برگزیده های پرشین تولز

بفرما چايی مهمون ما باش (علی پروين)!

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از shabe kavir :
تو اگه شام نداري بخوري پس توي نت چيكار مي كني؟تو برو فكر نون شبت باش چيكار به فوتبال داري آقاجون/
همين كار رو ميكنم! ;) ;) ;)
ممنونم از راهنمايي شما دوست گرام! ;) ;) ;)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از shabe kavir :
مهدي 206 خان!!!شما انگار تازگيا طرفدار پرسپوليس شديا/كجا سوبل خوب بود؟باختن ها رو خيلي زود فراموش كردي؟؟؟؟!!!لااقل با پروين به افتخاراتي رسيديم.پروين يه پرسپوليسيه واقعيه/ وقتي كه شما توي خونتون نشستين راحت بازي رو تماشا مي كني و بعد بازي به خيال خودت يه نظر كارشناسي مي دي و خلاص علي آقا كلي حرص و جوش مي خوره كه تيم نتيجه بگيره /بابا پرسپوليس كل زندگي علي آقاست.اگه واسه شما يه تفريح و سرگرميه واسه اون نه/بعدم اگه تيم ببره به به و چه چه مي كنيد و علي سلطان مي گين/اگه تيم ببازه هزارو يك حرف الكي/درضمن تيم پرسپوليس مال پروينه اگه خوش نداري مي توني بري طرفداره يه تيم ديگه بشي.علي پروين
ببينم ، احتمالا شما تازه طرفدار پرسپوليس شدي نه من!
پروين با پرسپوليس به افتخار رسيد نه پرسپوليس با پروين. در ضمن اين آقا بايد بدونه كه پرسپوليس ملك شخصي اش نيست چرا علي دايي رو از پرسپوليس انداخت بيرون؟ ميدوني اگه علي دايي پارسال نبود و 16 تا گل نمي زد پرسپوليس تو ليگ چندم مي شد؟ ميدوني پيرواني 10 سال براي پرسپوليس زحمت كشيد آخرش مثل آب خوردن انداختش بيرون؟ ميدوني چرا هاشمي نسب از پرسپوليس رفت استقلال؟
فرشاد پيوس براي پرسپوليس كم زحمت كشيد؟ احمدرض عابدزاده رو كسي ميتونه فراموش كنه؟
اگه شما ميگي پروين فلان كرد و بهمان ، اين طرف قضيه رو هم در نظر بگير.
براي چندمين بار دارم ميگم : بازي با ابومسلم رو ديدين يا نه؟ 90 دقيقه كامل فوتبال علي اصغري. آخه اين بود پيشرفت در فوتبال؟
اون سالها هم كه پروين نتيجه ميگرفت به خاطر حمايتهاي امير عابديني بود نه چيز ديگه. اگه مديريت و پولهاي عابديني نبود اون موقع هم پرسپوليس با پروين به جايي نمي رسيد.

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mahdi206 :
پروين با پرسپوليس به افتخار رسيد نه پرسپوليس با پروين. در ضمن اين آقا بايد بدونه كه پرسپوليس ملك شخصي اش نيست چرا علي دايي رو از پرسپوليس انداخت بيرون؟ ميدوني اگه علي دايي پارسال نبود و 16 تا گل نمي زد پرسپوليس تو ليگ چندم مي شد؟ ميدوني پيرواني 10 سال براي پرسپوليس زحمت كشيد آخرش مثل آب خوردن انداختش بيرون؟ ميدوني چرا هاشمي نسب از پرسپوليس رفت استقلال؟
فرشاد پيوس براي پرسپوليس كم زحمت كشيد؟ احمدرض عابدزاده رو كسي ميتونه فراموش كنه؟
براي چندمين بار دارم ميگم : بازي با ابومسلم رو ديدين يا نه؟ 90 دقيقه كامل فوتبال علي اصغري. آخه اين بود پيشرفت در فوتبال؟
اون سالها هم كه پروين نتيجه ميگرفت به خاطر حمايتهاي امير عابديني بود نه چيز ديگه. اگه مديريت و پولهاي عابديني نبود اون موقع هم پرسپوليس با پروين به جايي نمي رسيد.

خيلی ببخسيد با اجازه ميخواستم حرفت کامل کنم >>> اگه زمين پر از دس انداز تختی و شيرودی نبود پرسپليس همون سالها هم هيچی نميشد!! و البته نبايد از نقش پايان رافت هم گذشت!!
:lol: :f34r:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از t_mohsen :
خيلی ببخسيد با اجازه ميخواستم حرفت کامل کنم >>> اگه زمين پر از دس انداز تختی و شيرودی نبود پرسپليس همون سالها هم هيچی نميشد!! و البته نبايد از نقش پايان رافت هم گذشت!!
:lol: :f34r:
محسن قضيه خانوادگيه تو دخالت نكن :blink: :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از mahdi206 :
چه ميكنه اين مهدي 206.
14.gif
87.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من در اين مكان اعلام ميكنم . دشمن بداند . تيم فقط استقلال

لاكن پاس هم بد نيست.
ولي شموشك باهالتره.

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از tintin :
آقايون لطفن در كمال ادب خفه شين و در مورد مردي كه ما رو به همراه دوستاش براي اولين بار به جام جهاني برد يكم
با فكر حرف بزنيد . :eek:
:blink: :blink: :blink: :blink:
در کمال چی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Bahreyni :
:blink: :blink: :blink: :blink:
در کمال چی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اين همه فحش دادي به سلطان ما هم فحش داديم ولي به همه كه به سلطان فحش داده بودن :D

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از roozbeh :
بيشين بابا!

بخوره تو سرش جام جهاني بردن!

مردم شام ندارن بخورن بعد داري از يه بد دهن دنبه طرفداري ميكني كه چي ما رو برده جام جهاني؟! :blink:
اون بد دهنه يا مربي لنگي استقلال ؟
شام نداري بخوري چه جوري زنده اي ؟
تو خودت داري ميگي دنبه اونوقت بد دهن نيستي
داخل پرانتز ( علي پروين خداييش دو كلاس سوات داره ؟ --- ما احتمال 70 درصد مي بريم 40 درصد هم گذاشتيم واسه
باخت :blink: علي پروين ( ع ) :blink:
:lol:

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
مردشور هر دوتا رو ببره هم استقلالو هم پرسپوليسو
اين آدما كه همه چيشون تابلو شناخته شدس اصلا ارزش بحث كردنو هم ندارن
ضمنا گذشته ها گذشته حالا ببينين چه گلي به سر مردم زدن

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از amirhoman :
من در اين مكان اعلام ميكنم . دشمن بداند . تيم فقط استقلال

لاكن پاس هم بد نيست.
ولي شموشك باهالتره.
تيم فقط شموشك :D

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از daftarekhaterat :
اي بابا.. حالا چه فرقي ميكنه؟ استقلال يا شموشك..
177.gif
با شموشك يه جورائي آدم ياد لواشك و البالو خشكه و دربند و دركه ميفته .

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از amirhoman :
فعلا مهدي 206 رو تحريم كردم . بهم فحش داده
اي خدا ، تو خودت شاهد باش كه اينا از من ضعيفتر گير نياوردن. آخه من كي به شما ناسزا گفتم؟ :( :( :(

بالا