برگزیده های پرشین تولز

بعد از كلي وقت كه يه فيلم با كازا دانلود كرديم ....

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
بعد از يك هفته كه يك فيلم دانلود كرديم حالا فقط يه صفحه سياه نمايش داده ميشه البته اول فيلم پايين صفحه لوگوي divX نمايش داده ميشه ولي بعدش همش سياهي وهيچ صايي هم نداره البته decod 5.0.5 دايويكس رو هم نصب كرده ام در صورتي كه كسي از اشكالش خبر داره تنكيو ميشم جواب بده

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
منم يه بار يك فيلم دانلود كردم كه با DivX دكود ميشد مشكل داشت البته سياه نبود بلكه برعكس بود يعني يا بايد خودم را برعكس ميكردم مثل خفاش :D يا مونيتورو ميچرخوندم اما با RealOne كه پخش كردم مشكل درست شد اما كيفيتش پايينتر بود حالا با Real هم يه دفعه امتحان كن شايد درست شد حالا اين فيلمه چند مگ هست؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
بعد از يك هفته كه يك فيلم دانلود كرديم حالا فقط يه صفحه سياه نمايش داده ميشه البته اول فيلم پايين صفحه لوگوي divX نمايش داده ميشه ولي بعدش همش سياهي وهيچ صايي هم نداره البته decod 5.0.5 دايويكس رو هم نصب كرده ام در صورتي كه كسي از اشكالش خبر داره تنكيو ميشم جواب بده

بعيد نيست يه نسخه تقلبي رو داونلود كرده باشي .. برنامه هايي هستن كه اجازه بهت ميدن يه ذرشو كه گرفتي ببيني يه preview بكني ببيني سركاري نباشه، يه راه ديگه هم هست: من نمي دونم Connection که استفاده می کنی چی هست ولی این فیلم رو یه بار دایل آپ تست کن اگه تقلبی (از نوع صفحه سیاه نه فیلم پورنو) باشه با سرعت خیلی بالا دانلود میشه مثلا یوهو با سرعت 8 یا 10 کیلوبایت برثانیه و یا بیشتر دانلود میشه و این یعنی تقلبی هست (یعنی توش هیچی نیست و چون هیچی رو میشه با نسبت خوبی فشرده سازی کرد، سرعت دانلود خیلی میره بالا)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
فيلمه كه نه دوتا فيلما (كه البته يه فيلم بود در قالب دو فايل ) هر كدوم 150 مگابايتي بود البته امكان preview هم داشت ولي ما گفتيم احتمالا چون داره دانلود ميشه نشون نميده همونطور كه گفتم اولش لوگوي divx مياد و همينطور مثل فيلم معمولي navigation bar هم جلو ميره ولي صفحه سياهه با real هم ديدم همينطوري بود من اول شك كردمنكنه decoder خاصي بخواد
بابا احسان چرا با ما قهر كردي ما حالا يه چيزي گفتيم جوونيم نفهميديم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بالا