برگزیده های پرشین تولز

بهترين فرمت از فوتوشاپ در فلش !

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
با سلام .

با كيفيت ترين فرمتي كه ميشه از توي فوتوشاپ به فلش آورد چيه ؟

يعني ميخوام طرحي رو كه تو فوتوشاپ ميزنم با كيفيت هر چه تمام تر در فلش استفاده كنم !

بايد از چه فرمتي و چه كارهايي استفاده كنم ؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد .

با تشكر .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بستگي به نوع طرحتون داره كه چون در بعضي مواقع .jpg و بعضي ديگه .gif يا .png بهتر جواب ميده. خروجي رو با كيفيت بالا بگيريد در همه موارد و از اون سمت هم با كيفيت وارد كنيد. دقيق يادم نيست اما بايد بشه كه با يه برنامه واسطه هم مثلا مثل فري هند اين كار رو انجام داد, اما چون چند وقتي هست به فلش كاري نداشتم يادم نمياد.
امدوارم كمكي كرده باشه.
موفق باشيد.

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از fireboy8766 :
بستگي به نوع طرحتون داره كه چون در بعضي مواقع .jpg و بعضي ديگه .gif يا .png بهتر جواب ميده. خروجي رو با كيفيت بالا بگيريد در همه موارد و از اون سمت هم با كيفيت وارد كنيد. دقيق يادم نيست اما بايد بشه كه با يه برنامه واسطه هم مثلا مثل فري هند اين كار رو انجام داد, اما چون چند وقتي هست به فلش كاري نداشتم يادم نمياد.
امدوارم كمكي كرده باشه.
موفق باشيد.

fireboy8766 جان باور كن همه اينها رو امتحان كردم ولي اون كيفيتي كه ميخوام رو نميده !!!!

اين Image Ready CS كه خروجي SWF مي گيره ولي از شانس ما مشكل داره هنوز ... :(

بازم مرسي .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Saeidgraph :
fireboy8766 جان باور كن همه اينها رو امتحان كردم ولي اون كيفيتي كه ميخوام رو نميده !!!!

اين Image Ready CS كه خروجي SWF مي گيره ولي از شانس ما مشكل داره هنوز ... :(

بازم مرسي .

شرمنده من در حال حاضر فلش نصب ندارم اما در اولين فرصت اگه به چيزي خاصي رسيدم بهت ميگم. شما كار فلشت چي هست مگه؟ چيز خاصيه؟

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از fireboy8766 :
شرمنده من در حال حاضر فلش نصب ندارم اما در اولين فرصت اگه به چيزي خاصي رسيدم بهت ميگم. شما كار فلشت چي هست مگه؟ چيز خاصيه؟

مرسي fireboy8766 جان .

راستش كار خاصي نيست من خودم اصولا توي اينجور موارد خيلي وسواس دارم يك اينترو هست با يك بنر كه در اين مورد يك كمكي مشكل دارم اگه اين Image Ready رو بتونم رديف كنم مشكلم حل ميشه !

به هر حال مرسي .

موفق باشي . ;)

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
fireboy8766 جان شما هنوز با Image Ready CS مشكلي نداري ؟ :(

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نظر من بهترين خروجي png اون هم از fierworks

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کيفيت رو خيلي بالا ببرين و بعد با png وارد فلش کنيد و اونجا کيفيتش رو تا جايي که مورد نظرتون هست کم کنيد ... همين

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اول اينكه بايد عذر خواهي كنم كه دير كردم براي جواب, تاپيك رو گم كرده بودم و سوال رو هم فراموش كرده بودم , خوب شد كه پست زدين و تاپيك بالا اومد.
به هر صورت من راهي رو پيدا كردم و اگر شما بهتر از اين راه رو پيدا كردين حتما بنويسيد! :D
عكس مورد نظرتون رو با فرمت فتوشاپ EPS خروجي بگيريد. بعد در برنامه Illustrator اون فايل EPS رو باز كنيد . از Illustrator با فرمت SWF خروجي بگيريد و بعد فايل SWF رو ميتونيد در فلش Import كنيد. اگر از نظر كيفيت تغييري با فايل اوليه شما داشت به من بگين!!!!
موفق باشيد.

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
سرعتمون كمه ديگه يك دفعه قاطي ميكنه ديگه !!!

شما ببخشيد .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
دست رو دلم نذار !!! وقتي مياي يه شهر ديگه تازه ميفهمي Dial-Up هاي تهران DSL بوده ... قدرشو نميدونستم ! :d

HamedMx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا احتياج به برنامه هاي مثل Adobe Illustrator نداره چون خود فلش فرمت EPS رو باز مي كنه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوست عزيز ، دليل بردن فايل eps به Illustrator اين هست كه از اون فايل خروجی مستقيم swf بگيريم. در ضمن باز كردن فايلهای تصويری در فلش، با كيفيت پايينتر انجام ميشه، چونن فلش حجم و گرافيك اون فايل رو پايين مياره و اگر با swf در فلش وارد بشه تصوير بهتری داريم.

در ضمن فايلهای eps برای وارد كردن در فلش error ميدن!

بالا