• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
نه والا این طرح ربطی به این موضوع نداره......من خلاصه بگم و به این نکته اشاره کنم کل داستان به نفع یوزر هست ارزش این کار بندرو تو ماههای اینده به درستی احساس خواهید کرد
این که بازی ۲۰۰ تومنی رو ۵۰ تومن بخریم که بله ۱۰۰٪ به نفعمونه٬ و سوالی هم پیش نمیاره .
این که شهرستان هستیم و دسترسی به شما سخته سواله. من الان مثلا cod رو از لینکی که دوستان گذاشتم دانلود کردم٬ شما هم همین فایل رو دانلود کردین و کپی میکنید رو دستگاه دیگه؟
این کارهارو از راه دور هم میتونید انجام بدین. اگه پای کامپیوتر کار داشته باشه چاره ش یه team viewerئه که شما کارهای لازم رو انجام بدین

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
1. این بازی هایی که برامون میریزید، رو اگه پاک کنیم میتونیم دوباره دانلود کنیم و تو استور میزنه مال ماست یا نه؟
2. مثلا کسی که دو ماه دیگه کنسول رو به شما میده تا اون زمان هم DLC فیرست لایت اومده، میتونید برای اون بریزیدش یا هزینه اضافی میخواد. یا اگه من الآن دستگاه رو به شما بدم برای اون DLC باید چیکار کنم
3. قسمت براق کنسول خیلی زود خش میفته. برای اینکه خش نیفته تو پست و پیش شما، طرح فیبر کربن بگیرم دیگه خش نمیفته؟
4. مدت این بازیها 5 سالست؟
5. پول پست رفت و برگشت تماما به عهده خریداره؟ این جوری که یه جوریه.
6. اون 200 تومن اجباریه یا برای کسیه که بخواد بلند مدت کار کنه. یعنی اگه من فقط Infamous و Watch Dogs رو بخوام باید 320 + هزینه رفت رو برگشت رو بدم؟ تو بلند مدت شاید خوب باشه، ولی تو کوتاه مدت نمیصرفه.

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
این که بازی ۲۰۰ تومنی رو ۵۰ تومن بخریم که بله ۱۰۰٪ به نفعمونه٬ و سوالی هم پیش نمیاره .
این که شهرستان هستیم و دسترسی به شما سخته سواله. من الان مثلا cod رو از لینکی که دوستان گذاشتم دانلود کردم٬ شما هم همین فایل رو دانلود کردین و کپی میکنید رو دستگاه دیگه؟
این کارهارو از راه دور هم میتونید انجام بدین. اگه پای کامپیوتر کار داشته باشه چاره ش یه team viewerئه که شما کارهای لازم رو انجام بدین
برا شهرستانیهای عزیزم یک طرحی پیاده میکنم ولی یکم زمان بدید ممنونم

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
1. این بازی هایی که برامون میریزید، رو اگه پاک کنیم میتونیم دوباره دانلود کنیم و تو استور میزنه مال ماست یا نه؟
2. مثلا کسی که دو ماه دیگه کنسول رو به شما میده تا اون زمان هم DLC فیرست لایت اومده، میتونید برای اون بریزیدش یا هزینه اضافی میخواد. یا اگه من الآن دستگاه رو به شما بدم برای اون DLC باید چیکار کنم
3. قسمت براق کنسول خیلی زود خش میفته. برای اینکه خش نیفته تو پست و پیش شما، طرح فیبر کربن بگیرم دیگه خش نمیفته؟
4. مدت این بازیها 5 سالست؟
5. پول پست رفت و برگشت تماما به عهده خریداره؟ این جوری که یه جوریه.
6. اون 200 تومن اجباریه یا برای کسیه که بخواد بلند مدت کار کنه. یعنی اگه من فقط Infamous و Watch Dogs رو بخوام باید 320 + هزینه رفت رو برگشت رو بدم؟ تو بلند مدت شاید خوب باشه، ولی تو کوتاه مدت نمیصرفه.
بعضی هاشونو اجازه دارید
برای کسانی که ریخته میشه در همون لحظه هر چی ابدین و دی ال سی و اد ان امده باشه نصب میشه
بله دیگه خط نمیفته
مدت ریختن بازی پنج سال هستش بازی تا بی نهایت داخل کنسولتون فعال میمونه
بله
200تومان اجباری هستش و از دست ینده کاری بر نمیاد..شما تو طی پنج سال یکبار این هزینرو پرداخت میکنید ..و دیگه فقط هزینه بازی ...شما یک فیفا یک پی اس و یک کال یا بتل از طرح ما بخرید سرجم بین 200الی240در میاد به نظر بنده که عالی هستش باز تصمیم گیری با خودتون هستش

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
بعضی هاشونو اجازه دارید
برای کسانی که ریخته میشه در همون لحظه هر چی ابدین و دی ال سی و اد ان امده باشه نصب میشه
بله دیگه خط نمیفته
بله
200تومان اجباری هستش و از دست ینده کاری بر نمیاد..شما تو طی پنج سال یکبار این هزینرو پرداخت میکنید ..و دیگه فقط هزینه بازی ...شما یک فیفا یک پی اس و یک کال یا بتل از طرح ما بخرید سرجم بین 200الی240در میاد به نظر بنده که عالی هستش باز تصمیم گیری با خودتون هستش
اقا ببخشید من کامل نخوندم ما 200 تومن هر 5 سال باید بدیم + 50 تومن برای هر بازی که بخوایم؟ بعد اینا رو اکانت خودمون فعال میشن؟ انلاین که مشکلی نداره؟
اگه بتونین طرح رو برای شهرستانیا پیاده کنین عالی میشه

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
بعضی هاشونو اجازه دارید
بله دیگه خط نمیفته
بله
شاید مزاحم شدم. همه چی عالیه فقط اون 200 اولیه یکم رو اعصابه. اگه بتونید یه تخفیف خوب بدید برای کسی که مثلا میخواد دو تا بازی بخره (مقل خودم:)) خیلی خوب میشه که بار اول این قدر بهش فشار نیاد.
چه بازی هایی رو میتونیم بعد از پاک کردن دانلود کنیم؟

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
بازی های TRANSISTOR و CHILD OF LIGHT رو دارید ؟ یا میارید ؟

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
باید خدمت دوستان عرض کنم که بنده بردم پیش آقا مرتضی عزیز
3تا بازی که میخواستم ریختن برام و اشتراک 5ساله رو گرفتم با خیال راحت
الانم همه بازیارو انجام دادم
PS4 هم همیشه وصله به نت
هیچ اتفاقی هم نیفتاد
کاملا با اکانت خودم هست و حالشو میبرم
این طرح فوق العادست و جا بیفته میترکونه
واقعا ممنونم ازت آقا مرتضی

MahdiRoyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چند تا سوال دارم . لطفا پاسخ بدید
1- اگر ما دستگاه رو بیاریم و شما این روش رو روش اجرا کنی ... بعدا می تونیم از بازی های فیزیکی اورجینال خودمون هم استفاده کنیم ؟
2- شما که میگید همه ی Addon ها و DLC ها رو با بازی میریزید .. پس اگر من بازی Battlefield 4 رو بخوام شما همه ی Addon ها و DLC ها بازی رو که مربوط به قسمت آنلاین می شه میریزید ؟ و آیا قابل استفاده در آنلاین هست ؟

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز میشه یه توضیح قشنگ و مفصل به من بدین قضیه چجوریاس مثلا من الان خودم الان یه پلاس یه ساله دارم چه طوری میشه الان لطفا قشنگ روشن کنید قضیه رو

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
باید خدمت دوستان عرض کنم که بنده بردم پیش آقا مرتضی عزیز
3تا بازی که میخواستم ریختن برام و اشتراک 5ساله رو گرفتم با خیال راحت
الانم همه بازیارو انجام دادم
PS4 هم همیشه وصله به نت
هیچ اتفاقی هم نیفتاد
کاملا با اکانت خودم هست و حالشو میبرم
این طرح فوق العادست و جا بیفته میترکونه
واقعا ممنونم ازت آقا مرتضی
ممنونم محمد جان کاری نکردم جز خدمت رسانی به شما و دوستان دیگمون

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
چند تا سوال دارم . لطفا پاسخ بدید
1- اگر ما دستگاه رو بیاریم و شما این روش رو روش اجرا کنی ... بعدا می تونیم از بازی های فیزیکی اورجینال خودمون هم استفاده کنیم ؟
2- شما که میگید همه ی Addon ها و DLC ها رو با بازی میریزید .. پس اگر من بازی Battlefield 4 رو بخوام شما همه ی Addon ها و DLC ها بازی رو که مربوط به قسمت آنلاین می شه میریزید ؟ و آیا قابل استفاده در آنلاین هست ؟
بله میتونید از بازیهای اورجینال خودتون هم استفاده کنید
دقیقا تا جایی که بتونم با اخرین بروزرسانیها هستش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام دوست عزیز میشه یه توضیح قشنگ و مفصل به من بدین قضیه چجوریاس مثلا من الان خودم الان یه پلاس یه ساله دارم چه طوری میشه الان لطفا قشنگ روشن کنید قضیه رو
دقیقا شما از طرح ما استفاده میکنید به مدت 5 سال بعد بازیها با قیمت مناسب براتون ریخته خواهد شد بین 20 الی 60 هزار
و میتونید براحتی انلاین بازی کنید بدون محدودیت ..بازی هم افلاین هم انلاین قابلا اجرا شدن هستش ..دیگه به نظرم این طرح اشکال و ایرادی نداره ..بینهاید عالی هستش برا یوزرها

ahmad1330

Registered User
لایک‌ها
82
نمایندگی هم میدید به شهرستان براتون کار کنه؟مثلا منکه گرگان هستم...یا نه به شهرستان امیدی ندارید وهمه باید بیان پایتخت برای اینکار آقای رحمانی؟

shinyrev

Registered User
لایک‌ها
8
سلام - آقا این طرحتون فوق العادست , دمتون گرم .
لطفا قیمت کنسول ps4 ( ارزانترین ریجن ) + کنسول ps3 هک نرم افزاری
را برایم پخ کنید . در ضمن بازی های ps3 کپی روی هارد اکسترنال قابل اجراست ( هاردم سونی و USB3 ) هستش.
ممنون

Navid 13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
ميخواستم ببینم اشتراکتون فقط 5 سال است؟ ؟؟ یا 2 ساله یا 1 ساله هم دارید؟ ؟؟

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دقیقا شما از طرح ما استفاده میکنید به مدت 5 سال بعد بازیها با قیمت مناسب براتون ریخته خواهد شد بین 20 الی 60 هزار
و میتونید براحتی انلاین بازی کنید بدون محدودیت ..بازی هم افلاین هم انلاین قابلا اجرا شدن هستش ..دیگه به نظرم این طرح اشکال و ایرادی نداره ..بینهاید عالی هستش برا یوزرها
مثلا الان من cod ghost از شما میخوام باید کلا چقد هزینه کنم؟ در ضمن من پست اولو فقط خوندم طرح ۵ ساله دیگه چیه

thatMysticGuy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام . لطفا کاملا بگید که من اگه بازی cod ghost رو با همه ی dlc ها بخوام بگیرم از شما چقدر در میاد + باید حتما بیام تهران ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا