برگزیده های پرشین تولز

بزرگ ترین آرزوی شما که مطمئنین هرگز بهش نمی رسین چیه؟

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
:rolleyes: من هیچ وقت سوپر استار نمی شم!:f34r::lol:

مدیر عزیز اگر این تاپیک بی محتوا می شه به خاطر تاپیک من نیست بلکه بچه ها یا موضوع رو به شوخی می گیرن و یا اصلا خارج بحث حرکت می کنن

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخی واقعا بزرگترین آرزوت اینه؟!

بزرگترین آرزوی من که مطمئنم هیچوقت عملی نمیشه اینه که مشکلات کشور حل میشد و در حد کشورای درجه ی اول جهان بودیم! آرزویی که احتمالا با این شرایط موجود عملی نخواهد شد.

مطمئنم که اگر این آرزو عملی میشد آروزی دست نیافتنی خیلیا برآورده میشد!

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
رضا جان این آرزوی سوپراستار شدن شوخی بود راستش رو بخوای خوب که فکر می کنم به این نتیجه می رسم که هر آرزویی هرچند هم که بزرگ باشه دست نیافتنی نیست!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
با هر 2 تا پست اخر موافقم
اما اين قضيه يه استثنا داره و اون هم ارزوي من و رضا

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
دوستان نزدیک میدونن که آرزوی من ثروت مند شدن و تبدیل شدن به یه سرمایه داره که توی یه کشور و حتی دنیا تاثیر گزار هم باشه! (یعنی ثروت مند فوق العاده افراطی که توی سیاست یا هنر و ... هم دستی داشته باشه)
ولی احتمال داره بهش برسم. نمیتونم بگم که بهش نمیرسم یعنی مطعن نیستم. کار میکنم. دعا هم میکنم که بهش برسم. خدارو چه دیدی؟
در ضمن دوست عزیز اگه تلاش کنی چرا نمیتونی سوپر استار بشی؟ مثلا ممکنه جواب بدی چون من قیافه برد پیت رو ندارم که بخوام بشم مثل برد پیت ولی تجربه نشون داده خیلی از سوپر استار ها از قیافه های معمولی برخوردارن.
در ضمن شما آرزوت اینه که سوپر استار بشی ولی موقع انتخواب رشته کنکور به جای این که به عنوان مثلا رشته هنر رو انتخواب کنی رفتی شیمی!
اگه به آرزو هامون نمیرسیم باعث و بانیش خودمونیم. باور کن. مثلا کدوم از شما تا به حال برای رسیدن به آرزوی مثلا تاجر شدن حاظر شده از دانشگاه سراسری تهران و یه رشته خوب مثل کامپیوتر انصراف بده و بره دنبال یادگیری این کار و توی سن پایین اسرار بعضی ها رو بکنه؟ آویزون بعضی ها بشه که یه چیز یاد بگیره؟
من و شما در راستای آرزوهامون حرکت نمیکنیم. بعد انتظار داریم یه نفر یه روز بیاد سراغمون بگه مثلا تو مستحق سوپر استار شدنی بیا یه فیلم بازی کن و مایه دار شو و و و! بعد انتظار دارین چی بشین؟ اینطور آدما میتونن مطمئن باشن که به آرزوهای بزرگشون که چه عرض کنم به آرزو های متوسطشونم نمیرسن! من تظمین میکنم براتون.
شاید کسی هم اینطوری بازیگر شده باشه. ولی انگشت شمارن عزیزم. حالا بازیگری نه! هر چی.
امیدوارم همه به آرزوهای سازنده خودشون برسن

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
نه بابا اينطوري ها هم نيست چون تو مملكت ما ريسك بسيار بالايي داره و در ضمن يه پشتوانه مي خاي حتما
اصلا نكن اينكارو

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
به ذهن من که چیزی نرسید

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
آرزو داشتم $99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 دلار پول داشتم

اگه داشتم برای کل برو بچ بی تی یه 206 میخریدم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
مطمئن باش همین BMW تو چیزت ، ببخشید گلوت گیر میکنه :دی

چه برسه به اینکه لامبورگینی بخری
39.gif

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
آرزو داشتم $99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 دلار پول داشتم

اگه داشتم برای کل برو بچ بی تی یه 206 میخریدم

سلام
اگه انقدر داشته باشی نمیتونی همشو خرج کنی عزیزم!
مجبوری برای تعادل نرخ دلار و ... سیاست گزاری کنی و هزار تا بد بختی دیگه داره!
من فکر میکنم اگه میخوای راحتی داشته باشی بگو صد میلیون دلار
یه میلیارد دلار دو میلیارد دلار.
در ضمن شرط میبندم اگه داشتی هم برای یه نفرمونم ماشین نمیخریدی! :lol:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
عوضش من سوپراستار شم به همتون امضا می دم!:lol::p

سلام
عزیزم من به عنوان یه سرمایه دار بزرگ میام تهیه کننده فیلما و اگه خاننده باشی آهنگ ها و ... میشم! حقوقتم باید از کارمندای من بگیری! حالا من بیام ازت مضا بگیرم. :lol:
به بچه ها البته امضا بده کار خوبی میکنی.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان نزدیک میدونن که آرزوی من ثروت مند شدن و تبدیل شدن به یه سرمایه داره که توی یه کشور و حتی دنیا تاثیر گزار هم باشه! (یعنی ثروت مند فوق العاده افراطی که توی سیاست یا هنر و ... هم دستی داشته باشه)
ولی احتمال داره بهش برسم. نمیتونم بگم که بهش نمیرسم یعنی مطعن نیستم. کار میکنم. دعا هم میکنم که بهش برسم. خدارو چه دیدی؟
در ضمن دوست عزیز اگه تلاش کنی چرا نمیتونی سوپر استار بشی؟ مثلا ممکنه جواب بدی چون من قیافه برد پیت رو ندارم که بخوام بشم مثل برد پیت ولی تجربه نشون داده خیلی از سوپر استار ها از قیافه های معمولی برخوردارن.
در ضمن شما آرزوت اینه که سوپر استار بشی ولی موقع انتخواب رشته کنکور به جای این که به عنوان مثلا رشته هنر رو انتخواب کنی رفتی شیمی!
اگه به آرزو هامون نمیرسیم باعث و بانیش خودمونیم. باور کن. مثلا کدوم از شما تا به حال برای رسیدن به آرزوی مثلا تاجر شدن حاظر شده از دانشگاه سراسری تهران و یه رشته خوب مثل کامپیوتر انصراف بده و بره دنبال یادگیری این کار و توی سن پایین اسرار بعضی ها رو بکنه؟ آویزون بعضی ها بشه که یه چیز یاد بگیره؟
من و شما در راستای آرزوهامون حرکت نمیکنیم. بعد انتظار داریم یه نفر یه روز بیاد سراغمون بگه مثلا تو مستحق سوپر استار شدنی بیا یه فیلم بازی کن و مایه دار شو و و و! بعد انتظار دارین چی بشین؟ اینطور آدما میتونن مطمئن باشن که به آرزوهای بزرگشون که چه عرض کنم به آرزو های متوسطشونم نمیرسن! من تظمین میکنم براتون.
شاید کسی هم اینطوری بازیگر شده باشه. ولی انگشت شمارن عزیزم. حالا بازیگری نه! هر چی.
امیدوارم همه به آرزوهای سازنده خودشون برسن

بد آرزویی داری ثروت اصلا خوب نیست اصلا.البته عقیده شما محترمه.

من آرزوم اینه که سر بلند زندگی کنم و سر بلند بمیرم تلاش میکنم بهش برسم الا آخریش که دست من نیست.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام asp جان.
چی کار کنم دیگه من این آرزو رو دارم و براش تلاش هم میکنم. زحمت هم میکشم. خلاصه به آرزوهای خودم افتخار میکنم. :cool: چون اگه آرزو و امید نبود. هیچ دلیلی هم برای زنده بودن نبود. منم آرزو دارم و امید به رسیدن بهشون. ;)
شما هم موفق باشید

بالا