برگزیده های پرشین تولز

بلاي كامپيوتري

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
سلام .
والا فكر كردم شايد يه خورده درباره اين بلاي اعتياد به كامپيوتر بيشتر صحبت كنيم . به نظر من اعتياد به كامپيوتر از اعتياد به مواد مخدر هم بد تره !!
من خودم شخصي رو مي شناسم كه از بس پشت كامپيوتر نشسته : شنوايي اش كم شده . چشماش ضعيف شده . مهره هاي كمرش مشكل دار شدن . قدش كوتاه مونده .
:blink:
به نظر من بيشترش به دليل خطوط ضعيف و كم سرعت اينترنت در ايران هست . كه باعث ميشه وقت بيشتري رو براي انجام كار يكسان پشت كامپيوتر بگذرونيم ..

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Tiva :
به نظر من بيشترش به دليل خطوط ضعيف و كم سرعت اينترنت در ايران هست . كه باعث ميشه وقت بيشتري رو براي انجام كار يكسان پشت كامپيوتر بگذرونيم ..

ای خدا پدر ادم چیز فهم رو بیامرزه . درسته بابا .
این بزرگ ترین مشکله . ولی خوب من دیگه این مشکل رو ندارم . :lol:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
واقعا حرف شما درسته ولی چه کار می شه کرد؟!
برای بعضی از کاربرها کار با کامپیوتر یه جور گذران اوقات بیکاری هست. (البته برای بعضی از کاربرها و نه همه)

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
من بدبخت که شغلم هم همینه!!!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من چشام ضيف شده ، گوشام خوب نمي شنوه ، مهره هاي كمرم هم مشكل دارن ولي قدم كوتاه نمونده!
در ضمن اون سرعت خط كه گفتين زياد توجيه نداره! چون مثلا من خودم اينترنت هم نباشه روزي 10 ساعت پشت كامپيوتر ميشينم حتي اگه كاري هم نداشته باشم ميشينم minesweeper بازي مي كنم :blink: حالا اينترنت كه باشه اونم پرسرعتش كه ديگه 24 ساعته آنلاينم! :p
البته خوشبختانه من ميتونم به جرات بگم كه هنوز معتاد به كامپيوتر نشدم چون ميتونم حتي 3 ماه هم بدون كامپيوتر بگردم اما بدون پرشين تولز نه! ;)

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
اما خداییش خیلی بد چیزیه !!
مخصوصا وقتی اینترنت فقط برات یك منبع برای پول خرج كردن باشه !!! یعنی هی بری پولت رو بدی كارت اینترنت بخری الكی مصرفش كنی !!
مثل من ! :(

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
در مورد اينكه نشستن پايه كامپيوتر ماله سرعت كمه ... مخالفم شديدا !!! خود من ( و خيلي هاي ديگه رو ميشناسم ) اگر سرعت بيشتري داشته باشن ، بيشتر لذت ميبرن و بيشتر ميشينن !!!

در ضمن اين نوع اعتياد ماله ايران نيست ! تو كشور هاي ديگه افراد معتاد به اينترنت تعدادشون خيلي بيشتر از ايرانه ... همين هفته پيش بود شنيدم ( يادم نيست تو كدوم كشور ) يه جاهايي براي ترك اين نوع اعتياد رسما شروع به كار كردن !

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از mahdi206 :
من چشام ضيف شده ، گوشام خوب نمي شنوه ، مهره هاي كمرم هم مشكل دارن ...من خودم اينترنت هم نباشه روزي 10 ساعت پشت كامپيوتر ميشينم حتي اگه كاري هم نداشته باشم ...البته خوشبختانه من ميتونم به جرات بگم كه هنوز معتاد به كامپيوتر نشدم...

از يكي ميپرسن اين درسته كه ترياك اعتياد مياره؟ ميگه نه! من 20 سال هست روزي 3 بست ميزنم هنوز معتاد نشدم!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
من کلا وابستگی افراطی نسبت به چیزی پیدا نمی کنم اما تو یه برهه ی زمانی یه خورده غفلت کردم و چند ماهی حسابی معتاد شدم اما خیلی زود جم و جورش کردم.
کلا" کامپیوتر رو برای تمرین برنامه نویسی و کار با نرم افزارهای فنی خیلی دوست دارم + نوای فرح بخش موسیقی اصیل ایرانی!
اینترنت رو هم واسه ارتباط سازنده، جبران کاستی های علمی و ... خیلی می پسندم یه جورایی هر وقت میام رو خط بیشتر احساس موجودیت می کنم!
پرشین تولز هم که دیگه همه می دونن جزو خطرناکترین آلات! افیونی محسوب میشه و اگه حواست نباشه فوقع ما وقع! :D
با تاسیس بخش علم و دانش اوضاع خیلی فرق کرده و من بیشتر از قبل احساس رضایت می کنم.

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
پی تی آخرشه !
من موندم چرا اینجا رو اینقدر دیر پیدا كردم !!!!

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من خودم شخصي رو مي شناسم كه از بس پشت كامپيوتر نشسته : شنوايي اش كم شده . چشماش ضعيف شده
من رو میگی؟
من هم اگر یک روز کامپیوتر نداشته باشم می میرم یعنی یه جوری همه فکر ذکرام همین computer هست یه جوری انگار تو اون روز یه چی کم دارم
تو این 7 یا 8 ماه فقط یک روز با کامپیوتر کار نکردم اون هم روز مسافرت به یه شهرستان بود.
قبل از اون هم یه روز جمعه بود که کامپیوتر رو بخاطر یه سری از مسایل گرفته بودن و من اون روز جمعه هی راه و کارهای دیگه می خواستم انجام بدم ولی بازهم سرم گرم نمی شد و pc می خواستم.اون روز فکر کنم بعد از یکسال بود که کامپیوتر نداشتم :(

بعضی از دوستها که GF دارن با GF اشون که نیستن اینجوری هستن برا من کامپیوترم از GF هم مهم تره.
بعضی وقتها اگر کامپیوتر ام روشن باشه یا یه دفعه شب از staand by در بیاد بیدار میشم.
خیلی برا خواب اذیت میکنه. اگر روشن باشه یه جوری اصلا" نمیگذاره بخوابم و همه اش حواسم پهلواش هست.

ولی خیلی دوست اش دارم.بیشتر از همه هاردام رو و اینترنت :):D
نمی دونم حالا من فقط اینجوری هستم یا بچه های دیگه هم اینجوری هستن؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از tsotodeh :
من رو میگی؟
من هم اگر یک روز کامپیوتر نداشته باشم می میرم یعنی یه جوری همه فکر ذکرام همین computer هست یه جوری انگار تو اون روز یه چی کم دارم
تو این 7 یا 8 ماه فقط یک روز با کامپیوتر کار نکردم اون هم روز مسافرت به یه شهرستان بود.
قبل از اون هم یه روز جمعه بود که کامپیوتر رو بخاطر یه سری از مسایل گرفته بودن و من اون روز جمعه هی راه و کارهای دیگه می خواستم انجام بدم ولی بازهم سرم گرم نمی شد و pc می خواستم.اون روز فکر کنم بعد از یکسال بود که کامپیوتر نداشتم :(

بعضی از دوستها که GF دارن با GF اشون که نیستن اینجوری هستن برا من کامپیوترم از GF هم مهم تره.
بعضی وقتها اگر کامپیوتر ام روشن باشه یا یه دفعه شب از staand by در بیاد بیدار میشم.
خیلی برا خواب اذیت میکنه. اگر روشن باشه یه جوری اصلا" نمیگذاره بخوابم و همه اش حواسم پهلواش هست.

نه واقعيته محضه . منم همينجوريم . من اگه كامپيوترم روشن باشه اصلا تن و بدنم يه جوري ميشه كه حتما بايد پهلوش باشم . حتي اگر 3 ساعت هم بخواد چيزي رندر كنه . اعتياد محض
25.gif

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
من بعد از كنكور تقريبا روزي 12 الي 16 ساعت پشت سيستم هستم و حداقل روزي 10 ساعت (دايال آپ) به نت وصلم !!

اعتياد ندارم ، كار دارم ! چون بارها شده به خاطر مسايلي تا يكماه هم كلا سيستم را جمع كردم !

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از Tiva :
سلام .

شديداً مخالفم،من خودم دی اس ال دارم.اما کاملاً معتاد هستم به کامپيوتر.اينجوری بيشتر هم وسوسه ميشی ميخواهی هرچی تو اينترنت هست رو دانلد کنی،اما وقتی سرعت کم باشه ديگه وسوسه نميشی که دانلد کنی خوبيش اينه.

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
به نقل از tsotodeh :
من رو میگی؟

دقيقا مثل خودمي !! معتاد معتاد !!!

هیچ

Registered User
لایک‌ها
0
البته من خودم معتاد نيشتم ولي ميفهمم شي مي داداش. :)
واقعا كه بلاييه اين. به نژر من اينم يه منقليه برا خودش. :D وقتي آدم ميشينه پاش تا كجاها كه نمي بره آدمو :wacko: مخشوشا اينترنتشو كه ديگه نگو اشلا آدمو مي بره فژا.
حالا باژ خوبه من معتاد نشدم :blink: :lol: وگرنه مامانم مژبور مي شد منو با طناب ببنده به تختخواب. :lol:

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
من نيز مانند شما گرفتاره اين بلاي خانمانسوزم
از 24 ساعت 25 ساعت در نتم
به قول يكي از دوستام بعضي وقتا yahoo helper invisble ميشه ولي تو آن لايني...
از وقتي هم كه اين موجود (پي تي) رو پيدا كردم شده 26 ساعت
واقعا راه چاره چيست؟
چگونه بر اين عوارض كه گرفتار شديم فائق شيم؟

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mazoolagh :
از يكي ميپرسن اين درسته كه ترياك اعتياد مياره؟ ميگه نه! من 20 سال هست روزي 3 بست ميزنم هنوز معتاد نشدم!
58.gif
58.gif
58.gif

اگر لیست معتادا رو خواستید بنویسید اسم منم بنویسید لطفا
181.gif

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
................................................................................................

فایل های ضمیمه

• addicted4kf.jpg
    addicted4kf.jpg
    57.6 KB · نمایش ها: 9
بالا