برگزیده های پرشین تولز

بزرگ ترين كارخانه‌ توليد CD و DVD خام خاورميانه در ايران افتتاح شد

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با توجه به مسائل زير به نظر شما كدوم مارك سي دي خام بهتره
---------------------------------------------
ايران مجبور است كه از صنايع IT به صورت جدي استفاده كند و معرفي صنعت IT هم نيازمند حركت به سمت صنايع HighTech است.
به گزارش ايسنا، مهندس جهانگيري، وزير صنايع و معادن در مراسم افتتاح بزرگ ترين كارخانه‌ توليد CD و DVD خام خاورميانه كه در تاكستان قزوين برگزار شد، با اشاره به اين كه كشورهاي اروپايي و همچنين كانادا براي استفاده از مهندسان كامپيوتري و نرم‌افزاري ايران سهميه‌هايي را در جذب آن‌ها در نظر گرفته‌اند، اظهار داشت: يكي از عواملي كه كشوري مانند هند توانسته است در مدت زمان كوتاهي صادرات نرم‌افزاري خود را بالا ببرد، استفاده از نيروي انساني خود و آگاهي و تسلط آنان به زبان انگليسي است.
وي، با تاكيد بر اينكه ايران مجبور به استفاده از صنعت IT است، گفت: صنايعي كه امروز به صنايع پيشرفته معروف هستند صنايعي هستند كه مهم ترين ويژگي‌ آنها فناوری به سرعت در حال تغييرشان است.
وي، گفت: در صنعت و بازار ايران اين رشته (IT) جايگاه رو به رشدي دارد و ايران مجبور است كه از صنايع IT به صورت جدي، هم به عنوان يك محصول براي بازدهي كار و هم به عنوان يك سياستگذاري صنعتي استفاده كند.
وي، با بيان اين كه صنعت داخلي كشور (hightech) نياز به استفاده‌ سخت‌افزاري و نرم‌افزاري از فناوري اطلاعات دارد، گفت: در سال گذشته و براي رسيدن به اين اهداف به بيش از 50 واحد از صنايع، مجوز توليد نرم‌افزار داده شده است.
به نقل از سایت مجله وب -

----
من از كي شنيدم كه سفارش بالاي 20000 عدد را با هر مارك و يا آرمي كه خواستيد براتون توليد مي كنه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از daftarekhaterat :
اين خبر كه مال 6 ماه پيشه... راستي تا حالا سي دي توليد كرده؟

منم نگفتم مال حالاست

ولي عمده فروشه مي گفت اكثر سي دي هاي توي بازار مال همين كارخانه است راست و دروغش با خودش

با همه اين تفاسير حالا كه اكثر سي دي هاي خام توي يك رنج قيمتند به نظر شما كداميك بهتر است

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
Prodisk ,Smartbuy , Sony جز بهترين CD خامهاي بازار ايران هستند و اگر با نرم افزارهايي كه اطلاعات CD ها رو ميدن چك كنيد ( مثلا رايترهاي LiteOn نرم افزار Smart Burn و رايتر Plextor نرم افزار CDVD Info دارن كه وقتي CD خام مي ذارين مارك و حجم قابل رايت روي اون CD رو نشون مي ده ) مي تونيد بفهميد كه CD اصل هست يا نه .

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Jacky :
Prodisk ,Smartbuy , Sony جز بهترين CD خامهاي بازار ايران هستند و اگر با نرم افزارهايي كه اطلاعات CD ها رو ميدن چك كنيد ( مثلا رايترهاي LiteOn نرم افزار Smart Burn و رايتر Plextor نرم افزار CDVD Info دارن كه وقتي CD خام مي ذارين مارك و حجم قابل رايت روي اون CD رو نشون مي ده ) مي تونيد بفهميد كه CD اصل هست يا نه .

اين چيزي كه شما مي گي توي نرو اكسپرس هم هست قسمت cd info که حجم سی دی را می زنه و یک مدل هم می نویسه
ال جی می زاری می نویسه پرودیسک یک ال جی دیگه می ذاری می نویسه cmc

آیا منظورت همینه و یک کمی بیشتر توضیح بده

مرسی

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز اگه همون نرم افزار smart burn رو از سايت Lite On بگيري ، مي توني تست كني . من خودم Prodisc گذاشتم درست شناخت و همين طور Princo در ضمن اگر وسط Smartbuy ها رو نگاه كني مي بيني كه نوشته Made by
prodisc و دقيقا هم Prodisc مي شناسه .
http://www.liteonit.com/ODD/Zip/SMARTBURN.zip

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اطلاعاتش قابل اعتماد نیست چون من یک سی دی رو در دو رایتر خودم تست کردم(پلکستور-تیک) جوابها متفاوت بودند(تو بعضی قسمتها)(البته برا بعضی ها یکی بود ولی توشون جواب متفاوت هم پیدا می شد )

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من كه اعتماد ميكنم. جديدترين نسخه اش ورژن v3.1.8 بود كه حدود 5 ماه پيش دانلود كردم. اگه ورژن جديدتري نيومده باشه...

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بر اساس تحقیقات من

فعلا سی دی مارک

اسمارت Smart صد در صد مال همین کارخانه است

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دادش منظورت اين سري Smart كه ماركهاي ميوه اي دارن يا چيزه ديگه اي رو مي گي ؟
در هر حال اگه همه رو مي گي بنظرم اشتباه مي كني چون يكي از رفقا با كانتينر خودش چند هزار تا Cd خام وارد مي كنه
و بنظرم اون نرم افزار ها تا حد زيادي قابل اطمينانه

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
بچه ها اين كارخونه مرده ؟!

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
:rolleyes:
دوست عزيز اگه همون نرم افزار smart burn رو از سايت Lite On بگيري ، مي توني تست كني . من خودم Prodisc گذاشتم درست شناخت و همين طور Princo در ضمن اگر وسط Smartbuy ها رو نگاه كني مي بيني كه نوشته Made by
prodisc و دقيقا هم Prodisc مي شناسه .
http://www.liteonit.com/ODD/Zip/SMARTBURN.zip

اطلاعات سودمندی بود.
متشکرم.

بالا