• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
ببحشید اگه 60 تومن باشه که بازیو تعویض کنیم بهتر نیست؟
من خودم اینفیمس داشتم رفتم با واچ داگز آک عوض کردم 75 سر دادم....

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دقیقا به صورت اورجینال هستش
هر شخص یک لایسنس برا دستگاهش ثبت میشه و از اون به بعد میتونه بازیهارو براحتی و اورجینال استفاده کنه
نگران نباشید من با این همه سابقه نمیام حرف بیربط بزنم
دقیقا هم میتونید انلاین بازی کنید و بازی رو در پروفایل خودتون استفاده کنید
این روش تو خارج بالای 6 سال هست قابل اجرا بوده و استفاده میشده
عجیبه :D آخه قابلیت sharing برای Ps4 فقط به صورت لوکال بین اکانت هایی که روی همون دستگاه فعالش هستن وجود داره
هربازی باید هم باید با همون اکانت که لایسنس براش خریداری شده دانلود بشه ( یعنی شما برای هرشخصی تمام بازیهارو جداگانه دانلود می کنید؟)
قیمت خرید لایسنس دیجیتالی هم که همون قیمت نسخه های فیزیکیه

Arashhs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درود
عذر می خوام این روش رو خودتون تست کردید و جواب داده؟ آخه این حرف یعنی اینکه کنسول هک شده! الآن به طور مثال میشه که قیمت کپی Infamous: Second Son و Watch Dogs بگید چند در میاد؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
ببخشید ما اگه فقط یه بار کنسول رو پیش شما بیاریم کافیه یا اینکه واسه خرید هر بازی باید کنسول رو بدیم به شما ؟
برا بار اول لازم هستش ..ولی اگر سونی تو ابدیتهای اینده که قرار اضافه کنه میشه تو هارد اکسترنالم ریخت

AM!R HOS3!N

Registered User
لایک‌ها
55
داداش قیمت هارو میگی؟
بعد ما که شهرستانیم چی؟
دستگاه و باید بفرستیم یا فقط هاردش؟
کلا یه توضیحی بدی بد نیست!

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
درود
عذر می خوام این روش رو خودتون تست کردید و جواب داده؟ آخه این حرف یعنی اینکه کنسول هک شده! الآن به طور مثال میشه که قیمت کپی Infamous: Second Son و Watch Dogs بگید چند در میاد؟
بله 2 ماه در حال تست بوده ..هک نیستش ..کاملا قانونی هستش ریختن بازی
واچ داگ 60 هزار هستش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
فعلا فقط تو هارد داخلی ریخته میشه ..و هارد اکسترنال فعال نیستش
خلاصه بگم تمام این مراحل زیر نظر خوده سونی انجام میشه

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
برا بار اول لازم هستش ..ولی اگر سونی تو ابدیتهای اینده که قرار اضافه کنه میشه تو هارد اکسترنالم ریخت
ینی چی برا بار اول؟
ینی بار دوم چجوری باید بریزیم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
چی بگم والا کف کردم از صبح تا حالا تو مغازه توضیح دادم الانم باید به تک تکتون نحوه طرح رو توضیح بدم
تو صفحه اول تاپیک توضیح میدم .
کلا به صرف مصرف کننده هستش
مثال دوستمون میگه انفاموس رو داده 75 هم داده تا واچ داگز رو گرفته
خوب چه کاریه 60 میدید و بازی برا همیشه برا شما خواهد بود ..بازم شما خوب تعویض کردید چون میدونم پوست فروشندهارو کندید تا به این قیمت رسیدید

PLAYSTATION 4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقا مرتضی ببخشید سوالی داشتم
اگه هاردمون پر شد میشه مثلا یه بازی رو پاک کنیم و بعدا دوباره خودمون دانلودش کنیم؟یا دوباره باید بیایم بخریم؟
منظورم اینه وقتی شما بازی رو میریزید در اصل میخرید برامون دیگه؟
مثلا بریم استور جلو فیفا 14 عکس اون سبده میاد یعنی این بازی رو خریدیم هر وقت پاک بشه میتونیم دانلود کنیم؟
من اصلا مهم نیست برام چطوری اینکارو انجام میدید همینکه میشه یه بازی 250 تومنی رو 50 خرید و همیشه داشت خیلی عالیه

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
چی بگم والا کف کردم از صبح تا حالا تو مغازه توضیح دادم الانم باید به تک تکتون نحوه طرح رو توضیح بدم
تو صفحه اول تاپیک توضیح میدم .
کلا به صرف مصرف کننده هستش
مثال دوستمون میگه انفاموس رو داده 75 هم داده تا واچ داگز رو گرفته
خوب چه کاریه 60 میدید و بازی برا همیشه برا شما خواهد بود ..بازم شما خوب تعویض کردید چون میدونم پوست فروشندهارو کندید تا به این قیمت رسیدید
کل مفازه ها میگفتن 130
شانسی اینجا رو گیر اوردم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اقا مرتضی ببخشید سوالی داشتم
اگه هاردمون پر شد میشه مثلا یه بازی رو پاک کنیم و بعدا دوباره خودمون دانلودش کنیم؟یا دوباره باید بیایم بخریم؟
منظورم اینه وقتی شما بازی رو میریزید در اصل میخرید برامون دیگه؟
مثلا بریم استور جلو فیفا 14 عکس اون سبده میاد یعنی این بازی رو خریدیم هر وقت پاک بشه میتونیم دانلود کنیم؟
من اصلا مهم نیست برام چطوری اینکارو انجام میدید همینکه میشه یه بازی 250 تومنی رو 50 خرید و همیشه داشت خیلی عالیه
دقیقا همین هستش که شما گفتید ولی با کمی تفاوت
که وقتی هاردتون پر شد نیازی به پاک کردن ندارید میتونید هاردتون رو عوض کنید و در هر لحظه که خواستید هارداتونو سوییچ کنید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
کل مفازه ها میگفتن 130
شانسی اینجا رو گیر اوردم

Sent from my SM-N900 using Tapata
همون گفتم هیچ کاسبی اینجوری تعویض نمیکنه ..شما خودتون از فیفا 15 یا پی اس 15 میتونید با قیمت 50 هزار بگزرید در صورتی که برا خودتون بازی میمونه و استفاده میکنید تا یک سال تا فوتبال بعدی بیاد..کجا همچین قیمتی پیدا میکنید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
راستی یدونه از دوستان تو پ.خ سوال کرده دستگاه باید 2 روز پیش من بمونه تا بازی لست دانلود بشه
بازیها در زمان کوتاه داخل دستگاه ریخته میشود بین 15 تا 30 دقیقه
خیلی راحت هستش این موضوع شما با هزینه بسیار کم بازیهای اورجینال رو بدست میارید و استفاده میکنید بدون مدت زمانی و برا همیشه تحت اختیار شما هستش...یکم زمان میبره ولی من مطمعن هستم تمام دوستان از این طرح رضایت خواهند داشت بخصوص با امدن بازیهای جدید . که در اینده در پیش داریم

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
اره طرح خوبیه منم دفه ی بعد تعویض نمیکنم و انشاله میام پیش شما

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوستان تاپیک رو باز کردم تا اشخاصی که امدن و ریختن بیان و نظر بدهند
و یک نکته نظم تاپیک رو حفظ کنید تا بتونم بهمتون اطلاعات بدهم
این طرح عالی هستش و بزودی تبلیغات گسترده در موردش انجام خواهد شد
سوالی داشتید مطرح کنید تا جواب بدهم

ali barca

Registered User
لایک‌ها
28
آقا مرتضی یکی از دوستان خوب من هست .....واسه من 2 هفته پیش بازی ریخته ....اسنایپر-blue state-موتور تریال-من که خیلی راضی هستم ....همین بازیها رو اگه میخواستم از استور بخرم یا فیزیکی تهیه کنم الان باید بالای 300 تومن هزینه میکردم ولی الان با مبلغ بسیار کمتر برام تموم شد....یه ویژگی خوب دیگه که داره اینه که میشه آنلاین بازی کرد ...الان من اسنایپر رو آنلاین بازی میکنم....مرتضی جان میخوام همینجا ازت تشکر کنم ...دستت درد نکنه.....

radiosaeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام و خسته نباشید
اگه امکانش هست بازی های دیجیتالیتون رو بیشتر کنید که یه بار بیایم همشو بریزیم :general406:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی یکی از دوستان خوب من هست .....واسه من 2 هفته پیش بازی ریخته ....اسنایپر-blue state-موتور تریال-من که خیلی راضی هستم ....همین بازیها رو اگه میخواستم از استور بخرم یا فیزیکی تهیه کنم الان باید بالای 300 تومن هزینه میکردم ولی الان با مبلغ بسیار کمتر برام تموم شد....یه ویژگی خوب دیگه که داره اینه که میشه آنلاین بازی کرد ...الان من اسنایپر رو آنلاین بازی میکنم....مرتضی جان میخوام همینجا ازت تشکر کنم ...دستت درد نکنه.....
ممنون علی جان ..یک سری از دوستان امدن و براشون ریختم بیان و نظرشون رو اعلام کنند ممنون میشم
بهر صورت این طرح استارت خورده و به مورور خودشو نشان میده بخصوص با امدن بازیهای انحصاری که بیشتر دوستان توانایی خرید بازی به قیمت 250 یا بالاتر یا پایینتر را ندارند
تو این طرح امکان نداره قیمت بازی از 60 هزار تجاوز کند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا