• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام
من بخوام دستگاه رو بیارم هارد رو بیارم یا خود دستگاه رو؟
در ضمن محتویات اضافی هم داره مثل واچ داگز؟
باید خود کنسول رو بیارید...بله محتویات اضافی داره

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
خیلی ممنون که حوصله خرج میکنین و تک تک سوالات رو جواب میدین من فاصلم از تهران زیاده ! بی صبرانه منتظر روشی هستم که بتونم از شهرستان ازتون بازی خریداری کنم (گلستان هستم) .
سوال بالایی سوال منم هست . بازی مثله خرید دیجیتالی هستش و در هر صورت در اکانت میمونه ؟!
اگه شما بازی رو ادد کنید من مشکل دانلود بازی ندارم ! (اگر امکانش باشه از راه دور اینکارو کنید )
برا دوستان شهرستانی هم باید یک طرحی در نظر بگیرم یکم زمان احتیاج داره

Pezhman2

Registered User
لایک‌ها
15
امروز پیش ایشون بودم ۵تا بذزی برام ریختند محض اطمینان تا رسیدم خونه فیفا انلاین بازی کردم همه چی عالیه دمت گرم حاج مرتضی

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
جواب بنده رو ندادین ؟!
لطف کنین عکس از بازی هایی که داخل هارد هستند قرار بدین از مانیتور یا Tv منظورمه . این ادعا رو خود سونی هم رد میکنه !

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام.میخواستم ببینم بازی ای که شما میریزید رو اگر من با اکانت خودم که الآن روی کنسولم دارم وارد استور بشم برام خریداری شده و میتونم اگر پاک شد از اکانت خودم دانلودش کنم یا بازی در اکانتی غیر از اکانت من خریداری شده؟
هزینه فعالسازی اولیه هم داره این طرح؟چقدر؟
سلام دوست عزیزم خوشبختانه یا متاسفانه هر کدوم از شما دوستان درباره من و کارم نظر میدید رو میخونم تو این سایت یا سایتهای دیگه ،،مثلا این طرف جز شیاطین توپخونه ای هستش و از این بحثها روشم رو پیدا میکنید لو میره ابروم میره انگشت نمای مردم میشم ..بهتر با شخصیت باشند دوستان بیان و نظراتشون رو بگن و من هم جواب میدم قانع شدن در خدمتشون هستم نشدند هم که راه اورجینال و دیسک براشون مقدور هستش احتیاج به توحین کردن به شخص خواستی نیستش منم کاسبم تلاش برا جیب خودم میکنم ولی طرحی مثل این روش برا 2طرف با منافع روبرو هستش
این حرفم هم کلی بود منظور خواستی نصبت به شما نداشتم ..در جواب سوالتون
شما بازیهارو از اکانت خودتون اجرا میکنید و چه دانلود یا کار دیگهی
100در صد هزینه داره ولی یکم در مورد هزینش خودم موافق نیستم اگر بتونم تخفیف بگیرم حتما اعلام میکنم ..برا حق اشتراک 5سال که لایسنسس این طر

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
جواب بنده رو ندادین ؟!
لطف کنین عکس از بازی هایی که داخل هارد هستند قرار بدین از مانیتور یا Tv منظورمه . این ادعا رو خود سونی هم رد میکنه !
چشم یعنی با عکس من و فیلم بنده مشکلتون حل میشه تا شب ارسال میکنم این دوستانی که امدن و ریختند بازی و دارن استفاده میکنند پس چی اینو انکار میکنید

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
سلام داداشkillzone رو با tomb raider تعویض کنید چقدر میگیرین؟

FarSeeR

Registered User
لایک‌ها
24
عزیز من که شهرستانم، امکان داره PS4 رو از خودتون بگیرم و برام روش بازی ها رو بریزید و یهو بفرستید؟ بعدش من یه هارد 1 ترا دارم که روی PS3 استفاده میکردم، میشه از دفعه ی دوم اون رو بفرستم که با داشتن دو هارد، هر موقع خواستم سوییچ کنم؟

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
خود بازی اساسین رو ندارید ؟ این نسخه فرعی هست
لطفا اگه میشه لیست تمام بازیهاتنو بذارید

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
لطفا از این کار کپی کردن یه فیلمی عکسی چیزی بذارین مریدم

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من اینو اینجا پست می کنم چون کاری که می کنید خیلی خطرناکه و وقتی سونی می بینه یک بازی داره با آیپی های مختلف بازی می شه ممکنه همه ی کنسول ها از جمله کنسول خدتون رو بن کنه
من از شما هیچ پدر کشتگی ندارم این کارو بیاد آیفون ۴ ام که به دست یک ناشی جیل بریک شد و بن شد می کنم

راه حل :

شما به یک اکانت که بازی ها رو دیجیتالی و قانونی خریداری شده نیاز دارید (*)

۱) یک بار کنسول را اکتیو می کنید و روی Restore Lisence کلیک می کنید.
۲)با استفاده از اپ PSX Download Helper بازی ها رو داخل کنسول بریزید.
دیتای بازی ها باید با اکانت (*) توسط PSX Download Helper دانلود شود.
۳)حالا یک پروفایل ( پروفایل مشتری) می سازید و با این پروفایل وارد می شوید. بازی با این پروفایل هم قابل اجرا خواهد بود.
۴)از اکانت (*) خارج می شوید و کنسول را به نفری می دهید ( اکانت اصلی نباید پاک شود)

کسان دیگر هم می توانند این کار رو بینهایت تکرار کنند
------------------------------------------------
این کلیپ برای مدرک (اینجا کلیک کنید) .... یک هم وطن اینو ساخنه :)

متن اصلی در پایین و منبع (اینجا کلیک کنید)

You need: An account containing the digital games purchased it. (*)

Step 1: Do Primary Active once and then click on Restore Lisence.
Step 2: Use the <PSX Download Helper> App and transfer the game into PS4.
*The Game data should download from (*) acoount with PSX Download Helper
Step 3: Now Creat a new Profile (Your Own Profile) and Sign with your own ID with that. The game will be available for your own account.
Step 4: Sign Out the (*) account and give that to another person. (but Don't Delete that from your Console)

Other persons can do it for no limite.
----------------------------------------------
The Following Video has been captured from an user that use this tutorial.

Video Proof
The Games are available to download. we just need an account containing the digital games purchased it.
we need someone collecting these accounts.

djwolf

Registered User
لایک‌ها
27
آقا مرتضی سلام
اینکه میگن به غیر از هزینه بازی باید مبلغ دیگه ایی هم پرداخت بشه درسته ؟

چون یکی از دوستان شما گفتن که باید به غیر از پول بازی هزینه اکانت هم پرداخت بشه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من اینو اینجا پست می کنم چون کاری که می کنید خیلی خطرناکه و وقتی سونی می بینه یک بازی داره با آیپی های مختلف بازی می شه ممکنه همه ی کنسول ها از جمله کنسول خدتون رو بن کنه
من از شما هیچ پدر کشتگی ندارم این کارو بیاد آیفون ۴ ام که به دست یک ناشی جیل بریک شد و بن شد می کنم

راه حل :

شما به یک اکانت که بازی ها رو دیجیتالی و قانونی خریداری شده نیاز دارید (*)

۱) یک بار کنسول را اکتیو می کنید و روی Restore Lisence کلیک می کنید.
۲)با استفاده از اپ PSX Download Helper بازی ها رو داخل کنسول بریزید.
دیتای بازی ها باید با اکانت (*) توسط PSX Download Helper دانلود شود.
۳)حالا یک پروفایل ( پروفایل مشتری) می سازید و با این پروفایل وارد می شوید. بازی با این پروفایل هم قابل اجرا خواهد بود.
۴)از اکانت (*) خارج می شوید و کنسول را به نفری می دهید ( اکانت اصلی نباید پاک شود)

کسان دیگر هم می توانند این کار رو بینهایت تکرار کنند
------------------------------------------------
این کلیپ برای مدرک (اینجا کلیک کنید) .... یک هم وطن اینو ساخنه :)

متن اصلی در پایین و منبع (اینجا کلیک کنید)

You need: An account containing the digital games purchased it. (*)

Step 1: Do Primary Active once and then click on Restore Lisence.
Step 2: Use the <PSX Download Helper> App and transfer the game into PS4.
*The Game data should download from (*) acoount with PSX Download Helper
Step 3: Now Creat a new Profile (Your Own Profile) and Sign with your own ID with that. The game will be available for your own account.
Step 4: Sign Out the (*) account and give that to another person. (but Don't Delete that from your Console)

Other persons can do it for no limite.
The Following Video has been captured from an user that use this tutorial.

Video Proof
The Games are available to download. we just need an account containing the digital games purchased it.
we need someone collecting these accounts.
خوب خیلی جالب هستش این مطالب رو خودم قبلا خوندم و نویسنده این مطالب این کاربر هستش http://forum.bazicenter.com/members/82795/
و شما یک کپی برداری کردید و خوده این شخص گفت این روش برا 2 تا دستگاه عملی میشه نه برا هزارتا
در ضمن در روش بنده همه میتونند در یک لحظه انلاین بشند و بازی کنند ...در روش شما فقط یک نفر میتونه انلاین بازی کنه و حتما باید به اینترنت وصل بشه ولی تو روش من لازم به انلاین شدن وجود نداره

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوستانی که از نحوه ی انجام این کار اطلاعی ندارند . می توانند از آموزش زیر استفاده کنند :

http://forum.bazicenter.com/thread90521/

!
من نمیدونم تو تاپیک خودتون هم جوابتون داده شده دیگه من چی بگم ..این بحثها و دنبال روش گشتن بی فایده هستش من که میگم اورجینال داستان از این قرار باز باورتون نمیشه احتیاجی به باور کردن نداره ..هزارتا کاسب الان مخالف این جریان هستند و مشخص مقابله کنند با این طرح باز خوبه مخالفتها شروع نشده تازه استارت خورده فکر کنم تو راه خونه به شهادت برسونند بنده رو:D

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کپی برداری چیه کلی ترجمه کردم ...
منبع هم گذاشتم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی سلام
اینکه میگن به غیر از هزینه بازی باید مبلغ دیگه ایی هم پرداخت بشه درسته ؟

چون یکی از دوستان شما گفتن که باید به غیر از پول بازی هزینه اکانت هم پرداخت بشه
دقیقا درست اینم مطرح میکنم ..تازه وایسادم دوستان میخوان چیو پیدا کنند و ثابت کنن رو کار اورجینال هیچ کسی نمیتونه عیبی بزاره ..حالا شانس من بوده و این امتیازات به بنده داده شده من که روششو گفتم دارید خودتونو خسته میکنید ..هیچ کسی نمیتونه به قیمت من و با شرایط بنده بازی برا دوستان بریزه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
کپی برداری چیه کلی ترجمه کردم ...
منبع هم گذاشتم
خوب افرین شما نمیدونید این روش شیر کردن هستش و کشفی کسی نکرده تمام دارندگان پلی 4 این داستانو میدونند ..و فقط یک نفر میتونه انلاین بشه و بازی کنه ..اگر تونستید یک اکانتو همزمان رو 2تا دستگاه انلاین کنید و بازی کنید جایزه دارید از طرف بنده

Arashhs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شمد یه ویدئو از یه کنسولی که بازی روش کپی کردید بزارید و توی Playstation Store برید و بازیی که کپی کردید اگر زده باشه اون بازی خریداری شده حرف شما درسته، ولی اگر زده باشه خریداری نشده و قیمت بازیرو زده باشه یعنی اینکه بازی اورجینال نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا