برگزیده های پرشین تولز

بلاگ + فتو بلاگ . . . ! مشكل بندويت ...

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان جان من مي خواهم يه هاست بگيرم براي وبلاگ با ام تي و يك فوتوبلاگ احتمالا ....!
اگه فقط بلاگ بود مشكلي نبود اما با فتوبلاگ فكر كنم بندويتم كم بيارم ...!
بايد چه كنم . . . ؟!
بعد يه سوال ديگه اينكه من سياسي نمي نويسم اما زيادي هم تو بلاگم محجوب نيستم ! اينو ميشه تو نوشته هام ديد !!! يعني بعضي موقع ها به اين و اون مي پرم مي خواستم بدونم خطري هم از اين بابت هست يا نه . . . !
همين ديگه . . .!
ممنون ميشم جواب بدي ..
;)

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
الان كه فكر كردم و آرشيوم رو خوندم ديدم يه كم بيشتر از پريدنه . . . !
حالا به هر حال منتظر جواب هستم . . .
ضمن اينكه مي خواستم بپرسم كه وقتي 20 مگابيت هاست هستش . . . ! درسته كه خيلي ها از همين بندويت هم استفاده نمي كنند اما اومديم يكي داشت از كل اين 20 مگاايت استفاده مي كرد . .. . ! بارم مشكل بندويت غوغا مي كنه ...! نه .. . . !؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
فكر كنم با يه ضرب و جمع ساده به نتيجه برسي كه ماهيانه چقدر لازم داري... در ضمن اينكه شما 20 مگابايت روي سايتت فايل داشته باشي ربطي به transfer نداره. چون مهم اينه که چند نفر و روزي چند بار و چه مقدار از فايلهاي سايتت رو ميبينن.
حدودا اگه بگي چقدر ويزيتور داري متونم برات يه برآورد (البته حدودي) داشته باشم. ;)

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش در حال حاظر روزي 100 تا 150 نفرند ...! اما خوب همه اصولا وقتي دات كام ميشن يه نمو اين ويزيتوراشون ميره بالا ...! ملت ميگند يارو جدي گرفته قضيه رو ....! بعد هم اينكه خوب فتوبلاگ هم اضافه ميشه ديگه ....! اونم با ام تي هستش احتمالا ... اگر دانشمون بكشه ...
راستي احسان جان در مورد اين قضيه ي خطري بودنمون حرفي نزدياااا ....
مرسي

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
براي فتو بلاگ پهناي باند زيادي لازم هست!!!

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس اين فتوبلاگ و اين قضيه ي شناخته شدن رو چرا كسي جواب نميده ...!
صاحاب سايت كجاست ....؟!؟!؟!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببينين نميشه دقيقا تخمين زد كه پهناي باند چقدر مي شه ! آخه سخته بستگي به خيلي چيزها داره ولي من فكر مي كنم براي يك فوتوبلاگ معمولي در حدود 2 گيگ در ماه كافي يا شايد حتي زياد هم باشه.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
با احتساب 50 كيلوبايت براي هر عكس و بند و بساط اضافه... با حدود 200 بيننده در روز و اينكه هر بيننده حدود 10 صفحه رو ببينه ميشه حدود 3 گيگ... يه كم بالا و پايين. ولي اين عدد فقط يه تخمينه...

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس با اين حساب بايد 200 مگابايت هاست بردارم كه توش يه بلاگ بزنم و يه فوتوبلاگ ....! بامزه نيست به نظرتون يه كمكي ...؟!!؟!

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول از همون20 مگ شروع كن بعد كم اوردي ارتقا بده . بهترين راه حله چون تا جا بيفتي طول مي كشه. در ضمن من منتظر فوتولاگت هستم. شديدآ توصيه مي كنم فعلا زياد بندويچ رو جدي نگير همين.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
ولي نيم گيگابايت براي فتوبلاگ خيلي كمه!!! حتي خودش هم يه بار ببينه پهناي باند تموم مي شه!!!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه اصلا اين طور نيست. مطمئنا اشتباه مي كني چون مگه اگه قرار بود خودش با يك بار ديدن نيم گيگ رو تموم مي كرد اونوقت بايد 500 مگابايت اطلاعات رو روي هاستش داشته باشه. كه خوب هاستي كه پهناي بادنش نيم گيگ باشه ، 20 مگابايت فضا داره!!!

ما طراحي پلانهامون خيلي حساب شده است و تا حالا هيچ كسي مشكلي باهاش نداشته . يعني اگه كسي 20 مگ فضا كافيشه مطمئنا 500 مگابايت ترافيك بيشتر نداره.
اون دوستمون هم مطئمن باشه كه با 2گيگ مشكلش حل خواهد شد.
وبلاگ خود احسان كه اين همه بيننده داره و معمولا توي پستهايش عكس هم داره (يعني در هر پست يك عكس داره) به 1.5 گيگ هم نمي رسه ترافيكش.
ضمنا پهناي باند نامحدود از نظر من بي معني است ، ما ترجيح ميديم پهناي باند محدود بديم ولي كيفيت خدماتمون حفظ بشه و هيچ وقت براي كسي مشكلي پيش نياد. اگه سايتي تمام پهناي باند ما رو بخواد اشغال كنه اين باعث ميشه بقيه سايتها به مشكل بخورند و ما دلمون نمي خواد براي راضي كردن يك كاربر ، بقيه رو اذيت كنيم. ضمنا جنگ اول به از صلح آخر است.
من اين جمله رو بارها توي اين سايت گفتم !!!

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم بايد بروم سراغ همون قضيه ي بندويت نامحدود ...!
در ضمن فكر نمي كنم اين فوتوبلاگه تا اواخر شهريور زودتر راه بيفته ...!

بالا