برگزیده های پرشین تولز

بهترین آموزشگاه زبان در تهران

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من آموزشگاه گات میرفتم. 3 تا شعبه تو کاشانی و پونک داره. واقعا عالیه.. من شنیدم مرتب از استاداشون امتحان میگیرن که کیفیت کارشونو بسنجن.. برای من عالی بود.. نکته جالبش اینه که تقریبا برای همه زبانها دپارتمان دارن و توش قوی هستن.. به سایتش یه سری بزن دوستم: www.higlc.ir

armita.l

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
من ساکن غرب تهران هستم و اموزشگاه زبان زیاد هست تو منطقه ما. من تقریبا 90 درصد اموزشگاه ها رو بررسی کردم و بعضا ثبت نام هم کردم ولی بدون هیچ نیتی و صادقانه و قاطعانه می گم که آموزشگاه ایران اروپا بهترین آموزشگاه زبان تهران به چند دلیل :
1- سطح و کیفیت آموزش و اساتید. تو این چند ترم من تا حالا استاد بد و ضعیف ندیدم همه استادا استاندارد علمی بالایی دارن
استادا همیشه دارن چک میشن که این به نظر من خیلی خوبه
2- این آموزشگاه صرفا زبان انگلیسی رو آموزش میدن این یعنی تخصصی ترین اموزشگاه زبان انگلیسی
3- از نظر کیفیت و مدیریت هم خودتون برید تو سایتش ببینید چه لوح و تندیس هایی گرفته آخر هر ترم هم نظر سنجی می کنن از زبان آموزان
4- مکان آموزشگاه هم خیلی مهمه و دسترسی که به آموزشگاه دارین اون دوستی که می گفت گات خوبه من رفتم اموزشگاه رو دیدم زیر پل باکری تو اوجه ترافیکه ماشین که نمی تونی ببری هیچ تا میای سوار تاکسی یا پیاده بشی صد تا ماشین بوق می زنه پشت سرت
5- خود فضای آموزشگاه که هیچی دیگه.... یه راپله تنگ و کوچیک تو یه ساختمون قدیمی یه بار با هزار تا مکافات پیدا کردم رفتم برای تعیین سطح یه جوری تعیین سطح کردن اون آقا انگار باید دکتری زبان باشی یه جوری هم حرف میزد که کلا از زبان آموزی سیر می شی تازه پولم گرفتن ولی ایران اروپا رایگان تعیین سطح می کرد
6- یه چیز مهم دیگه اینه که شما اگه شاغل باشی یا دانشجو همه جور تایم واسه هر سطحی داره و یه جورایی خودت انتخاب می کنی که چه روز و ساعتی بیای و از کی کلاسات رو شروع کنی
7- آخرین نکته خوبی که می تونم بگم اینه که کلاسای بحث آزاد و فیلم رایگان داره چیزی که هیچ آموزشگاه دیگه نداره و بابتش ازت پول میگیرن و تازه از تایم آموزش هم میزنن ولی تو ایران اروپا جدا از تایم اموزش و رایگانه
اگه بخوام بنویسم باید تا فردا بنویسم:general506::p:) کافیه خودتون یه چند دقیقه وقت بذارین به سایت های آموزشگاه ها سر بزنین یا زنگ بزنین با اینکه اصلا حضوری برین تا برخورد ها رو هم ببینین اونوقت راحت میتونین مقایسه کنید
اینم آدرس سایت ایران اروپا
http://iran-europe.net

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
n,
با سلام خدمت دوستان
من ساکن غرب تهران هستم و اموزشگاه زبان زیاد هست تو منطقه ما. من تقریبا 90 درصد اموزشگاه ها رو بررسی کردم و بعضا ثبت نام هم کردم ولی بدون هیچ نیتی و صادقانه و قاطعانه می گم که آموزشگاه ایران اروپا بهترین آموزشگاه زبان تهران به چند دلیل :
1- سطح و کیفیت آموزش و اساتید. تو این چند ترم من تا حالا استاد بد و ضعیف ندیدم همه استادا استاندارد علمی بالایی دارن
2- این آموزشگاه صرفا زبان انگلیسی رو آموزش میدن این یعنی تخصصی ترین اموزشگاه زبان انگلیسی
3- از نظر کیفیت و مدیریت هم خودتون برید تو سایتش ببینید چه لوح و تندیس هایی گرفته آخر هر ترم هم نظر سنجی می کنن از زبان آموزان
4- مکان آموزشگاه هم خیلی مهمه و دسترسی که به آموزشگاه دارین اون دوستی که می گفت گات خوبه من رفتم اموزشگاه رو دیدم زیر پل باکری تو اوجه ترافیکه ماشین که نمی تونی ببری هیچ تا میای سوار تاکسی یا پیاده بشی صد تا ماشین بوق می زنه پشت سرت
5- خود فضای آموزشگاه که هیچی دیگه.... یه راپله تنگ و کوچیک تو یه ساختمون قدیمی یه بار با هزار تا مکافات پیدا کردم رفتم برای تعیین سطح یه جوری تعیین سطح کردن اون آقا انگار باید دکتری زبان باشی یه جوری هم حرف میزد که کلا از زبان آموزی سیر می شی تازه پولم گرفتن ولی ایران اروپا رایگان تعیین سطح می کرد
6- یه چیز مهم دیگه اینه که شما اگه شاغل باشی یا دانشجو همه جور تایم واسه هر سطحی داره و یه جورایی خودت انتخاب می کنی که چه روز و ساعتی بیای و از کی کلاسات رو شروع کنی
7- آخرین نکته خوبی که می تونم بگم اینه که کلاسای بحث آزاد و فیلم رایگان داره چیزی که هیچ آموزشگاه دیگه نداره و بابتش ازت پول میگیرن و تازه از تایم آموزش هم میزنن ولی تو ایران اروپا جدا از تایم اموزش و رایگانه
اگه بخوام بنویسم باید تا فردا بنویسم:general506::p:) کافیه خودتون یه چند دقیقه وقت بذارین به سایت های آموزشگاه ها سر بزنین یا زنگ بزنین با اینکه اصلا حضوری برین تا برخورد ها رو هم ببینین اونوقت راحت میتونین مقایسه کنید
دوست عزیز آموزشگاه گات 4 تا شعبه داره.. شما مختاری هرجا دلت میخواد بری ولی نباید جاهای دیگه رو غرض ورزانه تخریب کنی.. کی گفته تعیین سطح گات پولیه؟ پس چرا از من نگرفتن؟ دقیقا زیر پل باکری پارکینگه و درسته که اون ساختمون گات یه کم قدیمیه ولی 3 تا شعبه دیگش خیلی هم شیک هستن.. تازه من از منشی شنیدم که قراره ساختمون گات 1 جابجا بشه و دارن ساختمونو آماده میکنن.. گات اگه زبانهای زیادی رو پوشش میده واسه هر زبانی سوپروایزر جدا داره.. کاملا تخصصی کار میکنه و کارنامه درخشانی داره..گات هم کلاس بحث آزاد داره که همین الان 4 شنبه ها ساعت 6 تا 8.. خلاصه خانوم آرمیتا اولا اطلاعاتت رو بروز کن تا مجبور نشی اطلاعات غلط به مردم بدی و زیر دین کسی باشی.. دوم هم اینکه تخریب کردن یه آموزشگاه بخاطر خوب جلوه دادن یکی دیگه خیلی کار ناشایستیه.. من و دوستام مدتهاست گات میریم و هیچکدوم از این چیزایی که شما میگی رو نه دیدیم و نه شنیدیم.. منم به همه توصیه میکنم هم ببینن هم از کسایی که مدتهاست این آموزشگاه میرن حضوری نظرشون رو بپرسن..

Somayerezaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
5- خود فضای آموزشگاه که هیچی دیگه.... یه راپله تنگ و کوچیک تو یه ساختمون قدیمی یه بار با هزار تمکافات پیدا کردم رفتم برای تعیین سطح یه جوری تعیین سطح کردن اون آقا انگار باید دکتری زبان باشی یه جوری هم حرف میزد که کلا از زبان آموزی سیر می شی تازه پولم گرفتن ولی ایران اروپا رایگان تعیین سطح می کرد
سلام اين توضيحات بيشتر به كارمند ايران اروپا ميخوره تا زبان آموزش و تا اونجا كه من در جريانم هر چي اين موسسه طفلي ميدوئه توان رقابت با گات رو نداره اينه كه حالا شروع كرده به تخريب، ولي زياد زور نزن دوست من، يه حساب دو دوتا چهارتاست، همين كه هر فردي تعداد شعبه و تعداد زبان هارو مقايسه كنه ميفهمه شما هدفت تخريب يه آموزشگاه قويه براي بزرگ جلوه دادن يه آموزشگاه تك زبانهء كوچيك.

armita.l

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اين توضيحات بيشتر به كارمند ايران اروپا ميخوره تا زبان آموزش و تا اونجا كه من در جريانم هر چي اين موسسه طفلي ميدوئه توان رقابت با گات رو نداره اينه كه حالا شروع كرده به تخريب، ولي زياد زور نزن دوست من، يه حساب دو دوتا چهارتاست، همين كه هر فردي تعداد شعبه و تعداد زبان هارو مقايسه كنه ميفهمه شما هدفت تخريب يه آموزشگاه قويه براي بزرگ جلوه دادن يه آموزشگاه تك زبانهء كوچيك.
دوست عزیزم من نفعی از تخریب یا بالا بردن آموزشگاه نمیبرم و اطلاعات دقیق شما از تعویض ساختمان و .... از موسسه ای که نام بردین نشون میده که شما خودت کارمند گات هستی نه بنده. مهم نیست شما هر چی دلتون میخواد فکر کنید. ضمنا کسی که همه زبانی کار میکنه نشون میده که چون در یک زبان شاگرد به اندازه کافی نداشته مجبور به این شده که زبان های دیگه هم کار کنه.... جالب هم هست که شما همه نظراتی که در مورد گات دادین فقط با اسم های مختلف هست و IP و کوکی های مرورگر ها همه یکی هست یعنی یک نفر داره این پست ها رو میذاره !!!!!!!!!
علاوه بر این ها وقتی میای آدرس جدید سایت رو تبلیغ می کنی توی کامنت ها، یعنی دانشجو نیستی و کارمندی...! وقتی میای آدرس سایتی که redirect شده رو تبلیغ می کنی یعنی کارمند تازه کاره اونجا هستی و تازه کارت رو شروع کردی و مشخصه برای تقویت دامین جدیدتون داری این کارا رو می کنی و از همه مهمتر میای اکانت می سازی با یه اسم دیگه و همون لحظه کامنت پست می کنی یعنی خیلی خیلی تازه کاری . من کارم و تخصصم کامپیوتر و مهندس IT هستم برای اینکه کنجکاو نشی از کجا فهمیم اینارو.
بیشترین تخریب رو خودت با این کارت رو آموزشگاهتون انجام دادی نه من، من که نفعی ندارم از تخریب یه آموزشگاه یا بالا بردن یه آموزشگاه دیگه ولی چون دانشجوی هر دو جا بودم و برخورد ها و سیستم آموزشی رو دیدم یه جورایی غیرت دارم به آموزشگاهی که کلی باعث پیشرفت و ارتقای من شده و حقیقت رو می گم راجع به آموزشگاهی که من رو دلسرد کرد از زبان خوندن.
من با ایران اروپا کار ندارم اصلا ایران اروپا بد ولی اینطور جواب دادن شما و حرص خوردنتون همه چیز رو ثابت میکنه.
در مورد تعداد شعبات هم عرض کنم بهترین موسسات تهران در حال حاضر تک شعبه یا نهایتا 2 شعبه هستند مثل رسپینا تاک، آریانپور و ایران استرالیا و ...
شما به خاطر کمبود هایی که داری نخوای حرص بخوری من یه شاگرد قدیمی ایران اروپا هستم و تخصصم هم چیز دیگست که آموزشگاه زبان اصلا مرتبط نیست. فقط به خاطر دوست داشتن اونجا دارم وقت خودم برای جواب دادن به شما میزارم .. ولی اگه شعبه های زیاد خوب بود این دوستان هم همه داشتن. شما یه سرچ ساده تو نت بکنی می بینی که هر چی مقاله در مورد انتخاب موسسه زبان نوشته شده همگی گفتن موسسه ای رو انتخاب کنید که شعبات کمتری داشته باشه . دلیلش هم خیلی ساده است چون کنترل بیشتر و در نتیجه کیفیت بهتره.
برای اطلاعات بیشتر شما و بقیه دوستان یه مقاله هم لینک میدم مطالعه کنید:

yon.ir/EmKi5

ebru14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
n,

دوست عزیز آموزشگاه گات 4 تا شعبه داره.. شما مختاری هرجا دلت میخواد بری ولی نباید جاهای دیگه رو غرض ورزانه تخریب کنی.. کی گفته تعیین سطح گات پولیه؟ پس چرا از من نگرفتن؟ دقیقا زیر پل باکری پارکینگه و درسته که اون ساختمون گات یه کم قدیمیه ولی 3 تا شعبه دیگش خیلی هم شیک هستن.. تازه من از منشی شنیدم که قراره ساختمون گات 1 جابجا بشه و دارن ساختمونو آماده میکنن.. گات اگه زبانهای زیادی رو پوشش میده واسه هر زبانی سوپروایزر جدا داره.. کاملا تخصصی کار میکنه و کارنامه درخشانی داره..گات هم کلاس بحث آزاد داره که همین الان 4 شنبه ها ساعت 6 تا 8.. خلاصه خانوم آرمیتا اولا اطلاعاتت رو بروز کن تا مجبور نشی اطلاعات غلط به مردم بدی و زیر دین کسی باشی.. دوم هم اینکه تخریب کردن یه آموزشگاه بخاطر خوب جلوه دادن یکی دیگه خیلی کار ناشایستیه.. من و دوستام مدتهاست گات میریم و هیچکدوم از این چیزایی که شما میگی رو نه دیدیم و نه شنیدیم.. منم به همه توصیه میکنم هم ببینن هم از کسایی که مدتهاست این آموزشگاه میرن حضوری نظرشون رو بپرسن..

ebru14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام....میشه ادرس ساست اش رو بدین...ممنون

سودي سه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بهترین آموزشگاه زبان در تهران کدومه ؟
اسم ها و از خود تعریف کردن زیاده ولی کسی تا حالا تجربه داشته ؟

من از دوران راهنمايي خيلي آموزشگاه رفتم حتي مدتي هم معلم خصوصي داشتم. با اين كه دايره لغت و گرامرم خوب بود ولي دايما موقع صحبت كردن ناچار بودم اول فكر كنم ترجمه كنم و صحبت كنم. همين باعث مي شد كه هر وقت مي خواستم جايي چند كلمه حرف بزنم به شدت نفسم بند بياد و كم بيارم. حتي موقعي كه يك فيلم زبان اصلي مي ديدم كمتر از 30 درصدشو متوجه مي شدم. تا اين كه يك روز به طور اتفاقي در اينترنت سرچ مي كردم كه با سايت دكتر زبان آشنا شدم. مطالبشو كه خوندم خيلي به دلم نشست. ولي باز اعتماد نكردم. مطالبشون رو در پيج اينستاگرام دنبال كردم عالي بودن مدرسش آقاي اكبري هست و بر خلاف خيلي از مدرسين كمترين تعريفي از خودش نمي كنه. كافيه توي چيجشون بريد ببينيد تا متوجه صحبتم بشين. خلاصه يه دوره مكالمه فوق العاده عالي و كاربردي دارن كه اسمش هست مكالمه آنلاين فرمول يك. نظرات شركت كنندگانش رو ديدم و خيلي راغب شدم در اين دوره شركت كنم. الان بعد از گذشت دو ماه احساس مي كنم دوره اي كه هميشه دنبالش بودم رو پيدا كردم. اولا دوره اش غير حضوريه دوما استاد هميشه در دسترسه. خدا رو هزار بار شكر مي كنم كه اين دوره را به من داده شما هم مي تونيد يه سري بزنيد مطمئن باشيد گشيمون نمي شين

سودي سه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دوره غیرحضوری دکتر زبان رفتم. واقعا نتیجه داده برام. در حالیکه مشغول به کارم اما یک برنامه روزانه دارم برای مطالعه. الان احساس می کنم اگر یک روز درسی برام ارسال نشه اون روزم به بطالت رفته. تیم قوی دارن. حتما تست کنید.
https://drzaban.com/

yordsevan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین کلاس زبان انگلیسی در غرب تهران :آموزشگاه زبان انگلیسی Nclc همواره خود را مفتخر می داند که بهترین شرایط و امکانات آموزشی را با مقرون به صرفه ترین هزینه در سطح تهران در اختیار دوستداران و زبان آموزان قرار می دهد. نکته ای که ما همواره مدنظر داشته ایم نگاه داشتن کیفیت در بالاترین و بهترین سطح و منطقی ترین و مطلوبترین رنج قیمت در سطح شهر بوده است. در حقیقت آن چه ما ادعا می کنیم مرهون روش فوق العاده پیشرفته و سریعی است که Nclc نام دارد.
موسسه زبان NCLC
دوره های زبان انگلیسی ترمیک موسسه Nclc در مدت زمان کمتر از ۸ ماه برای کسی که از سطح مبتدی یادگیری زبان انگلیسی را آغاز می کند به طول می انجامد.در نتیجه کل دوره کمی بیشتر از ۷ ماه زمان نیاز دارد و تنها کافیست مقایسه ای بفرمایید با سایر موسسات آموزش زبان انگلیسی که شما بایستی حداقل ۲۰ تا ۳۰ ترم را بگذرانید و بعد از گذشت ۳ تا ۴ سال و با هزینه ای چندین برابر، شاید به سطح دانش زبانی معادل با آن چه ما در این دوره ها آموزش می دهیم برسید.

علاوه بر این پس از سپری کردن ترمها شما بر روی تمامی تکنیک ها و زیر و زبرهای آزمون IELTS, TOEFL, EPT و … مسلط خواهید بود و قادر هستید تا در آزمون Academic نمره ی مطلوب خود را کسب نمایید، پس از سوی دیگر شما نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای سپری کردن دوره های آمادگی آزمون IELTS, TOEFL و … را نخواهید داشت.
کلاس زبان انگلیسی در غرب تهران
در ترم دوم گرامر های پرکاربرد و فوق العاده پر اهمیت آن چنان ملکه ی ذهن شما خواهند شد که شما دانش گرامری لازم برای صحبت کردن به زبان انگلیسی را به خوبی خواهید داشت و در انتهای ترم به طور چشم گیری شاهد تحول خود در زبان انگلیسی خواهید بود. از ترم سوم علاوه بر ادامه ی روند ترم دو به طور تخصصی تری بر روی Speaking و Listening کار خواهد شد و همین طور کار بر روی مهارت Reading و لهجه ی American نیز از این ترم آغاز خواهد شد .

1115-images-compressor.png

کلاس زبان انگلیسی در غرب تهران

در ترم چهارم علاوه بر توجه مبسوط به سه مهارت دیگر زبانی، کار بر روی مهارت Writing با جدیت بالایی آغاز می شود. و زبان آموز دانش کافی برای نگارش هر دو بخش مهارت Writing در آزمون IELTS را بدست خواهد آورد. همچنین توانایی وی در این زمینه پاسخگوی نیاز های وی در زمینه های آکادمیک در طول دوران تحصیل نیز خواهد بود و در ادامه ی دوره، تثبیت و نهادینه سازی تمامی مهارت ها و تکنیک ها طوری صورت می گیرد که حداکثر دانش و تبحر لازم را برای زبان آموز به ارمغان خواهد آورد.

بهترین کلاس زبان انگلیسی
پس همان طور که به وضوح مشخص است تنها گذراندن دوره های زبان انگلیسی موسسه Nclc با چندین سال مطالعه ی زبان انگلیسی در موسسات دیگر برابری می کند و لذا چه از نظر هزینه مادی و زمانی و چه از نظر روش آموزشی که به کار برده می شود می توان ادعا کرد که موسسه زبان انگلیسیNclc بهترین آموزشگاه با بهترین قیمت در غرب تهران می باشد.

البته نا گفته نماند که دوره های زبان عمومی Nclc نیز در مدت زمان کمتر از ۸ ماه زبان آموز را از سطح مبتدی به سطح پیشرفته رسانده و پاسخ گوی نیازها در امور کاری و سفرهای تفریحی می باشد.

samkii74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یک مقاله چند روز پیش در رابطه با بهترین آموزشگاه زبان نوشتم و در ویرگول منتشر کردم، بنظرم این مقاله رو مطالعه کنی کامل دست میاد که چه آموزشگاه زبانی در تهران ارزش رفتن داره.
اگر که واقعا قصد زبان خواندن رو داشته باشی پیشنهاد میکنم حتما مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی رو بخوانی بنظرم اگر تهران یا شهرهای دیگه ای هم هستی فرقی نمیکنه.

بالا