برگزیده های پرشین تولز

بمناسبت هفته دولت اینترنت Gprs گوشی های با سیم کارت Ir_tci فعال شد

GRIFFIN&LAMPARD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه هزینه پنهانی نداره:happy:
اگه گرفتی هر لحظه که بخوای میتونی اعتبارت رو چک کنی.کد #1*140* رو توی گوشیت وارد میکنی و اعتبارت رو نشون میده حساب دستت میاد...

من هم که ایرانسل و هم همراه اول دارم همین نظر رو میدم

ولی برای بعضی چیزها هو هزینه اضافی کم میکنه

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام وتبریک نیمه شعبان

مشترک گرامی

همینک سرویس GPRS زیر نظر پیمانکار مربوطه در حال تست و آزمایش می باشد ( در تهران ) و در سایر استانها هنوز به مرحله ی آزمابش نهایی نرسیده است .
لازم بذکر است زمانی که این سرویس برای مشترکان فعال بشود از طریق رسانه ها و روزنامه ها و از طریق پیام کوتاه شرکت به شماره 985005+ به اطلاعتان خواهد رسید .
همینجا اعلام می نماییم که سرویس GPRS در حال تست است و برای کاربران قابل استفاده نمی باشد .
لذا شما هم با تنظیمات گوشی خود زیاد درگیر نشوید .

با سپاس

دوستان برن تو صف مخابرات ميخواد ( اِهن) به مشتركان عزيزش gprs بده البته اگر بازم سوتي نداده باشن و مثل سيستم نرم افزاري sms نرن يه چيز چيني با ظرفيت محدود بخرن و بعد متخصصين توانمند ايراني مخابرات اونو هك كنن كه چي تعداد بيشتري رو ساپورت كنه و بعدش مديرعاملش با غرور بياد جلوي تلويزيون و از هك شدن نرم افزار صحبت كنه و به اون افتخار كنه و بعدش مشتركين عزيز هي اس ام اس بدن معلوم نشه كجا ميره

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
من 0912 دارم. همین الان اینترنتش وصل شد. سرعتش بد نیست. ویندوز ویستا رو تو 7 دقیقه دانلود کردم.

!!

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
من 0912 دارم. همین الان اینترنتش وصل شد. سرعتش بد نیست. ویندوز ویستا رو تو 7 دقیقه دانلود کردم.

!!

واه! :eek:

خدا مرگم بده! حالت خوفه..

شهری که هستی کجاس؟
چه گوشی داری؟

چطور با این سرعت...؟؟؟!!!:wacko: دانلود..!:blink:

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43

!!

اینکه سرعتش کمه که ! من خود بیل گیتس رو الان در عرض 7 دقیقه دانلود کردم + کل خونه و محافظاش . الانم داریم با هم شام میخوریم . صحبتی چیزی دارین بگین شما رو هم دانلود کنم بشینین با بیلی جون حرف بزنین !!!

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
بالا