برگزیده های پرشین تولز

بهترين گوشی nokia , sony ericsson ?

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
به نظر شما بهترين گوشی nokia , sony ericsson چيه ؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
Nokia Ericsson! :blink:

خوب چه مدل هایی؟ کلی که نمیشه گفت.

reza1357

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزير از هر لحاظ كه بگي نوكيا بهتره

ولي اگه ميگفتي كه در چه رنج قميتي باشه بهتر ميشد:)

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
صرف کلمه "بهترین گوشی" برای به جنجال کشیده شدن یه تاپیک و به دنبالش قفل شدن اون، کفایت می کنه. پس منظورتون رو خیلی واضح بیان کنید.

reza1357

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشيد مجددا اين پست رو مزنم
اگه ميخواي بدوني چه نوع گوشي از سوني اركسون و نوكيا بهتره ميتوني از سايت زير كمك بگيري

http://www.zedge.no

حتي ميتوني با همديگه مقايسه كني و يك جمع بندي بهتري داشته باشي

موفق باشيد:rolleyes:

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
اولا که من قصد به جنجال کشيدن و درگيری ندارم
بعدشم منظورم هم کاملاً واضحه ،يعنی اينکه اگه يه نفر بخواد گوشی بگيره بهترين گوشی که ميتونه انتخاب کنه چيه
يعنی بهترين توي nokia و sony ericsson (نه اينکه nokia بهتره يا sony ericsson)
يا بهتر بگم پولش مهم نباشه و فقط کيفيت مطرح باشه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از adameh_bahal :
اولا که من قصد به جنجال کشيدن و درگيری ندارم
بعدشم منظورم هم کاملاً واضحه ،يعنی اينکه اگه يه نفر بخواد گوشی بگيره بهترين گوشی که ميتونه انتخاب کنه چيه
يعنی بهترين توي nokia و sony ericsson (نه اينکه nokia بهتره يا sony ericsson)
يا بهتر بگم پولش مهم نباشه و فقط کيفيت مطرح باشه
بهترين گوشي؟!!
24.gif

به نظر شما بهترين غذا چيه؟! آيا پاسخ شما با پاسخ من يكي خواهد بود؟ آيا پاسخ دادن به اين سوال اصلا جنبه فني يا كاربردي خواهد داشت؟... خير!

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از daftarekhaterat :
بهترين گوشي؟!!
24.gif

به نظر شما بهترين غذا چيه؟! آيا پاسخ شما با پاسخ من يكي خواهد بود؟ آيا پاسخ دادن به اين سوال اصلا جنبه فني يا كاربردي خواهد داشت؟... خير!
اينقدر بده آدم پست بيهوده بده
چرا خوب نميخونی چی نوشتم؟
نوشتم به نظر شما ...
در ضمن غذا با گوشی خيلی فرق داره ،خيلی زياد ... :)
چرا اينجا همه با آدم دعوا دارن ؟؟؟

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از adameh_bahal :
اينقدر بده آدم پست بيهوده بده
چرا خوب نميخونی چی نوشتم؟
نوشتم به نظر شما ...
در ضمن غذا با گوشی خيلی فرق داره ،خيلی زياد ... :)
چرا اينجا همه با آدم دعوا دارن ؟؟؟
اول با اجازه مدیر این قسمت که این پست را می زنم.
دوست عزیزم کسی اینجا با کسی دعوا ندارد.من تجربه خودم را عرض می کنم و امیدوارم این گفتگو راه بهتری برای درک درست انتخاب مطلوب یک دستگاه سخت افزاری که حتی می توان تا حدودی یک گوشی تلفن همراه را نیز جزو آن محسوب داشت فراهم آورد.مشکل اینجاست که دوستان قدیمی این فوروم چون پا به پای مطالب مختلف این بخش آمده و تقریبا تمامی پست های مفید را خوانده اند شروع به نتیجه گیری منطقی و کلی می کنند که یک کاربر عادی بدلیل نبود همان پیشینه نمی تواند منظور آنها را متوجه شود و لذا کمی بغرنج می شود..:lol:
عزیزم...ابتدا شما باید نیازهای خودتان را از داشتن یک گوشی مشخص کنید.اینکه چرا می خواهید یک گوشی بخرید و چه قابلیت هایی را مدنظر دارید؟صرف تکیه بر کلمه بهترین نمی تواند ما را در رسیدن به مطلوب یاری کند.
در بخش من همیشه کاربران یک سوال مشترک دارند:بهترین نوت بوک برای من کدام است؟!فارغ از کلی بودن سوال این نحوه سوال پرسیدن این منظور را به ذهن تداعی می کند که پیشینه ای از موضوع وجود نداشته و کاربر سوال کننده سریعا می خواهد به یک جواب مطلوب برسد.شاید این جواب را بتوان در چند مقایسه کوچک انجام داد ولی تنوع گوشی و امکانات هریک که گاه هیچ کدام نیز با یکدیگر برابری نمی کند از انتخاب یک کلمه بهترین در حالتی کاملا دقیق می کاهد.
در یک گوشی قطب نمای دیجیتالی هست در دیگری رادیو اف ام استروی و در دیگری یک mp3 player و..
همان گونه که می بینید در هر تیپ گوشی از هر برند صاحب نام آن که خوشبختانه آن تنوع نوت بوک در این گوشی ها کمتر وجود دارد-یا به زعم من-امکاناتی نهفته است که هرتیپ آن یک سلیقه خریدار را راضی می کند.سیاست هر برند صاحب نام نظیر نوکیا نیز این است که تمامی امکانات را در یک گوشی خاص نگنجاند تا اولا جا برای عرضه و فروش محصولات متنوع زیر گروه خود بازتر باشد و هم اینکه بتواند سلایق مختلف را راضی نگاه دارد.
پس می بینید نمی توان در یک کلمه و در چند جمله انتخاب بهترین انجام داد.
نمی دانم تا کنون به ضمیمه انتخاب گوشی تلفن همراه هفته نامه عصر ارتباط رجوع نموده اید یا خیر.در این ویژه نامه نیز اگر دقت کنید در هیچ کجای آن ذکری از بهترین به میان نیامده و گرچه چندان برای یک کاربر حرفه ای این ویژه نامه نامید کننده است-چراکه چیزی اضافه بر عرضه وجود ندار-بلکه گاه تنها به گیج نموده و گمراه شدن خواننده می انجامد.
حتی دارا بودن و یا نداشتن سیستم عامل سیمبین نیز یک مسئله تاثیر گذار در انتخاب یک گوشی است.
من اگر بجای شما بودم کمی در این بخش می چرخیدم و منابع گوناگون و ارزشمندی که در بخش معرفی تاپیک های این قسمت توسط مدیر محترم این بخش و سایر کاربران فعال تهیه شده را مطالعه می نمودم و سپس در همین تاپیک ادامه بحث خود را با تاکیید بر امکاناتی دلخواه پی گیری می نمودم.بهتر نیست؟!;)
از حوصله ای که در خواندن این متن کردید سپاس.:happy:

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از esfandiyar2002 :
اول با اجازه مدیر این قسمت که این پست را می زنم.
دوست عزیزم کسی اینجا با کسی دعوا ندارد.من تجربه خودم را عرض می کنم و امیدوارم این گفتگو راه بهتری برای درک درست انتخاب مطلوب یک دستگاه سخت افزاری که حتی می توان تا حدودی یک گوشی تلفن همراه را نیز جزو آن محسوب داشت فراهم آورد.مشکل اینجاست که دوستان قدیمی این فوروم چون پا به پای مطالب مختلف این بخش آمده و تقریبا تمامی پست های مفید را خوانده اند شروع به نتیجه گیری منطقی و کلی می کنند که یک کاربر عادی بدلیل نبود همان پیشینه نمی تواند منظور آنها را متوجه شود و لذا کمی بغرنج می شود..:lol:
عزیزم...ابتدا شما باید نیازهای خودتان را از داشتن یک گوشی مشخص کنید.اینکه چرا می خواهید یک گوشی بخرید و چه قابلیت هایی را مدنظر دارید؟صرف تکیه بر کلمه بهترین نمی تواند ما را در رسیدن به مطلوب یاری کند.
در بخش من همیشه کاربران یک سوال مشترک دارند:بهترین نوت بوک برای من کدام است؟!فارغ از کلی بودن سوال این نحوه سوال پرسیدن این منظور را به ذهن تداعی می کند که پیشینه ای از موضوع وجود نداشته و کاربر سوال کننده سریعا می خواهد به یک جواب مطلوب برسد.شاید این جواب را بتوان در چند مقایسه کوچک انجام داد ولی تنوع گوشی و امکانات هریک که گاه هیچ کدام نیز با یکدیگر برابری نمی کند از انتخاب یک کلمه بهترین در حالتی کاملا دقیق می کاهد.
در یک گوشی قطب نمای دیجیتالی هست در دیگری رادیو اف ام استروی و در دیگری یک mp3 player و..
همان گونه که می بینید در هر تیپ گوشی از هر برند صاحب نام آن که خوشبختانه آن تنوع نوت بوک در این گوشی ها کمتر وجود دارد-یا به زعم من-امکاناتی نهفته است که هرتیپ آن یک سلیقه خریدار را راضی می کند.سیاست هر برند صاحب نام نظیر نوکیا نیز این است که تمامی امکانات را در یک گوشی خاص نگنجاند تا اولا جا برای عرضه و فروش محصولات متنوع زیر گروه خود بازتر باشد و هم اینکه بتواند سلایق مختلف را راضی نگاه دارد.
پس می بینید نمی توان در یک کلمه و در چند جمله انتخاب بهترین انجام داد.
نمی دانم تا کنون به ضمیمه انتخاب گوشی تلفن همراه هفته نامه عصر ارتباط رجوع نموده اید یا خیر.در این ویژه نامه نیز اگر دقت کنید در هیچ کجای آن ذکری از بهترین به میان نیامده و گرچه چندان برای یک کاربر حرفه ای این ویژه نامه نامید کننده است-چراکه چیزی اضافه بر عرضه وجود ندار-بلکه گاه تنها به گیج نموده و گمراه شدن خواننده می انجامد.
حتی دارا بودن و یا نداشتن سیستم عامل سیمبین نیز یک مسئله تاثیر گذار در انتخاب یک گوشی است.
من اگر بجای شما بودم کمی در این بخش می چرخیدم و منابع گوناگون و ارزشمندی که در بخش معرفی تاپیک های این قسمت توسط مدیر محترم این بخش و سایر کاربران فعال تهیه شده را مطالعه می نمودم و سپس در همین تاپیک ادامه بحث خود را با تاکیید بر امکاناتی دلخواه پی گیری می نمودم.بهتر نیست؟!;)
از حوصله ای که در خواندن این متن کردید سپاس.:happy:
با سلام
من تقريباً همه ی پستهای مربوت به موبايل رو خوندم
چون هيچ کدوم در اين مورد بحثی نشده بود اين topic رو زدم
اينی که شما ميگين نميشه بهترين رو گفت با اينکه من گفتم (به نظره شما )برام قابل قبول نيست شايدم اشتباه از منه
يعنی من ميخوام بدونم شما برای خودتون در بهترين شرايط مالی ،چه گوشی رو انتخاب ميکنيد
من هر جا رو خوندم فقط بين چن نوع گوشي خاص مقايسه صورت گرفته
نميدونم شايدم IQ من نميکشه
به هر حال ممنون که جواب دادين :happy:

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از adameh_bahal :
با سلام
من تقريباً همه ی پستهای مربوت به موبايل رو خوندم
چون هيچ کدوم در اين مورد بحثی نشده بود اين topic رو زدم
اينی که شما ميگين نميشه بهترين رو گفت با اينکه من گفتم (به نظره شما )برام قابل قبول نيست شايدم اشتباه از منه
يعنی من ميخوام بدونم شما برای خودتون در بهترين شرايط مالی ،چه گوشی رو انتخاب ميکنيد
مثلاً اگه شما بخواين به يک نفر يه گوشی پيشنهاد بديد ،ميگين که بايد بدونی چی از گوشی ميخوای ،اونوقت بگيم که چی بگير؟؟؟
من هر جا رو خوندم فقط بين چن نوع گوشي خاص مقايسه صورت گرفته
نميدونم شايدم IQ من نميکشه
به هر حال ممنون که جواب دادين :happy:

ببین , مثلا من میام میگم 6230i بهترینه . بعد یعنی شما سریع میری همینو میگیری؟ مثلا 6230 اسمارت نیست .برا منم اصلا این مهم نیست . در عوض کیفیت mp3 خوبه . حالا چون برا من اسمارت بودن مهم نیست برا شما هم مهم نیست یعنی؟ شاید شما اصلا امکان بخش mp3 براتون مهم نباشه ولی اسمارت بودن لازم باشه .

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
گفتن بهترین گوشی در هر برند بستگی به نیاز شما داره

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
من از همه معذرت ميخوام ،مثل اينکه حق با شماست،فکر کنم که اين topic حذف بشه بهتر باشه

بالا