برگزیده های پرشین تولز

بهترين بازي سال 2003

بهترين بازي سال كدومه؟

• Call of Duty

Votes: 5 45.5%
  • Splinter Cell

Votes: 1 9.1%
  • Max Payne 2

Votes: 3 27.3%
  • GTA:Vice City

Votes: 2 18.2%
  • Halo:Combat Evolved

Votes: 0 0.0%
  • StarWars:K.O.T.O.R

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    11

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خوب آخر سال ميلادي نزديك شده همه جا همچين نظرسنجيو گذاشتن حالا ما هم داشته باشيم ;)
من اين گزينه هارو خودم چند تاشو بازي نكردم اما از روي سايتهاي ديگه و اينكه معروفن منم اينارو گذاشتم.اگر بازي مورد نظرتون نيست بنويسيد.

به اين توجه كنيد كه اگه خودتون اسم بازيرو ميگيد مربوط به سال 2003 باشه و اكسپنشن هم نباشه مثل Warcraft:Frozen throne يا AOM:titans اينها اكسپنشنن قبول نيست.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
اسپلينتر سل كه حرف نداشت هنوز رو دست گرافيكش بازي نديدم راستي اينها رو در همه ي زمينه هاي بايد انتخاب كرد ديگه؟.؟؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
انتخاب براي من مشكله هم از اين جهت كه من همه اينها رو بازي نكردم,و هم اينكه امسال بازيهاي خبلي خوب زياد بوده و نميشه يك عنوان رو انتخاب كنم.

اما بهرحال راي من اينهاست:

Max Payne 2 و GTA:Vice City

johnsss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
only prince of persian the sands of time:)

fourx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به rise of nations رای دادم چون بازیهای استراتزی رو بیشتر از بقیه دوست دارم ولی Call of duty و Max payne 2 بهترین هستن، یکی از بچه ها گفته بود splinter cell بهترین گرافیکی بوده که دیده، پیشنهاد میکنم بازیهای directx 9.0 مثل همین max payne 2 رو امتحان کنی تا ببینی واقعا splinter cell چقدر گرافیک مزخرفی داشت .

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من فقط GTA III:Vice City رو بازی کردم اونم با مثلاً 9fps که ديگه نمیشه گفت بازی کردن....
خوب چی کار کنم منم ميخوام رأی بدم....اما فکر کنم بازی قشنگی بشه رو يک کارت گرافيک بهتر ؛)

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
در مجموع من بازي rise of nation رو به عنوان بهترين بازي سال قبول دارم. بازي كاملي. اما تو سبك action مسلما بازي call of duty چيز ديگه اي

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نمیدونم کدومو انتخاب کنم Call Of Duty , Max Payne 2 , Halo

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
من تويه این بازی ها فقط vice city رو بازی کردم متاسفانه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شرمنده اگه من زیاد اینکاره نیستم ولی هنوز این باری Medal of Honor تو ذهن منه از بس که باهاش حال کردم. میگم این مال سال 2003 نبود؟!

babek

Guest
لایک‌ها
0
medal of honor بازيه خوبيه ولي battle field 1942 يه چيز ديگس!
انگار واقعا وسط ميدون جنگي. افكتهاي صوتي اش هم حرف نداره.

fourx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
battle field تنها گرافیکش عالیه، داستان آنچانی نداره و فقط حالش به این هست که شبکه بازی کنی ، medal گرافیک نداشت ولی داستان داشت و هیجان حالا هر دو این ها در call of duty جمع شده است و بهترین بازی سال رو تشکیل داده ،‌احسان اگه با medal حال کردی حتما call of duty رو امتحان کن چون حس و حالش به مراتب بیشتر از medal هست و البته گرافیکش هم حرف نداره در نوع خودش .

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از voodoo :
اسپلينتر سل كه حرف نداشت هنوز رو دست گرافيكش بازي نديدم راستي اينها رو در همه ي زمينه هاي بايد انتخاب كرد ديگه؟.؟؟
راستش اول ميخواستم اين کارو کنم ديدم اينجا اکثرا عشق اکشنن گفتم يه دونه کلي باشه بهتره.
یکی از بچه ها گفته بود splinter cell بهترین گرافیکی بوده که دیده، پیشنهاد میکنم بازیهای directx 9.0 مثل همین max payne 2 رو امتحان کنی تا ببینی واقعا splinter cell چقدر گرافیک مزخرفی داشت .
maxpayne 2 كه از DX8.1 استفاده کرده بازيهايي که امسال از DX9 استفاده کردند Halo بود و XIII بقيه DX8.1 بودند هرچند که بايد DX9 اينستال باشه.
اما شايد در کل Splinter گرافيک ضعيفتري داشته باشه اما از نظر سيستم نور و نور پردازي حرف اول رو ميزنه بقيه اجزاي گرافيکي خيلي خوبو کامل هر چند که بهترين نيست چون ذاتا بازي Xbox هست نه pc
medal of honor بازيه خوبيه ولي battle field 1942 يه چيز ديگس!
انگار واقعا وسط ميدون جنگي. افكتهاي صوتي اش هم حرف نداره.
اينا هر دوتا بازيهاي خدايين اما جفتشون براي پارسالن ;)

تو اين نظرسنجي نکته جالب اينجاست که برخلاف اکثرا فرومهاي خارجي که Star war KOTOR رو به عنوان بهترين بازي ميشناشن و Silent Storm به عنوان بهترين استزاتژي هيچ کس راي نداده اصلا فکر نکنم کسي خريده باشه(خودمم فعلا نخريدم)

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
من 3-4 تا بازي گرفتم آخرش استورم داشت ديدم حال نداد به خاطر همين به اين راي ندادم گرچه اصلا بازي هم نكردم.

usgroup1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Medal of Honor : Breakthrough رو بايد اضافه كني من بازيش كردم البته وقت نكردم تا تهش برم به Call Of Duty نميرسه.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
ببینم این prance of persian مگه اومده؟؟؟

johnsss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره. حدود 2 هفته پيش. خيلی بازی قشنگيه. من که خيلی ازش خوشم اومد.
شما ها رو نميدونم.

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این سال خيلی بازی قشنگ اومد که نسبت به سالهای قبل قابل مقايسه
نيست
من خيلی با Call Of Duty حال کردم ولی بازم نميتونم بگم باقی بازيها که
اسم برده شد ارزش کمتری داره

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
;) سلام آقا من ميگم بهترين بازي max payne 2 هست درسته که splinter cell منو کشت تا تمومش کنم و لی max payne 2 صحنه های قشنگتری داشت و خیلی طبیعی بود ولی نمیدونم چرا splinter cell یه کم آروم تر میومد ولی در کل از نظر مشکل بودن و حیجان splinter cell قشنگتر بود ولی از نظر صحنه های جالب max payne 2 حرف نداشت
ولی از اینا قشنگ تر هم هست ولی من بازی نکردم ولی خیلی دوست دارم یا max payne 2 اول بشه یا splinter cell

بالا