برگزیده های پرشین تولز

بهترين روش براي حفظ ارزش پول در حال حاظر؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
منم بیمه عمر دارم برای خودم.
اما خب منم زیاد بش اعتمادی ندارم از بس این بیمه ها و بانکا خوردن بردن.
اما باز با این حال بد نیست گزینه خوبیه واسه سرمایه گذاری و پس انداز.
بیمه ها سیستم نظارتی خیلی قوی تری دارن ، الان تو هر زمینه ای خود بیمه مرکزی آمار و طبقه بندی سالانه شرکتهای بیمه رو منتشر میکنه ، هر ساله سود هر شرکت اعلام عمومی میشه ، افزایش سرمایه یا افزایش شعب و ... همگی منوط اجازه بیمه مرکزی هست . قابل مقایسه با سیستم بانکی نیست ...

لایک‌ها
635
خريد و فروش و دلالي
بطور كلي نبايد بزاري پولت ساكت بمونه و بايد شناور باشه

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
دوستان گذاشتن پول در بانك و بيمه ايا خطراتي مث شورش عمومي يا جنگ رو داره درسته؟
مثلا چي به سر سپرده هاي مردم عراق و سوريه اومد؟كسايي كه توي بانكهاي سوريه سپرده داشتن پولشون چي شد؟

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
مثلا چي به سر سپرده هاي مردم عراق و سوريه اومد؟كسايي كه توي بانكهاي سوريه سپرده داشتن پولشون چي شد؟

در صورت بروز این مشکلات فرقی نمیکنه کجا سرمایه داشته باشین حتی مسکن هم با یه زلزله یا جنگ با وسایلش از بین میره
مثلا طلا و ارز اگر تو خونه داشته باشین خطر زلزله یا جنگ یا دزد هستش پس مجبورید برای نگهداریش بزارید بانک که میشه نقطه سر خط.

Sent from my iPhone using Tapatalk

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
شما اگر فرد آینده نگری هستید یا سرپرست خانوار هستید .همیش سبد اموال داشته باشید .دلار و سکه +بانک+ملک

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
شما اگر فرد آینده نگری هستید یا سرپرست خانوار هستید .همیش سبد اموال داشته باشید .دلار و سکه +بانک+ملک
والا دوست گرامي پولم به همه اينا نميرسه كل سرمايه زندگيم يه خونه هست كه 200 ميل مي ارزه حالا گفتم بفروشم يه اپارتمان كوچيكتر بگيرم بقيشم بذارم بانك

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
والا دوست گرامي پولم به همه اينا نميرسه كل سرمايه زندگيم يه خونه هست كه 200 ميل مي ارزه حالا گفتم بفروشم يه اپارتمان كوچيكتر بگيرم بقيشم بذارم بانك
ریسک بزرگی است اما من بودم انجامش میدادم .البته به شرطی که آپارتمان کوچیکتر بخرید نه اینکه همه پول را بگذارید بانک

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
ریسک بزرگی است اما من بودم انجامش میدادم .البته به شرطی که آپارتمان کوچیکتر بخرید نه اینکه همه پول را بگذارید بانک
اره منم نظرم همينه كه يه خونه كوچيك تر و بقيه اشم بذارم بانك

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اگه خونه خودتو اجاره بدی و یه جا ارزونتر اجاره کنی چی؟ منظورم اینه که اگه خونت جای خوبی باشه رشد قیمتش از چندغاز سود بانک خیلی بیشتره حیفه بفروشی.

اسی مو قشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
126
این ی سوال کلیه که ارزش چی برای سرمایه گذاری بهتره,ب نظر من ک کاسب بازارم شما باید ببینی این پول پول مازادته یا همه موجودیه لازمته,اگه مازاده اهل ریسک نیستی ملک بخر بهترینش زمین و مغازه جای خوب بعدش خونه چون با این رکود هر وقت پول احتیاج داشتی ملکت مثل قبل سریع فروش نمیره بدلیل مصرفی شدن ملک,اگه اهل ریسک کردن هستی میتونی شغل باهاش راه بندازی و سرمایتو بذاری تو جنس یا سکه و دلار ولی اگه مازادت نیست با احتیاط عمل کن و همه تخم مرغاتو تو ی سبد نذار

اسی مو قشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
126
الان در حال حاظر بانک سودش شده ده درصد شما که کل موجودیت 200 تومنه اگه شاغلی همین خونه رو نگهدار وگرنه با احتیاط زیاد دنبال زدن شغل باش

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
راستش من جایه شما بودم این کارو نمیکردم.ریسک داره بانکا دیگه اون اطمینانه قدیمو ندارن.درکل ملک همیشه و در هر شرایطی خوبه.البته این فقط نظره منه.
ممنون
منظورتون از نداشتن اطمينان گذشته يعني چي؟

بالا