برگزیده های پرشین تولز

بم را با نیو اورلئان مقایسه کنید

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Bahreyni :
غر غر؟
31.gif
منظورم نیو ارلئان بود که الان بازماندگان از دست دولت شاکی هستن... میگن اگه ایران بود همه مرده بودن دیگه کسی نبود اعتراض کنه !!!

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی هم کم انصافی نکنید ....

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
مردم همه جا که بد و خوب دارند . شاید یکجا بدهاش بیشتر باشه !
ولی عملکرد مسولین رو یکم بهتر ببینید

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از akooo :
نسبت به مردم یا نسبت به مسئولین بازسازی بم ؟:f34r:

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حقمونه وقتي كاري كرديم كه تمام مهندسين ، دكترها و كلا هر كي كه سرش به تنش مي ارزيده مجبور شدن برن در خدمت كشورهاي ديگه خوب حالا بايد مديريت بحران كشور را بديم دست خر !!!
ما بريم سينه بزنيم ... گريه كنيم ... شب زنده داري كنيم كه آخرت با حوري پري حال كنيم ...
با اجازه !

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :

آقا جان یه چی بگم راحتت کنم
مسئولین همیشه باید به مردم بدهکار باشن ناسلامتی اسمشون مسئوله و حقوقشون هم که ....
عملکرد مسئولین بازسازی بم آشغاله
اگه فقط کمکهای جهانی (غیر ازدولت ایران) درست به دست مردم بم می رسید و دزدی نمی شد الان حداقل کمتر مشکل داشتن :f34r:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از akooo :
آقا جان یه چی بگم راحتت کنم
مسئولین همیشه باید به مردم بدهکار باشن ناسلامتی اسمشون مسئوله و حقوقشون هم که ....
عملکرد مسئولین بازسازی بم آشغاله
اگه فقط کمکهای جهانی (غیر ازدولت ایران) درست به دست مردم بم می رسید و دزدی نمی شد الان حداقل کمتر مشکل داشتن :f34r:
ببینم شما این مسولینی رو که هی میگی میشه نام ببری ؟ میشه بگی پولها به حساب کی رفته ؟ اگه جوابت قانع کنندست
بگو دیگه .

akooo

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
ببینم شما این مسولینی رو که هی میگی میشه نام ببری ؟ میشه بگی پولها به حساب کی رفته ؟ اگه جوابت قانع کنندست بگو دیگه

به نقل از akooo :
یه نمونه کوچولو دیگه از بازسازی بم با فشار: :blink:
یه بنده خدایی که از آشناههای ماست و خدا خواسته و دستش به دهنش میرسه بعد از زلزله بم به قصد کمک با برادرش به همراه دو تا نیسان غذاههای کنسروی و همچنین جهت اهدا 2 تا 3 میلیون تومان کمک نقدی به بم عزیمت کردن در بدو ورود به بم جلوشونو گرفتن و گفتن شمانمیتونید مستقیما به مردم کمک کنید باید کمکهای غیر نقدی رو بدین به سازمانی که ما میگیم :hmm: (یعنی همون جا تحویل بدید و گورتونو گم کنید ) و کمکهای نقدیتو نو بریزید به حساب شماره فلان یا تحویل پایگاه ما بدید و رسید بگیرید
خوش اومدید :f34r:

به نقل از akooo :
خدایی نکرده نگید که بنده خدایی کیسه برنجی50 کیلویی در یکی از مناطق مرفه ایران خریده کیلویی 1100 تومان که داخلش یه مقوا پیدا کرده و توش نوشته شده بوده تقدیم به زلزله زدگان بم و بعد همون بنده خدا با پرس وجو 80 کیسه برنج با همون ظاهر (اعلای از نوع بم ) در همون منطقه دیده که به کاسبهای محل فروخته شده

به نقل از akooo :
راستش کیسه خوابشو یکی ازدوستام چند وقت پیش توی بجنورد به قیمت عادلانه در جهت منافع مردم بم خرید (جمله جهت منافع مردم بم رو دقیقا فروشنده محترم به دوستم گفته بود)

این سه مورد رو دیگه خودم دیدم بقیه شو هم که مردم دیدن نکنه می گید مردم دروغ میگن و مسئولین راست میگن؟
البته من منکر کمکهایی که بعضی از افراد در رده دولتی کردن نیستم ولی اصلی هاشون فقط به فکر پر کردن جیبشون هستن نمونه اش اونهایی که به بهانه سفرهای تحقیقاتی واسه تفریح به هند و جاهای دیگه میرن (حتما میشناسیش دیگه :f34r: )

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
ببین من فقط یک نفرو تو این کارا خوب میشناسم و می دونم که واقعا زحمت کشیده چون شاهد بودم
امیدوارم تو منظورت رو اون نبوده باشه

بالا