• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ssiamakk

Registered User
لایک‌ها
75
خدا نکنه برای این ملت ی کار مثبت بخوای انجام بدی هزار تا حرف برات در میارن

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
خدا نکنه برای این ملت ی کار مثبت بخوای انجام بدی هزار تا حرف برات در میارن
شما الان بدنت گرمه
خدایی نکرده این کار دور زدن سونی باشه کلهم اجمعین کنسولها بن میشه
اونوقت به حرف اون بنده خدای صفحه قبل میرسی
خوب یه جریانی هست شفاف سازی کنه
یا هر کی کنسول رو میبره یه تضمین 1.5 ملیون بگیره
باقی بقایت

Sent from my Z Ultra C6802 using Tapatalk 4.4

ssiamakk

Registered User
لایک‌ها
75
شما الان بدنت گرمه
باقی بقایت

ببین سونی چقدر بدبخت شده امثال من و شما بیان دورش بزنن
ایشونم کاسب توپخونس
جا و مکانشم مشخصه
شفاف سازیم کردن شما متوجه نشدی

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
من با خود آقا مرتضی صحبت کردم امروز به من گفتن که به یه نحوی از سونی تخفیف میکنن و در واقع ایشون به جای ما خرید میکنن از استور و به قیمت پایین تر میفروشن
همه این قضایا قبل از این بود که این اشتراک 200 تومن و این قضایای بازیسنتر رو بخونم
نه حرف بازیسنتر نه حرف آقا مرتضی رو قبول و نه رد میکنم در حال حاضر
ولی خیلی ساده میشه گفت که اگر دوستانی که پیش آقا مرتضی بردن کنسول رو و اکانتی که توی دستگاهشون علاوه بر اکانت خودشون ست شده ، با هم یکیه (یعنی دو نفر که کنسول رو بردن یه آیدی مشابه بببینن تو کنسول) یعنی یه جای کار میلنگه بد هم میلنگه
البته اشاره کردن خودشون که بازی رو نمیتونی به کسی قرض بدی یا به اصطلاح share کنی که باز اینم به لنگیدن یه جای کار صحه میذاره ، چون پروفایل قانونی و بدون مشکل قاعدتا نباید محدودیت ایجاد کنه تو این زمینه
به هر حال امیدوارم اشتباه کرده باشم و آقا مرتضی همونجوری که خودشون میگن از طریق یه راههای تونستن با تخفیف بازی رو برای هر نفر و هر اکانت به صورت جدا بگیرن نه اینکه یه اکانت بین سه تا کنسول شیر شده باشه ، روی کنسولی که پرایمری برای اون دستگاه خریداری شده تو استور بزنه خریداری شده برای اون دو تا نه
sony reward

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
شما الان بدنت گرمه
باقی بقایت

عزیز دل من من که تو چنتا پست قبل هم گفتم کارت گارانتی داده خواهد شد من فکر همه جاهارو کردم کاری هستش که برا شما یوزرها مفید هستش حالا بماند یکی میگه این روش یکی میگه یه روش دیگه خلاصه بگم هیچ جای نگرانی نیستش کسی تونست کنسولشو بن کنه از من جایزه میگیره ..ماشالله فروشگاه ماهم کلی اعتبار داره و وارد کننده هستیم..بهر حال از هفته اینده این طرح رو تو پشت شهداری پیاده میکنم تمام مغازهدارها هم پشت این داستان هستند ..من صادقانه امدم و گفتم یوزرها استفادشو ببرند که انگار یک سریها میخوان یک سریها نه حق انتخاب با خودتون هستش .فکر میکنید میلنگه مشکل از خودتون هستش من چیکار کنم که ذهنیتتون کاملا منفی هستش

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
عزیز دل من من که تو چنتا پست قبل هم گفتم کارت گارانتی داده خواهد شد من فکر همه جاهارو کردم کاری هستش که برا شما یوزرها مفید هستش حالا بماند یکی میگه این روش یکی میگه یه روش دیگه خلاصه بگم هیچ جای نگرانی نیستش کسی تونست کنسولشو بن کنه از من جایزه میگیره ..ماشالله فروشگاه ماهم کلی اعتبار داره و وارد کننده هستیم..بهر حال از هفته اینده این طرح رو تو پشت شهداری پیاده میکنم تمام مغازهدارها هم پشت این داستان هستند ..من صادقانه امدم و گفتم یوزرها استفادشو ببرند که انگار یک سریها میخوان یک سریها نه حق انتخاب با خودتون هستش .فکر میکنید میلنگه مشکل از خودتون هستش من چیکار کنم که ذهنیتتون کاملا منفی هستش
اخه داداش اینجوری سنگ رو سنگ بند نمیشه این یجوره هک هست دیگه
بازی دویست تونی میشه 50 تومن
شما هم لابد سود میکنی دیگه سر این که بماند
آشنایی که بازی میسازن یا سونی یا...
چجوری این جریان رو قبول میکنن

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
اگر سونی آپدیت بده بازم میشه بازی کرد؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اخه داداش اینجوری سنگ رو سنگ بند نمیشه این یجوره هک هست دیگه
بازی دویست تونی میشه 50 تومن
شما هم لابد سود میکنی دیگه سر این که بماند
آشنایی که بازی میسازن یا سونی یا...
چجوری این جریان رو قبول میکنن

عزیزمن بنده که تمام ماجرا رو توضیح دادم کار رو هم گارانتی میکنم ..من بدبخت چیکار کنم گیر یه عده بی اطلاع افتادم ..دوستان که امدن ریختن راضی هستند ..حالا بماند تمام مخالفتها از طرف یوزرهای شهرستانی هستش تهرانیها دارن میارن و خدمات انجام میشه براحتی مشکل پیش امد فروشگاه ما هستش ..این روش جا میفته چه بخواهید چه نخواهید

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
دوستان خواهشا سر جدتون از بحث هک و مک بکشین بیرون :general208::general208:
یا این روش 100 درصد بی مشکل هست و قانونی یا اینکه ما داریم از یه امکان که سونی برامون در نظر گرفته سو استفاده میکنیم
به این کلمه دقت کنید خواهشااااااا سوء استفاده
هیچگونه تغییری در نرم افزار یا سخت افزار کنسول به وجود نمیاد که هی هک هک میکنید
سونی بدبخت یه امکانی گذاشته که اگر کنسول جنابعالی که توش یه اکانت بدبختی داری با پلاس و پول و صد تا بازی ، خراب شد ؛ دزدیده شد اصلا بمب اتم زدن پودر شد شمای نوعی بتونی یه کنسول دیگه بخری و اکانتت رو روش فعال کنی و از طریق restore license بازیهاتو و کلا هیستوری اکانتت رو بیاری تو دستگاه جدیدت
حالا دو حالت داره : یا اینجا داره یه سوء استفاده از این امکان میشه که سونی صد در صد جلوشو خواهد گرفت شکی نداشته باشین توش ، یا اینکه همه چی کاملا قانونی و صرفا آقا مرتضی داره تخفیف میگیره از سونی مثل چی؟مثل اینکه مثلا من یه پولی بدم دست شمایی که با صاحاب یه ملک رفیقی اون بنده خدا هم به حساب رفاقت شما و اعتبار شما یه درصد بالایی تخفیف بده رو ملکش و شما با پول من اون ملک رو بخری و خودتم یه سودی بکنی و کلید خونه رو بدی ما . حالا وقتی کلید خونه رو دادی من بحث سر سند میرسه . آیا سندش هم به نام منه یا به نام تویی که با پول من خونه رو خریدی؟
مسئله اینجاست . این جریان خونه رو فکر کنید الان مشابهش رو سر این مسئله داریم
فقط جون هرکی دوست دارین اطلاعات غلط نیاین اشاعه بدین اینجا ذهن بقیه رو هم منحرف کنین.هیچ خبری از هک و کرک و جیلبریک و ... نیست

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
مگه میشه از ایران کسی نماینده سونی باشه؟چرا تو پشت صفحه اول نگفتین 200 میگیرین بار اول؟

Sobhan_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یا این روش 100 درصد بی مشکل هست و قانونی یا اینکه ما داریم از یه امکان که سونی برامون در نظر گرفته سو استفاده میکنیم
سونی بدبخت یه امکانی گذاشته که اگر کنسول جنابعالی که توش یه اکانت بدبختی داری با پلاس و پول و صد تا بازی ، خراب شد ؛ دزدیده شد اصلا بمب اتم زدن پودر شد شمای نوعی بتونی یه کنسول دیگه بخری و اکانتت رو روش فعال کنی و از طریق restore license بازیهاتو و کلا هیستوری اکانتت رو بیاری تو دستگاه جدیدت
حالا دو حالت داره : یا اینجا داره یه سوء استفاده از این امکان میشه که سونی صد در صد جلوشو خواهد گرفت شکی نداشته باشین توش ، یا اینکه همه چی کاملا قانونی و صرفا آقا مرتضی داره تخفیف میگیره از سونی مثل چی؟مثل اینکه مثلا من یه پولی بدم دست شمایی که با صاحاب یه ملک رفیقی اون بنده خدا هم به حساب رفاقت شما و اعتبار شما یه درصد بالایی تخفیف بده رو ملکش و شما با پول من اون ملک رو بخری و خودتم یه سودی بکنی و کلید خونه رو بدی ما . حالا وقتی کلید خونه رو دادی من بحث سر سند میرسه . آیا سندش هم به نام منه یا به نام تویی که با پول من خونه رو خریدی؟
فقط جون هرکی دوست دارین اطلاعات غلط نیاین اشاعه بدین اینجا ذهن بقیه رو هم منحرف کنین.هیچ خبری از هک و کرک و جیلبریک و ... نیست
حرف این دوستمون کاملا درست و بجا هست!خب باید به عرضتون برسونم که با این روش که آقا مرتضی پیاده کردن دستگاه اولی و دومی که بازی روشون ریخته میشه میتونن با یوزر خودشون بازی کنن و تروفی هم دریافت کنن.ولی دستگاه سوم نمیتونه و باید روی یوزری که ایشون ساخته استفاده بشه و به عبارتی بشه یوزر اصلی اون صاحب دستگاه سوم که دستگاه سوم به درد کسی میخوره که کاری به تروفی و این چیزا نداره و فقط میخواد بازی کنه

Sent from my C6802 using Tapatalk

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
دوست خوبم از بحث کردن به جایی نمیرسیم ..حالا من کاری کردم دستمم باز برا قیمت بچها بجای استفاده دنبال قاتل بروسلی میگردند ....من صبرم زیاده همه تو اینده میان رو این طرح ببینید کی گفتم ..تو ماه های اینده انقدر بازی خوب میاد چه کسی توانایی تجربه همشونو داره ..با قیمت بنده مثلا شما فیفا 15میخرید 50هزار و بازی میکنید حتی انلاین ..خوب فردی که میخواد دیسک بخره خودشو محروم کرده از این امکان خوب ..بین بازیهای که من میریزم با دیسک اورجینال هیچ تفاوتی وجود نداره...همین لنز دشتگاهتون درگیر نیستش یک کمک بزرگ برا کنسولتون هستش

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
فقط روی هارد می شه کپی کرد؟
خرید فقط برای تهرانیا دارین؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اصل کارو ول کردید نشستید دنبال چی میگردید فعلا من وقتمو تو بازار میزارم و به نتیجهم زودتر میرسم ...در مورد تاپیک و بچهای سایت تاپیک باز میمونه و خدمات ادامه دار هستش هر کسس خواست بیاد و از طرح استفاده کنه ..هر کسس هم نخواست دیسک اورجینال داریم تقدیمشون میکنم ..چه اورجینال چه کپی در هر 2صورت من به یک سود مشخص میرسم ..حالا شماها بزنید سرو کله همدیگه من که خسته شدم
تو تاپیکم دیگه بحث ممنون هستش هر کسی میخواد بره بازیسنتر اینجا فقط جواب مشتری داده میشه و خدمات ..اموزشی در کار نیستش ..بحث بوجود بیاد و نظم تاپیک بهم بخوره سریع برخورد میشه از الان گفته باشم کسی دلخور نشه

popmaziar

Registered User
لایک‌ها
1
آقا مرتضی فقط یکم بازیها رو اضافه کنید ممنون میشم

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
داداش این جواب ما رو بدی حله:سونی آپدیت بده راحت میشه بازی کرد و به هیچ مشکلی بر نمیخوریم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا