• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
دوست خوبم از بحث کردن به جایی نمیرسیم ..حالا من کاری کردم دستمم باز برا قیمت بچها بجای استفاده دنبال قاتل بروسلی میگردند ....من صبرم زیاده همه تو اینده میان رو این طرح ببینید کی گفتم ..تو ماه های اینده انقدر بازی خوب میاد چه کسی توانایی تجربه همشونو داره ..با قیمت بنده مثلا شما فیفا 15میخرید 50هزار و بازی میکنید حتی انلاین ..خوب فردی که میخواد دیسک بخره خودشو محروم کرده از این امکان خوب ..بین بازیهای که من میریزم با دیسک اورجینال هیچ تفاوتی وجود نداره...همین لنز دشتگاهتون درگیر نیستش یک کمک بزرگ برا کنسولتون هستش
آقا مرتضی بچه ها هم حق دارن.من خودم هنوز ps4 تهیه نکردم ولی فکر کن تا آخر این هفته تهیه کنم و بخوام مشتریت شم
شما تو تماس با من هم این مسائل رو نگفتی و گفتی صرفا رو سابقه ای که داری از سونی داری تخفیف میگیری حالا به هر نحوی که اصلا به ما ربطی نداره
ولی اگر حرفهایی که مطمئنم دیگه خوندی که چیا گفته شده ، رو قبول داری و میخوای یه اکانت رو روی سه کنسول به نوعی شیر کنی چه تضمینی میدی که سونی اگر در هر لحظه ممکن راه این روش که بست هیچی تازه یه مشکلاتی هم برای کنسولهای خاطی به وجود آورد شما قبول مسئولیت کنی؟
من پشت تلفن هم بهت گفتم هم خودم هستم هم چندتا از رفیقام که مطمئنن اگر از کارت راضی باشیم علاوه بر خودمون تبلیغ کارت رو برای بقیه هم میکنیم ولی واقعا اگر قراره اوضاع به همین منوال باشه ، با همین رفیقام 3 4 نفر بشیم یه بازی رو دیجیتالی بگیریم بعد همینطوری 1 ماه به 1 ماه بین خودمون شیر کنیم و حواسمون باشه که با هم آنلاین نشیم ، خیلی به صرفه تر برامون در میاد
یا اینکه راحت تر از این یه بازی فیزیکی دسته دو رو هرکی بخره بعد با هم عوض کنیم و آخرش هم با 20 30 تومن ضرر بفروشیم
یه سوال من بکنم انصافا جواب میدی؟
رو هر کنسول یه آیدی منحصر به فرد ست میشه یا یه آیدی قراره تو کنسول یه تعداد آدم ست بشه؟

Sobhan_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چشم حتما اضافه میشه من 100درصد این طرح و ادامه میدم و تو ایران این روش و جا میندازم
آقا مرتضی شما تهرانید بعد من استان فارسم.خودم هم فروشنده کنسول هستم توی شهرم این روش چجوری جا میوفته تو کل ایران؟یعنی منظورم اینه که همه به تهران و توپخونه دسترسی ندارن

Sent from my C6802 using Tapatalk

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی بچه ها هم حق دارن.من خودم هنوز ps4 تهیه نکردم ولی فکر کن تا آخر این هفته تهیه کنم و بخوام مشتریت شم
شما تو تماس با من هم این مسائل رو نگفتی و گفتی صرفا رو سابقه ای که داری از سونی داری تخفیف میگیری حالا به هر نحوی که اصلا به ما ربطی نداره
ولی اگر حرفهایی که مطمئنم دیگه خوندی که چیا گفته شده ، رو قبول داری و میخوای یه اکانت رو روی سه کنسول به نوعی شیر کنی چه تضمینی میدی که سونی اگر در هر لحظه ممکن راه این روش که بست هیچی تازه یه مشکلاتی هم برای کنسولهای خاطی به وجود آورد شما قبول مسئولیت کنی؟
من پشت تلفن هم بهت گفتم هم خودم هستم هم چندتا از رفیقام که مطمئنن اگر از کارت راضی باشیم علاوه بر خودمون تبلیغ کارت رو برای بقیه هم میکنیم ولی واقعا اگر قراره اوضاع به همین منوال باشه ، با همین رفیقام 3 4 نفر بشیم یه بازی رو دیجیتالی بگیریم بعد همینطوری 1 ماه به 1 ماه بین خودمون شیر کنیم و حواسمون باشه که با هم آنلاین نشیم ، خیلی به صرفه تر برامون در میاد
یا اینکه راحت تر از این یه بازی فیزیکی دسته دو رو هرکی بخره بعد با هم عوض کنیم و آخرش هم با 20 30 تومن ضرر بفروشیم
یه سوال من بکنم انصافا جواب میدی؟
رو هر کنسول یه آیدی منحصر به فرد ست میشه یا یه آیدی قراره تو کنسول یه تعداد آدم ست بشه؟
ببینید من کارمو گارانتی میکنم و بهتون کارت ضمانت میدم ..اگر بن شدید یا به مشکل خوردید فروشگاه ما بابتش بهتون هزینه میده ..که امکان بن یا اینجور مساعل صفر هستش یعنی امکان نداره
در مورد سوالتون هر کسی براش بازی ریختم مشخصاتش با نفر بعدی یکی بود جایزه میگیره ....این موضوع رو خود یوزرها باید تو ذهن خودشون جا بندازن ..من میتونم خدماتم رو گاراتی کنم ..ولی نمیتونم ذهن و عقیده خیلی هارو تغییر بدم

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
مرتضی جان یه جمع بندی کن الان از اول بگو که چقدر باید بدیم چی میشه یا . . . من میخواستم بیام الان میگین 200 اول باید بدین کلا شدید گیج شدم هم برای اینکه من و دیگران از این سردرگمی دربیان از اول قیمت و . . . رو صفحه اول یا پست اخر بزن و پست رو ببند که اینقدر سرگیجه نگیریم والا هنگ کردم :|

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
ببینید من کارمو گارانتی میکنم و بهتون کارت ضمانت میدم ..اگر بن شدید یا به مشکل خوردید فروشگاه ما بابتش بهتون هزینه میده ..که امکان بن یا اینجور مساعل صفر هستش یعنی امکان نداره
در مورد سوالتون هر کسی براش بازی ریختم مشخصاتش با نفر بعدی یکی بود جایزه میگیره ....این موضوع رو خود یوزرها باید تو ذهن خودشون جا بندازن ..من میتونم خدماتم رو گاراتی کنم ..ولی نمیتونم ذهن و عقیده خیلی هارو تغییر بدم
میدونید کسی به توپخونه اعتماد نداره چه برسه به گارانتیش

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
میدونید کسی به توپخونه اعتماد نداره چه برسه به گارانتیش
مشکلی نیستش نفر مقابل میره اورجینال میخره خودم دارم بهش میفروشم چرا جای دیگه بره ..ببین رفیق من سود خودمو میگیرم در هر 2 صورت شما پول بده باش ما همه جوره خدمات داریم

Sobhan_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مشکلی نیستش نفر مقابل میره اورجینال میخره خودم دارم بهش میفروشم چرا جای دیگه بره ..ببین رفیق من سود خودمو میگیرم در هر 2 صورت شما پول بده باش ما همه جوره خدمات داریم
آقا نگفتید چطوری روشو تو کل ایران جا میندازینا؟یکی که توی استان تهرانه توی شهریاره کرجه و ... میتونه یروز بیاد شما کارشو راه بندازی ولی یکی که اون سر ایرانه چی؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
مرتضی جان یه جمع بندی کن الان از اول بگو که چقدر باید بدیم چی میشه یا . . . من میخواستم بیام الان میگین 200 اول باید بدین کلا شدید گیج شدم هم برای اینکه من و دیگران از این سردرگمی دربیان از اول قیمت و . . . رو صفحه اول یا پست اخر بزن و پست رو ببند که اینقدر سرگیجه نگیریم والا هنگ کردم :|
سلام نمیتونم تاپیک رو ببندم ولی با مدیران صحبت میکنم کسی حرف بی ربط زد برخورد بشه باهاش....چون اینجا تاپیک فروش محصولات فروشگاهمون هستش و باید خدمات رو به دوستان اراعه کنیم
در مورد قیمت و شرایط چشم تا شب اضافه میشه 100در صد

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا نگفتید چطوری روشو تو کل ایران جا میندازینا؟یکی که توی استان تهرانه توی شهریاره کرجه و ... میتونه یروز بیاد شما کارشو راه بندازی ولی یکی که اون سر ایرانه چی؟

ببینید عزیزاین داستان تو تهران جا بیفته استارتشم تو شهرستان میزنیم خیالتون راحت باشه ..دوستان دنبال قاتل بروسلی تو بازیسنتر میگردن پیدا شد ما هم بی نصیب نزارند
بازم میگم کسی نظم تاپیک و بهم بزنه و ذهن دوستانو منحرف کنه شدیدا باهاش برخورد میکنم

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
آقایون شماره ایشون که هستش اول تاپیک بجای شلوغ کردن تاپیک و گمراه کردن دیگران زنگ بزنید یا حضوری برید ببینید.
این دیگه بحث نداره.یه حرکته خوبی داره ایشون انجام میده به جای تشویق دارید فاز منفی می دین؟

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
ببخشید اذیت کردم killzone فیزیکی رو چند میدین؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقایون شماره ایشون که هستش اول تاپیک بجای شلوغ کردن تاپیک و گمراه کردن دیگران زنگ بزنید یا حضوری برید ببینید.
این دیگه بحث نداره.یه حرکته خوبی داره ایشون انجام میده به جای تشویق دارید فاز منفی می دین؟
ممنونم عزیز به نکته خوبی اشاره کردید .. ممنونم

Sobhan_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ممنونم عزیز به نکته خوبی اشاره کردید .. ممنونم
آقا مرتضی من خودم توی شهرمون یه مغازه جمع و جور کنسول فروشی دارم بازی ها رو هم با مشتریا تعویض میکنم.شما استارتش رو توی شهرستان بزنی به من آموزش میدی یا این روشو یا چطوری؟یا باید بیام تهران؟

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
اگر میشه فقط صفحه اولو زود به زود آپدیت کنید از کی تا کی مغازه هستین؟

Speed UP

Registered User
لایک‌ها
7
با تشکر از این قابلیت بسیار خوبی که مهیا کردید و بسیار ایده ال هست برای کسانی که نمی تونن از پس بازی های گرون ps4 بر میان

من یک سوال داشتم ازتون ممنون میشم جواب بدید.

من متاسفانه اصلا به اینترنت دسترسی ندارم تو خونمون ایا میتونم از این قابلیت شما استفاده کنم ؟ و بدون متصل شدن به اینترنت بازی هایی که می ریزید رو استفاده کنم ؟ ممنون.

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
اون 200 تومنو نمیشه کاری کردش؟آخه زیاده؟اگر اون نبود من تاحالا گرفته بودم ازتون شک نکنین

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
من یک killzone دارم واسه تعویض تعویض میکنید؟با tomb raider?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا