• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
ای کاش میشد تو هارد اکسترنال این کار انجام میشد، مثلا روی یک هارد دو ترابایت usb3 ، دیگه عالی میشد،
من دقیقا هنوز متوجه نشدم اصل این کار رو که می گید قانونی هست، شما می گید 60 هزار تومن، بازی به صورت دیجیتالی خریداری میشه و براتون رو هاردتون ریخته میشه؟ یعنی یه چیزی حدود 18-20 دلار، یعنی در اصل شما لایسنس بازی رو می فروشید ؟ و کپی اصل بازی که برای همه یکسان باید باشه، ولی باید هر بازی لایسنسش برای هر کنسول فرق کنه، و اگر یک بازی روی چند کنسول با یک لایسنس باشند، و وقتی به PSN وصل بشن، حتما کنسول بن میشه، و مشکلات درست میشه.
اگر شما فقط لایسنس متفاوت برای هر نسخه دیجیتال بازی می فروشید، خوب نمیشه فقط لایسنس رو خریداری کرد، مثلا کسی که بازی رو قبلا دانلود داشته لایسنس بازی رو از شما بخره وشما ایمیل کنید و بریزه رو کنسول و اوکی باشه ؟!

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
عجیبه :D آخه قابلیت sharing برای Ps4 فقط به صورت لوکال بین اکانت هایی که روی همون دستگاه فعالش هستن وجود داره
هربازی باید هم باید با همون اکانت که لایسنس براش خریداری شده دانلود بشه ( یعنی شما برای هرشخصی تمام بازیهارو جداگانه دانلود می کنید؟)
قیمت خرید لایسنس دیجیتالی هم که همون قیمت نسخه های فیزیکیه

ای کاش میشد تو هارد اکسترنال این کار انجام میشد، مثلا روی یک هارد دو ترابایت usb3 ، دیگه عالی میشد،
من دقیقا هنوز متوجه نشدم اصل این کار رو که می گید قانونی هست، شما می گید 60 هزار تومن، بازی به صورت دیجیتالی خریداری میشه و براتون رو هاردتون ریخته میشه؟ یعنی یه چیزی حدود 18-20 دلار، یعنی در اصل شما لایسنس بازی رو می فروشید ؟ و کپی اصل بازی که برای همه یکسان باید باشه، ولی باید هر بازی لایسنسش برای هر کنسول فرق کنه، و اگر یک بازی روی چند کنسول با یک لایسنس باشند، و وقتی به PSN وصل بشن، حتما کنسول بن میشه، و مشکلات درست میشه.
اگر شما فقط لایسنس متفاوت برای هر نسخه دیجیتال بازی می فروشید، خوب نمیشه فقط لایسنس رو خریداری کرد، مثلا کسی که بازی رو قبلا دانلود داشته لایسنس بازی رو از شما بخره وشما ایمیل کنید و بریزه رو کنسول و اوکی باشه ؟!
کاملا با این دو نفر موافقم
استارتر عزیز لطف میکنی عکسی از بازی های داخل کنسول قرار بدین ؟:)

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
به نکته خوبی اشاره کردید
که الان من نمیخواستم کل ماجرا رو توضیح بدم ولی برا شروع بهتر با همه دوستان صادق باشم
این طرح دقیق 3 سال شروع شده ولی نه برای کشورهای جهان اول و دوم...بلکه برا کشورهای جهان سوم ولی نه بصورت عمومی که تو هر سایتی در موردش صحبت کرده باشند....چطور میشه که من میتونم انقدر بازی رو با قیمت مناسب بریزم و برای خودم سود داشته باشه
تا الان یا در اینده هر یک از دوستان که امدند و بازی براشون ریخته شده یک حق اشتراک پرداخت کردن و براشون یک لایسنس به ثبت رسیده که مدت زمان این طرح 5 سال هستش وتا 5 سال میتونند از این طرح و شرایط استفاده کنند...و به چه صورت من به این امتیاز از طرف سونی رسیدم جای کلی صحبت داره که چیزی نیست من بتونم برا همه دوستان توضیح بدم منظورم بصورت عمومی
این نکته رو بگم تمام دوستان در یک لحظه میتونند انلاین بازی کنند و بدون هیچ خطر یا بن شدن یا استرسی به کارشون بپردازند بهرصورت حق با شماست چون تا حالا این کار تو ایران نبوده ..مثل خیلی چیزها و کارهای دیگه که اولش با مخالفت روبرو شده بخصوص برا افرادی که از فروش بازی سودهای زیادی میبردند الان با این طرح مخالف هستند این روش جا بیفته دیگه کسی نمیاد فیفا 15 بره 250 هزار تومان بخره میاد و 50 هزار هزینه میکنه و با خیال راحت انلاینشم بازی میکتنه و بازی برا خودش میمونه و همیشه در داخل هارد
در مورد این کار که میگم قانونی هستش من که هیچ بزرگترین هکرها هم نمیتونند سرورهای سونی رو فریب بدن ..پس مطمعن باشید این طرح کاملا قانونی هستش ..

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
من کامل متوجه نشدم! شما معمولا توضیحاتتون شفاف نیست! و تاپیک می بندید مثلا ویتا رو هم زده بودید کپی میکنم، ولی من هیچ جا و سایت دیگه ندیدم، و اصلا متوجه نشدم اصل کار رو، اینم همینطور.
البته امیدوارم با عکس و توضیحات کاملتر مشخص بشه، و یا حتی دوستان دیگر که تجربه کردند کاملتر توضیح بدن،
بازیها فعلا محدود هستند به همین چند تا عکس که گذاشتید ؟ یعنی شما باید امتیاز بازی رو از سونی بخرید تا اضافه کنید رو لیست؟!

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
آقا جان روش این دوستمون در کل اینطوریه که از سیستم License sharing سونی استفاده میکنه بدون هیچگونه مشکل قانونی یا هکی یا کپی یا چیز دیگه ای.مثال بخوام براتون بزنم شما فکر کنید یه اکانت پلاس دارین با 5 6 تا بازی توش.این اکانتتون رو به رفیقتون میدید مشخصاتش رو ، طرف تو کنسولش میزنه و active as primary میزنه و اکانت پرایمریش میکنه.اون وقت به تمام بازیهایی که تو لیست دانلود اون اکانت بوده دسترسی پیدا میکنه و حتی میتونه از پلاس شما برای بازی استفاده کنه.حالا جالبیش اینه که وقتی آنلاین بازی میکنه در واقع با اکانت خودشه و تروفیهاش هم تو پروفایل خودش ثبت میشه
در ضمن دارنده اصلی اکانت هروقت بخواد میتونه از قسمت restore license ، اکانتش رو پس بگیره
فقط نکتش اینجاست که یه اکانت نهایت رو دو تا دستگاه میتونه همزمان فعال باشه
این رفیقمون هم احتمال زیاد برای هر دو نفری یه اکانت میده

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من فعلا میرم جایی و دسترسی به ایننترنت ندارم اگر جواب ندادم ببخشید سوالی داشتید بگید و من توضیح خواهم داد
به قول دوستان میگن این کار عجیبه و نشدنی ...خیلی خیلی این طرح جالب هستش نه عجیب و در اینده بیشتر دوستان میان و تو این طرح شرکت میکنند
یه زمانی تو ایران به همین قند یا شکر میگفتند حروم و خوردنش از طرف مراجع منع میشده
بهر صورت باید ایران هم بیاد و در دنیای دیجیتال شرکت کنه دنیا داره میره به سمت انلاین شدن و با خودش خوبیهایی داره که یک نمونش همین طرح سونی هستش و از مورد باید استفاده کنیم نه بصورت سنتی بریم دیسک بخریم کلی هزینه و بشینیم بگیم این کنسول کی هک میشه

این هم به تمام دوستان بگم نترسید بیاید و تو این طرح شرکت کنید..انقدر که شماها میترسید و نمیاید مغازهدارها و کاسبها بیشتر استقبال کردن ..من خواستم اول شما یوزرها از این طرح استفاده کنید و پول زیادی ندید و برا کاسبهای دیگه نزنم .
مثال ساده همین میدان امام ***** چند روزه اسرار میکنند این طرح رو براشون اجرا کنم چون من تجربه دارم و میدونم یوزرهارو چطوری از نظر مالی پیاده میکنند نمیخوام اینکارو بکنم ..چون این طرح خوب و قانونی رو اونها خرابش میکنند و به اسم کپی میفروشند

من تظمین میکنم که برا هیچ دستگاهی یا هر اکانتی که از این طرح استفاده میکنه هیچ خطری بوجود نمیاد از طرف شرکت سونی ..برا خودتون میگم اگرم نخواستید مشکلی نیستش میتونید اورجینال استفاده کنید اجباری در کار نیستش

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
آقا مرتضی the last of us واقعا 50 تومن؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من کامل متوجه نشدم! شما معمولا توضیحاتتون شفاف نیست! و تاپیک می بندید مثلا ویتا رو هم زده بودید کپی میکنم، ولی من هیچ جا و سایت دیگه ندیدم، و اصلا متوجه نشدم اصل کار رو، اینم همینطور.
البته امیدوارم با عکس و توضیحات کاملتر مشخص بشه، و یا حتی دوستان دیگر که تجربه کردند کاملتر توضیح بدن،
بازیها فعلا محدود هستند به همین چند تا عکس که گذاشتید ؟ یعنی شما باید امتیاز بازی رو از سونی بخرید تا اضافه کنید رو لیست؟!
یه توضیح کامل بدم و خودتون متوجه بشید و دیگه فکر نکنم بحثی در این مورد بمونه
کار گروه ما با استارت زدن از ویتا شد ویتا هم هکی نبوده همون راه قانونی ولی نمیشه به یوزر گفت چه مراحلی هستش به زبان راحت میشه گفت کپی شده و طرف مقابل میاد و انجام میده همین ویتا بیاید و ببینید تو میدان امام ***** چه سودجویی میکنند از این کار به اسم کپی میفروشند و الان جا افتاده کسی نیست بیاد و بگه وجود نداره...و همین کارهم به راحتی سر کنسول پلی 4 پیاده میکنند
توضیح میخواهید چشم یک نفر در عرض یک سال حدود هزاران دلار از شرکت سونی بازی میخره بصورت دیجیتالی و برا ویتا میریزه به اسم کپی ..و شما فکر میکنید چه اتفاقی میوفته سونی میبینه با یک ایدی و با یک ایمیل این همه سود براش بوجود میاد و کار از همین جا استارت میخوره و سونی امتیازاتی به ما میده و تخفیفاتی که برا هیچ یوزری وجود ندارد..و از همیجا بود مطرح کردن این طرح از طرف من برا شرکت سونی و تایید کردن شرکت سونی به همین سادگی و من مطمعن هستم هیچ کسی به قیمت ما و با شرایط ما نمیتونه بازی بریزه برا یوزرها چون این کار برا یوزرها نیستش و امکانشم وجود نداره
حالا خودتون میدونید در اصل من یک جور مستر اکانت هستم و فروشنده معتبر سونی که زیر نظر شرکت سونی اینکارو انجام میدم و هم برا من هم برا یوزر و شرکت سونی سود داره این موضوع..مطمن باشید سونی از تمام اتفاقات اطلاع داره و چه بخواهید و چه نخواهید این روش تو ایران شروع شده و در اینده با تخفیفهای بیشتری هم روبرو میشه ...مطمعن باشید سونی هیچ وقت بازارهای بزرگی مثل ایران رو از دست نخواهد داد

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
این هم از نظر شفاف سازی خودتون باید انتخاب کنید یا من این طرح رو برا کاسب بزنم و اونها از یوزرها پول زیادی بگیرند یا خودون حمایت کنید از این طرح و استفادشو ببرید ..کاری شده که برا تمام یوزرها تو ایران سود داره از این فرصت باید استفاده کرد چون دقیقا من برا این کار هم هزینه زیادی کردم هم وقت 2 سال تا به این شرایط شرکت سونی برسم و بتونم برا همه اجرا کنم پس بیاید به هم کمک کنیم این روش برا هر 2طرفبرد برد هستش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
فعلا دوستان نوشتهامو به دقت بخونند سوالی داشتید در خدمتم

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
یه سوال دیگه آقا مرتضی
این طرح باعث میشه که شما که مستر هستی زودتر بازی به دستت برسه و زودترم به دست ما؟
***من این طرح رو ندید قبول دارم چون همون زمانی که آقا مرتضی استارت فروش کنسول رو زد ندید حتی نرفتم در مغازش ازش کنسول خریدم)***
این طرح اوکی 100% بشه میترکونه حالا ببینید کی گفتم و آقا مرتضی کی گفت
هرچی باشه واسه ما ایرانی کارمند جماعت ارزش داره پول 4تا بازی میدیم بجای یک بازی

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا جان روش این دوستمون در کل اینطوریه که از سیستم License sharing سونی استفاده میکنه بدون هیچگونه مشکل قانونی یا هکی یا کپی یا چیز دیگه ای.مثال بخوام براتون بزنم شما فکر کنید یه اکانت پلاس دارین با 5 6 تا بازی توش.این اکانتتون رو به رفیقتون میدید مشخصاتش رو ، طرف تو کنسولش میزنه و active as primary میزنه و اکانت پرایمریش میکنه.اون وقت به تمام بازیهایی که تو لیست دانلود اون اکانت بوده دسترسی پیدا میکنه و حتی میتونه از پلاس شما برای بازی استفاده کنه.حالا جالبیش اینه که وقتی آنلاین بازی میکنه در واقع با اکانت خودشه و تروفیهاش هم تو پروفایل خودش ثبت میشه
در ضمن دارنده اصلی اکانت هروقت بخواد میتونه از قسمت restore license ، اکانتش رو پس بگیره
فقط نکتش اینجاست که یه اکانت نهایت رو دو تا دستگاه میتونه همزمان فعال باشه
این رفیقمون هم احتمال زیاد برای هر دو نفری یه اکانت میده
خوب توضیحتون خوب بود خودتون میگید برا 2 نفر میتونه فعال بشه ..درست به حرف من میرسید چون من از طرف سونی امتیازاتی دارم میتونم قیمت مناسبتر برا شما تهیه کنم و همه دوستان در یک لحظه بتونند انلاین بازی کنند..و هم برا من هم برا یوزر هم براشرکت با سود مواجه میشه...کسی وجود نداره بتونه اساسینس گرید 60 دلاری رو بده 20 هزار تومان حتی با روش شما که بازی هم برا خودش بمونه و استفاده کنه

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
فقط سختی کار این هست که باید کل کنسول اورده بشه انجا برای هر بار بازی ریختن، شما که با سونی در ارتباط هستید چرا ازشون نمی پرسید که چرا هارد اکسترنال رو ساپورت نمی کنند،
و یا اینکه بازی ریخته بشه رو هارد اکسترنال ولی اجرا نشه، و فقط بیاری خونه وصل کنی به کنسول و از روی ان کپی بشه رو هارد داخلی و از هارد داخلی اجرا بشه، باز این بهتره از اینکه برای هر بار بازی باید کل کنسول جا به جا بشه ... و برای هر بار بازی جدید فقط هارد اکسترنال رو می یاری، بعد بازی رو میریزی می بری خونه وصل میکنی کنسولو کنسول کپی میکنه رو هارد داخلی و اجرا میشه، نمیشه همچین چیزی اقا مرتضی؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
یه سوال دیگه آقا مرتضی
این طرح باعث میشه که شما که مستر هستی زودتر بازی به دستت برسه و زودترم به دست ما؟
***من این طرح رو ندید قبول دارم چون همون زمانی که آقا مرتضی استارت فروش کنسول رو زد ندید حتی نرفتم در مغازش ازش کنسول خریدم)***
این طرح اوکی 100% بشه میترکونه حالا ببینید کی گفتم و آقا مرتضی کی گفت
هرچی باشه واسه ما ایرانی کارمند جماعت ارزش داره پول 4تا بازی میدیم بجای یک بازی
ممنونم دوست عزیزم باور کنید این طرح فوقلعاده هستش و در اینده نزدیک خوبیهاشو میبینید و از دست این قیمتهای فضایی خلاص میشید ..بهتر اطلاع رسانی درست بشه و کمکم کنید این طرح فقط برا یوزرها انجام بگیره ..هر چی کمک کنید دست من برا تخفیفات بیشتر از سمت سونی بازتر هست

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
فقط سختی کار این هست که باید کل کنسول اورده بشه انجا برای هر بار بازی ریختن، شما که با سونی در ارتباط هستید چرا ازشون نمی پرسید که چرا هارد اکسترنال رو ساپورت نمی کنند،
و یا اینکه بازی ریخته بشه رو هارد اکسترنال ولی اجرا نشه، و فقط بیاری خونه وصل کنی به کنسول و از روی ان کپی بشه رو هارد داخلی و از هارد داخلی اجرا بشه، باز این بهتره از اینکه برای هر بار بازی باید کل کنسول جا به جا بشه ... و برای هر بار بازی جدید فقط هارد اکسترنال رو می یاری، بعد بازی رو میریزی می بری خونه وصل میکنی کنسولو کنسول کپی میکنه رو هارد داخلی و اجرا میشه، نمیشه همچین چیزی اقا مرتضی؟
دقیقا همچین صحبتی شده ولی بخاطر مساعل امنیتی خوده سونی فعلا در دسترس نیستش ..ولی بزودی این قابلیت در اپدیتهای اینده طبق صحبت سونی اضافه خواهد شد ولی تاریخ دقیقی ندارم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
فعلا من انلاین نیستم صحبتی داشتید بگید در اولین فرصت جواب داده میشود ...
بازم میگم این طرح برا اولین بار هستش تو ایران و برا همه شفاف سازی کردم و متوجه شدید کار قانونی هستش ...پس بیاید کمک کنید و اطلاع رسانی درست انجام بشه
علت چ هست چون من میدونم خیلی از کاسبها شروع میکنند تبلیغ منفی کردن نصبت به این طرح منافعشون به شدت به خطر میفته..فکر نکنم کسی فیفا 15 رو با قیمت 50 هزار وبا تمام امکانات انلاین بازی کردن و غیره رو ول کنه و بیاد دیسک 280 هزاری که اول ورودش قیمت داره رو تهیه کنه ..و اینم بگم بازیهای که من بهتون میدم برا خودتون هستش و هر موقع اختیار استفاده کردنشو دارید و من بازیهارو چند روز قبل رلیز جهانی بدستتون میرسونم نمونه بازی لست

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
من هنوز وقت نکردم پیش مرتضی جان برم بهشون امتیاز قبلا داده بودم وقتی کنسول رو گرفتم اما باز اینجا ایشون رو تایید میکنم من هم یادمه وقتی میخواستم PS4 بگیرم بدون اینکه به مغازه ای دیگه ای برم از ایشون کنسول رو خریدم اما قیمتش رو مجبوره با کاسب های دیگه متغیر بده و نمی تونه زیاد پایین بده که اگه این مسئله درست میشد الان ایشون میتونست خیلی موفق تر باشه
ان شا الله خودم چند روز دیگه میرم خدمتشون و تمام جزییات رو دقیق تر بهتون اطلاع میدم

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
129
اگر شما رابط سونی هستی بقول خودت پس هر بازی خواستیم میتونیم سفارش بدیم؟
نه بازی هایی که شما لیست کردی،درسته!
من میخوام کنسول تهیه کنم اگر اوکی هست تا بدون بازی فیزیکی تهیه کنم!

popmaziar

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من 5 شنبه رفتم پیش آقا مرتضی دو بازی infamous و assassin رو برام ریختن الانم هم آنلاین بازی میکنم خیلی هم راضیم
فقط آقا مرتضی خواهشا بازی های قدیمی هم بیارید مثل nfs و Tomb rider و cod و .... تا بچه های که بازی نکردن بخاطر قیمت بالای بازی تجربه بکنند همه ی بازی هارو
واقعا ممنون
آخر هفته برای watch dogs و چند بازی دیگه مزاحمتون میشه .;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا