برگزیده های پرشین تولز

بسيار مهم :مشكل درsuffering

masood007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت شما دوستان عزيز
من مشكلي در مرحله ي 11 suffering دارم... ممنون ميشم گر كسي به من كمك كنه.
من نميدونم چطور بايد اين مرحله رو رد كنم. من چند تا از اون پروژكتور ها رو نابود
كردم ولي يكي از اونا هنوزسالمه(اوني كه بالايه كتابخانه است)...
ممنونم اگر كسي اين مرحله رو قسمت- قسمت برايه من بنويسه.
ارادتمند شما مسعود

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
خدا رفتگان شما رو هم بیامزره :eek: :rolleyes: :( :eek:hno:

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
دوست من...من 2 ماه پيش Suffering رو تموم کردم...شما نگو مرحله 11...من نمی دونم دیشب چی خوردم...محیط رو قشنگ برای من توضیح بده...100% می تونم کمکت کنم...تو Suffering در مرحله dr kill joy یه دونه پروژکتور که نبود...100 تا جا پروژکتور بود...قشنگ الان موقعیتت رو بگو...رادیو اون مردک مست رو روشن کردی؟...به اتاق شیروانی رفتی!؟ بودو که می خوام باهم بازی رو تموم کنیم...
Suffering خداست...

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من مرحله ی 18 گیر کردم همونجایی که از همه جا دود سبز میاد بیرون من همه ی سوراخ ها رو به جز 2 تا میبندم یکی همونی که روش ادمه مرد یکی هم اون که جلوش کوره ی اتیشه بعد شروع میکنم به چرخوندن اون پیچه اما همش میچرخه و دود ازش بیرون میاد چی کار باید بکنم؟
خودم فکر میکنم که باید اون دود سبزه رو بندازم تو اتیش بعد درش رو ببندم اما نمی افته تو اتیش!!

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
من مرحله ی 18 گیر کردم همونجایی که از همه جا دود سبز میاد بیرون من همه ی سوراخ ها رو به جز 2 تا میبندم یکی همونی که روش ادمه مرد یکی هم اون که جلوش کوره ی اتیشه بعد شروع میکنم به چرخوندن اون پیچه اما همش میچرخه و دود ازش بیرون میاد چی کار باید بکنم؟
خودم فکر میکنم که باید اون دود سبزه رو بندازم تو اتیش بعد درش رو ببندم اما نمی افته تو اتیش!!
بابا خفن :D
ببين دادا...ابتدا همه راه هارو مي بندي...بعد 3 جا باقي مي مونه...1 اونجايي كه رفيقت مرد...2 اونجايي كه درست جلوي كوره هست و 3 خود كوره...ببين شما بايد كاري كني كه طرف نتونه از شماره 1 بهت ضربه بزنه...يك جورايي روبه روي شماره 1 وايسا اما پشت اون جعبه پناه بگير...بعد طرف خيلي سريع ميره سمت 2...تو بايد يه طورايي بري سمت اون دستگيره...كه طرف شك نكنه...و برنگرده 1...بعد هم در كوره رو يادت باشه باز باشه...بعد تا طرف از شماره 2 اومد بالا...شير رو باز كن...و ول نكن...طرف مي افته تو كوره بعد سريع بورو طرف كوره در رو ببند... و تمام...به همين راحتيه...بايد فقط كمي صبر و حوصله داشته باشي...
موفق باشي...
خبرشو بده بهم...
باي

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اقا دستت درد نکنه با کمکت تونستم اون مرحله رو رد کنم
حالا توی مرحله ی 20 یه جا گیر کردم! همونجایی که اول اون غوله (همونی که دکمه ی c رو بزنی تبدیل به اون میشی!) بعد هم خود یارو میان! غوله رو میکشم بعد خود یارو میاد فکر میکنم وقتی بهش تیر میزنم از جون خودم کم میشه!!! اینجوریه؟ اخه جونم هم خیلی کمه سریع میمیرم

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره بازي خوبي بود...من يادمه استرس جالبي تو من ايجاد كرده بود...يادم مياد مشابح اون استرس و اضطراب رو تو بازي Undying داشتم...در کل من بازی هایی که نفس گیر هستند و پدر مخ آدمو در میارن خوشم میاد...
اگر از این بازی خوشت اومده...سراغ painkiller و Nosferatu هم برو...
قربان تو
موفق باشی

mehrdad_dvd

Registered User
لایک‌ها
10
من فكر ميكنم اوايل بازي گير كردم :blush:
وارد يك اتاقي ميشم كه در پشت سرم بسته ميشه ..يك اتاقي جلو هست كه با تيرتخته بسته شده با شليك اون
تيروتخته ها رو ميشكونم...بعد شير آب رو باز ميكنم و آتش يك قسمت خاموش ميشه ..ولي اتش جلوي در خروجي
خاموش نميشود...چيكار كنم؟؟؟؟از اتاق هم نميتونم خارج بشم ..به نظر مياد تنها راه خروجي هموني هست كه
جلوش آتش هست....راهنمائي كنيد..ممنون

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من اون یکی تاپیک رو حذف کردم، امیدوارم در همین به نتیجه برسید :)
موفق باشید

mehrdad_dvd

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از mehrdad_dvd :
من فكر ميكنم اوايل بازي گير كردم :blush:
وارد يك اتاقي ميشم كه در پشت سرم بسته ميشه ..يك اتاقي جلو هست كه با تيرتخته بسته شده با شليك اون
تيروتخته ها رو ميشكونم...بعد شير آب رو باز ميكنم و آتش يك قسمت خاموش ميشه ..ولي اتش جلوي در خروجي
خاموش نميشود...چيكار كنم؟؟؟؟از اتاق هم نميتونم خارج بشم ..به نظر مياد تنها راه خروجي هموني هست كه
جلوش آتش هست....راهنمائي كنيد..ممنون
خوب چون كسي جواب نداد فكر كردم شايد كسي فكر كرده من مطلبي در مورد مشكل اين دوستمون كه تاپيك رو زده
نوشتم و براي همين هم نخوندنش..
واسه همين يه تاپيك جديد زدم .....كه اونم پاك شد :( :( :( :(
بابا يكي بداد من برسه ..تو خماري اين گيم موندم :blush:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از mehrdad_dvd :
خوب چون كسي جواب نداد فكر كردم شايد كسي فكر كرده من مطلبي در مورد مشكل اين دوستمون كه تاپيك رو زده
نوشتم و براي همين هم نخوندنش..
واسه همين يه تاپيك جديد زدم .....كه اونم پاك شد
من تاپیکتون رو برگردوندم اما تا یه هفته اگر به جواب نرسیدید، دوباره حذفش می کنم. قبول؟ :)
موفق باشید

بالا