برگزیده های پرشین تولز

بلاگ اسپات قاط زده ؟؟؟؟؟؟

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين بلاگ اسپات چرا متن ها رو پابليش نميكنه ؟ و مثلا از يه پست طولاني من بعد كلي حال گيري فقط چند خط اولش رو پست ميكنه
ميخوام ببينم فقط مال بلاگ من اينجوري مريضه يا يه بلاي همه گيره .

چقدر حالتو ميگيره
http://alinonline.blogspot.com

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
من ديدم. وبلاگت هيچ مشكلي نداره. پستها و همه چيزش كامله.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من هم كه وبلاگ شما رو ديدم مشكلي نداشت

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
من هم كه وبلاگ شما رو ديدم مشكلي نداشت

نه در صفحه ی اصلی بلاگ مشکلی ندارم و اینقدر در ادیتور پست میکنم تا همه متن پست بشه اشکال در قسمت ادیت کردن و پسته که زمانی که می خوام مطلب جدید بذارم مثلا نصفش رو پست میکنه و من برای اینکه صفحه ی اصلی بلاگ خراب نشه نمی تونم پابلیش کنم تا زمانی که همه مطلب رو پست کنه ولی این ایرادش درست نمیشه هر چی صبر میکنم .اشکال در قسمت ادیت کردنه نه در صفحه ی اصلی بلاگ . همین اشکال در قبلا با قالب داشت که تغییرات قالب رو save نمي كرد و من مونده بود چيكار كنم و حالا باز اين فيلم جديدشه .
چيكار كنم ؟؟؟

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
شايد ارتباط اينترنتت خيلي كنده؟(اگه بي ربط بود ببخشيد)

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persia :
شايد ارتباط اينترنتت خيلي كنده؟(اگه بي ربط بود ببخشيد)

نه بقيه ي صفحه ها رو خوب باز ميكنه فقط گيرش با اين بلاگ اسپاته شما ها چي فكر ميكنين ؟؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
متاسفانه بلاگ اسپات (و سايتهاي مجاني) اين مشكلات رو دارند. از من و شما كاري ساخته نيست جز صبر كردند. راستي يه چيز ديگه شما تا به حال با خودشون هم تماس گرفتيد كه مشكلات رو بيان بكنيد؟

a744n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
متاسفانه بلاگ اسپات (و سايتهاي مجاني) اين مشكلات رو دارند. از من و شما كاري ساخته نيست جز صبر كردند. راستي يه چيز ديگه شما تا به حال با خودشون هم تماس گرفتيد كه مشكلات رو بيان بكنيد؟

اينم فكر خوبيه چه جوري ميتونم با خودشون تماس بگيرم به كجا ميل بزنم و مشكلم رو چي جوري بگم ؟ اگه اين كار رو بكنم مشكلم رو حل ميكنن ؟؟؟

بالا