• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dr.Freeman

Registered User
لایک‌ها
13
ببخشید دوستانی که آقا مرتضی واسشون بازی ریخته رو هاردشون ، می خواستم بدونم آیا تروفیای بازی هم فعاله یا غیر فعال ؟ ممنون .

daltononline

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان Ps3 slim 120g با ورژن کارخونه 4.21 هک نرم افزاری یا دانگرید میشه؟
یکی از دوستان میگفت 120g همشون کپی خور میشن درسته؟
خواهشا سریع بگید عجله دارم
نه نمیشه کبری فقط که توصیه فعلا نمیشه

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام دوستان عزیزم خدمتتون عرض کنم بنده امشب تاپیک رو 100درصد اپدیت میکنم و توضیحات کامل میدم
اینم بگم این جو که تو سایتها برای این طرح راه انداختند که این طرف بمیره ما پولمون چی میشه از هارد بازی پاک میکنند ..هاردمون پر بشه چیکار کنیم
اولی فروشگاه رویال گیم ضمانت این طرح رو انجام میده نه شخص خواستی که بخواهد با رفتن یا نرفتنش اتفاقی بیفته ..مثل دی سی یا لادیز
در مورد هارد کم کم 30 عنوان خوب داخل هارد 500 جا میگیره اگرم پر شد مشکلی نداره یک هارد حجم بالا اضافه خواهد شد درون خود دستگاه به چه صورت ..شما هارد 500 گیگتون پر شده میتونید براحتی هارد 1 یا 2 ترابایت اضافه کنید داخل دستگاه و در هر زمان خواستید هارد هاتونو سوییچ کنید
و کلا تا پایان شب که بتونم و وقت ازاد داشته باشم قشنگ و کامل توضیح میدم که تمام دوستان استفاده کنند

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان عزیزم خدمتتون عرض کنم بنده امشب تاپیک رو 100درصد اپدیت میکنم و توضیحات کامل میدم
اینم بگم این جو که تو سایتها برای این طرح راه انداختند که این طرف بمیره ما پولمون چی میشه از هارد بازی پاک میکنند ..هاردمون پر بشه چیکار کنیم
اولی فروشگاه رویال گیم ضمانت این طرح رو انجام میده نه شخص خواستی که بخواهد با رفتن یا نرفتنش اتفاقی بیفته ..مثل دی سی یا لادیز
در مورد هارد کم کم 30 عنوان خوب داخل هارد 500 جا میگیره اگرم پر شد مشکلی نداره یک هارد حجم بالا اضافه خواهد شد درون خود دستگاه به چه صورت ..شما هارد 500 گیگتون پر شده میتونید براحتی هارد 1 یا 2 ترابایت اضافه کنید داخل دستگاه و در هر زمان خواستید هارد هاتونو سوییچ کنید
و کلا تا پایان شب که بتونم و وقت ازاد داشته باشم قشنگ و کامل توضیح میدم که تمام دوستان استفاده کنند
میتونید تو dvd بریزید؟بعد میشه trophy دراورد؟

fcb13

Registered User
لایک‌ها
47
آقا یک سوال.
این بازیها تو اکانت خودمون ریخته میشه یا اینکه شما یک اکانت جدید برای میسازید ؟!!

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
با اجازه ی اقا مرتضی
بازیها در اکانت خودمون ریخته میشه و امکان گرفتن تروفی ها وجود داره .

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
البته اگر بچه ها ترس از پاک شدن بازی دارند، شاید بهتر باشه اقا مرتضی تا 1-2 سال اولیه از ان 5 سال که لایسنس میده! اگر بازی مشترکی ناخواسته پاک شد، نصف قیمت دوباره براش بریزه،(با حساب هزینه اضافی برای این گارانتی یا خدمت)
یا اینکه بازیها رو اگر کسی خواست به صورت PKG قابل نصب رو هارد اکسترنال علاوه بر هارد داخلی هم بده با هزینه کمی بیشتر برای هارد اکسترنال برای backup بازی، البته گفتند که نمیشه رو هارد اکسترنال، البته من منظورم فایلهای بازی نصب نشده هستش که لایسنس خرید نشده براش. نمیدونم میشه همچین چیزی یا نه.

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
دسته PS3 و دسته XBOX 360 سيمي داري؟
قيمتشان چند است؟

براي وصل كردم به رايانه مي خواهم.

Arya1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام. من امروز به اقای رحمانی زنگ زدم ولی هنوز ی چیزیو نفهمیدم
ایا ایشون میان اکانتشون رو شیر کنن رو اکانت ما؟اگه این جوری باشه اگه تخلفی از ایشون سر بزنه ما بن میشیم لطفاً ج بدید

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
سلام تاپیک که آپدیت نشد که؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام. من امروز به اقای رحمانی زنگ زدم ولی هنوز ی چیزیو نفهمیدم
ایا ایشون میان اکانتشون رو شیر کنن رو اکانت ما؟اگه این جوری باشه اگه تخلفی از ایشون سر بزنه ما بن میشیم لطفاً ج بدید
والا من نمیدونم به چه زبانی یگم ..دوستان ضمانت میدم به مشتری ..از الان چک ضمانتم میدم چقدر ترسو هستید یه کار قانونی رو براحتی میشه انجام داد

rezajonstr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام آقا تاپیک که آپدیت نشده گفتین تا شب حتما آپدیت میشه
و قرار بود روش سویچ کردن هارد ها رو توضیح بدین و اگه لطف کنین قیمت کنسول و هاردش که تمام بازی ها روش ریخته باشه رو لطف کنین بگین به ما و خواهشا زودتر بازیهای بیشتری اضافه کنین یا علی

aligool21

Registered User
لایک‌ها
53
والا من نمیدونم به چه زبانی یگم ..دوستان ضمانت میدم به مشتری ..از الان چک ضمانتم میدم چقدر ترسو هستید یه کار قانونی رو براحتی میشه انجام داد
من چك ميخوام ;)

اقا مرتضي يه كاري كن بشه از طريق ريختن بازي ها رويه dvd انجام داد الان روش 2 تا اكانت شير ميشه انجام داد اين كارو
تا براي شهرستاني ها هم راحتر بشه اين كار .

كل تايپيك خوندم دي
اخرش نفهميدم با اكانت خودمون بازي انتقال ميدي رو كنسول يا اكانت خودت وارد ميكني و بازي ميزيزي ؟

pouyan78

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
فروشنده معتبر
لایک‌ها
78
اقا مرتضی یعنی الان شما بازی the last of us دارید چون بازی امروز تازه گلد شد؟
امکان داره اون 200 اولش حذف کنید؟یا کمتر

ali barca

Registered User
لایک‌ها
28
ببخشید دوستانی که آقا مرتضی واسشون بازی ریخته رو هاردشون ، می خواستم بدونم آیا تروفیای بازی هم فعاله یا غیر فعال ؟ ممنون .
عزیز واسه من ریخته تروفی هم فعاله

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا