• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arashhs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پس بی زحمت پست اول رو سریعتر آپدیت کنید. اگر این 200 تومن اولش رو میشد یه کاری بکنید یا حتی یه تخفیفی بدید خیلی بیشتر استقبال میشه از طرحتون!

naritools

Registered User
لایک‌ها
616
داداش این قضیه 200 تومن اولش دیگه واسه چی هست؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
با تشکر از این قابلیت بسیار خوبی که مهیا کردید و بسیار ایده ال هست برای کسانی که نمی تونن از پس بازی های گرون ps4 بر میان

من یک سوال داشتم ازتون ممنون میشم جواب بدید.

من متاسفانه اصلا به اینترنت دسترسی ندارم تو خونمون ایا میتونم از این قابلیت شما استفاده کنم ؟ و بدون متصل شدن به اینترنت بازی هایی که می ریزید رو استفاده کنم ؟ ممنون.
سلام بله دوست عزیزم احتیاجی به اینترنت نیستش و به راحتی میتونید استفاده کنید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
پس بی زحمت پست اول رو سریعتر آپدیت کنید. اگر این 200 تومن اولش رو میشد یه کاری بکنید یا حتی یه تخفیفی بدید خیلی بیشتر استقبال میشه از طرحتون!
چشم اپدیت میکنم صفحه اول رو بزودی و کل طرح رو توضیح میدم و مراحلشو
در مورد قیمت شرمنده نمیتونم کاریش کنم یعنی واقعا دست بنده نیستش

kami121

Registered User
لایک‌ها
9
آقا اسم خارجکی این روش خرید بازی چیه؟

saeedmorida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
121
سلام دوست عزیز
میخواستم ببینم روش کار شما چجوری هست؟ایا کپی ها نصب میشه؟
اگه ممکنه یه توضیح کلی بدید ممنون میشم
من تهران نیستم شهرستانم مشکلی پیش نمیاد؟

metirock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
داداش هنوز بازی the last نیومده شما قیمت زدین ؟ مگه الان شما این بازی رو دارین !!!!

radiosaeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز
میخواستم ببینم روش کار شما چجوری هست؟ایا کپی ها نصب میشه؟
اگه ممکنه یه توضیح کلی بدید ممنون میشم
من تهران نیستم شهرستانم مشکلی پیش نمیاد؟

ای بابا دوست عزیز، این بنده خدا خودشو کشت انقد توضیح داد! یه چند صفحه میخوندی متوجه میشدی کلیت قضیه چطوریه. :)
به نظر من مهم اعتماد سازیه که ایشون هم کاربر معتبری هستن و هم گارانتی میدن بابت کارشون و هم چند نفر رفتن و این کارو انجام دادن. اصلا لزومی نداره ایشون روش کارشون رو توضیح بدن کامل، که اگر شدنی باشه همه برن و خودشون انجامش بدن! این اقا داره از این راه کسب درامد میکنه. پس بیاید یکم منصفانه برخورد کنیم و به گفته ی خودشون اگر خوشایندمون هست بریم و انجامش بدیم...
ممنون از همه

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
بنده برای اقا مرتضی کنسولمو فرستادم از شهرستان . به ایشون اعتماد دارم و کارشون رو میدونم . ایشالا دو روز دیگه کنسول رو بگیرم برای دوستان شرح میدم تجربه ام رو .

Mojipack

Registered User
لایک‌ها
50
این hamid1377 اینجا هم ول نمیکنه... باو انقد نفروختی و همش گفتی کیلزون تعویض... حالا میخوای به کسی که کپی میکنه بفروشی...:D
اینو گفتم که بدونی اشتباه کردی... راحت میتونستی بفروشی...

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
این hamid1377 اینجا هم ول نمیکنه... باو انقد نفروختی و همش گفتی کیلزون تعویض... حالا میخوای به کسی که کپی میکنه بفروشی...:D
اینو گفتم که بدونی اشتباه کردی... راحت میتونستی بفروشی...
اگر کپی بشه کرد من اونو میفروشم خیالتون راحت من واسه این ول نمیکنم که این کار واسم خیلی مهمه اگر کسی عکس دقیق بذارم که منم اعتماد پیدا کنم 100 درصد میگیرم لطفا هرکی این کارو کرده به من ازش عکس بفرسته

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان Ps3 slim 120g با ورژن کارخونه 4.21 هک نرم افزاری یا دانگرید میشه؟
یکی از دوستان میگفت 120g همشون کپی خور میشن درسته؟
خواهشا سریع بگید عجله دارم

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
اینو تو بازی سنتر نوشتم این جا هم مینویسم
دوستانی که با 200 تومان مشکل دارن
شما هم اون اول بازی رو خریدید 200 دادید بعد تعویض میکنید حالا نمیدونم چند من 35 دیدم تا یه اشنا 25 هم میداد این جا بازی به همون قیمت ولی همیشگی کسایی که مثل بنده قصد آرشیو کردن بازی هارو دارن این روش واقعا براشون بهتره
اگه با قیمت اولیه مشکل داری بازی ای رو کخ اول خریدی رو بفروش

MiladKhafan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اگه منم اعتمادم جلب بشه و بدونم این روش واقعا خطری نداره با کله میام هرچی بازی رو دارید رو میگیرم:)

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
اگه منم اعتمادم جلب بشه و بدونم این روش واقعا خطری نداره با کله میام هرچی بازی رو دارید رو میگیرم:)
مطمعن باشید خطر نداره زبانم مو در اورد انقدر گفتم ...هر کسی تو این طرح شرکت کنه دیگه امکان نداره بره سمت دیسک اورجینال ..

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
بنده برای اقا مرتضی کنسولمو فرستادم از شهرستان . به ایشون اعتماد دارم و کارشون رو میدونم . ایشالا دو روز دیگه کنسول رو بگیرم برای دوستان شرح میدم تجربه ام رو .
ممنون از لطف شما دوست عزیزم کنسولتون بدستم برسه سریع ارسال میکنم ..بازم ممنون از اعتمادتون

ahmad1330

Registered User
لایک‌ها
82
سلام مرتضی جان خداقوت میگم من شهرستانم چند روز پیشم تلفنی صحبت کردیم باهم خواستم بدونم تخفیفی به ما شهرستانی ها میدید که یک روز حضوری بعدماه رمضان مزاحم بشیم؟اگه واقعا جا داره واسه تخفیف..یکم هم به فکر شهرستانی ها باشید..تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا