سایت ساز وبزیخرید بک لینک

بستن id در yahoo به صورت 100% تضمینی

شروع موضوع توسط king_hacker ‏25 مارس 2004 در انجمن بایگانی

1. king_hacker

king_hacker کاربر تازه وارد

این روشی که براتون میگم شاید به نظر شما تکراری باشه ولی جدیده .البته اینم از کشفیات خودم هست البته اگه کسی دیگه قبل از من این کارو نکرده باشه ;) ;) ;)

شما با این روش به صورت 100% id هر کسی رو که بخواهین lock میکنین برای 12 ساعت بدون بازگشت .
    البته امیدوارم که این روش رو دوستان برای اذیت کردن کسی به کار نبرن .

خوب اینم راهش:

با استفاده از messenger ای دی رو بنویسین و یه password اشتباه هم بهش بدین البته بهتره که remember my id&password رو هم بزنین (واسه دوستانی مثل بنده که.... :D ) بعدش اینقدر login کنید تا id بسته بشه و یه پیام از طرف یاهو واستون بیاد که مینویسه این id به دلایل امنیتی بسته شده . مثل این:

System: Your account has been locked for security reasons.
    Please click on the link below for help:
    http://login.yahoo.com/config/login

خوب نکته اصلی داستان اینجاست شما روی اون لینک کلیک میکنین و واردش میشین شما باز هم id رو مینویسیم و password رو اشتباه میزنین تا دوباره یه پیام از یاهو ببینی که مینویسه :

You have exceeded the maximum number of Sign In tries for the Yahoo! ID. As a result, the account has been temporarily locked for your security.

You can wait 12 hours before trying to sign in again. If you have forgotten your password, you can request a new one by confirming your account information. Once you have received a new password you will be able to sign in again after 12 hours.

خوب دیگه کار تمومه و id واسه 12 ساعت بسته میشه. :blink: :blink:

برین حالشو ببرین

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. sefrvayek

sefrvayek Registered User

خسته نباشي!

4. t_mohsen

t_mohsen Registered User

ببين من يه بنده خدايی رو هک کردم بد رفتم سريع pass اشو عوض کردم بعده چند روز account برا هميشه بسته شد و کلی ضد حال خوردم به خوصوص اینکه قرار بود يارو رو حسابی بتيغم ولی حيف ... . حالا شما ميدونی مشکل چی بوده ؟من این کارو رو چند تا اکونته ديگه هم که هک کرده بودم انجام دادم و اون ها هم متاسفانه واسه هميشه بسته شدن !!!!
    فکر کنم يه ربطی به جريان کوکی ها داشته باشه درسته~! ؟ ؟

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی