برگزیده های پرشین تولز

بلاگرهاي تازه‌كار، حرفه‌اي - بيا تو لينك ايكسچنز

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
وبلاگ‌هاي انگليش با محتوي مقالات مختلف تحت بلاگ اسپات، نياز به تبادل لينك داريم.

هنوز پيج رنكي در نظر گرفته نشده چون اينها وبلاگ‌هاي تازه ظهور هستند، 3 تا وبلاگ، با محتوي مقالات اكثرآ در مورد بيزينس، راه‌ها و نكات درباره‌ي انواع بيزينس با وبلاگ‌هاي موضوعات مختلف ميخواهيم كه تبادل لينك كنيم.

پس اگه مايليد آدرس وبلاگ(هاي) خود را به من بفرستيد من اونو ميبينم و اگر صلاح ديدم :happy: لينك‌ها رو اضافه ميكنيم.

يا حق

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
وبلاگ‌هاي انگليش با محتوي مقالات مختلف تحت بلاگ اسپات، نياز به تبادل لينك داريم.

هنوز پيج رنكي در نظر گرفته نشده چون اينها وبلاگ‌هاي تازه ظهور هستند، 3 تا وبلاگ، با محتوي مقالات اكثرآ در مورد بيزينس، راه‌ها و نكات درباره‌ي انواع بيزينس با وبلاگ‌هاي موضوعات مختلف ميخواهيم كه تبادل لينك كنيم.

پس اگه مايليد آدرس وبلاگ(هاي) خود را به من بفرستيد من اونو ميبينم و اگر صلاح ديدم :happy: لينك‌ها رو اضافه ميكنيم.

يا حق

آقا ببین من میتوننم لینکتون رو تو این آدرس بزارم. البته اگه محتوای وب سایت شما بر خلاف قوانین ایران نباشه.:
http://www.bitasoft.ir/useful/links.htm

در صورت تمایل ایمیل بزنید.
آدرس ایمیل تو خود وب سایت هستش.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
نه من همانطور كه گفتم وبلاگ‌هاي كلآ انگليش ميخوام... محتوي خارج از برنامه هم در كارمون نيست...

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
بالا