برگزیده های پرشین تولز

بستن ريجستري در ويندوز ايكس- پي

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه ... من ميخوام هيچ كدوم از يوزرهاي ويندوز ( بجز ادمين) نتونن ريجستري كامپيوترم رو ببينه ! يعني ميخوام وقتي طرف ميره توي Run و ميزنه Regedit ويندوز يه جوري جلوش رو بگيره .... البته من خودم از طريق Security Options هاي ويندوز regedt32.exe رو از شاخه C:\WINDOWS\system32 ... كاملا Access Denied كردم .. بصورتيكه اگه روي اين فايل كليك بشه ويندوز اخطار No Permission ميده .. ولي مشكل اينجاست كه بازم توي اين حالت Regedit از قسمت Run اجراء ميشه !!!​

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به گمونم نرم افزارهايي باشن كه اين كار رو انجام بدن.... گشتي دنبالشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اگه بدون نرم افزار جانبي بشه اين كار رو كرد كه ديگه دستتون درد نكنه؟ بيشتر ميخوام كه با خود Policy و يا Security Options هاي خود ويندوز اين كار رو بكنم...چون اكثر اين برنامه ها ممكنه (ممكنه) سيستم رو بهم بريزن....منم زياد دنبالشون توي اينترنت نگشتم !

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
باشه ببينم چي كار مي تونم برات كنم...... يكي از دوستام يه كافي نت داره ( توي كرمان) خداي اين كاراس .. جوري سكيور ميكنه كه همه جا كافي نتش معروف شده به امنيت بالا!!!!!.... ازش مي پرسم .. بهت ميگم.

KambizZandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شما RegEdt32 رو بزن و اونجا هر Security که میخوای بده

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از KambizZandi :
شما RegEdt32 رو بزن و اونجا هر Security که میخوای بده

گفتم كه عريزم من هين كار رو قبلا انجام دادم ولي عمل نكرد يعني بارهم از طريق Run => Regedit قابل اجرا و تغییر بود. ;)

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كجاست ياري كننده اي كه مرا ياري كند؟ :rolleyes:

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا اگر بلد هم نيستيد بيايد بگيد كه ما تكليف خودمون رو بدونيم !!! پس چي بلديد شما ها ؟؟! :blush:

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز توجه كنيد كه همتون خيلي بي حاليد ... منو شرمنده كرديد اينقد تحويل گرفتيد !!! در كل عمرمون اومديم 2 تا سوال از شماها بپرسيم ببينيم چقدر ياور هستيد !!! ولي ديدم كه ..........
به هر حال من جواب خودم رو پيدا كردم..اگر هم كسي ميخواد ياد بگيره Reply کنه تا براش توضیح بدم...

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ريپلاي داديم بگو ديگه

من يه نرم افزار دارم كه شير مرغ تا جون آدميزاد رو سيستم اجرا ميكنه

mrt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از webmaster :
دوستان عزيز توجه كنيد كه همتون خيلي بي حاليد ... منو شرمنده كرديد اينقد تحويل گرفتيد !!! در كل عمرمون اومديم 2 تا سوال از شماها بپرسيم ببينيم چقدر ياور هستيد !!! ولي ديدم كه ..........
به هر حال من جواب خودم رو پيدا كردم..اگر هم كسي ميخواد ياد بگيره Reply کنه تا براش توضیح بدم...

سلام
ما هم يه كافي نت داريم اگه ميشه راهنمايي كنيد چه طوري ميشه رجيستري را تو ويندوز ايكس پي بست

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه اين كار بايد اول از همه فرمت پارتيشن بايد NTFS باشه .... بعد بريد توي Folder Option و از اونجا بريد View و از اونجا تيك آخرين گزينه رو برداريد ( Use simple file sharing) از اين به بعد توي Properties هر فايلي كه بريد .... Security Option رو خواهيد داشت كه از اونجا مي تونيد واسه هر User توي ويندوز مشخص كنيد كه چه Permission هايي داره ( Read,Write,Execute, ....)
permission6ao.jpg

حالا در مورد اين فايل خاص واسه بستن ريجستري بايد بري توي شاخه ويندوز يه فايل هست به اسم regedit.exe بعد بري واسه اوون Limited user كه توي ويندوز تعريف كردي full deny كني ;)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
يعني فقط بايد NTFS باشه؟! غير از اين نميشه؟!

اره فقط بايد NTFS باشه .... بيبن بدون فرمت كردن هم ميتوني درايو C رو NTFS كني ! با يه دستور توي DOS ... بعد از اينكه اين دستور رو زدي .. دفعه بعد كه Reset كني ... شروع ميكنه به تبديل FAT به NTFS .. فرم كلي دستور اينه :

Convert /fs:ntfs

ميتونيد يه help هم بگيريد و option هاي ديگه رو هم بررسي كنيد : ?/ Convert

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يه نکته : اگه سيستم 2 تا ويندوز داشته باشه که مثلاً اون يکی 98 باشه و يه پارتيشن مجيک 8 روش باشه با گزينه Browse Partition ميشه تمام مسائل امنيتی ايکس پی رو Bypass کرد.
:D

بالا