• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
منم دیشب چند تا تروفی گرفتم
مال منم اوکی هست

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
بازی ها فقط روی یک دستگاه میشه استفاده کرد؟

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
قربان عناوین جدید رو تا کی اضافه میکنید؟

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
خوب ببین باید ایشون بازی جدید رو از PSN خریداری کنه و دانلود کنه، رو سیستم خودش، بعد بزاره برای فروش، اگر اشتباه نکنم، و باید اینترنت سرعت بالایی داشته باشه.

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
تو بازیسنتر چه خبره ؟ اول ادعا کردن روششو بلدن . الان دارن دعوا میکنن سر تروفی گرفتن و اکتیو و ...
یه طرف اومده نوشته این یه باگ انشاالله بر طرف میکنه سونی دراپدیت بعدی !! اخه یعنی چی ؟ اگر باگی هم در کار باشه برطرف بشه که چی ؟ که ماهی ۵۰۰ هزارتومن برای دوتا بازی بدیم ؟
ما با کیا شدیم ایرانیان بخدا ؟!

hamid1377

Registered User
لایک‌ها
26
تو بازیسنتر چه خبره ؟ اول ادعا کردن روششو بلدن . الان دارن دعوا میکنن سر تروفی گرفتن و اکتیو و ...
یه طرف اومده نوشته این یه باگ انشاالله بر طرف میکنه سونی دراپدیت بعدی !! اخه یعنی چی ؟ اگر باگی هم در کار باشه برطرف بشه که چی ؟ که ماهی ۵۰۰ هزارتومن برای دوتا بازی بدیم ؟
آره منم دیدم طرف عقل نداره

Arya1380

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من چك ميخوام ;)

اقا مرتضي يه كاري كن بشه از طريق ريختن بازي ها رويه dvd انجام داد الان روش 2 تا اكانت شير ميشه انجام داد اين كارو
تا براي شهرستاني ها هم راحتر بشه اين كار .

كل تايپيك خوندم دي
اخرش نفهميدم با اكانت خودمون بازي انتقال ميدي رو كنسول يا اكانت خودت وارد ميكني و بازي ميزيزي ؟
منم دقیقا سوال ایشون رو دارم...

MaziyaR_1939

Registered User
لایک‌ها
74
داداش تو بازی سنتر تاپیکش کجاست؟ لینکشو میدی؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
با امروز 3 روز منتظر مرتضی هستیم .
اطلاعات مربوط به خرید رو توی تایپیک اول نگفین .

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
اینو تو بازی سنتر نوشت خراب نشه این روش

METAL GEAR7

Registered User
لایک‌ها
113
یارو اومده میگه من این باگ رو به سونی گزارش کردم . تو اپدیت بعدی برطرف میشه:general107:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام سروش جان اقا دستگاهتون ارسال شد رسید تست کنید و نظرتون رو تو تاپیک اعلام کنید
کلا خودشونو سرکار گذاشتن بجای اینکه بیان و از این طرح استفاده کنند دنبال چی میگردن خدا میدونه من که سر در نیاوردم ..
بهرحال تو این 2یا3 ماه انقدر بازی بزرگ و خوب میاد که دیگه جای این بحثها نمیمونه ..امثال اقا سروش میان استفاده میکنند و لذتشو میبرند اونایی که نمیخوان فقط حسرتشو میخورند
امروز 4 تا از دوستان دستگاهاشونو اوردن و فردا میتونند بیان و نظراتشونو بگند ..به همشونم ضمانت دادم با خیال راحت استفاده کنید

Dr.Freeman

Registered User
لایک‌ها
13
آقا مرتضی ببخشید شما الان بازی The Last of Us رو آماده دارید برای ریختن روی هارد ؟

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
یارو اومده میگه من این باگ رو به سونی گزارش کردم . تو اپدیت بعدی برطرف میشه:general107:
ای خدا از دست اینها ..اشکال نداره هر کار جدیدی اولش این داستانهارو با خودش داره ...بهر صورت با همکاری همدیگه این روشو میبریم جلو

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا