااااااااااااااااا نرو تو سرورهای ایران !!!!!!!!!!!!!!
البته اگه لتنسی بالا دوست داری!! اگه ریست شدن های مکرر دوست داری !! اگه سروکله زدن با Gm های Noob دوست داری که معلوم نیست چند سالشونه از ناحیه ادب نزاکت که ماشا.. !! اگه می خوای تو سروری باشی که نمی تونه از پس Attack های که بهش میدن بر بیاد فرت فرت Crash می کنه !! از لحاظ Qusesta ها نگم بهتره حتی اگه ادعا کنن 120% بی باگه !! یادم رفت Talent ها که کلا رو اعصابت راه میرن و هر روز وعده درست شدنشونو میشنوی !! طمع Admin که کم گم واسه Bug زدن پول می گیره ( واسه Unban) بعدشم واسه بازی کردن( توجهی به اسپانسر نکنین باده هواست) و............ برو سرور ایرانیییی

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
یکی کامل به من توضیح بده چه جوریه

می گن می شه ازش پولم در اورد

کاملا توضیح بدین سیستم بازیو

من یکی دارم ! بخوای هم برات می سازم ! ولی پول درآوردنش با خودت ! فعلا الکی زدم و فقط دارم خرجش می کنم!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
میشه گفت WOW مثل یاهو مسنجره ! یک نفری باید خودت رو توو آینه نگاه کنی :p یک اکانت باز می کنی، بهجای اینکه نوشته ببینی، در نقش یک ادم ! میری توو یک دنیای مجازی .
توو اون دنیا حالتی از زندگی کردن رو داره !
بقیه آدم هایی که دورت میبینی، افرادی هستن که جای دیگه انلاین شدن ! اگر دشمن باشه با هم می جگین ! اگر دوستباشه توو کار ها به هم کمک می کنین ! و ...
بحثش طولانیه ! فقط اینکه یک بازی به حالتی از اول شخص در نظر بگیرین که شما در نقش ادم اصلی، تو یک دنیا دارین زندگی میکنین، قدرتتون رو زیاد می کنین، پول جمع می کنین چیز می خرین ! کار یاد میگیرن ...
سرور اصلی مال بلیزارده
باید امانت بخرین خود خرید اکانت 35 تومن تا پچ اولشه 40 تومن پچ جدیدش. با امکان 40 روز بازی کردن ! بعد به ازای هر 2 ماه 38 تومن پول می خواد ( قیمتها تقریبی هستن ) ! الان فکر کنم آخرین بار 16 میلیون نفر رو شنیدم که آنلاین هستن !!!!!!!!!!!!!!!!
اومدن شبیه ساز سرورش رو نوشتن تا به جای بین اون 16 میلیون نفر بین تعداد محدودی که توو سرور قلابی هستن باشین. توو سرور اصلی توو مناسبت ها تغییرات کلی می دن ! یهو مثلا کریسمس شهر های توو بازی رو دستکاریم یکنن ! همه جا جشن برگذار بشه ! جنسهای عجیب غریب می فروشن ! مسابقه های ویژه و ... توو شبیه سازها سعی کردن کاری کنن، اما دیگه به این شدت نیست. با وجود این لطف خودش رو داره !
اگر بازیش رو گرفتی بگو IP بدم بیای توو بازی همه چیز رو نشون بدم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ناقابل هر یکی 2 ماهی باید 20 الی 500 !! مگابایت آپدیت دانلود کنیم ! بعدشم اینکه ناقابل الان بالای 10 گیگ شده :p

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
آپلود نه !
آپدیت را
دانلود !
یعنی بازی آپدیت میشه، یه چند مگی باید دانلود کنیم براش !
حجم نسخه الانش هم 13.8 گیگ هست !

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
کسی سرور جدید می شناسه ما وصل شیم

سایتشم بده که ثبت نام کنیم