برگزیده های پرشین تولز

بهترين آنتي ويروسها

Best Anti Virus

• Total voters
    21

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فرید جان این ای ار دان که خودش خرا ب شده هست و خیلی از لینکاش ایرادداره یه نمونه اون همین حسابدار اکس پی که موقع دان کردن میره تو w1000 و دان نمیشه
همه ی لینکها که 10 سال عمر نمیکنن حتما اگه روزی که فتو حسابدار رو گذاشته بود دانلود میکردید درست بوده

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
همه ی لینکها که 10 سال عمر نمیکنن حتما اگه روزی که فتو حسابدار رو گذاشته بود دانلود میکردید درست بوده
من دانلود کرده بودم اون قدیما ولی تو اون ایام وبایی(ببخشید بلاستری) پرید!!!!!!! دیگه هم گیرم نیومد!
ولی پی سی میگفت میشه دانش کرد ولی من هر کاری کردم نشد! تو خودت اون حسابدار اکس پی رو ببین میتونی دان کنی اگه تونستی ای اس پیتو بهم بگو!

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
فريد من دانلودش کردم ولی نميدونم چرا کرکش ارور ميده؟
يه فايلی هستش به نام drweb32.key اینو بايد کجا اجراش کنم؟

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
فريد من دانلودش کردم ولی نميدونم چرا کرکش ارور ميده؟
يه فايلی هستش به نام drweb32.key اینو بايد کجا اجراش کنم؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
کرک رو بهتره اونی که توی irdown معرفی کردم استفاده کنی توضیحش هم همونجا نوشتم البته شاید برعکس نوشته باشم! یعنی اول key 2 بعد key1 دقیق یادم نیست

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ببینم را دست کسی نیست این حسابدار اکس پی رو اپ کنه ملت حال کنن؟؟؟ :( :( :(

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
راستي كسي از دوستان با Norton AntiVirus 2005 كه جديدا نسخه ي Final اش آمده كار نكرده؟
يكي از دوستان من كه با نسخه ي بتاي نورتون آنتي ويروس 2005 كار كرده مي گفت سرعتش از 2004 خيلي بيشتره؟
الان سايت سيمانتك پر شده از محصولات 2005:
Antivirus2005,Internet Security2005,Personal Firewall 2005,AntiSpam 2005,...
راستي يك سوالي هم برايم پيش آمد:
با وجود محصولي چون سيمانتك آنتي ويروس كه سريعه و نسخه به نسخه هم نيست مثل نورتون كه محدوديت سرويس داشته باشه و رايگان از اينترنت ميشه دريافت كرد در حالي كه نورتون 49 دلار قيمت داره چرا نورتون را جزو بهترين آنتي ويروسها مي دونن و اسم سيمانتك آنتي ويروس اصلا مطرح نيست؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من حدس ميزنم كه سيمانتك يه آنتي ويروس تخصصي نيست. شايد به عنوان يه نسخه جانبي همراه نرم افزار هاي ديگر سيمانتك و يا به صورت اضافه روي سي دي هاي مادر برد يا... ارائه ميشه. در اين صورت نبايد از سيمانتك انتظار يه آنتي ويروس حرفه اي رو داشته باشيم.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
Symantec Antivirus دو نسخه Corporate و Enterprise داره و از Norton AntiVirus خیلی قوی تر و با امکانات تره. ارزونترینش Symantec Antivirus 9 corporate 5 user pack هست به قیمت 251 دلار ناقابل!
این دو لینک برای مشخصات این دو نسخه:
http://enterprisesecurity.symantec.com/products/products.cfm?ProductID=155
http://enterprisesecurity.symantec.com/products/products.cfm?ProductID=64
قیمتهاشون:
http://nct.symantecstore.com/0001/mup_corporate.html

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بله همان طور كه irgamer عزيز گفت اين نسخه خيلي گرونه! تازه 5 user اش اين چنين قيمت داره!
من فكر مي كنم براي همين باشه كه مطرح نيست! چون آن قدر گرانه و بيشتر استفاده ي سروري داره حسابش نمي كنند!
چنانچه كل Norton IS 2005 تنها 69 دلار قيمت داره!
من اول همين طور فكر مي كردم اما ليست قيمتها را كه ديدم نظرم عوش شد!
البته اين نسخه اي كه ما گرفتم كرك شده است و هميشگي و براي تمام فصول!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از MohammadR :
بله همان طور كه irgamer عزيز گفت اين نسخه خيلي گرونه! تازه 5 user اش اين چنين قيمت داره!
من فكر مي كنم براي همين باشه كه مطرح نيست! چون آن قدر گرانه و بيشتر استفاده ي سروري داره حسابش نمي كنند!
چنانچه كل Norton IS 2005 تنها 69 دلار قيمت داره!
من اول همين طور فكر مي كردم اما ليست قيمتها را كه ديدم نظرم عوش شد!
البته اين نسخه اي كه ما گرفتم كرك شده است و هميشگي و براي تمام فصول!!
با اين حساب من حرفهاي قبلي خودم رو پس ميگيرم. چه ميكنه اين سيمانتك!

newbie_cracker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب. من هم تا حدي با Drweb موافقم. اما از وقتي كه موفق به پيدا كردن Sasser حتي 1 ماه بعد از گسترشش نشد، از چشمم افتاد. بهترين و قويترين آنتي ويروس موجود، كاسپرسكي هست كه آدرس سايتش اين هست :
h**p://www.kaspersky.com
اين برنامه هم چندان سرعت دستگاه رو كند نميكنه. البته تنظيماتي داره كه بسته به جزييات اسكن سرعت رو تحت تاپير قرار ميده. اما حتي اگه real time protection رو هم غير فعال كنيد، چون موقع بوت شدن يك سري مسير ها و حافظه رو چك ميكنه، اگه تروجان يا ويروسي فعال شده باشه شيداش ميكنه.
قويترين قابليت اين برنامه اينه كه 99% آرشيوها (مانند : rar,ace,...) و پكرهاي موجود رو باز ميكنه. حتي داخل انواع برنامه هاي installler رو هم باز ميكنه.
من خودم يه تستي كردم كه بد نيست نتيجه اش رو بدونيد. سرور يه تروجان رو با 20 پكر مختلف، پك كردم. نورتون تنها 2 تاش رو شناخت. دكتر وب 13 تاش رو و كاسپرسكي 19 تاش رو. پي سي سيلين هم تنها ميتونه چند نوع پكر معروف رو از جمله UPX, ASPACK رو باز كنه. شايد در مورد Asprotect زياد شنيده باشيد كه بسياري از cracker ها باهاش درگيرن. هيچ آنتي ويروسي تا حالا نديدم به جز كاسپرسكي به راحتي بازش كنه و چكش كنه.
يه نكته ديگه. مشابه دكتر وب فايل update كوچيكي داره و هم از طريق اينترنت و هم از روي هارد ديسك هم ميشه نرم افزار رو به روز كرد. درضمن هر روز به روز ميشه و فايل هرهفته حدود 40 تا 500 كيلو بايته. نيازي نيست مشابه نورتون و پس سي سيلين هربار چندين مگابايت رو داونلود كنين.
;)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خب. من هم تا حدي با Drweb موافقم. اما از وقتي كه موفق به پيدا كردن Sasser حتي 1 ماه بعد از گسترشش نشد، از چشمم افتاد
شاید 98% از انتی ویروسها این ویروس همچنین بلستر رو نشناسن این جور ویروسها رو براشون یه ابزار جداگانه درست میکنن و تا اونجایی هم که یادمه دکتر وب هم همین کارو کرد

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از faridbahal :
شاید 98% از انتی ویروسها این ویروس همچنین بلستر رو نشناسن این جور ویروسها رو براشون یه ابزار جداگانه درست میکنن و تا اونجایی هم که یادمه دکتر وب هم همین کارو کرد
می بینم که نوترون همچنان پیشتاز هست ;) :)

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از Mashaheer :
به نظر شما بهترين آنتي ويروس كداميك هستش؟ چرا؟
(لطفا فقط در رابطه با اين مبحث پست بفرستيد)
فقط zonealarm security suite چون هم فايروال و هم انتي ويروس.

من همه ي انتي ويروس ها رو چك كردم و هيچ كدومشون مفت نميرزه

به جز اين

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نظر من براي كامپيوتري كه روي شبكه نيست (مثلا خونه) Kaspersky بهترين آنتي ويروس هست. از مزاياي اين آنتي ويروس حجم بسيار كم update هاش هست و قدرتش پيدا كردن ويروسش هم آنقدر بالاست كه اگر شما يك فايل ويروسي رو zip كنيد و روي آن پسورد بگذاريد اين آنتي ويروس ، مي تواند آن ويروس را پيدا كند!

اما براي شبكه Symantec Antivirus Corporate Edition بهترين هست. طراحي بسيار ساده كه باعث ميشه سرعت كامپيوتر چندان پايين نياد ، امكانات فوق العاده براي مديريت ويروسهاي پيداشده در شبكه ، رديابي ويروسي كه از طريق شبكه منتقل مي شود ، پيدا كردن IP كامپيوتر فرستنده packet هاي ويروسي ، جلوگيري از غيرفعال شدن توسط user هاي عادي ، امكان فعال شدن مجدد به طور خودكار پس از طي زمان خاص (براي مواقعي كه به هر دليلي غير فعال مي شود) و ... و از همه مهمتر اينكه خيلي راحت تر از آنتي ويروسهاي ديگه ميشه دانلودش كرد و دردسر كرك و activate از طريق اينترنت رو نداره و full version هست تا ابد الدهر! update اش هم كه مثل آب خوردن ميشه دانلود كرد البته حجمش متاسفانه زياده (7 تا 10 مگابايت) :blink:

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نظر من بهترين فايروال وانتي ويروس موجود ZONE ALARM هستش
البته انواع فايروالها را بيرون داده
ولي يه بسته كامل داره كه شامل همه ي فايروالها و انتي ويروسشه
اسمش هم اينه : ZoneAlarm Security Suite
اين بسته شامل :
FIREWALL
PROGRAM CONTROL
ANTIVIRUS
E-MAIL PROTECTION
PRIVACY
ID LOCK
IM SECURITY
WEB FILTERING
ALERTS & LOGS
مي باشد
يكي از ويژگي هاش كه خيلي ازش خوشم مياد اينه كه انتي ويروسشو اتوماتيك اپديت ميكنه
و از مهمتر كه هيچ انتي ويروسي كه اين ويژگي رو نداره اينه كه موقعي كه با اينترت داريد كارميكنيد
Temporary Internet Files شما را هي چك ميكه و اگر فايل مزاحمي پيدا كنه به شما ميگه
به طور كلي هم انتي ويروس هم فايروال
خلاصه بگم از نظر من بهترين فايروال تو جهانه
اگر دانلود نكنيد خودتون ضرر ميكنيد
خودداني
توضيحات كامل اينجا

اينم اخرين ورژنش براي دانلود:

DOWNLOAD

10.39 MB

اينم سريالش:

7hxpb-gtvqw-cbjt1-5fv817-rtus8

:happy: :)

newbie_cracker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والله خسته شدم بس كه همه از نورتون تعريف كردن.
براي اينكه به قدرت آنتي ويروستون پي ببريد، 5 فايل ضميمه شده رو دانلود و بعد UnZip كنيد (بدليل محدوديت اندازه در آپلود مجبور شدم 5 قسمتش كنم). براي اينكه بتونيد دانلودش كنيد و آنتي ويروسهاتون گير ندن، فايل اصلي رو RAR كردم روش پسورد گذاشتم كه هست : 123
بعد با آنتي ويروس تون تست كنيد. اين فايل شامل سرور تروجان ايراني آميتيس هست كه با 23 نوع Packer معروف و مرسوم، پك شده و براي نشون دادن قدرت آنتي ويروسها در Unpacking هست. اين تست در فروم www,pcseven.com انجام شده و در اونجا نشون داده شد كه نورتون آنتي ويروس 2005 جزء ضعيفترين آنتي ويروسهاست. لطفا هر كسي كه ميگه نورتون قويه، اين تست رو انجام بده و در ضمن يه گشتي تو اينترنت بزنه و ببينه بقيه چند درصد به نورتون راي مثبت دادن. (حداكثر راي مثبتي كه ديدم 36% بوده و كمرين 8%)
طبق تست انجام شده، رتبه بندي آنتي ويروسها رو مختصر بهتون ميگم.
1- McAfee : 23 از 24
2- Kaspersky : 19 از 24
3- BitDefender : 15 از 24

DrWeb و NOD32 و BitDefender از نظر unpacking تقريبا شبيه هم هستن
.
.
.
نورتون 2004 و 2005 فقط 5 تا رو شناخت.
آخرين رتبه مربوط به پانداست كه فقط سرور پك نشده رو شناخته.
خودتون هم تست كنيد و به قدرت نورتون كه به بت تبديل شده، پي ببريد !!!

باز هم يادآوري ميكنم.
پسورد = 123

فایل های ضمیمه

• Amitis_Packed.part5.zip
    2.9 KB · نمایش ها: 28
  • Amitis_Packed.part4.zip
    371.3 KB · نمایش ها: 27
  • Amitis_Packed.part3.zip
    371.2 KB · نمایش ها: 22
  • Amitis_Packed.part2.zip
    371.3 KB · نمایش ها: 27
  • Amitis_Packed.part1.zip