برگزیده های پرشین تولز

بهترین آموزشگاه برای یادگیری تعمیرات موبایل

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
با عرض سلام و وقت بخیر
نمیدونم تاپیک رو جای درستی ایجاد کردم یا خیر ، به همین خاطر پیشاپیش از مدیر محترم پوزش میخوام.

دوستان من به دنبال یه آموزشگاه خیلی خوب برای یادگیری تعمیرات موبایل هستم ، تو اینترنت خیلی سرچ کردم تعداد آموزشگاه های تعمیرات موبایل خیلی خیلی زیاد هست و همه شون هم معتقدن بهترین هستند ، یه سری سایت ها هم که با دریافت پول تبلیغ الکی خلاف واقع میکنند برای یه سری از آموزشگاه ها
به خاطر همین گفتم این سوال رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم که بهترین نتیجه رو بگیرم

من خودم کارشناسی الکترونیک دارم و حدود سال 85 دوره تعمیرات موبایل رو تو موسسه پل گذروندم (و اصلا هم راضی نبودم) ولی از اونجایی که پیگیر رشته ام و تعمیرات موبایل نشدم و رفتم تو یه شغل دیگه همه چیز از ذهنم رفته ، الان هم به دلیل مشکل کاری که برام پیش اومده به فکر این افتادم برم تو کار تعمیرات موبایل ، پس ممنونم میشم راهنماییم کنید کدوم موسسه و آموزشگاه در حال حاضر آموزش بهتری و تخصصی تری رو ارائه میده و منطبق با بازار کار هستش.
نظرتون راجب موسسات زیر چی هستش ؟
موبایل آباد
پارسه
تهران پایتخت
انستیتو ایز ایران
پل

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام. با اجازه استارتر منم علاقمند به این مبحث هستم.
مهندس میلاد آیا این آموزشگاه هایی که گفتید مدرک بین المللی فنی و حرفه ای برای تعمیرات موبایل هم میدن؟ یا اصلاً آموزشگاهی هست که مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل بده؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام. با اجازه استارتر منم علاقمند به این مبحث هستم.
مهندس میلاد آیا این آموزشگاه هایی که گفتید مدرک بین المللی فنی و حرفه ای برای تعمیرات موبایل هم میدن؟ یا اصلاً آموزشگاهی هست که مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل بده؟
با سلام و احترام
بله همه موسسات مدرک فنی و حرفه ای میدن ، ولی مدرک عملا به درد شما نمیخوره ، مهم آموزش درست هستش که همه برندها رو کار کنن و کار عملی انجام بشه نه صرفا تئوری
تو سایت آموزشگاه پل زده که مدرک بین المللی از انگلستان و این حرفا ولی گول این چیزهارو نخورید (اینها بیشتر جنبه تبلیغاتی داره) شما اگر این مدرک (بین المللی) رو هم داشته باشید کار بلد نباشین هیچ جا حتی تو خود همون انگلیس هم کار به آدم نمیدن ، پس توسیه دوستانم به شما به عنوان کسی که تجربه ناموفق داشته در این زمینه ملاکتون رو روی مدرک چه فنی حرفه ای و چه بین المللی نگذارید

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
با سلام و احترام
بله همه موسسات مدرک فنی و حرفه ای میدن ، ولی مدرک عملا به درد شما نمیخوره ، مهم آموزش درست هستش که همه برندها رو کار کنن و کار عملی انجام بشه نه صرفا تئوری
تو سایت آموزشگاه پل زده که مدرک بین المللی از انگلستان و این حرفا ولی گول این چیزهارو نخورید (اینها بیشتر جنبه تبلیغاتی داره) شما اگر این مدرک (بین المللی) رو هم داشته باشید کار بلد نباشین هیچ جا حتی تو خود همون انگلیس هم کار به آدم نمیدن ، پس توسیه دوستانم به شما به عنوان کسی که تجربه ناموفق داشته در این زمینه ملاکتون رو روی مدرک چه فنی حرفه ای و چه بین المللی نگذارید
ممنونم از توضیحاتتون. بله ، فرمایش شما کاملاً صحیح هست و کیفیت و خروجی آموزش از هر چیزی مهم تر هست. مد نظر من هم آموزشگاهی بود که ضمن اینکه کیفیت آموزش عملی خوب و با کیفیتی داره، مدرک معتبر هم ارائه بده که در صورت لزوم بشه برای کار در سایر کشورها هم ازش استفاده کرد و ارائه ش داد.

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
ممنونم از توضیحاتتون. بله ، فرمایش شما کاملاً صحیح هست و کیفیت و خروجی آموزش از هر چیزی مهم تر هست. مد نظر من هم آموزشگاهی بود که ضمن اینکه کیفیت آموزش عملی خوب و با کیفیتی داره، مدرک معتبر هم ارائه بده که در صورت لزوم بشه برای کار در سایر کشورها هم ازش استفاده کرد و ارائه ش داد.
چه جالب اتفاقا خود من هم تو ذهنم همین بود و هست که بتونم خوب این کار رو یادبگیرم که اگر فرصتی ایجاد شد بتونم از ایران برم بتونم با یادگیری این حرفه تو خارج ایران هم کار کنم
البته متاسفانه با این وضعیت اقتصادی افتضاحی که داریم فکر کنم هرکسی حداقل یکبار کار خارج از ایران به ذهنش اومده.
در هر صورت ممنون از مشارکتتون در تاپیک ، ممنون میشم شما هم که علاقمند به این موضوع هستید اگر به جمع بندی رسیدید بنده رو هم از لطفتتون بی نصیب نگذارید.
عزیزان هرکس تجربه و نظری داره دریغ نکنه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام. هنوز به نتیجه ای نرسیدید مهندس؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام. هنوز به نتیجه ای نرسیدید مهندس؟
سلام ، والا حقیقتش نه ، یه مدت پیگیرش بودم به چندتا موسسه هم سر زدم ولی به دلایلی دیگه فرصت نکردم به طور جدی تر پیگیر بشم
من به موسسه تهران پایتخت سر زدم که میدان انقلاب هست ، نزدیک نیم ساعت خانومی که انجا بودن برام صحبت کردن و فقط از مزیا موسسه اشون گفتن (مثل این ویزیتور تلفنی ها که تند تند صحبت میکنن، انگار صدای ضبط شدس) و در نهایت به این نتیجه رسیدم اصلا به درد نمیخوره (و به کسانی که میخوان به این موسسه برن توصیه اکید میکنم جای دیگه رو پیدا کنن ) کاملا از برخوردشون مشخص بود فقط دنبال اینن پول رو از تو جیب آدم دربیارن
به موسسه ایز ایران هم سر زدم که با تعجب دیدم گویا موسسه پارسه و ایز ایران با هم دارن کار میکنن یعنی یه موسسه تحت عنوان دو اسم (البته توضیحاتش مفصل) ، اینجا هم یه نیم ساعتی بودم و صحبت کردم و بد نبود ولی خوب هم نبود البته نسبت به تهران پایتخت خیلی خیلی بهتر بود.
جاهای دیگه رو فرصت نکردم بررسی کنم
نکته جالب هر دو این موسسه این بود که جفتشون بعد از اینکه گفتم اجازه بدین من بررسی هامو بکنم خدمتتون میرسم گفتن باشه ولی امروز روز آخری هست که تو جشنواره تخفیفاتمون هستیم اگر شنبه تشریف بیارین قیمت بیشتر میشه ، این حرکتشون واقعا خیلی سخیف و بازاری بود. ببینید من اومدم یه هزینه ای بکنم یه فعالیتی رو یادبگیرم با هزینه اش که یکم گرونش باشه هم مشکلی ندارم ولی این برخورد که مثل بازاری ها اونم تو یه محیط به اصطلاح فرهنگی با آدم برخورد میشه واقعا آدمو دل سرد میکنه

fatah jj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من خودم تعمیر کار موبایل هستم باید بگم کار با ریسک بسیار بالایی هستش. بسیار استرس به ادم وارد میکنه. گوشی های الان اکثرا پرس هستن و تعمیرات اونا فقط اگه بتونی گوشی رو سالم باز کنی و ببندی نود درصد تعمیراتو انجام دادی بتونی رسک کنی درامد خوبه داره مثال بزنم سوکت سامسونگ ا هفت رو من چن روز پیش هفتصد هزار تومن عوض کردم وکل مایش سه هزار تومن شد واسم ولی اگه تاچش یه خراش کوچولو بر میداشت باید از جیبم یک و دویست خرج میکردم واسش در کل نیایی بهتره من که خودم فکر یه کار دیگم چون گوشی ها روز به روز پیچیده ترو پلمپ تر میشن. در مورد سوالتون باید بگم اگه تجربه هفت ساله منو قبول داری برو یه موسسه ارزون فقط مدرکشو بگیر بچسبون دیوار و لی بعدش برو پیش یک تعمیر کار وارد و یه مدت پیش کار کن تا حمایتت کنه چون اموزش تعمیرات تمومی نداره و کلی تجربه میخواد امیدوارم موفق باشی و لی بازم میگم اگه اعصابتو دوس داری کلا سراغ موبایل نیا مخصوصا نرم افزار

بالا