• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PLAYSTATION 4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم شنیدم یه مبلغ دیگه میگیرید اونجا از کاربرا غیر از هزینه بازی.گویا 200 هزار تومن.درسته؟؟؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
داش ویدیو بذار
از چی روش ریختن اینکارو که حظوری همه میان و جلوی خودشون انجام میدم ...
اینبار مخالفت فایده نداره این طرح و روش هرچی مخالفت داشته باشه کاملا سالم هستش و به نفع یوزر ..اینده گیم تو ایران و هزینهاش با این طرح دگرگون میشه

PLAYSTATION 4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستانی که از ایشون بازی خریدن بگن
توی استور که میرید مثلا اگه فیفا 14 خریدید جلوی بازی زده خریداری شده ؟؟؟؟؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
شمد یه ویدئو از یه کنسولی که بازی روش کپی کردید بزارید و توی Playstation Store برید و بازیی که کپی کردید اگر زده باشه اون بازی خریداری شده حرف شما درسته، ولی اگر زده باشه خریداری نشده و قیمت بازیرو زده باشه یعنی اینکه بازی اورجینال نیست.
خیلی راحت اینکار برای من الان دوستان بازی براشون ریختم که گفتن و تایید کردن از اونها بپورسید و میخوام بیان و اگر انلاین هستند یه عکس از استورشون بزارند ..خودمم میزارم ولی الان برا منو میگید خوب معلوم خودش رفته خریده ...اگر بازی خریداری نشده یعنی من پلی 4 کپی کردم :Dخیلی خنده دار هستش

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
ببخشید هزینه اولیه چند هست؟

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
خوب شما که میگی بازیها رو روی اکانت خودمون میخرید یا به هر روشی بازیها به استور ما انتقال پیدا میکنه و چه کاری هست ما شهرستانی ها حضوری بیاییم؟
نمیشه ایمیل و پسوورد اکانتمون رو بدیم خدمتتون و شما بازیها رو فعال کنید و سپس خودمون بازیها رو دانلود کنیم؟مثلا من با دانلود بازیها مشکل ندارم ولی هفته ای یه بار رفت و آمد به تهران برای یک بازی برام سخته...

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
یه مبلغی باید برا به ثبت رسیدن لایسنس به سونی پرداخت کرد منم مجبورم این مبلغو بگیرم که به پول ما حدود 200 هزار میشه و من درحال تخفیف کردن هستم خلاصه این روش قانونی هستش و من نمیتونم تمام مراحل این بدو بستونو توضیح بدم ..منم کاسبم و چش دیدن رقیبو ندارم هرکسی میتونه بسم الله انجام بده و به قیمت بنده اگرم نمیتونه که هیچ ...کلا این طرح برا یوزر خوبه نه برا کاسبها که باز جیبه خودشونو پر پول کنند

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
خوب شما که میگی بازیها رو روی اکانت خودمون میخرید یا به هر روشی بازیها به استور ما انتقال پیدا میکنه و چه کاری هست ما شهرستانی ها حضوری بیاییم؟
نمیشه ایمیل و پسوورد اکانتمون رو بدیم خدمتتون و شما بازیها رو فعال کنید و سپس خودمون بازیها رو دانلود کنیم؟مثلا من با دانلود بازیها مشکل ندارم ولی هفته ای یه بار رفت و آمد به تهران برای یک بازی برام سخته...
من هم دقیقا همین سوالو دارم.

این راهی که میگید یه جورایی من رو یاد یه روش در iOS میندازه...

که یه اکانت دولوپر یکی خریده٬ میتونه تا ۱۰۰تا دستگاه رو به عنوان زیرمجوعه داشته باشه٬ یعنی ۱۰۰تا دستگاه دیگه به عنوان اون دولوپره شناخته میشن و از مزایاش بهره مند میشند. حالا در iOS این مزایا شامل نصب برنامه ها و بازی های کرک شده با روش خاصی میشه. اگر روش شما هم مثل این باشه امکانش هست مثلا فقط از طریق imei یا کد مشخصه ای چیزی ما زیرمجموعه شیم و بازی ها رو خودمون دانلود کنیم.

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
داداش یعنی خیالم راحت باشه بیام؟بعد اگر بخوای فقط watch dogs روبگیری چقدر در میاد؟

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
من بیام یچیزی میدین خیالم راحت بشه؟

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
فقط شما متونید اینکارو بکنید؟

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
در حال غذا خوردن تا چند لحظه دیگه جواب دوستانمو میدم
نوش جون ۲۰۰ تومن پول سالیانه اکانت ps plus هست ؟؟
http://us.playstation.com/playstation-plus/
این کار ربطی به game sharing ... primary account داره ؟
http://uk.ign.com/articles/2013/07/10/ps4-will-allow-you-to-play-your-games-from-multiple-consoles
داغ نکنی از دست ما ... می خوام فردا بیام ps4 بگیرم ازت

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
خوب این کار مقدور نیستش چون تمام دستگاهها با یک یوزر و پسورد داخلشون بازی ریخته میشه ..منم نمیتونم اینکارو انجام بدم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
داداش یعنی خیالم راحت باشه بیام؟بعد اگر بخوای فقط watch dogs روبگیری چقدر در میاد؟
بلهخیالتون راحت باشه یک کارت گارانتی فروشگاهمون هم به صاحب طرح داده میشه که کد لایسنس دستگاهم درونش ثبت میشه و تقدیمتون میشه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
نوش جون ۲۰۰ تومن پول سالیانه اکانت ps plus هست ؟؟
http://us.playstation.com/playstation-plus/
این کار ربطی به game sharing ... primary account داره ؟
http://uk.ign.com/articles/2013/07/10/ps4-will-allow-you-to-play-your-games-from-multiple-consoles
داغ نکنی از دست ما ... می خوام فردا بیام ps4 بگیرم ازت
نه مشکلی نیستش خیاللتون راحت بنده داغ نمیکنم
نه اون تاپیکی شما نشون دادید مربوط به این طرح نمیشه

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
خود بازی اساسین رو ندارید ؟ این نسخه فرعی هست
لطفا اگه میشه لیست تمام بازیهاتنو بذارید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
من هم دقیقا همین سوالو دارم.

این راهی که میگید یه جورایی من رو یاد یه روش در iOS میندازه...

که یه اکانت دولوپر یکی خریده٬ میتونه تا ۱۰۰تا دستگاه رو به عنوان زیرمجوعه داشته باشه٬ یعنی ۱۰۰تا دستگاه دیگه به عنوان اون دولوپره شناخته میشن و از مزایاش بهره مند میشند. حالا در iOS این مزایا شامل نصب برنامه ها و بازی های کرک شده با روش خاصی میشه. اگر روش شما هم مثل این باشه امکانش هست مثلا فقط از طریق imei یا کد مشخصه ای چیزی ما زیرمجموعه شیم و بازی ها رو خودمون دانلود کنیم.
نه والا این طرح ربطی به این موضوع نداره......من خلاصه بگم و به این نکته اشاره کنم کل داستان به نفع یوزر هست ارزش این کار بندرو تو ماههای اینده به درستی احساس خواهید کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا