برگزیده های پرشین تولز

بهترين سايتهاي دوستيابي و درآمد ساز

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه عزيزان,
سايتهاي زير علاوه بر اينكه براي دوستيابي مورد استفاده قرار ميگيرد , محلي هم هست براي كسب درآمد .
به اين صورت كه شما در قسمت Affiliate سايت عضو شده و رفرال خود را براي عضويت به دوستان خود ميدهيد و هر كس كه از اين طريق عضو سايت شود حدود 10-30 سنت به شما ميدهد و اين البته براي كساني كه عضويت free سايت ميشوند و اگر كسي با عضويت پولي آن عضو شود بين $1-2.5$ به شما تعلق خواهد گرفت.
مهم ارسال پول هست كه بصورت چك بوسيله پست دي اچ ال DHL به آدرسي كه داده ايد ارسال ميشود و هرگز بابت نقد شدن آن هم نگران نباشيد چون تمام صرافي ها با كم كردن درصدي آن را بعد از 3-4 روز به شما پرداخت ميكنند. اينو خودم امتحان كردم و پولشو گرفتم.
حالا سايتها :

1. Bride

اين دو سايت زير بيشتر ايرانها عضوش هستن.
2. Friendfinder

3. Asia FriendFinder

در پايان متذكر ميشوم كه براي كسب درآمد حتما بايد در قسمت Affiliate سايت عضو شويد.

موفق و پيروز باشيد.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
من شنيدم brid.ru كلاهبرداره

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از raminonline :
تو سايت slim بايد تو قسمت Checks Payable To چي بنويسيم؟
با عرض سلام به شما,
در آن قسمت حتما بايد نام و نام خانوادگي كسي كه چك براش خواهد آمد و نوشت در غير اينصورت چك ارسالي برگشت خواهد خورد , دقيقا مثل من كه يكبار همين اتفاق برام افتاد و بعد از ايميل زدن به من گفته شد كه اگه درست ميگم بايد برم پروفايلم رو درست كنم تا آنها مطمئن شوند كه خودم هستم و من همين كار رو انجام دادم و مجددا" براي من با مشخصات خودم ارسال شد.

و براي آن دوست عزيز كه گفته سايت برايد رو شنيده كه كلاه بردار هست بايد عرض كنم كه من خودم امتحان كردم و دقيقا" به حسابم ( در ايگولد ) ريخته شده, همينجا لازم به توضيح است كه بگم سايت برايد نياز به ارسال چك نداره و حساب ايگولد رو هم پوشش ميدهد.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
والا چي بگم

برا ما كه كلاه بردار بود.

;)

بالا