برگزیده های پرشین تولز

بعلت گرمای هوا: یک شنبه تهران اصفهان و... تعطیل شد

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
آره بازن
یکی بگه نظامی ها که توی ستاد هستند هم باید برن سرکار یا اونام تعطیلن؟

تعطيلي‌ يكشنبه و دوشنبه شامل سازمان‌هاي لشكري نيروهاي مسلح نمي‌شود
به گزارش خبرگزاري فارس، ستاد كل نيروهاي مسلح با صدور اطلاعيه‌اي در خصوص تعطيلي مراكز دولتي در روزهاي يك شنبه و دوشنبه، اعلام كرد: تعطيلي اعلام شده از جانب هيئت محترم دولت، به استثناي مراكز آموزشي نيروهاي مسلح، سازمان هاي لشكري را در بر نمي‌گيرد.

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
همین چند روز پیش من یکی از شهرهای خوزستان که فعلا محل کارم هست داشتم ظهر برمیگشتم خونه از گرما کلاچ موتور (اینجا اینقدر گرمه که ماشین نمیصرفه) از بس داغ شد مجبور شدم چند دقیقه زیر یه سایه بونی واستم تا بتونم دوباره یه مسیر کوتاه تا خونه رو برم دستم موقع دنده عوض کردن نسوزه یا مثلا از وقتی این قانون اعلام تعطیلی در صورت بالارفتن گرما از 50 درجه تصویب شده خودش برا خودش جوکی شده مثلا یه بار 4 روز پشت هم دمای هوای امیدیه 49 درجه اعلام شده و یک درجه هم تکون نخورد:f34r: در مورد تعطیل نشدن و عدم رسیدگی به گرد و غبار که جای خود داره و هر چند وقت یه بار که اینجا از شدت گردوخاک مردم در حال خفه شدنن مسئولین زحمتکش تشریف میارن بهمون میگن که> اصلا یه نمونه از رسیدگی هاشون رو اینجا میگذارم ببینید.
http://ahwazema.com/?p=85

حالا انگار ما معطل مونده بودیم ببینیم گرد و خاک از شرق اومده یا از غرب. حالا ما که تهران نیستیم ببینیم چه خبره ولی امیدوارم این "گرمای هوای" تهران ادامه پیدا کنه بلکه یه عده بفهمن مام آدمیم.

یعنی شما به‌راستی باور کرده‌اید که اینان فقط به‌خاطر روی گل مردم که گرما اذیتشان نکند دست به تعطیل کردن این ۲ روز زده‌اند؟

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
به گزارش خبرگزاري فارس، ستاد كل نيروهاي مسلح با صدور اطلاعيه‌اي در خصوص تعطيلي مراكز دولتي در روزهاي يك شنبه و دوشنبه، اعلام كرد: تعطيلي اعلام شده از جانب هيئت محترم دولت، به استثناي مراكز آموزشي نيروهاي مسلح، سازمان هاي لشكري را در بر نمي‌گيرد.

محترم رو خوب اومدی

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
به معنای واقعی کلمه ، جون!
دو روز خدمتم افتاد عقب! همین فردا راهی بودم!
18 تیر باید میرفتم که به خاطر جمعه و مبعث افتاد بیستم ، الان هم که بازم دو روز افتاد عقب! :D
/
کسی میدونه پادگان و **** وظیفه و اینا هم تعطیله یا نه؟

TAEL_SmileyCenter_Ugly%20(71).gif

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
نماینده مجلس ایران خواستار اعلام 'دلیل اصلی' تعطیلات دو روزه شد

در واکنش به اعلام تعطیلی ۱۹ استان کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه، ۲۰ و ۲۱ تیر، نصرالله ترابی نماینده مجلس شورای اسلامی از دولت خواست تا "دلیل اصلی" این تصمیم را به مردم اعلام کند.

این نماینده جناح اقلیت مجلس امروز ۱۹ تیر (۱۰ ژوئیه) در مصاحبه با سایت "پارلمان نیوز" گفت: "طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، در این چند روز که تعطیلی اعلام شده گرمای هوا اتفاقا نسبت به چند روز پیش از این افت پیدا کرده و این گرمای ۴۰ و ۴۱ درجه نمی‌تواند مبنای تعطیلی باشد، مگر اینکه بحث دیگری در میان باشد که لازم است دولت آن دلیل اصلی و واقعی را به صورت شفاف به مردم بگوید."

سایت پارلمان نیوز، ارگان جناح اقلیت مجلس، در خبری دیگر یادآوری کرده است که در حالی که طی هفته گذشته دمای هوای تهران به ۴۵ درجه نیز رسیده، بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور دمای هوا در روز یکشنبه حداکثر ۴۱ درجه و روز دوشنبه حداکثر ۴۰ درجه خواهد بود.

دولت ایران امروز با اعلام رسمی تعطیلی دو روزه اغلب استان های کشور، علت این تصمیم را گرمای شدید و بی سابقه هوا و صرفه جویی در مصرف انرژی اعلام کرده است.

همزمان، سایت اصول گرای "خبر آنلاین" مطالب برخی سایت های منتقد حکومت در مورد "دلیل واقعی" تعطیلی روزهای یکشنبه و دو شنبه را "خنده آور" توصیف کرده و افزوده است: "این سایت ها تعطیلی دو روز آینده را به آنچه اعتصاب بازار خوانده اند متصل کرده و مدعی شده اند دولت به خاطر جلوگیری از آثار این اعتصاب، سازمان های منتسب به خود را تعطیل کرده است."

در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته پیش، بخش بزرگی از بازار تهران در اعتراض به تصمیم دولت در افزایش مالیات ها در حالت اعتصاب به سر برد.

این اعتصاب، به توجه به متصل شدن به تعطیلی بازار در روزهای پنجشنبه و شنبه (به مناسبت های مذهبی) و نیز تعطیلی آخر هفته جمعه، عملا به معنای وقفه در فعالیت اقتصادی بازار تهران از روزهای سه شنبه تا شنبه بوده است.

پنج روز عدم فعالیت بخش های بزرگی از بازار تهران، بر فعالیت بازارهای سایر استان های ایران تاثیر گذاشته است که دارای مبادلات گسترده ای با بازار تهران هستند.

منبع : ب ی ب ی س ی

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
این نماینده جناح اقلیت مجلس امروز ۱۹ تیر (۱۰ ژوئیه) در مصاحبه با سایت "پارلمان نیوز" گفت: "طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی، در این چند روز که تعطیلی اعلام شده گرمای هوا اتفاقا نسبت به چند روز پیش از این افت پیدا کرده و این گرمای ۴۰ و ۴۱ درجه نمی‌تواند مبنای تعطیلی باشد، مگر اینکه بحث دیگری در میان باشد که لازم است دولت آن دلیل اصلی و واقعی را به صورت شفاف به مردم بگوید."

سایت پارلمان نیوز، ارگان جناح اقلیت مجلس، در خبری دیگر یادآوری کرده است که در حالی که طی هفته گذشته دمای هوای تهران به ۴۵ درجه نیز رسیده، بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور دمای هوا در روز یکشنبه حداکثر ۴۱ درجه و روز دوشنبه حداکثر ۴۰ درجه خواهد بود.

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
فردا که پست بازه؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
من از پادگان مزاحمتون میشم

شما ....

و بله خود شما

یعنی شخص شما فردا 4 صبح باید آماده باشید در پادگان

جدی بگیر
:D:happy:
داشتم پستت رو می خوندم رفیقم اس ام داد که بریم یا نه ..؟!!
والا نمی دونم چه غلطی بکنیم...:wacko:

اه...:eek:
ما تو پادگان جزو ستادیم ...
آقا نمیشه نریم ؟!:(

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
دوستان! علت تعطیلی هر چی که هست، سیاسیش نکنید/سیاسی بودنش رو مطرح نکنید!

خلاصه اینکه یه جوری ادامه بدید تاپیک بسته نشه...

در راستای تاپیک، سایت weather رو چک کردم، امروز 41 بوده فردا و پس فردا به ترتیب 39 و 38 هست!

coollboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سایت ودر و یاهو ودر معمولا پیش بینیشون کمتر از درجه همون روز هست،طی روز تغییرات زیادی میکنه(طبق این یاهو ویدجت دسکتاپ! فردا 41 و پس فردا 39 و امروز هم 39 در حال حاضر) هرچند به نظر بیشتر مربوط به مصرف انرژی هست برای پایدار کردن مصرف برق این قضیه تا گرمای هوا و البته برای جمع بندی هم از خبرها تا به حال این چنین استخراج شده:

امتحانات تمامی دانشگاهها اعم از علوم پزشکی و آزاد و ... سر جاش هست و برگزار خواهند شد...
تمامی کارخانه ها باز هستند و غیرتعطیل
بازار و اصناف همگی باز هستند و غیرتعطیل
ارگانهای اموژشی و نظامی هم باز هستند و غیرتعطیل
ادارات دولتی تعطیل هستند در استانهای مطروحه

ALL

Registered User
لایک‌ها
18
یعنی شما به‌راستی باور کرده‌اید که اینان فقط به‌خاطر روی گل مردم که گرما اذیتشان نکند دست به تعطیل کردن این ۲ روز زده‌اند؟

نه دوست عزیز منظورم همین بود که اینا به مردم اهمیت نمیدن (که چند مثال هم زدم) و اینها به خاطر منافع خودشونه. در راستای همین مطلب:
ایلنا-: رييس سازمان كار و امور اجتماعي استان تهران گفت: تعطيلي يكشنبه و دوشنبه اعلام شده از سوي دولت مربوط به كارخانه‌ها و كارگران نمي‌شود. عليرضا مظهري درگفت‌وگو با خبرنگار ايلنا افزود: در مصوبه هيات دولت ادارات دولتي آمده است و اسمي از كارخانه‌ها نبرده است بنابراين كارخانه‌ها تعطيل نخواهد بود.
یعنی فقط روئسای ادارات دولتی فردا لازم نیست تشریف ببرند زیر کولر توی اتاق محل کارشون بشینن و تشریف داشته باشن پهلوی اهل و عیال مربوطه. مردم بدبخت به درک.

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
اگه سیا30 هست چرا بانک پس بازن ؟ :(

amir2066

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که نمی دونم 30یا30هست یا نه
ولی می دونم از صببح تا 1ساعت پیش بیرون نرفت
1ساعت پیش که رفتم
الان امدم تمام بدنم سوزه زده
اخه ما اهوازیا بدخت
هم شرجی داریم هم گرما داریم هم خشکی هوا
همشون دست به دست هم دادن اهواز ما را کردن گنداب

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
اقا من خواب بودم ببخشید

چی شد خلاصه امریکا ازاد شد ؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
دوستان! علت تعطیلی هر چی که هست، سیاسیش نکنید/سیاسی بودنش رو مطرح نکنید!

خلاصه اینکه یه جوری ادامه بدید تاپیک بسته نشه...

در راستای تاپیک، سایت weather رو چک کردم، امروز 41 بوده فردا و پس فردا به ترتیب 39 و 38 هست!
مدیر عزیز٬ با احترام دلیل کاملا سیاسی هست وگرنه دمای ۴۰ درجه هر سال سابقه داشته و چیز عجیبی نیست.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
مدیر عزیز٬ با احترام دلیل کاملا سیاسی هست وگرنه دمای ۴۰ درجه هر سال سابقه داشته و چیز عجیبی نیست.
خب برادر من، گفتم اگه سیاسی هستش هم مطرح نکنید! دیگه همه فهمیدن!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
خب برادر من، گفتم اگه سیاسی هستش هم مطرح نکنید! دیگه همه فهمیدن!
ببحشید اشتباه از من بود که پست شما را با دقت نخوندم!

بالا