برگزیده های پرشین تولز

بهترين بازي زندگيتون تا حالا چي بوده ؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
monkey island!!! يادش بخير!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
حالا كجاشو ديدي؟! بشين پاش، اونوقت تازه اول بدبختيته، چون نه مي‌توني ولش كني، نه مي‌توني حلش كني!!! آي سر كار مي‌موني، آي سر كار مي‌موني....
من خودم نورهود رو توي يك هفته تموم كردم.

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام
چطوره من دو تا بازي ديگه هم اينجا مطرح كنم؟ كسي Worms Armageddon يا نسخه جديدترش Worms worldParty بازي كرده يانه؟من كه ديگه حالم از هر دوتاش بهم ميخوره چون هم اتاقيام انقدر اين دو تا رو بازي كردن كه من سرم گيج ميرفت!!! اما از انصاف نگذريم خيلي قشنگن.
راستي Minesweeper رو يادتون رفته كه!!!با اون اسمايليش : :)
يه چيزي هم كه برام عجيبه اينه كه اينجا هيچ اسمي از Commandos نيست!!!به نظر من اين بازي يكي از قشنگترين بازيهاست. و جز NeverHood تنها بازيه كه من تا آخرش رفتم! (هر سه نسخه اونو)

( ;<

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
كسي هست Monkey Island زو بازي كرده باشه.

آره من Monkey Island 3 رو بازي كردم...حرف نداشت اين بازي از بهترين ادونچر هايي بوده كه توي پي سي ديدم.
راستي كسي ميدونه اين بازي نسخه هاي جديدترش هم اومده يا نه؟

اگه منظورت از Monkey Island 3 همون Curse of Monkey Island آره بعدش Escape from Monkey Island كه سخترين بازي كه من به عمرم ديدم.

حالا كجاشو ديدي؟! بشين پاش، اونوقت تازه اول بدبختيته، چون نه مي‌توني ولش كني، نه مي‌توني حلش كني!!! آي سر كار مي‌موني، آي سر كار مي‌موني....
من خودم نورهود رو توي يك هفته تموم كردم.

منم تو 1 هفته تموم كردم اما اون جا كه كوچك ميشه رو از يكي پرسيدم (همون Bobby) بعدشم خيلي پشيمون شدم :(

چطوره من دو تا بازي ديگه هم اينجا مطرح كنم؟ كسي Worms Armageddon يا نسخه جديدترش Worms worldParty بازي كرده يانه؟
من فكر كنم اكثرا بازي كردن اينم از اون بازيهاست كه شبكه اي بازي كردنش واقعا عاليه.

راستي Minesweeper رو يادتون رفته كه!!!
:D :D
يه چيزي هم كه برام عجيبه اينه كه اينجا هيچ اسمي از Commandos نيست!!!به نظر من اين بازي يكي از قشنگترين بازيهاست. و جز NeverHood تنها بازيه كه من تا آخرش رفتم! (هر سه نسخه اونو)
بابا اينكاره من غير از سوميش تو اون 2 تا گير كردم.راست ميگه اسم Commandos هم بود خوب بود.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
تو اون تريپ بازي‌هاي ساده، من تتريس رو با هيچ چي عوض نمي‌كنم!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
ولي يه بازي كه اون قديمي‌تر ها حتماً تا آخرش رو رفتن، پرينس-آو-پرشياس، آقا يادتونه...

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا هرکی اگه از Monkey island ها خوشش آمده بید grim fandango رو بازی کنه
که endesheeeeeeeee،راستش من وقتی بازی میکنم یک جوری باید تموم بشه
واسه همین یا 2-3 هفته 24ساعت بیدارم و دارم بازی میکنم یا اگه دیدم نشود
crackesh میکنم،حیف که اون قدیما internet نداشتم،وگرنا همیه crackهام رو ریه
internet میزشتم ؛)

از بازی هایه قدیم هم golden axe یادتونه محشر بود،من انوقتا زیاد نمیزاشتن
بازی کنم وسه همین یواشکی شبا میرفتم computer رو روشن میکردم میشستم پاش

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
از بازی هایه قدیم هم golden axe یادتونه محشر بود،من انوقتا زیاد نمیزاشتن
بازی کنم وسه همین یواشکی شبا میرفتم computer رو روشن میکردم میشستم پاش

Golden Axe كه محشر بود.حتما ميدونيد كه اين بازي ساخت شركت SEGA هست.من از بچگي عاشق سگا و بازيهاش بودم.چون يك سبك خاص و منحصر به فردي بازيهاي اين شركت دارن كه آدم هرچي بازي ميكنه,حتا بعد از سالها اصلا خسته نميشه و اصلا مثلا ضعيف بودن گرافيك بازيهاي قديميش به چشم نمياد وقتي آدم بعد اينهمه مدت بازي ميكنه! دقيقا برعكس بازيهاي PC.

من حتي آخرين دستگاه شركت سگا يعني Dreamcast رو كه دستگاهي پيشرفته و در حد PS2 بود 3 سال پيش خريدم(اونم خيلي گرون) فقط به عشق همون طعم خاص بازيهاي سگا...بگذريم.

اين Golden Axe فقط شماره ا براي كامپيوتر اومد..و 2 و 3 ش فقط مخصوص سگا جنسيس هست.اگه از 1 خوشتون اومده توصيه ميكنم از اين برنامه هاي اموليتور سگا جنسيس استفاده كنيد چون Golden Axe 2 و خصوصا 3 رو اينجوري ميتونيد بازي كنيد..من كه هنوز بعضي وقتا ميشينم و Golden Axe 3 و چند تا بازي افسانه اي ديگه سگا رو با اين اموليتورها بازي ميكنم و تا آخرش ميرم و واقعا اصلا كسل كننده و خسته كننده نشدن.
در ضمن Golden Axe 3 نسبت به 1 خيلي گرافيكش تر تميز تر و قشنگتره و صداهاش هم خيلي پيشرفته تره و مفصلتر و جالبتره. :D

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
تو رو خدا اين قدر راجع به چيزاي وسوسه انگيز اين جا مطلب ننويسين. همين الان هم كه مي شينم پاي كامپيوتر كلي غرغر مي شنوم. اينقدر شما از اين بازي Never Hood تعریف کردین که می خوام همین امروز برم بخرمش. هر بلایی هم که سرم اومد تقصیر بانیان راه انداختن این تاپیکه. از ما گفتن. ;)
فكر نكنم الان تو بازار ديگه گير بياري مگر اينكه نگارش جديدش اومده باشه

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
چرا این دست فروش هایه کنار بازار رضا همشون دارن.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آقا چند تا از بازيهاي سگا دريم كست, براي PC هم منتشر شده و الان تو ايران هم هست..
كسايي كه با سگا اشنايي دارن,ميدونن كه من چي ميگم,بازيهاي اين شركت منحصر به فرده يعني معمولا خيلي كوتاه هستن اما با يكبار تموم كردن بازي,بر خلاف بازيهاي پي سي دل آدم رو نميزنن و هرچي بازي كنيد چيزي از لذتش كم نميشه.

البته دريم كست دستگاه پيشرفته ايه و رقيب PS2 بوده,پس از اين بازيهايي كه من اينجا معرفي ميكنم و براي كامپيوتر هم اومدن,انتظار گرافيك بالا و موزيك سطح بالا داشته باشيد:

1-Crazy Taxi
اين بازي محشره,شما يه راننده تاكسي هستيد تو يه شهر خيالي كه بي قانون هست,هدف بازي فقط و فقط يك چيزه اون اينكه هر چه سريعتر مسافر ها رو سوار كنيد و به مقصدشون برسونيد! هر چي زودتر برسونيد,پول بيشتري ميدن.
لازم به توضيحه يك بازي پي سي به تقليد از اين ساختن كه چيز واقعا مزخرف و خسته كننده ايه.
اما اين Crazy Taxi واقعا سريعه..سريع و خنده دار.بريد بخريد كه واقعا از جالبترين بازيهاست.تو بعضي از صحنه هاش واقعا از خنده روده بر ميشيد

اينم چند تا Screen Shot از اين بازي :

crazytaxi008.jpg

crazy_taxi_sht1.jpg

crazy_taxi-b.jpg

crazy_taxi-c.jpg

crazytaxi4.jpg

crazy_taxi.jpg

2-Virtua Tennis
هر چقدر از قشنگي اين بازي بگم,كم گفتم..بهترين بازي تنيسي هست كه روي هر دستگاهاي تا بحال ديدم و حالا براي پي سي هم اومده.فوق العاده كنترل بازي سادست..همه چيز با يك كليد..گرافيك خيلي عالي,و مهمتر از اون بازي خيلي روون و عالي و سريع اجرا ميشه.
جزئيات هم خيلي دقيق هستن مثلا زير پاي بازيكنا خاك بلند ميشه و يا سايه ابرهاي اسمون رو روي زمين ميبينيد..اين بازي واقعا معتاد كنندس جوري كه اصلا نميتونيد ولش كنيد! حتي اگه از تنيس متنفر باشيد,عاشق اين بازي ميشيد!

اين چند تا Screen Shot از اين بازي :

tennis3.jpg

tennis2.jpg

virtuatennis_preview20020114_windows.gif

Virtua1.jpg

3- The House Of The Dead 2
اين يكي شايد همه از سبكش خوششون نياد,شماره يكش برا كامپيوتر چند سال پيش اومده بود كه گرافيك ضعيفي داشت..از اين بازيهاي تير اندازي و شليك هست كه فقط با ماوس بايد شليك كنيد و اصلا احتياجي به فكر و حل معما نيست فقط و فقط سرعت عكس العمل..مثل Virtua Cop منتهي اينسري با زامبيها و خون آشامها و اينجور چيزا بايد بجنگيد.
گرافيك خيلي قشنگي داره..و خيلي هم سريع هست

اينم Screen Shot هاش :

f01.jpg

hotd4-large.jpg

hotd5-large.jpg

hotd2-large.jpg

خب اينا رو من توصيه ميكنم كه حتما بخريد,مخصوصا كه همشون 1 ديسك هستن و پول زيادي نميديد! مخصوصا Virtua Tennis و Crazy Taxi رو من گارانتي ميكنم كه همه عاشقش شين! :D :p :p 8)

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من Crazy Taxi رو در PC بازي كردم ولي خسته كنندس
اوني كه من در دريم كست ديدم خيلي باحال تره مثلا : در دريم كست ميتوني با دوچرخه هم مسافر كشي كني

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
راستي اين بازيها مسابقات جهاني ندارن؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من Crazy Taxi رو در PC بازي كردم ولي خسته كنندس
اوني كه من در دريم كست ديدم خيلي باحال تره مثلا : در دريم كست ميتوني با دوچرخه هم مسافر كشي كني

كجاش خسته كنندس؟ خب البته اين بازي يه بازي اكشن صرف هست..در ضمن واجبه كه با گيم پد بازيش كني...
البته من خودم با دريم كست بازيش كردم.
در ضمن اون دوچرخه هه هم كه جزو كدهاي تقلبش هست..حالا تو ورژن پي سي نميدونم باشه يا نه.
يا اونيكي بازيه House Of The Dead 2 توي دريم كست وقتي يكبار تا اخرش بري بعنوان جايزه رنگ خون رو قرمز ميكنه (تو حالت عادي رنگ خون ها سبز هست) اما تو ورژن پي سي اين قابليت وجود نداره!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
لينكي براي دانلود اموليتور Dream Cast نداري؟

متاسفم...
هيچ اموليتوري براي دريم كست وجود نداره!
البته يكي دو تا هست كه فقط ميتونن دموهاي اول يكي دو تا از بازيهاشو پخش كنن(اونم با مشكل)..اما اموليتوري كه بتونه بازيها رو اجرا كنه هنوز وجود نداره.
دليلش هم اينه كه اموليت كردن دريم كست و حتي سگا ساترن (دستگهاهي هم رده پلي استيشن 1) فوق العده از نظر فني مشكل هست.

taimazflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بهترين گيمي كه من تا حالا بازي كردم نسخه هاي Commandos و به خصوص نسخه آخرش يعني مردان نمي دونم چي چي بوده ;)
اونايي كه مي گن اين بازي سخته راست مي گن ولي اوناييكه مي گن اين بازي بده بدونين كه از سختي بازي بدشون مياد نه از خودش ;)
به هر حال من اين بازي رو تو 18 روز تعطيلي عيد تموم كردم وخيلي هم جالب بود(البته بدون رمز و . . .)

taimazflash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دومين گيمي كه من ازش خيلي خوشم اومده hitman1 هست و اين بازي رو هم تموم كردم البته در 2 ماه ولي متاسفانه xp نسخه دوم رو ساپورت نمي كنه :(
زت زياد
حميد

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
ولي يه بازي كه اون قديمي‌تر ها حتماً تا آخرش رو رفتن، پرينس-آو-پرشياس، آقا يادتونه...
يادش بخير.
Lost Viking هم خيلي با حال بود يادش بخير.
حالا تا چند وقت ديگه Prince of persia جديد مياد.باقلوا.جايزه E3 هم گرفته ديگه دهن همه رو آب انداخته!!
آقا هرکی اگه از Monkey island ها خوشش آمده بید grim fandango رو بازی کنه
که endesheeeeeeeee
دقيقا! يكي از بهترين ادونچرهاست كه من بازي كردم.
حالا شما 2 هفته نشستيد من 2 ماه نشستم روزي 48 ساعت بازم 10% از بازي رو از راهنما رفتم :D
شما كه كركريد بياييد يك كرك درست كنيد تا اين بازي رو XP هم كار كنه البته نميدونم شايد كركش هم باشه من نرفتم دنبالش.

بالا