برگزیده های پرشین تولز

بزرگ ترین تاپیک مربوط به کسب درآمد دلار + روبل + ارز های دیجیتالی در سال 99 و 400 [ با آپدیت مداوم و معرفی ]

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
شما به بزرگترین تاپیک امسال و سال دیگه در مورد کسب در آمد از سایتهای Legit وارد شدید پس اینجا بمونید و جایی نرید !!

اینقدر سایت بازی , اپ های بازی و بات های تلگرامی با پرداختی زیر دستم دارم که نمیدونم اصلا از کجا شروع کنم یا کدومشو اول براتون بذارم ! ولی این تاپیک رو به چیزی تبدیل میکنم که تا دو سال دیگه هی بیاد بالا !! [ حتی اگه خودم نباشم ] ;) :cool:

تنها خواهشی که ازتون دارم اینه , حالا که دارم معرفی میکنم و واسه این تاپیک زحمت میکشم و یه حالی بهتون میدم , شما هم مرد باشید و رفرال ما بشید که دو سر برد باشه و از روند کار پشیمون نشم ! چون واقعا رفرال باعث میشه هم زود به پرداخت برسیم و اثبات پرداختی ها رو بذاریم و هم یه امیدی تو دل بقیه میذاره که تو اینترنت به جای اتلاف وقت تو شبکه های اجتماعی یه چیزی در بیارن !!!

با اولین و باور نکردنی قسمت جریان شروع میکنم :

یه بات تو تلگرام اومده که حدودا 419 هزار تا ممبر داره ! و روزی بالای 1000 دلار پرداختی داره که بهتون ثابت میشه !! فقط تا آخر مطلب رو کامل بخونید ! حالا کارش چیه ؟! کارش اینه که به شما ارز دیجیتالی بیت کوین میده ! ولی نه قطره ای , مثل این سایتهای آشغال خارجی که باید یه صبح تا شب بمیرید تا به 20 سنت ساتوشی دست پیدا کنید ! شما باید از طریق لینک رفرال ما تو این بات عضو بشید و هر ساعت تو بات میزان ساتوشی هاتون رو Claim کنید !

به این شکل که بات به شما Level صفر رو در ابتدا میده که میتونید با رفرال ها لول رو بالا تر ببرید ! هر چی لول شما بالا تر بره میزان ساتوشی که دریافت میکنید بیشتره و موقعی که به صد هزار برسه میتونید برداشت کنید ! قصه ی جالب ماجرا اینجاست که تو چنل دوم بات ( فقط پرداختی ها رو میذاره که نیازی نداره من اینجا واستون سند برداشت بزارم ) یکی از دوستان نزدیکم از ماه نوامبر تا الان 705 دلار برداشت داشت ! یعنی دو ماه !!!

این بات از لول 0 شروع میشه و به لول 1 میلیون میرسه که شما اگه به لول 500 برسید ساعتی 220 هزار ساتوشی دریافت میکنید ! اونایی که تو ارز های دیجیتالی هستن میدونن من دارم از چه پولی حرف میزنم ! این روش برای اولین بار تو ایران توسط خودم داره اینجا مطرح میشه !! دوستانم میگفتن این بات رو معرفی نکن تا دست زیاد نشه ولی از نظر خودم این انصاف نیست ! ;)

خود بات هم هر 12 ساعت بهتون جم میده که میتونید با جم ها و رفرال میزان لول رو بالا ببرید الان در حال حاضر خودم نزدیک به 25 نفر رفرال دارم که لولم تازه شده 5 و حدودا هر ساعت 51 ساتوشی میگیرم !

اینم اضافه کنم نیازی نیست هر ساعت برید Claim کنید .. بات واستون ساتوشی های ساعت هایی که Claim نکردید رو جمع میکنه و با یه کلیم میتونید ساعت هایی که جمع شده بود رو دریافت کنید !

سقف برداشت هم صد هزار ساتوشی هست که میتونید خیلی سریع با بالا بردن لول به حد برداشت برسید !

به این عکس خوب نگاه کنید تا حرفم رو باور کنید :

2020-12-12_21-19-06.png

اینا پرداختی های اخیر امروز هست که تازه من بخش خیلی کوچیکیش رو گذاشتم !!

این روش برای اولین بار تو ایران درز پیدا کرده که خودم پابلیکش کردم .. پس هر جا این بات رو دیدید یا تو هر سایتی بعد از این , بدونید پشت این قضیه اول ما بودیم و وبسایت پرشین تولز !! ;) امیدوارم نتیجه ی کاری که دارم انجام میدم رو ببینم و دلسردم نکنید .. تنها کاری که باید انجام بدید اینه که از لینک رفرال ما وارد بات بشید و شروع به کار کنید ! به محض دریافتی از این سایت که میدونم پرداختی داره سندش رو میزنم اینجا ! :) بازم میگم امیدوارم دلسردم نکنید و جداگونه از بات استفاده نکنید! تنها خرجش یه کلیک هست که جای دوری نمیره .. ولی من سایتها و بازی هایی تو دستم دارم که تنها و با دوستانم دارم ازشون استفاده میکنم .. پس به ما حال بدید تا بهتون حال بدیم ! ;)

لینک رفرال ما تو این بات :

این تاپیک باز هم آپدیت میشه ..

و چنل تلگرام ما :

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
و حالا میریم سر وقت سایت بعدی !

تو بازار ارز های دیجیتال , کسایی که تو این جامعه هستن میدونن که برای کوین های با ارزش چقدر باید جون کند تا بدست آورد ..

حالا یه سایت توپی اومده که باهاش میتونید ماین کنید , اما نه به صورت واقعی !

داستان از این قراره که شما وارد یه سایت بازی ماینینگ میشید که عین ماین واقعی میمونه .. به جای خرید سیستم و ریگ و بقیه وسائل تو دنیای واقعی فقط باید با بازی کردن بازی های جذاب Arcade قدرت هش ریت به دست بیارید !

به این صورت که هر چی میزان هش ریت شما بالاتر باشه سریعتر به حد برداشت میرسید !

تو این بازی میتونید بیت کوین , اتریوم و داج ماین کنید که واقعا با وجود بالا رفتن قیمت بیت کوین پیدا کردن همچین سایتی مثل در آوردن گنج از زیر خاک میمونه چون پرداختی داره !

تو این بازی برای کسب در آمد دو انتخاب دارید :

1 - بازی کنید و هش ریت به دست بیارید

2 - سرمایه گذاری کنید و تو خود بازی دستگاه های جذاب ماینر به همراه ریگ بخرید !

یعنی بازیش خداااااااااست .. ته بازیه من یه هفته دارم روزی دو ساعت بازی میکنم که الان هش ریتم چیزی معادل 1 و نیم میلیونه و ساعتی 2 تا داج ماین میکنم .. البته وقت زیاد ندارم اگه داشتم راحت میتونستم ساعتی 5 . 6 داج ماین کنم !

این لینک اثبات برداشتم که مال دیروز هست میتونید تاریخ رو ببینید و مطمئن باشید که پرداختی داره :

ssssssss.png

برای عضویت تو این سایت روی لینک زیر کلیک کنید :

لینک عضویت

چنل کسب در آمد دلاری ما در تلگرام :

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
و این هم عکس اثبات پرداختی رولر کوین تو کیف پولم !

asasasasas.png

لازم به ذکر هست که بقیه کوین هایی که تو کیف پولم میبینید از بازی های دیگه هست که پرداختی دارن ..

لینک عضویت

پس برای پیشرفت تاپیک و ادامه دادن به معرفی سایتها و بازی ها لطفا از لینک رفرال ما شروع کنید تا هم ما با قدرت به معرفی ادامه بدیم و هم شما یه چیزی تو جیبتون بره ! ممنون

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
( فقط پرداختی ها رو میذاره که نیازی نداره من اینجا واستون سند برداشت بزارم ) یکی از دوستان نزدیکم از ماه نوامبر تا الان 705 دلار برداشت داشت ! یعنی دو ماه !!!

اتفاقا دوست عزیز کاملا نیازه که سند برداشت دوستتون که میگید تو یکماه 705 دلار درامد داشتن اینجا بزارید !!!! شما درحالی اقدام به زدن تاپیک و درج لینک عضویت کردین که بر خلاف قوانین سند برداشتی از خودتون ندارین و میگید نیازی نیست سند برداشت دوستتون رو بزارید اونوقت سند برداشت خود ربات میزارید که 99 درصد سایت ها و ربات های اسکم تو قسمت payment تا دلتون بخواد از این اعداد و ارقام جعلی گذاشتن. خودتون بهتر از هرکسی اطلاع دارین که این ربات ها هر لحظه میتونن اسکم بشن و احتمال خیلی زیاد تا شما به برداشت برسین یا اسکم شده یا برای برداشت باید اندازه همون مبلغ درخواستی ، واریز کنید تا اجازه برداشت بهتون بده !
از اونجا که روشی که شما معرفی کردین زمان زیادی میبره تا به برداشت برسه لطفا برای اینکه وقت سایر دوستان تلف نشه هر وقت موفق به برداشت از این ربات شدین عکسشو بعنوان سند برداشت بزارید.

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
و حالا میریم سر وقت سایت بعدی !

تو بازار ارز های دیجیتال , کسایی که تو این جامعه هستن میدونن که برای کوین های با ارزش چقدر باید جون کند تا بدست آورد ..

حالا یه سایت توپی اومده که باهاش میتونید ماین کنید , اما نه به صورت واقعی !

داستان از این قراره که شما وارد یه سایت بازی ماینینگ میشید که عین ماین واقعی میمونه .. به جای خرید سیستم و ریگ و بقیه وسائل تو دنیای واقعی فقط باید با بازی کردن بازی های جذاب Arcade قدرت هش ریت به دست بیارید !

سایت دوم عضو شدم

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
اتفاقا دوست عزیز کاملا نیازه که سند برداشت دوستتون که میگید تو یکماه 705 دلار درامد داشتن اینجا بزارید !!!! شما درحالی اقدام به زدن تاپیک و درج لینک عضویت کردین که بر خلاف قوانین سند برداشتی از خودتون ندارین و میگید نیازی نیست سند برداشت دوستتون رو بزارید اونوقت سند برداشت خود ربات میزارید که 99 درصد سایت ها و ربات های اسکم تو قسمت payment تا دلتون بخواد از این اعداد و ارقام جعلی گذاشتن. خودتون بهتر از هرکسی اطلاع دارین که این ربات ها هر لحظه میتونن اسکم بشن و احتمال خیلی زیاد تا شما به برداشت برسین یا اسکم شده یا برای برداشت باید اندازه همون مبلغ درخواستی ، واریز کنید تا اجازه برداشت بهتون بده !
از اونجا که روشی که شما معرفی کردین زمان زیادی میبره تا به برداشت برسه لطفا برای اینکه وقت سایر دوستان تلف نشه هر وقت موفق به برداشت از این ربات شدین عکسشو بعنوان سند برداشت بزارید.
سلام دوست عزیزم . برای سند برداشت دوستم چون خودتون دارید میگید این بات هست جز ارقام اعشاری سند دیگه ای مد نظر نیست که بتونید بهش پی ببرید ولی !!!!

کافیه تو چنل دوم پرداختی ها عضو بشید و نام "حسینی" رو سرچ کنید .. تمام نتایج و مبالغی رو که براتون میاره رو با هم جمع بزنید و اون موقع مشخص میشه که ایشون چند دلار تا اینجا در آمد داشتن !

در هر صورت خودم هم دارم با سرعت نور و رفرال هایی که دارم جلو میرم و به زودی اولین سند برداشتم رو هم میذارم اینجا خدمتتون ..

باور بفرمایید جایی که اسکم باشه من حتی 1 % ریسک تایم گذاشتن نمیکنم .. ولی چشم

موفق باشید

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان عزیز توی رولر کوین از قسمت سمت چپ صفحه , قدرت ماینینگ کوین رو روی یک کوین تمرکز کنید که سریعتر به حد برداشت برسید .. تا میتونید تو مواقع بیکاری بازی کنید این سایت همونطور که بالا خدمتتون عرض کردم مثل در آوردن گنج از زیر خاک میمونه ! تا پرداختی داره بازی کنید !

هر چی بیشتر بازی کنید قدرت ماینتون میره بالاتر و در نتیجه ساعتی بهتون کوین میده ( خصوصا داج که من یه خورده دیروز کم وقت گذاشتم و نزدیک به 200 هزار هش ریت از دست دادم )

موضوع جالب قضیه اینجاست که هر روز به هر تعداد یا زمانی که بازی میکنید و هش ریت میگیرید , هش ریت شما تا یک هفته روی اکانتتون میمونه و بعد از یک هفته به حالت عادی بر میگرده !

این یعنی چی ؟ یعنی اینکه اگه الان شما امروز بازی کنید و 100 هزار هش ریت به دست بیارید , هشت روز بعد این میزان هش ریتتون از بین میره ( آروم آروم از بین میره یهو صفر نمیشه )

و به نظر خودم بهترین گزینه برای ماین کردن الان داج هست که با قیمت BTC زیاد بالا و پایین نمیره ! بهترین کار جمع کردن داج هست ... فقط داج جمع کنید و وقتی که قیمت بیت کوین پایین تر رفت داج ها تون رو به BTC تبدیل کنید تا ساتوشی بگیرید .. اینطوری از همه لحاظ تایمتون هدر نمیره و ارزش داره ( خصوصا تو سایتهای مسخره ی قطره ای ! )

2020-12-13_23-18-49.png

همونطور که در تصویر بالا میبینید این اکانت من هست !

فلش اول بالا سمت چپ : میزان دریافتی کوین من بعد از آخرین برداشتم که 2 روز قبل بود !

فلش دوم وسط : قدرت هش ریت ماین من 1.284 PH/s
فلش سوم پایین صفحه : تعداد داج هایی که هر 5 دقیقه ماین میکنم . هر 5 دقیقه 17 میلیون که این تا سه روز قبل روی 25 میلیون بود و چون دو سه روز خیلی کم بازی کردم هش ریت رو از دست دادم و به 17 میلیون رسید ! این یعنی هر ساعت 2 داج کوین به همراه 10 20 میلیون ساتوشی ( بدون اینکه حتی آنلاین باشم )

تنها آنلاینی شما باید فقط زمانی باشه که بازی میکنید و یا برای برداشت به سایت مراجعه میکنید !

کسایی که رفرال ما هستن , سوالی چیزی داشتید در خدمتم !

لینک عضویت تو رولر کوین

اگه دوست داشتید چنل ما رو تو تلگرام ساب اسکرایب کنید چون خونه ی اولم برای معرفی سایتها اونجاست ولی در حال حاضر برای جون دادن به تاپیک , دارم اینجا رو زنده نگه میدارم !

لینک چنل تو پست اول جا داده شده.
موفق باشید

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
مرسی
سایت roller coin رو تو سایت فاکسی ریت چک کردم
کاربرا پرداختی داشتم

درسته .. من دقیقا سایتهایی رو میذارم که ازشون مطمئن هستم .. تا خودم به حد نساب برداشت نرسم معرفی نمیکنم !

الان هم اگه تاپیک رو بالا نمیارم به این خاطر هست که منتظر برداشتم از یه سایت بازی دیگه هستم که اگه لجیت باشه بذارمش ..

به زودی آموزش کامل رولر کوین رو در همین تاپیک میذارم ..

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سایت سوم ( درآمد به دلار ) :

خوب حالا میرسیم سر وقت سومین سایت ! شما تو این سایت تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که در سایت ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام پلاگین داخل پنل رو روی مرورگری که استفاده میکنید نصب کنید و تمام !

بعد از نصب پلاگین , خود پلاگین براتون تبلیغات ویدیو های یوتیوب رو میاره که باید ببینید و همچنین زیر مرورگرتون به صورت داعم بنر نشون میده که حتی نیاز به کلیک روی هیچ کدوم از بنر ها ندارید و به ازای هر بار نمایشی که بهتون میده سنت اضافه میکنه !

همچنین هر روز لیست سایتهایی رو میاره که باید 60 ثانیه بهشون نگاه کنید و کپچا وارد کنید براشون .. کپچاش خیلی راحته ! بهتون وسایل رو نشون میده و بعد میگه ( گل ) رو انتخاب کن و شما با انتخاب گل کپچا رو کامل میکنید !

در آمدی که به دست میارید به شکل دلار آمریکا هست , و سقف برداشت خیلی خیلی پایین هست .. یعنی شما میتونید حتی سنت هم برداشت کنید .. روزی 0.007 الی 8 در آمد دارید !

سند برداشتی ما به پایر :

یییییییییییییی.png

لینک عضویت در سایت

چنل ما تو تلگرام :

Last edited:

zto100

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
به جز ربات 2 تا سایت رو میدونید از کی شروع به فعالیت کردن؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سلام
به جز ربات 2 تا سایت رو میدونید از کی شروع به فعالیت کردن؟

سایت اول حدودا 18 ماه هست که شروع به فعالیت کرده و داره میره تو 19 ماه ولی سایت دوم رو هویز نگرفتم ببینم چند ماهه داره فعالیت میکنه ولی به نظر پرداختی داره و ارزش فعالیت داره ! هر چند ناچیزه ولی نیاز به کار خاصی نیست و آدمو اذیت نمیکنه

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
میزان رفرال های ما در بات تا این لحظه :

222222222222222222.jpg

میزان کوین جمع شده در اکانت رولر کوین ما تا این لحظه ( با اینکه خیلی کم وقت میذارم ):

22222222222222222222222222222.jpg

لینک عضویت در بات :

لینک عضویت

لینک عضویت در رولر کوین :

لینک عضویت

لینک چنل ما و آخرین اخبار مربوط به سایتها و برداشتی ها :

لینک عضویت

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سایت چهارم یا بهتر بگم ( پست چهارم مربوط به درآمد به روبل ) :

این سایتی که معرفی میکنم یک سایت بازی هست که شما نیاز به هیچ کاری ندارید جز ثبت نام !

از تاسیس سایت چیزی حدود 6 روز میگذره و پرداختی هم داره که در پایین عکس اولین برداشت رو میذارم !

شما تو این سایت بعد از ثبت نام تنها کاری که لازمه انجام بدید خرید بانک هست , در ابتدا وقتی وارد اکانتتون میشید به صورت پیشفرض بهتون مقداری روبل میده که میتونید باهاش بانک بخرید و بانکتون براتون به صورت اتوماتیک عملیات استخراج رو انجام میده و با سپرده ها سود جمع میکنید . سود حاصل رو میفروشید و به مبلغ خرید ( برای خرید بانک های دیگه ) و مبلغ فروش ( برای برداشت پول واقعی ) استفاده میشه !
تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که روزی یه بار یا نهایتا دو بار به سایت سر بزنید و سپرده ها رو جمع کنید و بفروشید !

تنها مشکلی که برای بعضی کاربرای ایرانی داره اینه که موقع برداشت شما باید حسابتون رو به مبلغ 10 روبل روسیه شارژ کنید که مبلغ زیادی نیست و تو نیم ساعت وقت گذاشتن تو بقیه سایتها راحت به این مقدار میرسید ! ( اینکارو برای این کردن که کابرا از سایت با ساختن اکانت های فیک سوء استفاده نکنن و هی زرت و زرت برداشت بزنن ) اینطوری سایت هم خیلی دیر تر به اسکم شدن میرسه و تا جای ممکن میتونه پرداختی داشته باشه !

عکس اثبات برداشتی :

2020-12-20_8-00-04.jpg

2020-12-20_8-00-34.jpg

ششششش.jpg

برای عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !

اگه دوست داشتید تو چنل تلگراممون که تو پست اول هم گذاشتیم عضو بشید , بعضی روزا چیزای خوبی میذاریم ..

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
روزی 130 داج کوین در رولر کوین به صورت کاملا اتوماتیک !

اگه میخواید به قدرت ماینینگ رولر کوین پی ببرید عکس پایین رو با عکس بالا که تعداد 230 داج بود رو تنها تو یک 24 ساعت مقایسه کنید !

این هم عکسی از کوین های جمع شده از دیروز صبح تا الان که آخرین بار 230 داج بود ! تنها سه کوین تا به حد نساب رسیدن برداشت دوم !

با اینکه هیچ وقتی نمیذارم به اون صورت ! هر کجای اینترنت بگردید همچین سایتی پیدا نمیکنید که اینطوری بهتون کوین بده , خواهشی که داریم اینه که با لینک رفرال ما تو سایت عضو شید و فعالیت کنید تا حداقل امیدی باشه برای فعالیت و معرفی سایتهای دیگه تو این تاپیک !

آخرین آپدیت اکانت ما تو رولر کوین :

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

آموزش تصویری سایت ( به صورت ویدیو با صدای خودم ) رو امروز تو همین تاپیک براتون میذارم و براتون کامل و واضح توضیح میدم که برای اینکه کوین بیشتری به دست بیارید دقیقا باید چیکار کنید !

عضویت در رولر کوین

Last edited:

1408

Registered User
لایک‌ها
57

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سایت بعدی !

سایت بازی برای دریافت روبل همانند مانی بردز که 7 ساعت از شروع شدنش میگذره و 3433 نفر ثبت نامی داره و رنج آنلاینش حدودا 500 نفر تا 1000 نفر هست !

کار با سایت بسیار راحت هست و شما بعد از ثبت نام 15000 نقره درون بازی دریافت میکنین که باید با این نقره ها , بسته به دلخواه خودتون اژدها بخرید !

اژدها های شما برای شما در طول 24 ساعت در آمد به دست میارن که با فروش تخم هاشون به پول واقعی یا همون روبل میرسید که میتونید به اکانت پایرتون ارجاع بدید ..

این سایت از لحاظ ساختاری بسیار بسیار شبیه به وبسایت مانی بردز هست و چون تازه اول کارشه پیش بینی میکنم حالا حالا ها دوام داشته باشه ..

برای دریافت سود بیشتر میتونید سرمایه گذاری کنید و اژدها های بیشتری بخرید تا سود تخم هاتون افزایش پیدا کنه , و یا میتونید به شکل معمولی بازی کنید و روزی 1 یا نهایتش 2 روبل به دست بیارید ( البته اول کار )

امیدوارم همتون روز به روز پیشرفت داشته باشید و به سود های زیاد دست پیدا کنید ! چه تو این سایت , چه تو سایت های دیگه !

00000000000000000000.jpg

عضویت در سایت

بالا