برگزیده های پرشین تولز

بهترين رستوران در شهر شما!

Bones

Registered User
لایک‌ها
0
يادش بخير يه زمانی ماهم اونجا شيرينی ميخريديم!

*persian woman*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا كه از بيشتر رستوران های خوب نام برده شده و چون صاحاب سایت قراره در چند نوبت مقدار زیادی شیرینی به همه بر و بچه ها بده قنادی های خوب را نام ببریم تا مشکل انتخاب شیرینی سرا نداشته باشیم! :D  ;)  

اینم اولیش:
قنادی تینا در خیابان آپادانا >> از بهترین شیرینی سراهای تهران که پای سیب خیلی خوشمزه ای هم دارد!  :arrow:
موافقم شديدا، هم با تينا هم پاي سيبش ;) من گشنم شد :(

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
احسان اگه شيريني به ما دادا. من اسمم ميزارم جواد. احسان بابا يه تكوني چيزي. حالا ممدرضا خسيس تو كه ميگن دست و دلبازي . راستي زن ايراني و شمبليله و پرستو هم ماه پريان. ديگه چيزي كم داري ؟

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
مي ماند پرتغال فروش!!!
خودم جورشو ميكشم!!!! نمايشگاه وب خوبه؟ از بهترين قنادي كه اسمشو بردين مي گيرم!!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا شيريني از شما تو نمايشگاه نسكافم از من و كامي . يعني ميوزيك فر ايران دات كام. (لعنت به هر چي كوييك ريپلايه)

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
نگو ترو خدا!!!! كوييك ريپلاي برا خودش يليه!! (يل: پهلوان) پيشنهاد مي كنم هميشه Notepad رو باز داشته باشي و اونجا تايپ كن و كپي و paste . . . اونوقت حرض نمي خوري . . . احسان از دانشگاه آكسفورد كه Phd گرفت مياد اينجا رو يه دستي به سر و روش مي كشه!!!!

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
در پاسخ به سوال تاپيك : عرض شود خونه خودمون سمت راست آشپزخونه مامان ، دستت درد نکنه ، حرف نداره مرسی مامان .

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
موافقم منتها من بايد مستقيم دست به دامن يخچال بشم هميشه.. خوبه بروكراسيش كمتره..

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
http://www.ghazayab.com

bot-shekastan.gif

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
آقا اينجا رو كه تهرانيها قرق كردن .
يك كم مشهديها بيان گرد و خاك كنن.
من واسه پيتزا ميرم پيتزا پيتزا اونم فقط شعبه كوهسنگي
واسه شيشليك ( تو اين يك غذا ديگه تهرانيها نميتونن ادعا كنن ) هم ميرم شانديز رستوران ارم
واسه كباب و ديزي هم هرجاي طرقبه بري باحاله
هروقت هم پولم اضافه باشه و بخوام يك كم كلاس بزارم ميرم معين درباري
واسه ساندويچ هم ميرم جايي كه فكر نكنم بچه هاي بالاشهر بلد باشند .ساندويچ گوشتش محشره .رودست هرچي رست بيف جاسمين بلند شده اونم كسي نيست جز محمد گوشتي توي بلوار فرودگاه .

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اتفاقا تو كوچه صبا. جردن يه شانديز هست. كه شعبه مشهده. كبابارم با سيخ مياره . ولي من اصلا باهاش حال نمي كنم.

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
د نشد ديگه . هرجاي ايران تونسن از اسم شانديز سوءاستفاده كردن . اولا كه شانديز يك شهره نه يك رستوران.و شهريه پر رستوران

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا يك سوال كوچك نامربوط شديدآ : اين دوستان مشهدي بلاگ نويس چرا توي هر پست بلاگشون يا اينجا! يجورايي اسمه مشهد و ميچپونن :?: ولي در كل من مشهد نرفتم بازم از رستوراناش بگين! ايا fastfood داره يا نه؟

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
يا مشهد ! حكايتي داره ! دوشنبه تا جمعه اين هفته اونجا بوديم! يا شانديز

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
حالا يك سوال كوچك نامربوط شديدآ : اين دوستان مشهدي بلاگ نويس چرا توي هر پست بلاگشون يا اينجا! يجورايي اسمه مشهد و ميچپونن :?: ولي در كل من مشهد نرفتم بازم از رستوراناش بگين! ايا fastfood داره يا نه؟

بدجنس جان از بس شما تهراني جماعت هرجا ميريد شلوغ ميكنيد ما هم مجبور ميشيم يك جوري ياد خودمون و دوستان بياريم كه شكر خدا ما تهراني نيستيم و از يك جاي ديگه اومديم .
Fastfood هم زياد داره تقريبا هرجا يه جاي خالي گير آوردن يه چيزي از گرئه پيتزا و Fastfood و غيره زدن.
راستي يادم رفت بگم من براي مرغ كنتاكي هم فقط اون يكي كه توي بولوار وكيل آباد نزديك سه راه آب وبرق هستش حال ميكنم .

mamad_j_k

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,222
روبروي پارك ساعي رستوران ديدنيها خيلي عاليه يه سر بزنين فيش فينگر وكوردن بلوش حرف نداره كيفيت و قيمتشم عاليه

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خوشم مياد مياي جاي رفيقمون ممد گوشتي
در ضمن من نمي دونم چرا اينقدر تهرونيها به مشهديا گير ميدن ولي خب هر كي خدمت رفته باشه ميدونه يه مشهدي يعني يه دنيا جبروت

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از black_jack_of_black_city :
خوشم مياد مياي جاي رفيقمون ممد گوشتي
در ضمن من نمي دونم چرا اينقدر تهرونيها به مشهديا گير ميدن ولي خب هر كي خدمت رفته باشه ميدونه يه مشهدي يعني يه دنيا جبروت

من كه زياد خاطره خوشي از مشهديا ندارم. نميدونم با همه اينجورين يا فقط با اصفهانيا چپن.

البته من زياد لهجه ندارم.ولي نيميدونم چرا تا ميام حرف بز ِنم جلدي دوزاريشون افتادس.;)

تو اصفهان .... :rolleyes: يه رستوران خوانسالار هست خوبه ....

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هات داگ شيلا سه اول تخت تاووس چهارراه وليعصر رو از دست ندين.10 نوع هات داگ داره :)

بالا