• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xxezioxx

Registered User
لایک‌ها
93
سلام یه سوال یعنی این بازی ها ثبت میشه رو پروفایل مثلا من بعد میتونم با active as primary به دوستم یا نفر دوم هم بدم بازیامو یا نفر دوم واسه همیشه شما میشی؟بازی های دیجیتالیتونو بیشتر کنید لطفا و لیست قیمت بدید با تشکر

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

mehrdadx8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ما که شهرستان هستیم چیکار کنیم :((
آقا مرتضی واسه هر شهر یه نمایندگی هم بده تا این طرح به صورت سراسری اجرا بشه ممنون

ddr4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام

دقیقا کی روی هارد اکسترنال میریزید ؟

asmail

Registered User
لایک‌ها
26
سلام یه سوال یعنی این بازی ها ثبت میشه رو پروفایل مثلا من بعد میتونم با active as primary به دوستم یا نفر دوم هم بدم بازیامو یا نفر دوم واسه همیشه شما میشی؟بازی های دیجیتالیتونو بیشتر کنید لطفا و لیست قیمت بدید با تشکر

این سوال خوبی هست و منتظر پاسخ..

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439

تا اونجا که میدونم هیچوقت ایشون نمیاد همچین کاری بکنه که یه اکانت رو بخواد به دو نفر بده.اولا که من نمیدونم چندتا اکانت دارن ولی مطمئنن برای هر اکانتشون خودشون یکی از اون دو نفر هستن به احتمال زیاد
حتی اگر اکانت رو هم به دو نفر بدن اون نفر دوم رو شما انتخاب نمیکنی قاعدتا که بدی به دوستت خیلی شیک و مجلسی:D میدن به یه نفر دیگه که ازش حق اشتراک گرفته
راهی برای پیچوندن صاحاب اصلی اکانت که خودشون باشن نیست و هروقت هم اراده کنن میتونن اکانت رو پس بگیرن و همه بازیهای شما تریال میشن

ما که شهرستان هستیم چیکار کنیم :((
آقا مرتضی واسه هر شهر یه نمایندگی هم بده تا این طرح به صورت سراسری اجرا بشه ممنون
خب شهرستان باشی دادا مشکلش چیه؟نیاز به حضور فیزیکی نیست که.شما کافیه یه اینترنت نامحدود داشته باشی و دیتای بازیها رو از اینترنت بگیری .اگر رفیقی کسی داری حجم دانلود رو بین هم تقسیم کنید

سلام

دقیقا کی روی هارد اکسترنال میریزید ؟
میبری پیشش هارد رو همونجا برات میریزه رو هارد بعد از طریق برنامه های b4y life:p یا psx downloader انتقال میدی به کنسول دیگه

پ.ن : صاحاب تاپیک باید یه تخفیف ویژه به من بده به خاطر سوال مشتریاش که جواب میدم:D

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
دوست عزیز واقعا روش جالبیه . امیدوارم موفق باشی .
ما که شهرستان هستیم کاری نمی تونیم کنیم ؟! مثلا بازی رو خودمون دانلود کنیم ؟ یا هر روشی چون کسی که تهرانه زورش میاد کنسولو جابجا کنه ما که شهرستانیم باید چکار کنیم ؟!
توی پست هاتون اگه اشتباه نکنم چیزی در مورد سال دیدم و خواستم بدونم این بازی ها تاریخ انقضا ندارن ؟!
من مطمئنا اگه امکانش باشه پایه این روش هستم !

ASSASSIN_369

Registered User
لایک‌ها
23
راهی برای پیچوندن صاحاب اصلی اکانت که خودشون باشن نیست و هروقت هم اراده کنن میتونن اکانت رو پس بگیرن و همه بازیهای شما تریال میشن
خوب دوست عزیز این اعتماد باید چطوری بوجود بیاد ؟! که شما دستت به جایی بند نیست .
آقا مرتضی
اگر امکانش هست شفاف سازی کنید که شما قابلیت برداشتن بازی ها از اکانت رو دارین ؟

Sobhan_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا جریان این هست که هرکی از سونی زیاد خرید کنه یه سری point توی سایت sonyrewards.com بدست میاره که با اون پوینت ها میشه یه بازی رو به صورت دیجیتالی خرید با همون امتیازایی که بدست اومده.ولی خب نکته اینجاست که شما واسه بدست آوردت point باید کلی چیز به صورت دیجیتالی از سونی بخرید!یعنی چیزی بالای ۱۰۰۰ دلار!
بنده خودم تو کازرون مغازه دارم و بازی به صورت فیزیکی میفروشم و برای هر بازی که تعویض میکنم از مشتریام بیشتر از ۳۰ تومن سر نمیگیرم که مشتریا راضی باشن حالا هر بازی میخواد باشه.البته فقط مشتریای ثابتم.کسی که یه بازی رو تموم میکنه و پلتنیوم میکنه خیلی کم پیش میاد دوباره بازیش کنه واسه همین این سیستم که من پیاده کردم به صرف تره واسه مشتری

Sent from my C6802 using Tapatalk

ddr4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یه سری بازی ps4 توی سایت nitrorums هستش

اینا واقعی هستن؟؟؟

اینم لینک
nitroroms.com

Sobhan_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه سری بازی ps4 توی سایت nitrorums هستش

اینا واقعی هستن؟؟؟

اینم لینک
nitroroms.com
داداش اینا dump بازی های ps4 هست یعنی از بلو ری بازی های ps4 بکاپ گرفتن.ولی نمیشه استفاده کرد چون واسه داشتن یه بازی یا باید دیسک اوریجینالش رو داشته باشید یا از store خریداری کرده باشید یا به عبارتی توی دانلود لیست شما باشه

Sent from my C6802 using Tapatalk

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
والله هر چی فکر میکنم، ولی خیلی برام عجیبه بازی حدود 60 دلاری رو حدود 50 هزار تومن به بی نهایت ادم میتونه بفروشه، و همه میتونند حتی به PSN هم وصل بشن، و بن نشن، اگر اینطوری باشه که دیگه بساط فروش دیسک اریجینال جمع میشه، چون کسی دیگه نمی خره اصلی رو، و شاید در اینده دیدی اصلا رو بلوری کپی هم زده شد و هارد اکسترنال و غیره، این عینه کپی می مونه، خیلی قضیه عجیب و مشکوکه
یعنی مثلا شما بازی عالیه جدید مثل metal gear phantom رو که کمی دیگه رلیز میشه رو با پنجاه تومن می ریزید رو هارد کنسول و همیشه این بازی به صورت اریجینال برای ان کنسول می مونه!

MiladKhafan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
مرتضی جان یجادیدم گفتی این روش از طرف خود سونی باز گذاشته شده...خب اگه این جور باشه که همه این شرکت های بازی ساز ورشکسته میشن که اگه این روش همه گیر بشه

xxezioxx

Registered User
لایک‌ها
93
مرتضی جان یجادیدم گفتی این روش از طرف خود سونی باز گذاشته شده...خب اگه این جور باشه که همه این شرکت های بازی ساز ورشکسته میشن که اگه این روش همه گیر بشه
یه لینک از خود سایت اصلی و رسمی سونی لطف کنید همچین چیزی گفته[emoji1]
حالا اگه بشه هم یجا گفتی 5 سال لایسنسه درسته؟یعنی هر بازی بریزید بعد پنج سال خود به خود پاک میشه
ببخشید خیلی سوال میکنم واقعا عجیبه و غیرمنطقی[emoji1]

arya2000c7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این روش حتما باید آنلاين بود یا در حالت آفلاين کامل هم میشه بازی کرد؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
فکر کنم باید حتما انلاین باشید و اینترنت وصل باشه، تا سیستم بتونه لایسنس رو تایید کنه تا بازی اجرا بشه، افلاین فکر کنم فقط برای بازیهای فیزیکی باید باشه، با بازی دیجیتالی که حداقل یک بار لایسنسش تایید شده باشه.

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
تروفی ها روی اکانت ما ثبت میشه؟
واستون دستگاه رو بیارم یا هارد رو؟
خودمون میتونیم بازی هارو دانلود کنیم؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
تروفی ها روی اکانت ما ثبت میشه؟
واستون دستگاه رو بیارم یا هارد رو؟
خودمون میتونیم بازی هارو دانلود کنیم؟
البته توسط خود ps4 و شبکه PSN که تا پرداخت صورت نگیره فکر نکنم بشه دانلود کرد، مگر شاید بشه توسط ان لینکها که دوستمون تو پستهای قبلی گذاشتن بشه دانلود کرد و توسط برنامه خاص به سیستم انتقال داد، ولی واقعا سخته بعضی بازیها حتی 40-50 گیگ هستند، به صرفه هست که رو هارد ریخته بشه یا بلوری کپی بازی که اکتیو نشده خریداری بشه، که از روی ان بریزی رو هارد اصلی و بعد اقا مرتضی با روش خودشون لایسنس بازی ثبت کنند و شما با وصل شدن به سرور مرتضی بتونید بازی کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا