برگزیده های پرشین تولز

بلدرچین یا شتر مرغ یا........

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
یه سوال
من یه آشنایی رو دارم که می گفت میفرستاده یزد برای کشتار. اما موقع تحویل، بلدرچینای کشته شده از قبل رو براش می فرستاده (چون می گفت بعد از ارسال به فروشنده ها تو شیراز، فروشنده ها بهش گفتن که گوشتش تازه نیست).
چطور می تونید به کشتارگاه اعتماد کنید؟
چون بالاخره شما تنها مشتری کشتارگاه نیستید و اون میتونه گوشت های یه نفره دیگه که خیلی هم با کیفیت نباشه رو به جای گوشتای شما براتون بفرسته

اینم حرفیه

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
یه سوال
من یه آشنایی رو دارم که می گفت میفرستاده یزد برای کشتار. اما موقع تحویل، بلدرچینای کشته شده از قبل رو براش می فرستاده (چون می گفت بعد از ارسال به فروشنده ها تو شیراز، فروشنده ها بهش گفتن که گوشتش تازه نیست).
چطور می تونید به کشتارگاه اعتماد کنید؟
چون بالاخره شما تنها مشتری کشتارگاه نیستید و اون میتونه گوشت های یه نفره دیگه که خیلی هم با کیفیت نباشه رو به جای گوشتای شما براتون بفرسته
به خاطر همین میگم باید توی استان خودمون باشه!

شتر مرغ خوبه تلفاتشم کمه
اما زود بازده نیست. طول میکشه به صود دهی برسه
اما همه چیزش فروش میره! به نظرم مناسب شروع نیست. بلکه مناسب ادامه است!
در مورد ارسال پرنده زنده راه حلی شما دارید؟ اگر بشه خیلی خوبه.
متاسفانه به صورت زنده با این مسافت کم کلی تلفات داریم!
پرنده زنده رو فقط به تعداد کم اونم پرنده های تزیینی و گرون قیمت رو جابه جا می کنند.
خوراکی ها رو بعد کشتار با کانتینر سرد خونه دار منتقل می کنند.
خب بسته بندی اره دیگه میگم از کجا باید تهیه کرد این مقدار هستش یجا خرید مثلا 5000 تا
زنده؟ آره هست.
هم جوجه هم بالغ و هم تحم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
شتر مرغ خوبه تلفاتشم کمه
شتر مرغ عددی تلفات کم داره اما قیمتی اگر بیشتر از بلدرچین نباشه کمتر نیست مثلا یدونه جوجه شتر مرغ 100هزار تومن یدونه جوجه بلدر نهایت 300-400تا تک تومن یعنی از نظر هزینه یدونه شتر مرغ بمیره مثل مردن 300تا بلدرچینه

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
هزینه هر جوجش چقدر میشه؟؟؟؟؟هوا گرم جواب میده مثل بوشهر وغذاش چی
داداشی پستارو دقیق بخون نوشتم من.خرید کشتارگاه کیلویی هست اینجا مشهد 7800 بود یه ماه پیش.خرید جوجه دانه ای هست بین 300 تا 400ت و وزن به 200 گرم باید برسه تا سود بده.هر 35 روز میری سر میبری و به سودت میرسی.هوای گرم هم بهتر جواب میده در ضمن دوستان بوشهری ک کشتارگاه ندارین میتونید بلدرچین تخمی پرورش بدین و تخمشو بفروشین.برای فروشش هم مجوز نمیخواد خودتون بسته بندی کنید ببرین مغازه ها بفروشین

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
پس بلدرچین بهتره.........................................................

الان همه چیز حله فقط مونده این قضیه کشتاگاره

حدودا شاید تا 15000 بلدرچین بگیریم

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
پس بلدرچین بهتره.........................................................

الان همه چیز حله فقط مونده این قضیه کشتاگاره

حدودا شاید تا 15000 بلدرچین بگیریم
این همکار بوشهریت کیه؟
عضو اینجا نیست؟
سود دهیش عالیه. چون اینجا از یزد میارن. میتونی با قیمت کمتر بدی دست ملت هم خودت سود می کنی هم ملت دعات می کنن!

chukar

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان من یک فضای 60 متر مربعی در منزل دارم
میخاهم پرورش مرغ خانگی راه بیندازم.
دستگاه جوجه کشی ششصد تایی گفتند که قیمتش دو میلیونه.
یک سری مجهولات برایم هست.
یعنی میخاهم بدونم به غیر از دستگاه مذکور چه هزینه های دیگه ای باید صرف کنم.
خرید تخم مرع_دان+ خدمات دامپیزشک
هزینه های اینها چقدره؟
در ضمن قیمت هر مزع هم 20 هزار تومانه اینجا.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
این همکار بوشهریت کیه؟
عضو اینجا نیست؟
سود دهیش عالیه. چون اینجا از یزد میارن. میتونی با قیمت کمتر بدی دست ملت هم خودت سود می کنی هم ملت دعات می کنن!

نمیدونم شریک بازی انلاین منه.........................میخوای پرورش بلدرچین هم بزنیم

به نظرت تو 15000 تا چقدر میوفته خرید وغذا وو فرستادن به یزد برا کشتار و....

و چقدر سود داره 15000 تا این چیزایی که بالا گفتم در بره

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان من یک فضای 60 متر مربعی در منزل دارم
میخاهم پرورش مرغ خانگی راه بیندازم.
دستگاه جوجه کشی ششصد تایی گفتند که قیمتش دو میلیونه.
یک سری مجهولات برایم هست.
یعنی میخاهم بدونم به غیر از دستگاه مذکور چه هزینه های دیگه ای باید صرف کنم.
خرید تخم مرع_دان+ خدمات دامپیزشک
هزینه های اینها چقدره؟
در ضمن قیمت هر مزع هم 20 هزار تومانه اینجا.

بابل که اینجا روستا هست همینجوری میندازیخ ودش بزرگ میشه بعدش اینطور میگی خوبه ولی زمینت کوچیکه به ظنرم نمیشه زیاد نگه داشت وتا بزرگ شدن مشکل برمیخوری چون منزله حالا دققی نمیدونم بچه ها بهتر میدونن

variable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آخ آخ بلدرچین
نزدیک به 60 تا 70 هزار تاشو زنده ومرده با د ست خودم کردم تو چاه :D عجب آنفولانزایی بود.
فکر میکنم . کبک از مرغ و بلدرچین مقاوم تر باشه.
ولی یه چیزی میگم همیشه یادت باشه . هیچوقت جوجه از بیرون نیار و سعی کن خودت دستگاه جوجه کشی داشته باشی. و خودت غذای جوجه هاتو درست کنی.
و اینکه هیچوقت تو کشتارگاه خودت . از بیرون نیار کشتار کن . سبد هات برای خودت باشه. کلا مراقب باش انفولانزا در کمین است
و اینکه بلدرچین وقتی یک روزست خیلی نازه. وقتی همه 40 روزه میشه . دهنت اب میوفته وقتی میبینیش:D

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
شنیدم بعضی از کشتارگاهها طیور زنده رو کامل میخره و محصول نهایی رو خودش برمیداره
حداقل تعداد خرید بلدرچین زنده توسط کشتارگاه چقدره؟

اینجوری سود داره یا اینکه بدیم کشتارگاه برای کشتار و بعد تحویل بگیریم و خودمون برای فروشش بازاریابی کنیم؟
تو این مدل چقدر میگیره و حداقلش باید چقدر باشه؟

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آخ آخ بلدرچین
نزدیک به 60 تا 70 هزار تاشو زنده ومرده با د ست خودم کردم تو چاه :D عجب آنفولانزایی بود.
فکر میکنم . کبک از مرغ و بلدرچین مقاوم تر باشه.
ولی یه چیزی میگم همیشه یادت باشه . هیچوقت جوجه از بیرون نیار و سعی کن خودت دستگاه جوجه کشی داشته باشی. و خودت غذای جوجه هاتو درست کنی.
و اینکه هیچوقت تو کشتارگاه خودت . از بیرون نیار کشتار کن . سبد هات برای خودت باشه. کلا مراقب باش انفولانزا در کمین است
و اینکه بلدرچین وقتی یک روزست خیلی نازه. وقتی همه 40 روزه میشه . دهنت اب میوفته وقتی میبینیش:D
مرسی بابت راهنماییت

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
دادا 50 تومن سرمایه بذاری توی هر دوره متوسط چقد در میاد؟ کسی میتونه یه حساب س انگشتی بده؟

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دادا 50 تومن سرمایه بذاری توی هر دوره متوسط چقد در میاد؟ کسی میتونه یه حساب س انگشتی بده؟
50 میل به نظرم زیاده اخرش دیگه 4000 تا بلدرچین میگن اینا که 4 میلیون میشه ووحدود 20 میلیون سود داره 5میلیون هم خرج بشه هر 45 روز اینجور بوش میاد سوده

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
50 میل به نظرم زیاده اخرش دیگه 4000 تا بلدرچین میگن اینا که 4 میلیون میشه ووحدود 20 میلیون سود داره 5میلیون هم خرج بشه هر 45 روز اینجور بوش میاد سوده

نگرفتم چی گفتی دقیقا

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
ببین هر جوجه بلدچین قیمتش 3000 ریال بعد 45 روز بزرگ بشه قیمتش 40000 ریال میشه خودت حساب کن دیگه چندتا میشه 50 میلیون تومنت
کجا دونه ای و هرکدومو 4000 تومن میخرن؟ آدرسشو بده ماهم بفرستیم اونجا؟ اطلاعات اشتباه ندین ب کسی.هرکی خواست پی ام بده شماره ی یه اینکاره رو براش بفرستم

mohsenevil3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کجا دونه ای و هرکدومو 4000 تومن میخرن؟ آدرسشو بده ماهم بفرستیم اونجا؟ اطلاعات اشتباه ندین ب کسی.هرکی خواست پی ام بده شماره ی یه اینکاره رو براش بفرستم
ببین میگن کیلویی عزیز 12 هزار هست هر دونه ای حدود 250 گرم میرسه خب 4ت میشه تو بابل میارن میفروشن دونه ای بیشتره حدود 8 هزار هم میخرن مردم خیلی فروش داره تا حالا نمیدونستم

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
ببین میگن کیلویی عزیز 12 هزار هست هر دونه ای حدود 250 گرم میرسه خب 4ت میشه تو بابل میارن میفروشن دونه ای بیشتره حدود 8 هزار هم میخرن مردم خیلی فروش داره تا حالا نمیدونستم

دوست عزیز کشتارگاه زنده کیلوئی 5 هزار تومان ازتون میخره
اونطوری هم که تو نت میگن نیست . دون کیلویی 1700 هست و جوجه دونه ای 400 و در نهایت کشتارگاه ازتون کیلویی 5000 تئومان بر میداره
حالا حساب کنین چقدر سود داره

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

تهران بازار پرنده فروشا دونه ای 2500 میفروشن پپرنده فروشایی هم که توسطح شهر مغازه دارن تا 10 تومن هم میفروشن

بالا