برگزیده های پرشین تولز

بلاخره ویندوز 10 اره یا نه؟

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
ویندوز 10 واقعا بهینه سازی و سبک شده و از مقدار حافظه رم بسیار کمتری استفاده میکنه...
من که روی لپ تاپ قدیمی با پردازنده Celeron و 3 گیگ رم نصب کردم و خیلی روان دارم لذت میبرم!...دیگه سیستم های قویتر جای خود دارد!...
پس نتیجه میگیریم هم ظاهرش قشنگ تر و شیک شده و هم کاملا بهینه سازی شده!...
برای مشکل آپدیت خودکار هم راه حل های زیادی توی نت هست که میشه استفاده کرد...

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
اتفاقا برای بازی خوبه چون فقط ویندوز 10 ـــــه که از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی میکنه
بازی های قدیمی رو چی؟ اجرا می کنه؟ چون من اکثرا بازی های قدیمی و حتی خیلی قدیمی رو نصب و اجرا می کنم و ویندوزای 8 و 8.1 واقعا تو این مورد گند زدن.

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
بازی های قدیمی رو چی؟ اجرا می کنه؟ چون من اکثرا بازی های قدیمی و حتی خیلی قدیمی رو نصب و اجرا می کنم و ویندوزای 8 و 8.1 واقعا تو این مورد گند زدن.
اره همه رو اجرا میکنه .

asrejavan5

Registered User
لایک‌ها
282
هفت و دیگر هیچ که مایکروسافت و اینتل زد هر چی عشق و امید به ادامه کار این سیستم عامل داشتیم نیست و نابود کرد... اون از مایکروسافت که دیگه تصمیم نداره پشتیبانیش کنه اونم از اینتل که با کابی لیک کلا هفت بسیار محبوب رو فرستاد به زباله دان تاریخ!
من نمیدونم چرا مایکروسافت مثل بچه آدم یه جا نمیشینه و تا خط و خش به آمال و امیدهای ما نندازه راحت نمیشه...
منکر 10 نیستم ... ولی مایکروسافت توی کل عمرش دو تا ویندوز درست و درمونی که درست کرده بود یکیشXP خدابیامرز بود و یکی هم همین 7 بود... آخه مایکروسافت... پسر خوب... چرا علاقه داری به خودکشی ویندوز هفتی که روی تقریبا نیمی از کامپیوترها وجود داره و به زور حلقوم کردن ویندوز دهی که 25 درصد موفق بوده!

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
اگر ملاک را داشتن سیستمی با سختافزاری قدرتمند مخصوصا با کارت گرافیک میلیون تومانی بگزاریم خودم قطعا از ویندوز 10 استفاده میکنم

HOST-NET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود و احترام

اصولا استفاده از سیستم عامل به نوع کار شما داره
اگر برای اینترنت و کارهای عادی لازم دارید 10 مناسب شما خواهد بود
برای گیم بهتر هست فعلا از ویندوز 7 استفاده شود
اینکه بشه انتخاب همه امکانپذیز نخواهد بود ولیویندوز 10 مناسب هست برای اکثر کارها ولی نواقص خودش رو هم همراهش داره
ویندز XP مخصوص برخی از نرم افزارهای قدیمی هست البته اون سیستم عامل محبوبی بود که عمرش تمام شد ولی به نظر خیلی ها از نظر کارایی کاملترین بود ولی خب نواقص امنیتی و..... بالایی داشت در اواخر
ویندوز 7 بهتراز XP نبود ولی تکامل یافته اون بود و کیفیت خوبی درمقابل نشان داد و به گفته عده ای نتایج خوب 7 باعث شد سیستم عامل های قبلی از یاد بوند ولی با این پیشرفت و روی کار امدن 8 نظرها به 8 خطم شد که بسیار مشکل ساز وناکارامد شد که شرکت باتغییراتی که داشت سعی کرد سیستم عاملی جدید معرفی کند که از 8 به 10 پرید البته 9 هم اومد ولی بی مصرف و درحال حاضر 10 با امکاناتی خوب درحال حاضر در دسترس هست
و باید به نوع کار خود نگاه کنیم تا بتوانیم راحتر کار کنیم و هرشخصیمیتواند به دلایل خودش یک سیستم عامل را انتخاب کند و نظرها متفاوت خواهند بود

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
دوستان فقط اگه خواستید ویندوز 10 رو دانلود کنید از soft98 دانلود نکنید چون مشکل داره...10گیگم هدر رفت و آخرهم نصب نشد!...
ولی از "دانلودها" گرفتم و خیلی عالی نصب شد.

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
درود و احترام

1- اگر برای اینترنت و کارهای عادی لازم دارید 10 مناسب شما خواهد بود
2- برای گیم بهتر هست فعلا از ویندوز 7 استفاده شود
اینکه بشه انتخاب همه امکانپذیز نخواهد بود ولیویندوز 10 مناسب هست برای اکثر کارها ولی نواقص خودش رو هم همراهش داره
ویندز XP مخصوص برخی از نرم افزارهای قدیمی هست البته اون سیستم عامل محبوبی بود که عمرش تمام شد ولی به نظر خیلی ها از نظر کارایی کاملترین بود ولی خب نواقص امنیتی و..... بالایی داشت در اواخر
ویندوز 7 بهتراز XP نبود ولی تکامل یافته اون بود و کیفیت خوبی درمقابل نشان داد و به گفته عده ای نتایج خوب 7 باعث شد سیستم عامل های قبلی از یاد بوند ولی با این پیشرفت و روی کار امدن 8 نظرها به 8 خطم شد که بسیار مشکل ساز وناکارامد شد که شرکت باتغییراتی که داشت سعی کرد سیستم عاملی جدید معرفی کند که از 8 به 10 پرید البته 9 هم اومد ولی بی مصرف و درحال حاضر 10 با امکاناتی خوب درحال حاضر در دسترس هست
و باید به نوع کار خود نگاه کنیم تا بتوانیم راحتر کار کنیم و هرشخصیمیتواند به دلایل خودش یک سیستم عامل را انتخاب کند و نظرها متفاوت خواهند بود

کلا شماره 1 و 2 را برعکس پیشنهاد دادید
اینکه بنده کارتی مثل asus gtx 1080 داشته باشم بعد ویندوز 7 را برای بازی انتخاب کنم نشان از کم عقل بودنم دارد اصلا اگر هدفم بازی هم نباشد همینطور است !

دوستان فقط اگه خواستید ویندوز 10 رو دانلود کنید از soft98 دانلود نکنید چون مشکل داره...10گیگم هدر رفت و آخرهم نصب نشد!...
ولی از "دانلودها" گرفتم و خیلی عالی نصب شد.

با کمی دقت میشود ایمیجهای دست نخورده /Untouched/ را از تورنت و یا از سرورهای اف تی پی معتبر دریافت کرد کاری که کاربران حرفه ای دانلود انجام میدهند

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
اینکه بنده کارتی مثل asus gtx 1080 داشته باشم بعد ویندوز 7 را برای بازی انتخاب کنم نشان از کم عقل بودنم دارد اصلا اگر هدفم بازی هم نباشد همینطور است !
برای این کارت باید ویندوز10 بریزیم؟ بهتر ج میده به نظرتون؟

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
برای این کارت باید ویندوز10 بریزیم؟ بهتر ج میده به نظرتون؟
هیچ شخصی با داشتن این کارت به کمتر از ویندوز 10 راضی نمیشود/مخصوصا اینکه دو هارد ssd بصورت raid شده باشد عالیست/
از بین نسخه های pro و enterprise و home نسخه خانگی بدلیل سبک بودن پیشنهاد میشود/
چون بیشتر کاربرها به سرویسهای از پیش نصب شده و فعال شبکه در نسخه های دیگر اصلا نیاز ندارند و با اینکار به ویندوز بار اضافه تحمیل میکند/

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
با کمی دقت میشود ایمیجهای دست نخورده /Untouched/ را از تورنت و یا از سرورهای اف تی پی معتبر دریافت کرد کاری که کاربران حرفه ای دانلود انجام میدهند
خب شما که کاربر حرفه ای دانود هستی میشه یک نمونه FTP معتبر معرفی کنی تا ماهم کاربر حرفه ای دانلود بشبم!!!!....

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
درود و احترام

اگر برای اینترنت و کارهای عادی لازم دارید 10 مناسب شما خواهد بود
برای گیم بهتر هست فعلا از ویندوز 7 استفاده شود

دقیقا !
بعضیا صرفا واسه جدید بودن نصب می کنن
به طرف میگم چرا ویندوز 10 ریختی ؟ میگه چون جدیده ، میگم دیگه ؟ میمونه ، دیگه هیچی نمیگه !
من که از وقتی ویندوز 7 اومد تا الان دارم استفاده می کنم و به هیچ مشکلی هم بر نخوردم و راضیم ، حالا حالاها هم ویندوز رو تغییر نمیدم...

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
خب شما که کاربر حرفه ای دانود هستی میشه یک نمونه FTP معتبر معرفی کنی تا ماهم کاربر حرفه ای دانلود بشبم!!!!....

اینطوری حرفه ای نمیشوی ! آخه سجاد جان کاربرهای حرفه ای دانلود از سایتهای vip تورنت و ftp استفاده میکنند که بهترینهاشون بصورت ارسال دعوتنامه عضو گیری میکنند/
شما از موتورهای جوستجو ftp استفاده کن شاید از شانست تونستی سرور چند صد گیگابایتی هم پیدا کنی البته ترابایتیهاش عمومی نیس و یا با آیپی خاص باید وصل بشی/
http://www.ftpsearch.net/ + https://www.searchftps.net + http://www.mmnt.ru/int/
البته با همین ترفند ساده ایندکس "index of" و پرنت دایرکتوری و filetype:ftp هم میتونی سرور معمولی پیدا کنی/
از برنامه های کلاینت هم میتوانی استفاده کنی مثل emole.....

HOST-NET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کلا شماره 1 و 2 را برعکس پیشنهاد دادید
درود

دوست من شما بر اساس تجربه خودتون اینگونه گفتمان میکنید
بنده شغلم و کارم همینه
تعمیرات تخصصی نوت بوک - کامپیوتر- تبلت
روزانه بیش از چندین سیستم عامل نصب میکنیم برای گیم وووووو
مهم اینکه بهترین کاری که به شما با پایداری میده کدام سیستم عامل باشه
سیستم عامل 10 بیشتر فاتزی هست تا به اینحال چون جدید هست و تا پایه بندیش کامل بشه زمان میبره و تا به امروزکه بنده صحبت میکنم برای همه بازی ها نمیتونه سیستم عامل خوبی باشه
حالا شما در انتخابتون چون جدید هست کم عقل باشید یا نباشد بستگی به افکار خودتون داره
سیستم عاملی که کامل نباشه و نتونه هرچیزی رو ساپورت کنه و ....... و باعث بشه یوزر بعد از استفاده بخاطر افت سرعت کندی در اجرا مشکلات نرم افزاری بخواد از نوع سیستم عامل نصب کنه سیستم عامل پایداری نخواه بود
اینکه شما بر اساس یک کارت گرافیک سخن بگید مبنایی بر گفتمان بادقت شما نخواهد بود در حال حاضر تایپیک را برسی کنید رضایت رو از دوستان خواهید دید

پیروز باشید

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
درود

دوست من شما بر اساس تجربه خودتون اینگونه گفتمان میکنید
بنده شغلم و کارم همینه
تعمیرات تخصصی نوت بوک - کامپیوتر- تبلت
روزانه بیش از چندین سیستم عامل نصب میکنیم برای گیم وووووو
مهم اینکه بهترین کاری که به شما با پایداری میده کدام سیستم عامل باشه
سیستم عامل 10 بیشتر فاتزی هست تا به اینحال چون جدید هست و تا پایه بندیش کامل بشه زمان میبره و تا به امروزکه بنده صحبت میکنم برای همه بازی ها نمیتونه سیستم عامل خوبی باشه
حالا شما در انتخابتون چون جدید هست کم عقل باشید یا نباشد بستگی به افکار خودتون داره
سیستم عاملی که کامل نباشه و نتونه هرچیزی رو ساپورت کنه و ....... و باعث بشه یوزر بعد از استفاده بخاطر افت سرعت کندی در اجرا مشکلات نرم افزاری بخواد از نوع سیستم عامل نصب کنه سیستم عامل پایداری نخواه بود
اینکه شما بر اساس یک کارت گرافیک سخن بگید مبنایی بر گفتمان بادقت شما نخواهد بود در حال حاضر تایپیک را برسی کنید رضایت رو از دوستان خواهید دید

پیروز باشید

شغل شما چه ارتباطی با بررسی و نقد این سیستم عامل دارد ؟
همواره کاربر حرفه ای و غیر حرفه ای وجود دارند و اینطور که مشخصه و اشاره کردید کاربرهای شما عمدتا مانند خود شما غیر حرفه ای هستند/
این شما هستید که بنظرتان این سیستم عامل کند و با مشکلات زیاد و (فاتزی؟؟) جلوه میکند ****(فانتزی)
سخنان بنده براساس این جمله شما بوده ( برای گیم بهتر هست فعلا از ویندوز 7 استفاده شود )
و بهتراست با دقت و چندین بار این جمله بنده را دوباره بخوانید تا بجای احمق جلوه دادن بنده آگاهیتان کمی افرایش یابد انشاالاه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
احتمالا شما تجربه استفاده درست و حرفه ای از این سیستم عامل نداشته و یا سیستم شما از رابط نرم‌افزاری و گرافیکی دایرکت ایکس 12 و... پشتیبانی نمیکند!
این شما هستید که نباید بواسطه و با توجه بنوع مشتریانی که بشما مراجعه میکنند و تجربه ناپسند خودتان اینگونه نظر بدهید
بهرحال بنده نهایتا کاربرانی که از کارتهای ایسوس GTX 1080 استفاده میکنند همانند خودم بعلاوه داشتن سختاقزار بروزشده دارند آن مثال را زده بودم

HOST-NET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شغل شما چه ارتباطی با بررسی و نقد این سیستم عامل دارد ؟
همواره کاربر حرفه ای و غیر حرفه ای وجود دارند و اینطور که مشخصه و اشاره کردید کاربرهای شما عمدتا مانند خود شما غیر حرفه ای هستند/
این شما هستید که بنظرتان این سیستم عامل کند و با مشکلات زیاد و (فاتزی؟؟) جلوه میکند ****(فانتزی)
سخنان بنده براساس این جمله شما بوده ( برای گیم بهتر هست فعلا از ویندوز 7 استفاده شود )
و بهتراست با دقت و چندین بار این جمله بنده را دوباره بخوانید تا بجای احمق جلوه دادن بنده آگاهیتان کمی افرایش یابد انشاالاه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
احتمالا شما تجربه استفاده درست و حرفه ای از این سیستم عامل نداشته و یا سیستم شما از رابط نرم‌افزاری و گرافیکی دایرکت ایکس 12 و... پشتیبانی نمیکند!
این شما هستید که نباید بواسطه و با توجه بنوع مشتریانی که بشما مراجعه میکنند و تجربه ناپسند خودتان اینگونه نظر بدهید
بهرحال بنده نهایتا کاربرانی که از کارتهای ایسوس GTX 1080 استفاده میکنند همانند خودم بعلاوه داشتن سختاقزار بروزشده دارند آن مثال را زده بودم

اینکه شما حرفه ای باشید یا متخصص از سخنان شما کاملا مشخص خواهد بود
رفتار شما نشان میده فقط بر اساس داشتن یک تجربه بر روی یک کارت گرافیک صحبت میکنید
اینکه ما چقد تخصص داریم سابقه بالا کاری - رشته تحصیلی - تجربه کار با انواع سرویس ها ووووو از نوع سرور و خانگی .......
شما که نظر حرفه ای خود را میگذارید در صحبت کردن هم سعی کنید مثل حرفه ای بودنتان باشد
مصرف کننده گان چند دسته هستن - و سیستم عاملی مورد تایید خواهد بود که بر افکار عمومی تاثیرگذار باشد نه چند نفر
نقد ویندوز 10 در شبکه ها و سایت های خارجی رو حتما مطالعه کنید که ویندوز ده رو چطور زیر سوال بردن
ما زمانی میتوانیم بگویم سیستم عاملی پاییدار خواهد بودکه بر روی اکثر سیستم ها پاسخگو باشد نه اینکه فقط برای عده ای باشد
اینکه شما میفرمایید ما غیر حرفه ای هستیم شاید شما درست بیان کنید چون اشخاص حرفه ای با مستندات صحبت میکنند و اشخاص غیر حرفه ای با تاکید بر روی چند مورد و عده ای محدود سخن میگویند

انشالله شماهم در زندگی و طرز صحبت کردنتان حرفه ای باشید سخت افزار و نرم افزارها به مرور زمان حرفه ای خواهند شد

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
هر متخصص حرفه ای میداند که بد صحبت کردن در مورد سیستم عاملی که هنوز نیاز به ارائه اپدیتهای نهایی از طرف سازنده دارد اشتباه احمقانه ایست
بنده هم سابقه زیادی در این شغل وتخصصهای دیگر دارم ولی مثل شما نیستم ک فقط با بیان انها و نوشتنشان خودم را در نظر دیگران مهم و چیزی ک واقعا نیستم جلوه بدهم
و نظرات خود را بدیگران تحمیل کنم/
مستندات و مدرک کم نیست خیلی از کاربرها مثل بنده با چندین ماه کار با این سیستم عامل حتی کوچکترین مشکلی نداشته اند و اینرا در وبسایتهای ایرانی هم میتوانید جستجو کنید
انگار اکثریت در ذهن شما فقط به خود شما گره خورده و جالب است تا زمانی که شما تجربه بدی داشته باشید فکر میکنید اکثریت مردم هم تجربه بدی دارند!!!!!
شما بهتر است به فروم تخصصی این سیستم عامل مراجعه کنید و میبینید که رای اکثریت با این سیستم عامل است
البته ک خود من هم در کنار ویندوز 10 از ویندوز7 هم برای دانلود و وب گردی استفاده میکنم ولی نه ب معنای بد بودن ویندوز 10 بهر حال باید تا نهایی شدن و انتشار کامل ویندوز 10 صبر کرد
بعد نظر داد و مطمئن هستم تا انموقع بقیه هم سختافزار لازم برای استفاده مطلوب از ان را تهیه میکنند

HOST-NET

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر متخصص حرفه ای میداند که بد صحبت کردن در مورد سیستم عاملی که هنوز نیاز به ارائه اپدیتهای نهایی از طرف سازنده دارد اشتباه احمقانه ایست
بنده هم سابقه زیادی در این شغل وتخصصهای دیگر دارم ولی مثل شما نیستم ک فقط با بیان انها و نوشتنشان خودم را در نظر دیگران مهم و چیزی ک واقعا نیستم جلوه بدهم
و نظرات خود را بدیگران تحمیل کنم/
مستندات و مدرک کم نیست خیلی از کاربرها مثل بنده با چندین ماه کار با این سیستم عامل حتی کوچکترین مشکلی نداشته اند و اینرا در وبسایتهای ایرانی هم میتوانید جستجو کنید
انگار اکثریت در ذهن شما فقط به خود شما گره خورده و جالب است تا زمانی که شما تجربه بدی داشته باشید فکر میکنید اکثریت مردم هم تجربه بدی دارند!!!!!
شما بهتر است به فروم تخصصی این سیستم عامل مراجعه کنید و میبینید که رای اکثریت با این سیستم عامل است
البته ک خود من هم در کنار ویندوز 10 از ویندوز7 هم برای دانلود و وب گردی استفاده میکنم ولی نه ب معنای بد بودن ویندوز 10 بهر حال باید تا نهایی شدن و انتشار کامل ویندوز 10 صبر کرد
بعد نظر داد و مطمئن هستم تا انموقع بقیه هم سختافزار لازم برای استفاده مطلوب از ان را تهیه میکنند

دوست عزیز
بهتر هست نوشته های قبل ما را مطالعه فرمایید ویرایش نشده هستن و قابل مشاهده
قبل از رونمایی از حرفه شما و ادعای تخصصی بودن ما گفتیم تا به امروز اون کیفیتی هست و تا نتیجه اخر .......
شما وقتی درخواندن توانا نیستید و بر اساس یک ادعای شخصی و نه عمومی صحبت میکنید
شما دارید از یک دسته اشخاص صحبت میکنید ولی بنده از کلیه اشخصاص
اگر سیستم شما ssd داشته باشد و یا ddr4 باشد اون موقع خیلی از کیفیت های سیستم عامل رو هم مشاهده خواهید کرد
شما به عنوان یک شخص صحبت میکنید ولی بنده عام صحبت میکنم
شما کار مارو چه به عنوان تبلیغ ببنید چه نبینید نظر شخصی خود را ارائه میدین و دارید میگویید ما داریم بزور حرف را در کت دیگران میکنیم درصورتی که باید شما نطر سنجی ایجاد کنید نه اینکه بگید چون بنده و 100 نفر دیگه اینجوریم حتما اینجور خواهد بود

امیدوارم همیشه در پاسخ صحبت های طرف مقابل را با دقت مطالعه کنید و نظرات شخصی خود را به طرف مقابل انتقال ندهید بلکه از راه صحیحش

به نظر بنده ادامه صحبت با شما اشتباه هست چون در یک نقطه متمرکز شده اید ان هم به کرسی نششاندن صحب خودشماست ان هم بدون توجه به همه گروه ها
اصل این مورد همه گروه هاست نه یک دسته از عزیزانی که سیستم عمل فوق حرفه ای دارن

انشالله که موفق باشید و در توسعه کارتون و توانتون پیشرفت داشته باشید
بدرود

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
به نظر من نسخه اولیه ویندوز 10 که فاجعه بود. که همون اول من دوباره به 7 برگشتم. ولی با آپدیت بعدی خیلی از ایرادهاش درست شد و همینطور با آپدیت بعدی که ظاهرا ماه مارس2017 قراره بیاد.
الان از ویندوز 10 آپدیت 1 سال پیش دارم استفاده میکنم و خیلی که نمیشه گفت ولی راضیم و حاضر نیستم به 7 برگردم. یک مقدار به نظرم کند میاد فقط.
ولی خوب چیزی که مسلمه اینه که رفته رفته همه چیز عوض میشه و شما ناچارید که به ویندوز 10 کوچ کنید. مثل زمان ویندوز xp به 7.
شاد و پیروز باشد:general310:

بالا